Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Júl. 21. Vasárnap 8:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
GAZDIKERESŐ
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [121 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Adelaine
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
nem tudom, ki mit gondol, de én nem vagyok hibás, abban hogy az a bizonyos gazdi nem viszi dokihoz a kutyát, én ccsak segiteni szerette mvolna neki!
az hogy neki az anyagi helyzete nem engedi, nem én tehetek róla!
nekem is van egy nagy kutya, akit mindig viszek dokihoz ha valami furcsát észelelek rajta!

nagyon sajnálom ha gondok voltak ezzel, én imádok az állatokat, és azonnal vittem volna orvoshoz ha az enyém lenne, mert nem szabad kutyákat bevállalni úgy ha nem tudunk gondoskodni róla!

én nem tehetek erröl, hogy ott ez a helyzet!
és szivböl sajnálom a kutyát!
Vissza az elejére
Adelaine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 17:38    Hozzászólás témája: hy Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia bristol.
Köszi rendes vagy és igazad is van,de sajnos olyan nehéz várni és nézni ahogy szenved szegény.
Nekünk is volt Shar-Pei és azért mondom hogy őt is csakugy kaptuk mikor hugom 2 éves volt,és szinte eggyütt nevelkedtek fel,de már lassan egy féléve lessz hogy szegény elpusztult és azota keresek folyamatosan,
sajnos sikertelenűl Sír vagy nagyon szomorú
Elősször nemis firtattam a dolgot de utána hugom minden reggel sirva kelt fel(mert szobakutyus volt és vele aludt).
Utánna szereztünk neki anyuval egy palotapincsit de amikor meglátta azt mondta hogy neki nem kell másmijen kutya csak ráncos pofis!
Remélem sikerül majd találni
Vissza az elejére
hajni21 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jadesamurais
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Shar-Peis GRATIS
Preis: Zu verschenken
Anzeigennummer: 87228700
Besuche: 62

Standort: Österreich Wien
Erstellungsdatum: 12.11.08

Unzählig viele sharpei div. alter, männlich und weiblich wegen zuchtauflösung kostenlos abzugeben - gegen selbstabholer. Balaton nähe!

Hi,
There is a puppy-mill in Hungary (near the lake Balaton)who
decided to stop breeding shar-peis.
There are tons of shar-peis for free....
Is there a shar-pei rescue in Austria or Germany ????

Please, help us to place the dogs.

Regards
Andrea

Tel: 0036205210435
Only in English
Vissza az elejére
jadesamurais jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Re: sorry Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hajni21 írta:
Sziasztok!
Bocsi a tegnapiért mindenkitől!
És igazatok van teljesen....
Lehet hogy tuttam volna orvosi ellátást biztositani neki de lehet hogy egy hét mulva már késő lett volna!
És én voltam a hülye abban is amit irtam mert nem fogalmaztam meg rendesen.
Nekem mindeggy hogy keverék vagy fajtiszta, mert én nemakarok vele kérkedni meg kiálitásokra vini.
És azis mindeggy hogy kicsi-vagy nagy a kutya csak ne legyen kezelhetetlen mert ahogymár irtam egy 6-éves kislányt(hugomat)szeretném meglepni vele,mert oda van a ráncos pofijukét!
Mégegyszer sorry mindekitől.
És nem fogom azt se furcsállani ha kizártok az oldalról
Én csak a hugomat akartam megvigasztali és egykis nevetést hozni az életébe és a miénkbe is.
Ennyit akartam mondani Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

integet

A fő problémám nem a te beírásodon volt,hanem a másik fél a "tenyésztő" hozzáállásán.
És hidd el senki nem akart,legalább is itt ,kezelhetetlen kutyákat "rád erőltetni". nem
Szép dolog,hogy a kis húgodat szeretnéd megajándékozni,de pont ezért hogy tényleg öröm legyen a kutyázás mindenkinek,ne ugorj bele rögtön bármibe.Érdemes kivárni,amíg összejön olyan ami mindenkinek maradéktalanul megfelel.Érdemes minden körülményt figyelembe venni,nehogy később a rossz döntést szenvedje meg gyerek- és kutya. rock
Szedj össze minden tudni valót,olvass és közben keresgélj.Előbb-utóbb "rád talál" az "igazi" kiskutya.
Nem szabad elkapkodni a döntést. makacs Mindig előfordulnak ingyen kutyik,csak ki kell várni.Bár tudom várni nem könnyű.
Az oldalról pedig miért is záratnánk ki? mindkétszemöldökfel Viták és feszültségek mindig vannak mindenhol,de most is meg tudtuk beszélni.És ez a lényeg. rock
Drukkolok,hogy sikerüljön találni egy kiskutyát. punk
Tavaly ilyenkor tőlem kaphattál volna egyet. nagy vigyor puszi
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 16:24    Hozzászólás témája: sorry Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Bocsi a tegnapiért mindenkitől!
És igazatok van teljesen....
Lehet hogy tuttam volna orvosi ellátást biztositani neki de lehet hogy egy hét mulva már késő lett volna!
És én voltam a hülye abban is amit irtam mert nem fogalmaztam meg rendesen.
Nekem mindeggy hogy keverék vagy fajtiszta, mert én nemakarok vele kérkedni meg kiálitásokra vini.
És azis mindeggy hogy kicsi-vagy nagy a kutya csak ne legyen kezelhetetlen mert ahogymár irtam egy 6-éves kislányt(hugomat)szeretném meglepni vele,mert oda van a ráncos pofijukét!
Mégegyszer sorry mindekitől.
És nem fogom azt se furcsállani ha kizártok az oldalról
Én csak a hugomat akartam megvigasztali és egykis nevetést hozni az életébe és a miénkbe is.
Ennyit akartam mondani Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
hajni21 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szabó Leontina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát emberek ezt NEM hiszem el!!!! Döbbent
h lehetnek ilyen emrek? Hajni-Mariann! Teljesen igazatok van.. ennél nagyobb igazságot én se tudok már leírni...! Neutral
Nem értem h, mindenki kölyök kuytát keres... miért? mert cuki.. és pici.. és mi lesz,h ha már nagy lesz?..? akkor már kell még egy mert nem kicsi vagy mi? A menhelyi kutyák is szeretetre várnak és ugyan úgy tudnak szeretni mint akár egy pici kutya!! Sír vagy nagyon szomorú sziv egy másik témában Hajni írt egy agresszív ,,kisbabárol'' .. kitudja h Hajni21 mivel lepne meg egy sors ha babakutyánál döntesz.. legtöbbszr a menhelyeken jobban tályékoztatnak mint egyes ,,tenyésztők''!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyszerűen nem értem,h mi a probléma..
Ez a töröttlábú kiskutya esete meg nagyon szomorú!! Szemforgató Neutral
Ha nincsen rá pénze a ,,tenyésztőnek" (ami 10-15E ft lenne) akkor minek vállal kiskutyákat amikor a kisktyák ellátása legalább 5x annyiba kerül mint egy ,,egyszerűbb'' műtét..! Nem értem ezeket az embereket... Neutral Szomorú
Vissza az elejére
Szabó Leontina jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 15:10    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hajni21 írta:
Már bocsi de van állatorvos ismerősöm állatorvos a
De ő nemcsinál ilyen mütétet!
Amugy meg nemkell egybőr rosszat gondolni a másikról!
Ja meg olyan kutyát hozzak el egy 6 éves leányzonak ami vad meg nevelhetelen!
Köszi de nem!
Egy kicsit gondolkozhatnál!
Ennyi
dühbegurul
dühbegurul

Szia!

Mikor először írtál,hogy keresel Sharpeit,vagy hasonló kinézetű keveréket,nem tetted hozzá hogy csak kiskutya érdekel,lehetőleg inkább fajta tiszta legyen..ÁÁÁÁÁÁÁÁ,de a menhelyi mégsem jó..nemtom miért..
Írjatok,nem baj ha esetleg süket vagy vak,vagy törött a lába..mindegy,csak Sharpei legyen..
Na valami ilyesmit kellett volna írni. Döbbent
Persze jó dolog,ha az esetleg hátrányosabb helyzetű kutyák gazdira találnak,de a menhelyeken a legtöbb kutya,mindegy milyen fajta vagy nem fajta tiszta,de szinte mind valamilyen "hátrányos helyzettől szenved"
Még az is melyen kívülről nem látszik,és orvosilag gyógyítható baja nincs,de lelki sérült,az biztos,egy ilyen kutyának épp úgy kiszámítahtatlan a viselkedése,lelkileg labilis,tehát ha ennyire félsz egy felnőtt kutyát befogadni,akkor nem kell,ezt senki nem mondta,csupán segíteni akartam,mivel nem írtad hogy csak kölyök érdekel..
De ennyire?hogy nem is számít semmi?kicsit szálj már magadba légyszives,csak akkor menj érted,ha azonnal ki tudod fizetni az orvosi ellátást,hogy ne szenvedjen már az a szerencsétlen tovább.
Ez egyébként már állatkínzásnak számít.Kár hogy nálunk nem olyanok az állatvédelmi törvények,mint kellene.És egyes emberek megtehetik,hogy az pici kutya ilyen nagy fájdalmak között legyen napokig.Ez borzasztó,és felháborító!!!!!

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 13:56    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
hajni21 írta:
Köszi de nem!
Ennyi
dühbegurul
dühbegurul

Döbbent Milyen rosszat gondolni a másikról???Egyáltalán elolvastad amit írtam?Persze nem kötelező elolvasni,és be lehet sértődni,de akkor is számomra állatkínzás,hogy egy kiskutya napok óta törött lábbal van.Szomorú,hogy akinek van egy fajta tiszta kutyája (vagy még az se) azt hiszi,hogy rögtön tenyésztő lesz belőle.Olyan kölyök dömping van,hogy szinte lehetetlen kiskutyát eladni.Ilyenkor van a probléma,hogy nem jön be pénz,de baj lett és közben a még be nem jött pénzre is szükség lenne.A kiskutyák meg csak nőnek és egyre több pénzbe kerülnek.Ez nem tenyésztés,és ilyen felelőtlenül nem lehet neki állni alom lehozáshoz. nem Nézd meg a menhelyeket!Vajon mi a lófaszért vannak tele,úgy hogy hely sincs sehol.És nem csak keverék kutyákkal! Azért mert ész nélkül szinte mindenki (tisztelet a kivételnek),szaporítja a kutyákat folyamatosan.Csak már 100x nagyobb a kínálat mint a kereslet..Már annyi kiskutya születik,hogy a következő évezredre is sok lenne. bandzsal Sajnálom ha valakinek sérti az önérzetét,de el kéne gondolkodni azon,hogy hova jut a világ ha minden kutyát feszt befedeztetnének. mérges

A képeket az örökbe fogadásról meg nem effektíve neked tettem fel.A topic címe gazdikereső,és rajtad kívül mást érdekelhet örökbefogadható kutya.Arra meg senki nem kért ,hogy "vad,kezelhetetlen" kutyát vigyél haza.Aki nem érti,hogy miről beszélek,azt sajnálom.Mindenki maga dönti el,hogy mit akar. Ezt tényleg érdemes elolvasni. KATT IDE!!!

Ezeket a dolgokat (kutyázás,tenyésztés) is tanulni kell mint bármi mást,de annyi mindenki azt hiszi magáról,hogy ő már úgy született,hogy mindent tud.Nos ez egy nagy tévedés. makacs
Miért szeretik az emberek csak bizonyos részeket elolvasni,és átugrani esetleg más fontos infókat,felháborodni,vélt vagy valós sérelmek miatt,úgy,hogy rögtön támadásba lendülnek ahelyett,hogy alaposabban átolvasták volna az írásokat. Összezavart

Jah és a felelőtlen "tenyésztés" azért is dühít fel,mert a Shar-pei egyébként is egy betegségekkel terhelt fajta,és a "nyomonkövethetetlen" szaporítás eredményeként az "állomány" nő,de ahelyett,hogy ki lehetne szűrni a beteg vonalakat egyre több lesz belőle.A sok beteg kutya meg előbb-utóbb menhelyen végzi,illetve viszi tovább ha "tenyésztésbe" veszik.Beteg kutya mindenhol előfordulhat persze,de pont ezért (is) van a tkv,hogy tudjuk ill tudják mivel lehet "érdemesen" tenyészteni.És ha lassan is de a betegségeket felszámolni. rock Nem kell minden kutyának ellenie,illetve fedeznie! nem Anélkül is lehet imádni egy állatot.A tenyésztéshez pedig nem csak tudásra és tapasztalatra van szükség,hanem sajnos megfelelő anyagi hátérre is. punk És ha javítani nem tudunk egy fajtán,akkor legalább ne ártsunk neki,és ne tömjük a menhelyeket még több kutyával.

Aztán lehet velem egyetérteni avagy nem,de ez a helyzeten nem változtat. nem

Egy biztos,ami a legfontosabb,hogy annak a kiskutyának nagyon gyorsan orvosi segítségre van szüksége Exclamation Nem elfelejteni,hogy nem ő akart megszületni,tehát ha bajban van akkor igenis felelősséggel tartozunk érte! rock
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 12:59    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hajni21 írta:
Köszi de nem!
Ennyi
dühbegurul
dühbegurul

Döbbent Milyen rosszat gondolni a másikról???Egyáltalán elolvastad amit írtam?Persze nem kötelező elolvasni,és be lehet sértődni,de akkor is számomra állatkínzás,hogy egy kiskutya napok óta törött lábbal van.Szomorú,hogy akinek van egy fajta tiszta kutyája (vagy még az se) azt hiszi,hogy rögtön tenyésztő lesz belőle.Olyan kölyök dömping van,hogy szinte lehetetlen kiskutyát eladni.Ilyenkor van a probléma,hogy nem jön be pénz,de baj lett és közben a még be nem jött pénzre is szükség lenne.A kiskutyák meg csak nőnek és egyre több pénzbe kerülnek.Ez nem tenyésztés,és ilyen felelőtlenül nem lehet neki állni alom lehozáshoz. nem Nézd meg a menhelyeket!Vajon mi a lófaszért vannak tele,úgy hogy hely sincs sehol.És nem csak keverék kutyákkal! Azért mert ész nélkül szinte mindenki (tisztelet a kivételnek),szaporítja a kutyákat folyamatosan.Csak már 100x nagyobb a kínálat mint a kereslet..Már annyi kiskutya születik,hogy a következő évezredre is sok lenne. bandzsal Sajnálom ha valakinek sérti az önérzetét,de el kéne gondolkodni azon,hogy hova jut a világ ha minden kutyát feszt befedeztetnének. mérges

A képeket az örökbe fogadásról meg nem effektíve neked tettem fel.A topic címe gazdikereső,és rajtad kívül mást érdekelhet örökbefogadható kutya.Arra meg senki nem kért ,hogy "vad,kezelhetetlen" kutyát vigyél haza.Aki nem érti,hogy miről beszélek,azt sajnálom.Mindenki maga dönti el,hogy mit akar. Ezt tényleg érdemes elolvasni. KATT IDE!!!

Ezeket a dolgokat (kutyázás,tenyésztés) is tanulni kell mint bármi mást,de annyi mindenki azt hiszi magáról,hogy ő már úgy született,hogy mindent tud.Nos ez egy nagy tévedés. makacs
Miért szeretik az emberek csak bizonyos részeket elolvasni,és átugrani esetleg más fontos infókat,felháborodni,vélt vagy valós sérelmek miatt,úgy,hogy rögtön támadásba lendülnek ahelyett,hogy alaposabban átolvasták volna az írásokat. Összezavart

Jah és a felelőtlen "tenyésztés" azért is dühít fel,mert a Shar-pei egyébként is egy betegségekkel terhelt fajta,és a "nyomonkövethetetlen" szaporítás eredményeként az "állomány" nő,de ahelyett,hogy ki lehetne szűrni a beteg vonalakat egyre több lesz belőle.A sok beteg kutya meg előbb-utóbb menhelyen végzi,illetve viszi tovább ha "tenyésztésbe" veszik.Beteg kutya mindenhol előfordulhat persze,de pont ezért (is) van a tkv,hogy tudjuk ill tudják mivel lehet "érdemesen" tenyészteni.És ha lassan is de a betegségeket felszámolni. rock Nem kell minden kutyának ellenie,illetve fedeznie! nem Anélkül is lehet imádni egy állatot.A tenyésztéshez pedig nem csak tudásra és tapasztalatra van szükség,hanem sajnos megfelelő anyagi hátérre is. punk És ha javítani nem tudunk egy fajtán,akkor legalább ne ártsunk neki,és ne tömjük a menhelyeket még több kutyával.
Vissza az elejére
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 12:19    Hozzászólás témája: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi de nem!
Ennyi
dühbegurul
dühbegurul
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felnőtt Shar-Pei kutyusok ajándékba elvihetők,Érdeklődni Mavrák Györgyinél lehet a:
06-70-2 531-521 es számon.

Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 0:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Adelaine írta:
szia!
Baján 15. 000 ft. Úgy néz ki, hogy eljátszhatta a lábát, játék közben lehetett:(
sajnos!

most ha azt nézzük, nem szeretnélek rábeszélni, de a gazdija nem tudja megmütettni, nincs rá pénze!
de ezek a kutyák a mindene!

ö csak annyit kér, hogy vki fogadja be, és nevelje fel szépen!
ezért nem is kér pénzt!

Ezt most komolyan gondoljátok?

Én ezt egyszerűen nem hiszem el,hogy ilyen van...
(pedig van... nyamnyam )

Ajánlom figyelmetekbe a www.olcsokutya.uw.hu oldalt, hogy képet kapj a mai siralmas helyzetekről, amik kutyatartás terén uralkodnak. A kutyákat pedig úgy is lehet imádni, ha nem lesznek pároztatva, ezzel is segítesz megállítani azt az eszméletlen szaporítást, ami ma Magyarországon zajlik.
Van olyan,hogy valakinek nincs elég pénze egy fajta tiszta tkv-es kutyára.Az fogadjon örökbe.Millió kutya vár egy új rendes gazdira.Aki meg tenyészteni akar mégis,az szánjon rá és vegyen jó származású tkv-es egészséges kutyát.A törzskönyv nem csak a kiállításra való,és nem "szobizmusból" van a kutyáknak kitalálva, hanem arra, hogy nyomon lehessen követni a kutyusok őseit, azok esetleges örökletes, vagy örökíthető betegségeit. Tudsz róla, hogy a törzskönyv nélküli kutyák nem számítanak fajtatisztának?("hivatalosan") mindkétszemöldökfel

Azon a kiskutyán segíteni kell,és nem holnap meg egy hét múlva,hanem azonnal.Aki "tenyészt" az felelősséggel tartozik a nála született kiskutyákért.Akkor is megoldást kell találni ha nincs pénz. rock Az igazi tenyésztés költséges hobby és mindig történhet olyan amire nem számítunk.Tehát mindenre számítani kell. rock
És ha most egy hónapig nem viszi el senki,akkor így marad szegény?Vagy ebcsont beforr?? bandzsal
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adelaine írta:
szia!
Baján 15. 000 ft. Úgy néz ki, hogy eljátszhatta a lábát, játék közben lehetett:(
sajnos!

most ha azt nézzük, nem szeretnélek rábeszélni, de a gazdija nem tudja megmütettni, nincs rá pénze!

ezért nem is kér pénzt!

Ezt most komolyan gondoljátok?

Én ezt egyszerűen nem hiszem el,hogy ilyen van...
(pedig van... nyamnyam )
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2008.09.15-én Vácrátóton kóborolt ez a gyönyörű, három évesnek becsült sharpei kan.
A Váci Zöldmenedék menhelyre került.
Bekerülésekor bizalmatlan volt, de azóta bújós, kedves kutya lett belőle.
Eredeti gazdája mindeddig nem kereste.
Álomgazdit keres!
Elérhetőség: 0627/313284 vagy 0620/4245367

Vissza az elejére
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 21:54    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hajni21 írta:
Szia!
Ez tuti,ez igy van.
És amugy sulyos a kutyusnak a lába?
Mert én elhoznám de kb 1 hétig még nemtudnám elvini megmütettni!
Csak egy hét mulva
De addig orvosi ellátás alatt lenne

Amit írtam,linket,ott nem találtál gazdira váró sharpeiet? Döbbent
ők miért nem jók neked? Döbbent

Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 21:53    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hajni21 írta:
Szia!
Ez tuti,ez igy van.
Csak egy hét mulva

hajni21!!
Szia!
egyhét múlva?már ne is haragudj!
egy törött lábbal,nem szoktak várni heteket. Döbbent
Ha nincs pénzed orvosi ellátásra,minek hoznád el!? Döbbent
Egy hét orvosi ellátás,többe kerül,mint a műtét,akkor most hogy van ez?
Szeretnél ingyen egy jó kutyát,még az sem bánod,ha itt ott esetleg törött pár csontja.. Döbbent
elképesztő. Döbbent Szomorú Szomorú

Vissza az elejére
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 19:08    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ceglédig tudnék elmenni
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 19:02    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az nagy táv lenne neked??
a kutyus Bács-Kiskun megyében van, Baja közelében!
De Bajára szerintem bevinnék!

ha odáig letudsz jönni érte!!
Vissza az elejére
Adelaine jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:59    Hozzászólás témája: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én Debrecen melett lakok.
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hova valósi vagy?? mert a kutyus Bajától 10 km-re van, vaskúton!
ha komolyan gondolod akkor adok egy telszámot, és azon a gazdival tudsz beszélni!
én csak segitek neki, mert ö a tesóm barátja, és nincs nete !

szóval irj ha komolyan gondolod, és akkor küldöm a számot!

de nem hiszem hogy komoly a dolog, én nem láttam a kutyust, annyit tudok hogy sántit!
és megkellene müteni, most még azért fiatal, a csont is könnyebben forr!
Vissza az elejére
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:29    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Ez tuti,ez igy van.
Csak egy hét mulva
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:23    Hozzászólás témája: Re: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

meghát 15.000 ft-ért nem is kap fajtiszta kutyát!
az eredeti áruk 45.000 ft, egy kutyus már elkelt!

de ö szeretné ha valaki elvinné, és megmütenék!
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szia!
sajnos!

ezért nem is kér pénzt!
Vissza az elejére
hajni21
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 18:12    Hozzászólás témája: kutyus Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Szia!
Érdeklődnék hogy szerinted kb mennyibe lenne a műtét?
Vissza az elejére
Adelaine
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!

ingyen elvihetö egy fehér shar-pei kutyus! 2 napja eltört a lába, megkellene csak müteni, de a jelenlegi gazdijának nincs pénze rá!
Mert van most 2 nagy shar-pei, és 3 kicsi!

Más baja nincs a kicsinek, de nem szeretné elaltatni! Mert az nem emberi dolog!

Most 7 hetes a kutyus!

Segitsetek! Hogy ne kelljen elaltatnia a gazdijának, nem tudja kifizetni a mütétet! csak egy csont törésröl van szó!

ha vkit érdekel irjon ide!

és akkor adok elérhetöséget!
Bács-Kiskun megye! Baja környéke!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 5 oldal [121 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu