Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 20. Szombat 4:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 59 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 57, 58, 59, 60, 61 Következő
Szerző Üzenet
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 16:11    Hozzászólás témája: kutyi Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Benn végeztem, most megyek tovább robotolni, most köv. a második műszak. lol

Jafi !

Addig jó míg csak Te esel gondba, és nem a lányom teherbe wink

Csá Mindenkinek, éjjel lehet hogy benézek, ha hazaértem Exclamation
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 16:03    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Hogy manapság a Pasik mit akarhatnak, azt én meg nem tudhatom lol Erről a lányom tudna mesélni wink

Akkor kérlek "egyeztess a lányoddal, most nagy gondba estem :-k
peddington írta:

Én csak arra emlékszem, hogy régen mit is akartak - szerintem sokminden nem változott Razz

Pfuj... akko' en valahogy nem illek a kepbe - de ezt mar tobbszor is eszrevettem. :smurf:
peddington írta:

Tudod melyik topicban vagyunk Kérdés a kutyakajásba...................

Nezd: ez szorosan osszefugg a kutyakajaval (is). Ugyanis (es most kezdodik a szo-fosas) ha a gazdi nem tisztazza elfoglaltsagat, aza mikor kitol mit var el es az mennyire teljesul, akkor nemhogy kivalasztani, de meg odaadni majd megfigyelni es tapasznyalatait megosztani sincs ideje. :hal
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:52    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hogy manapság a Pasik mit akarhatnak, azt én meg nem tudhatom lol Erről a lányom tudna mesélni wink

Én csak arra emlékszem, hogy régen mit is akartak - szerintem sokminden nem változott Razz

Tudod melyik topicban vagyunk Kérdés a kutyakajásba...................
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:49    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Jafi !

Meg a lepedőakrobatikát szeretnéd, de azt nagyon, ugye wink

[-X
Remelem nem gondoltad komolyan... vagy manapsag mar elvaras, hogy a pasik ezt akarjak Kérdés
wink
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:44    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi !

Meg a lepedőakrobatikát szeretnéd, de azt nagyon, ugye wink
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:41    Hozzászólás témája: Re: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez egy ilyen "száj-járatós" nap nálam... de lenyege is van am: szarad a gyomrom. :happyhippy:
peddington írta:
Helló Jafi !
Örülök, hogy eljut hozzád, amit írtam Exclamation Szóval el sem olvasod.....
Most már nincs csirke, csak tik van, az is kicsit mán öregecske Razz Addig húztad az időt, míg megkopott a fénye egy cseppet lol
Lekéstél, úgyhogy szavad ne legyen Exclamation

Szoval mar szavam se legyen. Nem eleg, hogy a csirkebol tik lett... es azt is lekestem... Szomorú
ide nezz! :animalchicken: (szuperek az ikonok!)
peddington írta:

A tenyésszemlére visszatérve a követelmény a snaciknál ua. mint a westiknél, de ha rossz leszel, elintézem, hogy Neked a felemás korláton is kelljen bemutatót tartanod lol

Nem valaszthatnam mondjuk a talajtornat? Razz Rozsaszin kis miniben? Kérdés Szemforgató
Ha mar ilyen kiterjedt ismeretseggel rendelkezel... :rr:
peddington írta:

Dolgozzál mán, mert a száraz kenyérrevalót sem fogod így megkeresni wink

Üdv: Ági

Mi valo a szaraz kenyerre, hadd lam keressem-e vagy sem? Mosoly Razz
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:29    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Jafi !

Örülök, hogy eljut hozzád, amit írtam Exclamation Szóval el sem olvasod.....
Most már nincs csirke, csak tik van, az is kicsit mán öregecske Razz Addig húztad az időt, míg megkopott a fénye egy cseppet lol
Lekéstél, úgyhogy szavad ne legyen Exclamation

A tenyésszemlére visszatérve a követelmény a snaciknál ua. mint a westiknél, de ha rossz leszel, elintézem, hogy Neked a felemás korláton is kelljen bemutatót tartanod lol

Dolgozzál mán, mert a száraz kenyérrevalót sem fogod így megkeresni wink

Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:27    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

Hát, másban sem valszinü! Mosoly

Ha emlekszel: te segitettel hozza a lakotarsamhoz. Mi kellene mas nekem? :icescream:
kami írta:

Ne aggódj, nem óhajtok egy árnyalatot sem világosodni... Mosoly

Kosz, hogy megnyugtattal, mar nagyon aggodtam. :hmph: Razz
:withstupid:
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:08    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:

Embarassed Elég, ha másban segítesz :sex:

Te maradj kami, oksi?
pedig oly szepen atfazoniroztatok Chanit, rad gondoltam... hogy otletet tudsz adni. :laughing3:

Hát, másban sem valszinü! Mosoly
Ne aggódj, nem óhajtok egy árnyalatot sem világosodni... Mosoly
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 15:03    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kami írta:

Hát én ebben nem tok néked segiteni! Mosoly

Embarassed Elég, ha másban segítesz :sex:
kami írta:

Ha a szin a mérvadó, akkor én inkább vagyok schnauzer mint westie... kérdezd a szôkéket Mosoly wink

Te maradj kami, oksi?
pedig oly szepen atfazoniroztatok Chanit, rad gondoltam... hogy otletet tudsz adni. :laughing3:
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:53    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:

Igaz... es a fuleit kikemenyitem mondjuk hajlakkal. Mosoly Janyok: mondjatok egy par megbizhato termek-nevet.
:fatalfridge:

Hát én ebben nem tok néked segiteni! Mosoly Ha a szin a mérvadó, akkor én inkább vagyok schnauzer mint westie... kérdezd a szôkéket Mosoly wink
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:49    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

A mai világban olyan jó minőségű hajfestékeket lehet kapni lol
Ne add fel ! lol

Hja ! És a szemlén mindig hangosan kiabáld, miközben az Úrfira mutogatsz: Ez weszti ! Ez weszti !
Hátha bewesz(tiz)ik lol

Igaz... es a fuleit kikemenyitem mondjuk hajlakkal. Mosoly Janyok: mondjatok egy par megbizhato termek-nevet.
:fatalfridge:
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:45    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:
Csak az a gond, hogy ha jol tudom a lakotarsam barmennyire is tiszteletbeli westie nem vihetem el westie-tenyesz-szemlere. #-o

A mai világban olyan jó minőségű hajfestékeket lehet kapni lol
Ne add fel ! lol

Hja ! És a szemlén mindig hangosan kiabáld, miközben az Úrfira mutogatsz: Ez weszti ! Ez weszti !
Hátha bewesz(tiz)ik lol
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:41    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Köszönöm, hogy elmondtad Mosoly

Részemről a megtiszteltetés! :black:
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 14:40    Hozzászólás témája: Re: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Jafi !

Mi is most megyünk március.19.-én tenyésszemlére, és semmi más nem kell hozzá, csak a nevedre átírt - vagy a tulajdonos nevére átírt - törzskönyv. Nem kell semmiféle kiállítási eredmény, meg hókusz-pókusz Szemforgató
Előtte kicsit fel kell turbózni a kutyit, de igazából az a fontos, ne térjen el nagyon a standardtól. Pl. fél here kizáró ok. Nem tudom miért kell hülyeségeket beszélni.
Ha jól emlékszem három féle minősítés van : nem tenyészthető, tenyészthető, és tenyésztésre javasolt. Egyébként mi sem vagyunk klubbtagok.

Jut eszembe Exclamation van még egy kis csirke Kérdés lol Mennénk mi is vacsorára .......
Holnap mi lesz nálatok a menü lol Kérdés

Én balga... most olvasom itt a felajánlkozást!
Újabb csirke van a láthatáron... szólj kérlek Pedrónak is. Mosoly
:shocked!:
Komolyan: engem is ez a felretajekoztatas meritett ki. Egyszeruen nem ertettem mi lenne annak az ertelme.
Koszi az infokat! Csak az a gond, hogy ha jol tudom a lakotarsam barmennyire is tiszteletbeli westie nem vihetem el westie-tenyesz-szemlere. #-o
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 8. Kedd 8:18    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:

Olyan szepen kertel, hogy nem tudtam ellenallni. Nagyon Boldog
Egyszoval felretajekoztatott, hogy egy mezei tenyesszemlehez mi minden kell, ket verseny-eredmeny meg az sokkal szigorubb, mint egy CACIB meg igyen badarsagokat. Csak nem ertem (nem akarok semmit moge kepzelni) miert tette. Na es allandoan hajtotta a klubtagsagot meg miegymast. Kiabrandito volt, hogy felre akart vezetni. Utalatos - ennyi.

Remelem nem voltam tul unalmas. Szemforgató

Köszönöm, hogy elmondtad Mosoly

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 19:34    Hozzászólás témája: tenyésszemle Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Jafi !

Mi is most megyünk március.19.-én tenyésszemlére, és semmi más nem kell hozzá, csak a nevedre átírt - vagy a tulajdonos nevére átírt - törzskönyv. Nem kell semmiféle kiállítási eredmény, meg hókusz-pókusz Szemforgató
Előtte kicsit fel kell turbózni a kutyit, de igazából az a fontos, ne térjen el nagyon a standardtól. Pl. fél here kizáró ok. Nem tudom miért kell hülyeségeket beszélni.
Ha jól emlékszem három féle minősítés van : nem tenyészthető, tenyészthető, és tenyésztésre javasolt. Egyébként mi sem vagyunk klubbtagok.

Jut eszembe Exclamation van még egy kis csirke Kérdés lol Mennénk mi is vacsorára .......
Holnap mi lesz nálatok a menü lol Kérdés

Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 16:42    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Mi történt? Mit mondott a tenyésztő? Ma már említetted, hogy valami nem túl kellemes dolgot, de már nagyon érdekelne mi az.

Mondd el légyszi!! :lilangel:

Olyan szepen kertel, hogy nem tudtam ellenallni. Nagyon Boldog
Egyszoval felretajekoztatott, hogy egy mezei tenyesszemlehez mi minden kell, ket verseny-eredmeny meg az sokkal szigorubb, mint egy CACIB meg igyen badarsagokat. Csak nem ertem (nem akarok semmit moge kepzelni) miert tette. Na es allandoan hajtotta a klubtagsagot meg miegymast. Kiabrandito volt, hogy felre akart vezetni. Utalatos - ennyi.

Remelem nem voltam tul unalmas. Szemforgató
Vissza az elejére
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jafi írta:
peddington írta:
Helló Jafi !

Látom nagy formában vagy ma, kér hogy nem jöttél ki a CACIB-ra szívesen megismerkedtem volna Veled lol

Yo man,

Voltam CACIB-on... ki is akasztott egy (megjegyzem Schnauzeres) tenyeszto felretajekoztatasa. De fatylat ra... ma szepen sut a nap, yallaih-yallaah. :rr:

Mi történt? Mit mondott a tenyésztő? Ma már említetted, hogy valami nem túl kellemes dolgot, de már nagyon érdekelne mi az.

Mondd el légyszi!! :lilangel:

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 14:34    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Jafi !

Megfőtt a csirke, mindjárt főzöm a targoncát lol Készül a jövé hét elejei takarmány Exclamation

Látom nagy formában vagy ma, kér hogy nem jöttél ki a CACIB-ra szívesen megismerkedtem volna Veled lol

A propos csirke: a tegnap en is foztem Borisz omeltosaganak. Csirke far-hat-nyak... es egyeb inyencsegek kerultek palettara. Az urfi az (ismeros) illatokat megerezven nem is volt hajlando mast enni mig el nem keszult. Ha ugyesen beosztom talan meg holnapra is jut belole.

Szoval ismerkedni szeretnel... es az a nagydarab pasi? :blackeye:

:cheese:
Vissza az elejére
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Re: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Helló Jafi !

Yo man,

Voltam CACIB-on... ki is akasztott egy (megjegyzem Schnauzeres) tenyeszto felretajekoztatasa. De fatylat ra... ma szepen sut a nap, yallaih-yallaah. :rr:
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 17:45    Hozzászólás témája: kuytikaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Jafi !

Megfőtt a csirke, mindjárt főzöm a targoncát lol Készül a jövé hét elejei takarmány Exclamation
Viccet félre, Pedró nem kövér, most alig 10 kiló. Ő igen sokat mozog, különösen most télen, úgyhogy többet kell neki kicsit adnom, mint egyébként.

Dzsafi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 6. Vasárnap 13:44    Hozzászólás témája: Re: kutyakaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Szia Mooney !

... és csak főtt csirkét, pulykát kaphatott rizzsel, tarhonyával. Ez véletlenül annyira bejöt, hogy hatalmas adagokat képes megenni belőle reggel és este. Novemberben 7 kilóval hoztuk haza a kórházból, most 10 kiló. Hetente kétszer simán megfőzök egy fazékban egy-egy csirkét, csinálok mellé egy lábos tarhonyát, vagy rizst, és azt eszi, amig tart. A konzival már nem is próbálkozok,mert mindig a kukában landolt. Eleinte még megette virslivel, később már úgy sem.
Emelett kinn van a száraz kajcsija, a Hill' tápot nagyon szereti,de csak az apró szeműt eszi meg.

Ez igen fejedelmi menu... es fejedelmi adagok. Ilyesmibol az en lakotarsam is lekuldene az emlitett adagot... elkepzeleseim szerint produkalva a kutyusod mereteit... de mivel alapbol koveren kerult hozzam es most a "teli idoszamitas"kor neg annyit sem mozog hat nem kap "annyit" enni. (en zsarnok) :munky2:
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 5. Szombat 20:33    Hozzászólás témája: kutyakaja Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Mooney !

Pedróka azóta lett jóétvágyú, mióta nem próbálkozom azzal, hogy konzervvel etessem. Mikor babéziás volt, le volt tiltva sok minden, és csak főtt csirkét, pulykát kaphatott rizzsel, tarhonyával. Ez véletlenül annyira bejöt, hogy hatalmas adagokat képes megenni belőle reggel és este. Novemberben 7 kilóval hoztuk haza a kórházból, most 10 kiló. Hetente kétszer simán megfőzök egy fazékban egy-egy csirkét, csinálok mellé egy lábos tarhonyát, vagy rizst, és azt eszi, amig tart. A konzival már nem is próbálkozok,mert mindig a kukában landolt. Eleinte még megette virslivel, később már úgy sem.
Emelett kinn van a száraz kajcsija, a Hill' tápot nagyon szereti,de csak az apró szeműt eszi meg.
Mikor hazajöttünk a kórházból, iszonyúan sovány volt, étvágytalan, és Polybé tablettát szedett 2 hétig. Utána kezdett el rendesen enni.

Remélem tudtam segíteni
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 4. Péntek 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Amúgy a Mimi csak 7,5 kg pedig annyit eszik mint egy malac./legalábbis mostanába/ Sőt néha az a baj, hogy majdnem megfullad a nagy habzsolásba. Van amikor evés közben elkezd ugatni és ennek általában fuldoklás a vége. Már próbáltam, hogy vacsi előt nagyobb sétára viszem de akkor is minden érdekesebb mint, hogy normálisan egyen.
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 59 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 57, 58, 59, 60, 61 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu