Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Jan. 19. Kedd 16:06
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Skót terrier
Ugrás:  
Csevej
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 9 oldal [210 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Következő
Szerző Üzenet
jannussz
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 7. Szombat 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a sétával semmi gond nincsen szépen jön mellettem szimatolgat ahogy egy kutyushoz illik még nem találkoztunk másik kutyával szemtől szembe kiváncsi vagyok hogy fog viselkedni mert a kerités mögötti kutyákkal teljesen közömbösen viselkedik séta közben én ugy vettem észre hogy egy kicsit félős lehet hogy az előző helyen bántották vagy egy nagyobb idősebb kutya bántotta nem tudom te tudsz valami konkrétat az előző életéről???
végül is mindegy nálunk jó helye van és jól is érzi magát az a lényeg
most is kint játszanak az udvaron délután meg elmegyünk sétálni . Nagyon Boldog
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 6. Péntek 9:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jannussz írta:
de szivesen irok láttad a képeket "fajtamentés topikba " még nincsen igazi barátság de egyre közelebb kerülnek egymáshoz köszönhető brunócska lehengerlő modorának ő nem adja fel molly már tiszta ideg de brunó fapofával megy utánna nagyon aranyosak nagyon örülök neki hogy "megmentettük"brunócskát most éppen kint vannak az udvaron nyakig sárosak de nem engedem be őket majd csak délután a séta után aztán már csak a teraszra mennek majd ki Nagyon Boldog
ja és ricsi a kisfiam már megtanitotta brunót hogyan kell az ágyra felugrani aminek a feleségem "rendkivül "örül lol

Iiiiiigen az anyuka első pillanattól kezdve lelekesen fogadta a skót ötletet lol

Sétálás hogy megy ?
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jannussz
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Férfi Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

de szivesen irok láttad a képeket "fajtamentés topikba " még nincsen igazi barátság de egyre közelebb kerülnek egymáshoz köszönhető brunócska lehengerlő modorának ő nem adja fel molly már tiszta ideg de brunó fapofával megy utánna nagyon aranyosak nagyon örülök neki hogy "megmentettük"brunócskát most éppen kint vannak az udvaron nyakig sárosak de nem engedem be őket majd csak délután a séta után aztán már csak a teraszra mennek majd ki Nagyon Boldog
ja és ricsi a kisfiam már megtanitotta brunót hogyan kell az ágyra felugrani aminek a feleségem "rendkivül "örül lol
Vissza az elejére
jannussz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Jannussz.

Áthozom ide a beszélgetés, mert ez már inkább ide tartozik, mint a mentéshez.

Szóval kedd óta semmi hír, Már megették egymást ? Vagy már Titeket is megettek a vadak, hogy nem írsz ? lol

Tessék mesélni !
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
klarissz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Qcyka írta:
Sziasztok! HA esetleg tudna valaki egy odaadó gazdit egy egy éves skót terrier fiúcskának, légyszíves szóljatok! Érdeklődni mail-ben! qcy@freemail.hu

Köszönöm a segítséget!

Sajnos most olvastam, az írásodat. Aktuális még a dolog ?

Szióka !

Október végén találtunk gazdit a kutyusnak, nagyon jól érzi magát az uj helyen. Köszönet Andinak és Helgának hogy segitettek ! Nagyon Boldog
Folyamatosan kapom róla a fotókat. puszitküld

klarissz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23. Péntek 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Qcyka írta:
Sziasztok! HA esetleg tudna valaki egy odaadó gazdit egy egy éves skót terrier fiúcskának, légyszíves szóljatok! Érdeklődni mail-ben! qcy@freemail.hu

Köszönöm a segítséget!

Sajnos most olvastam, az írásodat. Aktuális még a dolog ?
Qcyka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 9:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére
Qcyka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Beruthiel
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 30. Szerda 7:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nah hát akkor javaslom folytassuk itt Mosoly
Tapasztalatok? Hát olyanok vannak... Nagyon Boldog Bia nagyon okos kislány, csak néha szelektív a hallása és a memóriája... fütyül
Nekünk még van némi szobatisztasági problémánk, ami kizárólag emlékezet vesztésből alakult ki. Mikor elhoztuk 1 hétig pontosan tudta miről is van szó, aztán hirtelen kapott valami gellert és elkezdett pisilni kakilni... baba Aztán emiatt állandóan lelki büntiben volt, nem beszéltünk vele, mégcsak rá sem néztünk, akkor megint rájött mi a téma.... 1 hétig megint.... Aztán megint "visszaestünk". Mondjuk mostanában már csak pisi van... És nagyon ritkán éjszaka egy kaki kupac, de pelusra megy legalább.... Nem vagyok kétségbe esve, nem siettetem. Úgyis rendeződik, mert alapvetően tudja.. Lenn jutalom falatot kap, fenn dorgálást. Én tudnám melyiket válasszam nagy vigyor
És nálatok Jess? Hogy viselkedik? Hogyhogy melette döntöttél? taps

Bia & Anita
Vissza az elejére
Beruthiel jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
petke01
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30. Szerda 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fú de megahalt itt az élet, gondoltam, felnézek, hogy kicsit gyönyörködjek a képekben, de láthatoan, nemcsak én voltam itt már régen.
Mi van veletek?
Vissza az elejére
petke01 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 1. Szombat 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Itt vagyoooook Nagyon Boldog
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27. Kedd 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

azóta se jött senki nemnyert
Vissza az elejére
vlilla jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vlilla
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 17. Szombat 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hűű de rég nem jártam már itt nemangyal
Vissza az elejére
vlilla jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 12. Hétfő 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Valami ÉLETET Szomorú
Mónika! Hogy vannak a kicsik?
Mindegyikük talált szerető otthont? otthon, édes otthon
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 20. Szombat 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahó!!!

Hangyányit kihalt a topic.. Sír vagy nagyon szomorú
Múlthét vasárnap ismét tudatosult bennem,hogy nekem KEELL egy skót baba. És arra is rájöttem,hogy nagyon-nagyon tetszik Figaro, aki valójában Kevin. És persze Manci is gyönyörű. nagy vigyor
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 4. Csütörtök 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Angeleye írta:
Sziasztok!

Én már költöztem párszor, mióta megvannak a skótjaim, de képtelen lennék megválni tõlük!

Nekem még nem volt, de ami késik, nem múlik nagy vigyor
Szerintem én se tudnék megválni se Spiky-tól, se egy másik kutyától (ha lenne, független attól, hogy skót v nem skót)
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 3. Szerda 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én már költöztem párszor, mióta megvannak a skótjaim, de képtelen lennék megválni tõlük!
Vissza az elejére
Angeleye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 2. Kedd 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vlilla írta:
Sajnos csak volt bõgõmasina nem tarthatttuk meg mert olyan helyre költöztünk bõgõmasina DE NAGYON SZERETTEM!!!!!! lol

Szomorú Szegényke
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 2. Kedd 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos csak volt bõgõmasina nem tarthatttuk meg mert olyan helyre költöztünk bõgõmasina DE NAGYON SZERETTEM!!!!!! lol
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 2. Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vlilla írta:
kutypirulSzerintem a Világon a Skót terrier a legcukibb kutyus pirul

Szia! integet
Neked van skótod? Nagyon Boldog

(kihalt ez a fórum... mérges )
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 29. Szombat 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kutypirulSzerintem a Világon a Skót terrier a legcukibb kutyus pirul
Vissza az elejére
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Mai nap termése:

Teljesen elolvadok ettől a nézéstől szerelmes1
Angeleye
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ilyen terméseket naponta megoszthatnál velünk.... tancitanci
Vissza az elejére
Angeleye jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Mai nap termése:

Ez a sunyi nézés meg az a hasi... nagy vigyor Jaj, de cukorfalat puszitküld
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Mai nap termése:

Jajj, nagyon édesek!!! Nagyon Boldog puszitküld
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 8. Szerda 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mai nap termése:

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 9 oldal [210 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 7, 8, 9 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Skót terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu