Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 4:05
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 61 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 59, 60, 61
Szerző Üzenet
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 15. Hétfő 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tudom, hogy már rengeteget beszélhettünk erről, de nem tudjátok véletlenül, hogy Bosch-t hol lehet venni nagy kiszerelésben, nem túl drágán?
jeggabi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 8. Hétfő 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Ariandi!
A piros keretes kutya újságban hirdetnek minig egy fajtát,most nem tudom megmondani pontosan a nevét,mert nincs itt egy darab sem,de tudom,hogy nagyon jó!
Vissza az elejére
jeggabi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ariandi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 6. Szombat 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi a neve annak az alga tablettának?
Én a BOBI deofil tablettát szoktam neki adni,azt is csak sajtba vagy májkrémbe dugva eszi meg.Ez Yukkát tartalmaz.

Grafolka írta:
Na szóval a táplálékkiegésíztők témájában, nálunk
nagyon jól beválik az alga tabletta. Teljesen megszűnt tőla a kutya testszaga, és örömmel elrágja. A Zweget végül nem próbáltuk ki,mert legalább annyi jót, mint rosszat hallottam róla. Szóval mivel nem volt könnyű beszerezni, így hagytam is.

Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na szóval a táplálékkiegésíztők témájában, nálunk nagyon jól beválik az alga tabletta. Teljesen megszűnt tőla a kutya testszaga, és örömmel elrágja. A Zweget végül nem próbáltuk ki,mert legalább annyi jót, mint rosszat hallottam róla. Szóval mivel nem volt könnyű beszerezni, így hagytam is.
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
a táp-teszttel nem fogunk semmilyen céget megsérteni?

Egyrészt ezen még nem gondolkodtam, másrészt nem is nagyon érdekel. Gyártson jót, ne sértődgessen.
Amúgy szerintem azzal, hogy pusztán összetevőket felsorolunk és így létrejön egy összehasonlító táblázat, az nem sért semmilyen érdekeket.
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép napos, nyárias időben mindenki kutyát sétáltat?
Zsu,
a táp-teszttel nem fogunk semmilyen céget megsérteni? (mondjuk a pedigree-t). Amúgy támogatom maximálisan.
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 8:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Hogy szoktátok őket átvizsgálni, hogy tuti ne legyen benne? Szomorú

Én bevallom töredelmesen, hogy sehogy. Jól átkefélem és kész. Azt azért még hozzáteszem, hogy a Luposan féle Zeckweget kapja és nem is nagyon kell átvizsgálnom.
A következő volt ennek a szernek a története nálunk: Elkezdtem nyáron adni neki. Pár hét múlva rágta a lábait, kiütéses lett a hasa, tehát egyértelmű volt, hogy valami allergiája van a kutyának. Abbahagytam a Zeckweg-et, mert azt hittem, esetleg attól. Megint Frontline-t kapott (amitől viszont kisebesedik az a rész, ahova felkenem neki). Aztán amikor az orvosnak megemlítettem ezt az allergiát és a Zeckweg-et, a doki megnyugtatott, hogy Zeckweg-től szinte 99,9%, hogy nem lehet. Szerintem parlagfű. Ezért ismét kapja a Zeckweg-et. Egyre kevesebbet rágja a lábát (ahogy szépen cseng le a parlagfű-szezon). A nagy tapasztalatom viszont: amikor Frontline van rajta, rá-rá másznak bogarak: hangyák, kullancsok, stb. Amikor viszont Zeckweg-et kap, akkor még csak a hangya sem mászik bele a kutyába. És ami nem utolsó szempont: amikor Zeckweg-gel van keverve a táp, akkor olyan jó étvággyal eszik, amit máskor nem látok nála. Én egy nagyon kevés kis tejben szoktam feláztatni a zeckweg-et, és amikor jól feloldódott, hagyom állni benne egy picit a tápot, hogy jól megszívja magát. Nem málik szét, picit ropogós marad, és imádja a kutya.
És most itt javasolnám, hogy nyissunk egy topicot táplálék és táplálékkiegészítők céljából. És ha egyszer lesz időnk csinálhatnánk egy olyan táblázatot, amiben feltűntetnénk a minőségi tápokat, és azokat az összetevőket, amiket figyelembe kell venni, amikor az ember kiválasztja, hogy mivel eteti a kutyáját. És össze kéne szedni, hogy melyik tápban milyen mennyiség van az adott összetevőből. És akár még egy "tetszési" indexet is lehetne kreálni hozzá. Vagy valami ilyesmi....
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 61 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 59, 60, 61
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu