Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 19:04
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 59, 60, 61 Következő
Szerző Üzenet
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adhatsz neki,de nem 3 hónaposan!!!!!Kistestű kutyáknak ajánlják,de nem kölyökkutyáknak! Semmi tápértéke,semmi vitamin nincs benne!
Fügénél már biztos nem próbálom ki,elég volt az előző kutyámnál átélni,amikor végighányt éjszakákat a pedigree-s jutiofalatok miatt. Utána lett allergiás is. Azóta se fehérjét,se ilyen jutifalatokat nem kaphat. Olvastad már mennyi minden van az összetevőjénél? Mennyi hamu?Mennyi felesleges dolog? Ilyen picinek nem adnám,de te tudod. pirul Bocsi,hogy beleszóltam. nagy vigyor
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Miért ne adhatnék neki pedigree csavart jutalom falatkát azért mert kicsike?Rá van írva az adagolás, hogy kiskutyáknak maximum napi egy db.A pedire egy jó márka ami kíváló minőséget képvisel.Mindy ráadásul imádja és 5db van benne kb 400 Ft-ért.Semmi baja sem lehet tőle, mert még csak nem is ilyen kemény, hanem nagyon puha, gumiszerű állaga van.Szerintem próbáljátok ki nyugodtan.Mit veszítenétek vele? puszitküld
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tényleg jó,mert Judit is rábólintott! nagy vigyor Vagy csontok közül a préselt bőr és a préselt csont-de ezekkel vigyázni kell,emrt a torkára akadhat ami lejön belőle,mivel nyállal olvad el.

A tápok árát már én se tudom követni,egyszer rendeltem,egyszer megvettem nagyon drágán a Fressnapfban,egyszer a Galapagosban jártunk és megtudtam venni kisebb kiszerelésben,szóval én össze -vissza vettem. pirul
Simike,puszóka Dorka baba -nak puszitküld
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 27. Kedd 7:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia!
Emlékszel,hogy zsera is én is írtunk már a táppal kapcsolatban.
Amit most adsz neki tápot,arra éppne Zsera írta,hogy nem jó. Szerintem amiket én írtam: Hill's, Royal,Bozita ezek jók,ezekből nemcsak csirkés ízű létezik baba babókáknak van pl.Hill's bárányos-rízses.
A csavart jutifalat pedigree...hát én nem adtam neki,ilyen picinek meg nem is mernék.
Amit ajánlok,Fügi is ezt kapja jutifalatnak,tele van vitaminnal: Vitakraft Joghurt drops,amit a Fressnapfban is lehet kapni,kb. 600Ft egy dobozzal. nagy vigyor
pirul remélem segítünk...

Szió

Én pont akartam kérdezni hogy milyen jutalom falatot adjak Dorkának ami nem káros ráadásul hasznos is ez amit ajánlottál biztoshogy jó? mert akkor veszek neki én is mondjuk most orient vettem neki jutalom falatként de bevált csinál érte mindent.

Amúgy másnak segítségként szeretném írni, hogy pl a royal táp a zoodom-ban a legolcsóbb én 3kg-ot vettem 3800ért ahogy meg néztem a fressnapf-ben ugyan ez valami 5000ft felett volt, mondjuk ez nállunk volt így de hátha nállatok is, aztán segítei tudtam.

Szép napot nektek

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26. Hétfő 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Emlékszel,hogy zsera is én is írtunk már a táppal kapcsolatban.
Amit most adsz neki tápot,arra éppne Zsera írta,hogy nem jó. Szerintem amiket én írtam: Hill's, Royal,Bozita ezek jók,ezekből nemcsak csirkés ízű létezik baba babókáknak van pl.Hill's bárányos-rízses.
A csavart jutifalat pedigree...hát én nem adtam neki,ilyen picinek meg nem is mernék.
Amit ajánlok,Fügi is ezt kapja jutifalatnak,tele van vitaminnal: Vitakraft Joghurt drops,amit a Fressnapfban is lehet kapni,kb. 600Ft egy dobozzal. nagy vigyor
pirul remélem segítünk...
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26. Hétfő 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
Megfogadtam a tanácsotokat és kezdünk viszsa állni a tápra.De nagyon nehezen megy.Most Purina Friskies junior tápot adok neki.Ezt úgy néz ki hogy eszi, de csak a kezemből.De már ez is jobb mint a semmi.És ritkítottuk a "házi koszt" mennyiségét is.Maximum egyszer kap egy nap valami finomságot.Ezen kívül csak tápot ehet.plusz kapja mindennap a kalcium és a csonterősítő vitaminját.Valamint eszik pedigre vitaminos jutalom falatkát..azt a csavartat..nem tudom hogy adtatok e már olyat a ti drágaságaitoknak.Mindy imádja.Szóval köszönöm a jó tanácsokat mindenkinek. puszitküld

Szerintem a Friskiesről álljatok le, mert nem egészséges a kutyának!
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 26. Hétfő 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megfogadtam a tanácsotokat és kezdünk viszsa állni a tápra.De nagyon nehezen megy.Most Purina Friskies junior tápot adok neki.Ezt úgy néz ki hogy eszi, de csak a kezemből.De már ez is jobb mint a semmi.És ritkítottuk a "házi koszt" mennyiségét is.Maximum egyszer kap egy nap valami finomságot.Ezen kívül csak tápot ehet.plusz kapja mindennap a kalcium és a csonterősítő vitaminját.Valamint eszik pedigre vitaminos jutalom falatkát..azt a csavartat..nem tudom hogy adtatok e már olyat a ti drágaságaitoknak.Mindy imádja.Szóval köszönöm a jó tanácsokat mindenkinek. puszitküld
Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 25. Vasárnap 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Köszi szépen a javaslatok! Mondtam anyunak, ha odaért hívjon, hogy akkor mi van! Én úgy gondoltam, hogy tegnap megvetetem a Acana-Pacifica 7,5 kg-os tápot. Erre természetesen akkora kiszerelésű nem volt így csak 2,5 kg-ost tudott anya hozni. Már annyi pénzt költöttem feleslegesen a kis kiszerelésű tápokra! Már anyuval előre rendeltettük a 7,5 kg-ost. Gyakorlatilag jönni fog. Csak nem szoktak nagyon előre megrendelni cuccokat, mert megmarad vagy nem tudom... Most remélhetőleg vissza rázódunk és így meg lesz mindig! Még maradunk a rendes táp beszerezésnél, de ha még valami jön akkor mi is netről fogunk!
Amúgy mi a véleményetek erről a tápról?
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Evcsi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
kittY. írta:
Ígértem, hogy beszámolok az Orijen táppal kapcsolatban. Annyi minden történt...
Megvettem pont 1 héttel ezelőtt a kis kiszerelésű tápot majd haza értem egyszerre teszteltettem Wendyvel. Ha hiszitek, ha nem amennyire mondtátok, hogy a kutyusaitok oda vannak érte Wendyt nem nyűgözte le. Beleszagolgatott, evett pár szemet és ennyi. Kb annyira ette mint az RC sensible-t. Mert úgye kevertem, de azért végülis mindennap eszegetett.
Aztán még mielőtt megvettem a tápot akkor kérdeztem, ha beválik mit kell csinálni. Mondta, hogy keddig szóljak. Nem tudtam bemenni, hanem felhívtam és mondtam, hogy szeretnénk akkor rendelni 7 kg-ot. Mindig csütörtökön jön szállítás és ma elküldtem anyut. Hát nem jött mert állítolag nem nagyon forgalmazzák és nem jött. Nem értem...mert itt csak ebbe a Patikába lehet(ett) kapni...hát érdekes. Aztán anyunak megint adott egy prospektust, Acana-s és mondta, hogy Acana-ból is van halas, nem 6 hanem 3 halas! Megnézem, elolvastam, viszonyítottam az RC-hez. Szerintetek akkor jó lesz az Acana Palifica? Egy szem táp sincs már, még pont mára jutott. Gondoltam előbb megkérdezem Tőletek, aztán holnap vissza megyünk venni. Bár holnap már mindenképp veszek...
Acana-Pacifica
Meg még a héten vettem Béres cseppet (emberit) aztán páran mondták, hogy nem tudják hogy kell adagolni meg hogy megfelelnek-e a hatóanyagok a Minerával így ma anya a patikába vett Minerát is! Ezért érdemes volt elmenni! Így legalább kutya béres cseppünk van!
nagy vigyor
Bocsi a regényért, remélem minnél előbb írtok!
Szép hétvégét Mindenkinek!!!
puszitküld

Szia Kitty!
Nos, úgy látom, elég nehézkes Felétek a tápbeszerzés... Mint ahogyan felénk is az lesz, ha hazaköltözöm Pestről!
A múltkor valaki belinkelte a www.allati.com oldalt, amire rákattintottam és elkezdtem nézelődni. Végül arra jutottam, hogy költözésem után valószínűleg az internetes rendelésre fogok hagyatkozni! Mosoly
Itt van Orijen 6 Fish és 10ezer forint feletti vásárlás esetén ingyen házhozszállítanak az ország egész területén! nagy vigyor
Szóval kényelmes, házhoz jön, sok termék közül válogathatsz, mert pl. amivel Frankie-t etetem, nos, a környékünkön senki nem forgalmazza! Összezavart

Szia! Mi mindíg itt rendeljük meg a tápot! Nagyon megbízhatóak, pár napon belül mindíg küldik. Csak ajánlani tudom őket nagyszerû
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 24. Szombat 9:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Megvettem pont 1 héttel ezelőtt a kis kiszerelésű tápot majd haza értem egyszerre teszteltettem Wendyvel. Ha hiszitek, ha nem amennyire mondtátok, hogy a kutyusaitok oda vannak érte Wendyt nem nyűgözte le. Beleszagolgatott, evett pár szemet és ennyi. Kb annyira ette mint az RC sensible-t. Mert úgye kevertem, de azért végülis mindennap eszegetett.
Aztán még mielőtt megvettem a tápot akkor kérdeztem, ha beválik mit kell csinálni. Mondta, hogy keddig szóljak. Nem tudtam bemenni, hanem felhívtam és mondtam, hogy szeretnénk akkor rendelni 7 kg-ot. Mindig csütörtökön jön szállítás és ma elküldtem anyut. Hát nem jött mert állítolag nem nagyon forgalmazzák és nem jött. Nem értem...mert itt csak ebbe a Patikába lehet(ett) kapni...hát érdekes. Aztán anyunak megint adott egy prospektust, Acana-s és mondta, hogy Acana-ból is van halas, nem 6 hanem 3 halas! Megnézem, elolvastam, viszonyítottam az RC-hez. Szerintetek akkor jó lesz az Acana Palifica? Egy szem táp sincs már, még pont mára jutott. Gondoltam előbb megkérdezem Tőletek, aztán holnap vissza megyünk venni. Bár holnap már mindenképp veszek...
Acana-Pacifica
Meg még a héten vettem Béres cseppet (emberit) aztán páran mondták, hogy nem tudják hogy kell adagolni meg hogy megfelelnek-e a hatóanyagok a Minerával így ma anya a patikába vett Minerát is! Ezért érdemes volt elmenni! Így legalább kutya béres cseppünk van!
nagy vigyor
puszitküld

Szia Kitty!
Nos, úgy látom, elég nehézkes Felétek a tápbeszerzés... Mint ahogyan felénk is az lesz, ha hazaköltözöm Pestről!
A múltkor valaki belinkelte a www.allati.com oldalt, amire rákattintottam és elkezdtem nézelődni. Végül arra jutottam, hogy költözésem után valószínűleg az internetes rendelésre fogok hagyatkozni! Mosoly
Itt van Orijen 6 Fish és 10ezer forint feletti vásárlás esetén ingyen házhozszállítanak az ország egész területén! nagy vigyor
Szóval kényelmes, házhoz jön, sok termék közül válogathatsz, mert pl. amivel Frankie-t etetem, nos, a környékünkön senki nem forgalmazza! Összezavart
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23. Péntek 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Acana-Pacifica
nagy vigyor
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23. Péntek 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Szia Viki ! Én is vettem ilyen uj tápot, csak próbaképpen, de nálam sem ették a lányok, ill. megették mert más nem volt előttük, de nagyon nehezen fogyott el az a kis zacskó . Előtte sensit ettek, most Royal Adultot, de ezt viszont imádják. Ugyhogy nekünk sem jött be és ahhoz képest elég drága.

Köszönöm, akkor asszem lemondok róla, amúgy én is nagyon drágának találtam.

Viszont mégegy kérdés!!!!
Nem tudom emlékeztek e rá, a Miminek nemis olyan rég volt az a vitaminhiányos bőrbaja. Kihullott a szőre mag hasonlók. Akkor kapott vitamint azzal rendbejött. Viszont most megint kezd előjönni és a vitamint amit akkor kapott azóta bevonták. Szomorú Szomorú
Kaptunk mást de a doki szerint kéne nézni valami olyan tápot amiben megfelelő vitaminok vannak ahhoz, hogy ez ne jöjjön folyton elő.
Amit eddig találtam az a royal canin beauty abban kimondottan olyan vitaminok vannak amiket a doki is mondott.
Esetleg valakinek még más ötlete????
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Evcsi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt nézzétek meg eszik
Orijen az év kisállateledele ! Nagyon Boldog

http://www.allati.com/kutya-szarazeledelek/orijen/-----------------------orijen-az-ev-kisallateledele--3374-3.html
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 17. Szombat 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Viki ! Én is vettem ilyen uj tápot, csak próbaképpen, de nálam sem ették a lányok, ill. megették mert más nem volt előttük, de nagyon nehezen fogyott el az a kis zacskó . Előtte sensit ettek, most Royal Adultot, de ezt viszont imádják. Ugyhogy nekünk sem jött be és ahhoz képest elég drága.
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16. Péntek 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
vikcey írta:
Kérdés!!!
Próbálta már valaki a Royal westies tápját????
Múltkor a Royalos emberke agyon dícsérte nekem az állatorvosnál, hogy vegyek mert nagyon jó de mivel még elég új dolog senki tapasztalatait nem hallottam róla.

Szia! Mi próbáltuk, nagyon nem jött be. A kicsiknél arra váltottam a juniort, megették, de nem túl lelkesen, Lora is csak piszmogott, a sensit láthatóbban szívesebben eszik. Ráadásul akkortájt kezdett kialakulni a vakarózás, ez nem valószínű, hogy a táp miatt, de lehet, ettől függetlenül nekünk nem vált be.

Köszönöm!!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16. Péntek 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Kérdés!!!
Múltkor a Royalos emberke agyon dícsérte nekem az állatorvosnál, hogy vegyek mert nagyon jó de mivel még elég új dolog senki tapasztalatait nem hallottam róla.

Szia! Mi próbáltuk, nagyon nem jött be. A kicsiknél arra váltottam a juniort, megették, de nem túl lelkesen, Lora is csak piszmogott, a sensit láthatóbban szívesebben eszik. Ráadásul akkortájt kezdett kialakulni a vakarózás, ez nem valószínű, hogy a táp miatt, de lehet, ettől függetlenül nekünk nem vált be.
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kérdés!!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
kittY. írta:
Én nem értek ehhez, de mi történik vagy miért baj, ha magas a fehérjetartalma?pirul
Az Orijen oldalon megnéztem, hogy hol kapható ilyen táp és ma anyut elküldtem. Felírtam mindent, hogy mit kérdezzen meg meg ilyenek...
Aztán mondta anya, hogy azt mondták a fehérjetartalomról, hogy mivel kényessek ezek a kutyák kell a bélrendszer miatt, vagy mit tudom én mit magyarázott, anyu se tudta elmondani, mert Neki se magyarázta el rendesen. Aztán mondta milyen ellenszevessek, pedig Dr volt ott és Állatpatika. Táp sem volt így mikor anyu ment akkor előtte telefonált a nő, hogy készletet rendeltek, de ilyen tápot nem. Utána telefonált utána, hogy hozzanak ilyet is de csak fél kg-ost, mert mi elöszőr csak kipróbáljuk. Szal ja...állítolag holnap vagy holnap után jön meg. Én megyek vissza pénteken. mindkétszemöldökfel

Bocsi az értelmetlenségért, remélem azért kivehető. Embarassed

Majd írd meg, hogy fogadta, bár sejtem. hami puszitküld

Okés rendben! Ezelőtt, 1 hete elmentem abba a patikába, mert mondta anya, hogy utána telefonált a nő azoknak akik hozzák a tápot, hogy hozzanak Orijent. Erre nem is volt, vagyis kis kiszerelés és mondta a nő, hogy nem is emlészik ilyenre. Mind1. Akkor felírta előttem és mondta, hogy mindig csütörtökön hoznak árut, így holnap megyek vissza!
Remélem beválik és végre hízik a lányzó! Remélem én is, hogy jól fogja enni! hami nagy vigyor
Amúgy is úgy vettem észre, hogy mostanában sokat vakarózik. Összezavart
Remélem a hétvégén már számolhatok a "változásokról".
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10. Szombat 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Caspi írta:
Betty69 írta:
Evcsi írta:
Sziasztok! puszitküld Mi is Orijen adult táppal etetjün Boncos uraságot és nagyon bejött neki. Rengeteg gyógynövény van benne az is szimpatikus nekem. A többi tápot nem nagyon akarta megenni de ezt szívesen megeszi eszik

Sziasztok!

Olyan sok jót irtok erről az Orijenről nem probléma, hogy sok benne a fehérje? Csak a csirke fehérjére allergiásak a kis drágáink? pirul

A csirkehúst hasznosítják a leggyorsabban, nem mindegy h csirke vagy csak csirke kivonat!

Ez most azt jelenti, hogy csirkehúst is ehetnek?

Én szoktam adni az enyémnek, persze nem állandó jelleggel,de kb. 2-3 havonta biztosan kap csirke húst (sütve,rántva stb.)
Szerencsére nem minden westie allergiás, (ahogy embereknél sem az mindenki) de ha azt veszed észre,hogy a csirkés táptól többet vakarózik,akkor át kell állni bárányos-rizses,halas kajára. Mosoly
Persze ha tudod esetleg,hogy a mamája vagy a papája érzékeny a csirkére,akkor jobb óvatosnak lenni. Mosoly
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Caspi írta:
Betty69 írta:
Evcsi írta:
Sziasztok! puszitküld Mi is Orijen adult táppal etetjün Boncos uraságot és nagyon bejött neki. Rengeteg gyógynövény van benne az is szimpatikus nekem. A többi tápot nem nagyon akarta megenni de ezt szívesen megeszi eszik

Sziasztok!

Olyan sok jót irtok erről az Orijenről nem probléma, hogy sok benne a fehérje? Csak a csirke fehérjére allergiásak a kis drágáink? pirul

A csirkehúst hasznosítják a leggyorsabban, nem mindegy h csirke vagy csak csirke kivonat!

ez azt jelenti h csirke kivonatot ehetnek, mert ez csak a kevésbé alergén részeket tartalmazza.
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Betty69 írta:
Evcsi írta:

Sziasztok!

Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Evcsi írta:

Sziasztok!

Vissza az elejére
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 9. Péntek 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:

Sziasztok!

Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Evcsi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 8. Csütörtök 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 7. Szerda 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Én nem értek ehhez, de mi történik vagy miért baj, ha magas a fehérjetartalma?pirul
Az Orijen oldalon megnéztem, hogy hol kapható ilyen táp és ma anyut elküldtem. Felírtam mindent, hogy mit kérdezzen meg meg ilyenek...
Aztán mondta anya, hogy azt mondták a fehérjetartalomról, hogy mivel kényessek ezek a kutyák kell a bélrendszer miatt, vagy mit tudom én mit magyarázott, anyu se tudta elmondani, mert Neki se magyarázta el rendesen. Aztán mondta milyen ellenszevessek, pedig Dr volt ott és Állatpatika. Táp sem volt így mikor anyu ment akkor előtte telefonált a nő, hogy készletet rendeltek, de ilyen tápot nem. Utána telefonált utána, hogy hozzanak ilyet is de csak fél kg-ost, mert mi elöszőr csak kipróbáljuk. Szal ja...állítolag holnap vagy holnap után jön meg. Én megyek vissza pénteken. mindkétszemöldökfel

Bocsi az értelmetlenségért, remélem azért kivehető. Embarassed
Majd írd meg, hogy fogadta, bár sejtem. hami
puszitküld
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 59, 60, 61 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu