Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 17:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 60 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 58, 59, 60, 61 Következő
Szerző Üzenet
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:
Mooney ez nyers sertésmáj, vagy feldolgozott?

Természetesen megfőzzük, jó puhára. Imádja Mosoly A borjúmájas is bejön nála, kipróbáltam Mosoly
Sajnos..nálunk az a baj, hogy a sima tápot egyszerűen nem hajlandó megenni. Képes hetekig koplalni, ha nincs más, vagy nagy éhségében nekiáll és elrágja a szárazbőrből lévő csontjait, játékait..
Aki régóta jár ide a fórumra, az tudja, hogy mi kb 1,5éve ezzel küzködünk. A kutyus nem hajlandó enni. De nem csak száraz tápot, úgy általában az emberi kajákat sem Szemforgató
8 nap múlva lesz 2 éves és még mindig 8kilót nyom Szomorú (ugyanennyi volt 1évesen is... ) Kis kecses a drága Mosoly Ami nekem nem baj, mert könnyebben elbírom, viszont félek, hogy később, idősebb korára mindenféle nyavajája lesz, mert nem eszik rendesen... Neutral

Nem tudom mit próbáltál és mit nem de van egy receptem ami minídg bejön, ha nem akar enni. Veszel egy konzervet, bármilyet, adsz hozzá lisztet, kukorica vagy búzadarát és esetleg még olyan magok bármelyikét amit a műzlikbe tesznek. Ezt összekevered / úgy kell kinéznie mind a süti tésztáknak/ és kisütöd. Amint kihült odaadhatod neki. A Mimi nagyon szokta szeretni./Tehetsz bele tojást is csak akkor kis adagba csináld mert nem lehet elrakni./Viki
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én a miminek szoktam vesét venni és megfőzni./Természetesen kivágom a közepét/ De van amikor csibefarhátat veszek neki, vagy lábat, nyakat. Vagy ami épp van. Ehhez vmi finom tábot adok. Van amikor vmi különöset főzők attól függ mennyi időm van.
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Mooney ez nyers sertésmáj, vagy feldolgozott?

Természetesen megfőzzük, jó puhára. Imádja Mosoly A borjúmájas is bejön nála, kipróbáltam Mosoly
Sajnos..nálunk az a baj, hogy a sima tápot egyszerűen nem hajlandó megenni. Képes hetekig koplalni, ha nincs más, vagy nagy éhségében nekiáll és elrágja a szárazbőrből lévő csontjait, játékait..
Aki régóta jár ide a fórumra, az tudja, hogy mi kb 1,5éve ezzel küzködünk. A kutyus nem hajlandó enni. De nem csak száraz tápot, úgy általában az emberi kajákat sem Szemforgató
8 nap múlva lesz 2 éves és még mindig 8kilót nyom Szomorú (ugyanennyi volt 1évesen is... ) Kis kecses a drága Mosoly Ami nekem nem baj, mert könnyebben elbírom, viszont félek, hogy később, idősebb korára mindenféle nyavajája lesz, mert nem eszik rendesen... Neutral

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 1. Kedd 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én mint már valahol irtam borjúmájassal keverem a tápot, amit imád. Mooney ez nyers sertésmáj, vagy feldolgozott? A máj elvileg erő, D- vitamint és egészség. A doki viszont engem mindig leszid még a borjúmájasért is, mert szerinte elég a táp (persze Lili még junior), de az szárazon nagyon nehezen megy le. Viszont mivel nagyon egészséges és szép kutyus lett abból a kis gombócból, nem hiszem hogy változtatni fogok a koszton. Szerintem ha a napi táp adagját megeszi az a lényeg.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 1. Kedd 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Van egy félig jó, és egy félig rossz hírem. Megtaláltam azt a kaját, amit Forti hajlandó bármekkora mennyiségben megenni. Sertésmáj. Most egy hete azzal keverem a tápot, és az összes eltűnik belőle, mindent felfal. de CSAKIS ha ott a máj, semmi más nem jön be neki...
Mosoly

Szió Mooney!

Örülök, hogy Forti végre eszeget! Én mindig keverem valamivel a tápot a Milkynek, ő is nagyon szereti a májat. Talán kérdezd meg a Mónikát, hogy eheti e naponta! Csak nehogy ráunjon, ha sűrűn kapja.

Ja! Mooney: kiderültek itt a fórumon rokoni kapcsolatok, én is utánanéztem egy kicsit a rokonoknak és kiderült, hogy Forti és Milky unokatestvérek! Mosoly
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 1. Kedd 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Van egy félig jó, és egy félig rossz hírem. Megtaláltam azt a kaját, amit Forti hajlandó bármekkora mennyiségben megenni. Sertésmáj. Most egy hete azzal keverem a tápot, és az összes eltűnik belőle, mindent felfal. de CSAKIS ha ott a máj, semmi más nem jön be neki...
Most aza kérdés, hogy: Szerintetek nem lesz tőle baja, ha most ráállunk a sertésmájjal kevert tápra, és mostantól fogva mindig azt fogja kapni? anyu szerint túl egysíkú, de ha azt nézzük ott van benne a táp. amiben meg benne van amire szüksége van. A máj csak egy kis plussz. Csak azt sem akarom, hogy aztán meg attól legyen baja..
Szal, most az a jó, hogy végre eszik! A rossz, meg hogy most elkezdtem parázni, hogy baja lesz, ha minden nap májat eszik... (hogy milyen baja, azt ne kérdezzétek Nagyon Boldog ez csak ilyen elmélkedés..)
Azért is írtam ezt ide, mert kiváncsi vagyok a véleményetekre..szerintetek maradhat a májas táp? Mosoly

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18. Kedd 14:07    Hozzászólás témája: Re: egyen, de mennyit !!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Szia Anyus !
Ha négy hónapos a gyönyörűség, akkor még nem baj ha jó kis gömbölyű lol lol lol Ehet bátran kétszer, ilyenkor még Pedi is sokkal többet evett. A ballasztanyaggal kapcsolatban arra gondoltam, hogy magas rosttartalmú kajcsit kapjon, de ehhez nagyon kicsi és neki most az a fontos, hogy a csontjai és minden egyebe rendesen fejlődjön . A tápot nem igazán szabad tőle megvonni, mert a teljes értékűben szinte minden benne van. Milyen száraz tápot eszik a gyönyörűség ? Azért próbálj meg nem adni neki mellé még főtt husit is, és nézd meg a táp zacsiján, hogy hány grammot kell naponta testsúly kilogrammonként adni a kutyiknak.
Esetleg próbáld meg négyszerre elosztani. A kuttyok általában étkezést követően ürítkeznek, ha többszörre osztod el a kajcsit, akkor többször kaksizik, ennek következtében hamarabb kiürül, és kevesebb szívódik fel belőle. Ez pusztán a józan paraszti eszem következtetése, mazsolázd ki, hátha tudsz belőle használni valamit.
Üdvözlöm a Gombóc Artúrt lol lol
Ági

Köszi Ági,

most megnyugodtam egy kicsit, h nem baj ha kicsit gombóc. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Most annyit csinálok, hogy még mindig kétszer kap enni, de nem annyit, mint korábban.
Pussz
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 14:54    Hozzászólás témája: egyen, de mennyit !!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Anyus !
Ha négy hónapos a gyönyörűség, akkor még nem baj ha jó kis gömbölyű lol lol lol Ehet bátran kétszer, ilyenkor még Pedi is sokkal többet evett. A ballasztanyaggal kapcsolatban arra gondoltam, hogy magas rosttartalmú kajcsit kapjon, de ehhez nagyon kicsi és neki most az a fontos, hogy a csontjai és minden egyebe rendesen fejlődjön . A tápot nem igazán szabad tőle megvonni, mert a teljes értékűben szinte minden benne van. Milyen száraz tápot eszik a gyönyörűség ? Azért próbálj meg nem adni neki mellé még főtt husit is, és nézd meg a táp zacsiján, hogy hány grammot kell naponta testsúly kilogrammonként adni a kutyiknak.
Esetleg próbáld meg négyszerre elosztani. A kuttyok általában étkezést követően ürítkeznek, ha többszörre osztod el a kajcsit, akkor többször kaksizik, ennek következtében hamarabb kiürül, és kevesebb szívódik fel belőle. Ez pusztán a józan paraszti eszem következtetése, mazsolázd ki, hátha tudsz belőle használni valamit.
Üdvözlöm a Gombóc Artúrt lol lol
Ági
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 13:18    Hozzászólás témája: Re: egyen, de mennyit !!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali Ágica,

4 hónapos Hjui.Tápot eszik alapból, meg bele leves, leveshús,zöldség.

Mire gondoltál, h sok benne a ballasztanyag és nem hízlal?

Kösszenet!
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 11:50    Hozzászólás témája: egyen, de mennyit !!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló ANYUS !

Mennyi idős a kutyika ? Egy éves kor után már csak egyszer kellene hogy kapjanak. A standard súlyuk 7-10 kiló között van, a fiúk nagyobbak. Pedróka átlagos nagyságú, két és fél éves, és 9 és fél kilót nyom.
Naponta egyszer kap főtt ételt - csirkét v. pulykát rizzsel, targoncával v konzival- és a száraz táp kinn van előtte folyamatosan. Abból csak nasizik. Persze ha jó formában van megeszi a macska száraz tápját is.
Ha sokat eszik próbálj meg neki olyan kajcsit adni, amiben sok a ballaszt anyag, nem hizlalja, és gyorsabban átmegy az emésztőrendszerén.

Pussz: Ági
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát, szégyen, de nem tudom a pontos nevét. Megkérdezem a kutyaboltos bácsit, és megírom!!!
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anya! Pontosan mivel eteted a blökit?
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 9:54    Hozzászólás témája: Re: mennyit egyen a kutya, s hányszor egy nap? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anya írta:
Most látom, hogy talán itt a helye a kutyaetetéssel kapcsolatos kérdéseimnek

Most láttam én is, hogy ide tetted, én meg már oda a másikba válaszoltam. Szóval: mennyit mozog a kutyád?
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 9:51    Hozzászólás témája: mennyit egyen a kutya, s hányszor egy nap? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali kedves mindenki!!

Most látom, hogy talán itt a helye a kutyaetetéssel kapcsolatos kérdéseimnek lol .

Szóval, mindenki mondja, h kövér a kutyim.

Naponta kétszer kap enni, tápot, keverve konzervvel, levessel , zöldséggel.Meg is eszi, csak szerintem egy- egy alkalommal túl sokat kap.

Mit javasoltok, v ti hogy csináltátok, hányszor adjak neki enni és mennyit? Mert ő megenne akár 2 tányérnyi kaját is!!!
Kösszenet a válaszokért!
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17. Hétfő 9:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Abban látom megállapodhatunk, hogy a kutyiknak fene jó ízlése van. A grillcsirke nálunk is menő, Pedró tán egy egészet is megenne, ha módja nyílna rá.... Akkor most próbáld a konziba is belekeverni a csirkét, hátha jobban csúszik ........ Ha nem, akkor meg fellendítitek a sarki hentes forgalmát ! lol lol

Üdv: Ági
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16. Vasárnap 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Ági, ki fogom próbálni. A páromat ma leküldtem kutyakonzervet venni. Persze nem hozott konzervet, hanem grillcsirkét vett a kutyának. Annyira ízlett Gracenek, hogy még most is az üres tányért nyalogatja és szerintem többé rá se néz a konzervre, pedig 2-3 nap óta már nem volt gondja a konzervel. Most kezdhetem elölről.
szia
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 16. Vasárnap 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Próbálj meg a konzijába főtt csirkét vagy virslit keverni, hátha úgy jobban megeszi. Pedró pl. sohasem ette meg a konzit "üresen " . Én általában egy egész csirkét szoktam neki megfőzni, és azt keverem naponta főtt rizzsel, tarhonyával, konzival, míg tart belőle. Aztán jön a pulyka, ugyanezzel a felállással. Mellette száraz tápot eszik, neki a Hill"s jött be.

Üdv: Ági
chr
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 6. Csütörtök 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nálunk bevált kaja-eltüntető ha egy kis levessel meglocsoljuk a száraz tápot.

Üdv: chr
Vissza az elejére
chr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 6. Csütörtök 15:29    Hozzászólás témája: Re: :-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziaszto!
Biztos mindenki kutyakajával eteti a kedvencét, persze a legjobb a minőségűvel.
Én is így tettem, az első naptól kezdve csak Pedigree Juniort kapott. De rászokott arra, hogy ha mi ettünk szívhezszólóan könyörgött azért a kajáért. Először csak nevettünk rajta és persze adtunk kóstolót. De annyira ízlett neki, hogy egy ideje nem hajlandó mást enni. Hiába adok Gracenek konzervet, csak akkor fogy el ha házi koszttal keverem. De legtöbbször ki kell dobnom.Mármint a konzervet....
Szerintetek mit csináljak?

Ha valakinek van valami tuti módszere, én is érdeklődéssel várom, Léda ugyanis szintén nem hajlandó kutyakaját enni, csak hosszas szenvedések árán.

Én is várnám a bevált módszereket Mosoly
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 6. Csütörtök 15:13    Hozzászólás témája: Re: :-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziaszto!
Biztos mindenki kutyakajával eteti a kedvencét, persze a legjobb a minőségűvel.
Én is így tettem, az első naptól kezdve csak Pedigree Juniort kapott. De rászokott arra, hogy ha mi ettünk szívhezszólóan könyörgött azért a kajáért. Először csak nevettünk rajta és persze adtunk kóstolót. De annyira ízlett neki, hogy egy ideje nem hajlandó mást enni. Hiába adok Gracenek konzervet, csak akkor fogy el ha házi koszttal keverem. De legtöbbször ki kell dobnom.Mármint a konzervet....
Szerintetek mit csináljak?
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 3. Hétfő 13:27    Hozzászólás témája: :-) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szép napot Mindenkinek!

Látom a technika ördöge nem csak velem játszott.

Mindenki Mindenki megduplázta megduplázta a a hozzászólását hozzászólását ? ?! ! ? ?
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 3. Hétfő 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemtom mi történt hogy kétszer küldte... Mosoly lol

Legutóbb kami szerkesztette (2005 Jan. 4. Kedd 9:58), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
kami jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 3. Hétfő 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Hajós és a Bajcsy sarka, és Delectusnak hivják az üzletet! (minen nap arra megyek dolgozni, és ott vásárolunk! Kutyával is be lehet menni, és nagyon kedvesek!

cookies írta:
Györgyi írta:
Sziasztok!

Tudom, hogy már rengeteget beszélhettünk erről, de nem tudjátok véletlenül, hogy Bosch-t hol lehet venni nagy kiszerelésben, nem túl drágán?

Szia Györgyi!

Én nem Bosch-sal etetek, de a héten a Bajcsy Zs.-n (valamelyik utcával való találkozásának a sarkán - sajna nem tom a másik utca nevét) lévő D...-tus állateledelboltban mintha lett volna. (Név priviben ment). A bolt homlokzatán kutya-macska fejes vászon lebeg.

cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 1. Szombat 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Györgyi írta:
Sziasztok!

Tudom, hogy már rengeteget beszélhettünk erről, de nem tudjátok véletlenül, hogy Bosch-t hol lehet venni nagy kiszerelésben, nem túl drágán?

Szia Györgyi!

Én nem Bosch-sal etetek, de a héten a Bajcsy Zs.-n (valamelyik utcával való találkozásának a sarkán - sajna nem tom a másik utca nevét) lévő D...-tus állateledelboltban mintha lett volna. (Név priviben ment). A bolt homlokzatán kutya-macska fejes vászon lebeg.
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 1. Szombat 2:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, én uj vagyok itt, és most olvasgattam végig a hozzászólásaitokat. Én is általában Bosch kajával etetem a kutyáimat és 15 kg-os kiszerelésben szerzem be az Örs vezér téren az Árkád üzletközpont alsó szintjén lévő állatkereskedésben. Egyébként ezt a tápot nagyon kevés helyen lehet kapni.
Györgyi írta:
Sziasztok!

Vissza az elejére
pronizsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 60 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 58, 59, 60, 61 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu