Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Jún. 21. Péntek 0:08
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Agility
Ugrás:  
Mini
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 11. Kedd 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manodog írta:
Szijjasztok! Ne Szemforgató m tudná vki megmondani, h Eberben van-e agility suli?
kössy, pussy: manodog
nyelvnyújtás

Igen állítolag van, de nagytestű kutyákkal.
De hallottam róla... Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
manodog
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 20. Csütörtök 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szijjasztok! Ne Szemforgató m tudná vki megmondani, h Eberben van-e agility suli?
kössy, pussy: manodog
nyelvnyújtás
kifli
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17. Szerda 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az 1. agility-zésünk Mosoly , 13 hetesen. Vannak a képtárban további képek is, akit érdekel! Wink
Vissza az elejére
kifli jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kyra_07
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 2. Kedd 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlünk mindenkit!
Kyra-Kriszti

„Ha a kutyád úgy véli, te vagy a legnagyszerűbb ember a világon, ne kételkedj benne!”
Vissza az elejére
Kyra_07 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 6. Kedd 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
El is felejtettem ide is beírni, h elkészült a magyar agilityző westiek honlapja!
A következő címen lehet megnézni: www.westie-agility.fw.hu
Ha vannak képeitek, videóitok amit szeretnétek ha felkerülnének kérlek küldjétek el nekem e-mailben.
Köszi puszi
Viky-Mimi-Maya
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
jegesmaci
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 21

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 5. Hétfő 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az alábbi honlapon megtekinthető a 2006. június 5-én Tiszaföldváron rendezett verseny futamai. Ezek közül a Fáni név alattit nézzétek meg.
Ezek vagyunk mi!

Kód:
http://dogblog.fw.hu/

A felvételek sajnos nem a legjobb minőségűek, mert fényképezőgéppel készültek, de a feeling azért érezhető, és a letöltéshez a méret is fontos!

Ajánlom mindenkinek!
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 5. Hétfő 20:30    Hozzászólás témája: Re: Agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicky írta:
Szia Vikcey te is agilityzel a westieddel? Nagyon Boldog Wink

igen Nagyon Boldog
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vicky
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 5. Hétfő 6:59    Hozzászólás témája: Agility Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Vikcey te is agilityzel a westieddel? Nagyon Boldog Wink
Vissza az elejére
Vicky jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 2. Péntek 21:22    Hozzászólás témája: Re: Agilty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vicky írta:
Sziasztok! Nagyon Boldog

Jéé tök vicces. amikor először megláttam ki írt hírtelen az ugrott be jéé nem is emlékszem h írtam a fórumra Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog
Amúgy üdv itten!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
Vicky
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 2. Péntek 17:22    Hozzászólás témája: Agilty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Vicky jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 2. Vasárnap 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát én is itthon kezdtem.Először csináltam egy szlalomot meg hullahop karikából karikát meg ugróakadályt. szoval lehet otthon is kezdeni aztán majd meglátjátok h megy és érdemes e keresni egy kutyasulit a közelben.bár én már annyira megszerettem h nem tudnám abbahygani
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 3. Péntek 15:56    Hozzászólás témája: Re: Mini
Téma leírása: Kicsi kutyok
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

JackRussell írta:
Mezőkövesden van pálya, miért nem oda jársz?
csiki írta:
vikcey írta:
Sziasztok.

Szia Vickey!
Te agilityzel a kutyusoddal? Én is nagyon szeretném kipróbálni Csikivel, de sajnos Egerben nincs pálya. Szerinted otthon is lehet gyakorolni? Hogyan?

Szia!

Az messze van 1 kicsit Mosoly
Korábban Egerben a kempingben volt (Felnémet felé) és oda is gyalog jártunk a Hajdúhegyről lol
JackRussell
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 1. Szerda 19:06    Hozzászólás témája: Re: Mini
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mezőkövesden van pálya, miért nem oda jársz?
csiki írta:
vikcey írta:
Sziasztok.

Szia Vickey!
Te agilityzel a kutyusoddal? Én is nagyon szeretném kipróbálni Csikivel, de sajnos Egerben nincs pálya. Szerinted otthon is lehet gyakorolni? Hogyan?

csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 30. Szerda 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Szia!
Én például csináltam szlalomot is lécekből.Meg vettem egy hullahopp karikát és csináltam belőle karikát. Zsákból lehet csinálni kúszót.

Jó ötletek, majd nekilátok az egyik 7végén!

vikcey írta:
Ui.:Majd mg utána nézek háziag elkészíthető akadályoknak. Nagyon Boldog

Előre is köszi! Nagyon Boldog
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 27. Vasárnap 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Én például csináltam szlalomot is lécekből.Meg vettem egy hullahopp karikát és csináltam belőle karikát. Zsákból lehet csinálni kúszót.De természetesen akkora helyem nincs,hogy teljes pályát tudjak csinálni.Pedig az jó lenne.
Viki-Mimi
Ui.:Majd mg utána nézek háziag elkészíthető akadályoknak. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 23. Szerda 14:07    Hozzászólás témája: Re: Mini

vikcey írta:
Igen én agilityzek vele.Szerintem lehet otthon is gyakorolni mert én is ott kezdtem addig amíg nem ment neki az engedelmesség és ez miatt nem tudtam kimenni az agility pályára mert az máshol van mint a kutyasuli.Mosoly

Hogy gyakorolsz vele? Kellenek eszközök? Mi egyedül az ugrást tudjuk gyakorolni - ahhoz van léc lol

Adjál tippeket, kérlek!
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 23. Szerda 13:50    Hozzászólás témája: Re: Mini

csiki írta:
vikcey írta:
Sziasztok.

Szia Vickey!

Szia!
Igen én agilityzek vele.Szerintem lehet otthon is gyakorolni mert én is ott kezdtem addig amíg nem ment neki az engedelmesség és ez miatt nem tudtam kimenni az agility pályára mert az máshol van mint a kutyasuli.Mosoly
Vissza az elejére
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 22. Kedd 15:12    Hozzászólás témája: Re: Mini

vikcey írta:
Sziasztok.

Szia Vickey!
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 21. Hétfő 9:08    Hozzászólás témája: Mini

Sziasztok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [19 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Agility
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu