Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Feb. 25. Kedd 13:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 59, 60, 61 Következő
Szerző Üzenet
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 7. Szerda 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én nem értek ehhez, de mi történik vagy miért baj, ha magas a fehérjetartalma?pirul
Az Orijen oldalon megnéztem, hogy hol kapható ilyen táp és ma anyut elküldtem. Felírtam mindent, hogy mit kérdezzen meg meg ilyenek...
Aztán mondta anya, hogy azt mondták a fehérjetartalomról, hogy mivel kényessek ezek a kutyák kell a bélrendszer miatt, vagy mit tudom én mit magyarázott, anyu se tudta elmondani, mert Neki se magyarázta el rendesen. Aztán mondta milyen ellenszevessek, pedig Dr volt ott és Állatpatika. Táp sem volt így mikor anyu ment akkor előtte telefonált a nő, hogy készletet rendeltek, de ilyen tápot nem. Utána telefonált utána, hogy hozzanak ilyet is de csak fél kg-ost, mert mi elöszőr csak kipróbáljuk. Szal ja...állítolag holnap vagy holnap után jön meg. Én megyek vissza pénteken. mindkétszemöldökfel

Bocsi az értelmetlenségért, remélem azért kivehető. Embarassed

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
joe írta:
Betty69 írta:
joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
Gondoltam kipróbálom a RC Westie fajtatápját, de előtte kiváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra, hogy érdemes-e. Valakinél bevált? Vagy különösebb összetevői nincsenek?
puszitküld
Üdv Kitty!
Rudinak mostanság Orijen 6 halas kaját adok, egyszerűen imádja, és amióta az egyik ismerősünk is ezt adja a westieének, elmúltak az allergiás tünetei a kutyinak.
puszitküld

Üdv. Joe!

Bocsi, hogy bele pofátlankodok a témátokba, de meg szeretném kérdezni, hogy hol lehet kapni ezt az Orijen 6 halas kaját? És adhatom-e az öt hetes kutyámnak. Egyébként ez száraztáp vagy konzerv?

Köszi
Üdv Betty 69!
Belinkelem az Orijen oldalát , itt mindent meg tudsz nézni, mi van benne, hol forgalmazzák stb., hozzáteszem ahol én veszem, az a kutyakajás sincs a forgalmazók között a listán.
Eddig háromféle kaját ettünk, eszünk (Zsófi még "csak" 8 hónapos lesz):
Eukanuba,Royal és most ez, de ezt úgy eszi mintha soha nem kapott volna enni.
Zsófi most Eukanubát (bárányos rizses) kap, ha megunta megint Royal 1 éves koráig, de neki is teszek pár szemet a halasból persze rögtön azt eszi ki először. http://www.orijen.hu/termekek/6fish.html
integet

Hello Joe!

Köszi a linket órákig elvoltam foglalva vele, hát megtudtam egysmást. Döbbent Döbbent Köszi. Most látom milyen butaságot irtam neked nem öt hetes hanem öt hónaposak vagyunk. Bocsi. Embarassed
Valahogy a kép alapján sejtettem lol ,ezért nem is kérdeztem rá.
integet
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
Betty69 írta:
joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
Gondoltam kipróbálom a RC Westie fajtatápját, de előtte kiváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra, hogy érdemes-e. Valakinél bevált? Vagy különösebb összetevői nincsenek?
puszitküld
Üdv Kitty!
Rudinak mostanság Orijen 6 halas kaját adok, egyszerűen imádja, és amióta az egyik ismerősünk is ezt adja a westieének, elmúltak az allergiás tünetei a kutyinak.
puszitküld

Üdv. Joe!

Bocsi, hogy bele pofátlankodok a témátokba, de meg szeretném kérdezni, hogy hol lehet kapni ezt az Orijen 6 halas kaját? És adhatom-e az öt hetes kutyámnak. Egyébként ez száraztáp vagy konzerv?

Köszi
Üdv Betty 69!
Belinkelem az Orijen oldalát , itt mindent meg tudsz nézni, mi van benne, hol forgalmazzák stb., hozzáteszem ahol én veszem, az a kutyakajás sincs a forgalmazók között a listán.
Zsófi most Eukanubát (bárányos rizses) kap, ha megunta megint Royal 1 éves koráig, de neki is teszek pár szemet a halasból persze rögtön azt eszi ki először. http://www.orijen.hu/termekek/6fish.html
integet

Hello Joe!

Köszi a linket órákig elvoltam foglalva vele, hát megtudtam egysmást. Döbbent Döbbent Köszi. Most látom milyen butaságot irtam neked nem öt hetes hanem öt hónaposak vagyunk. Bocsi. Embarassed
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 5. Hétfő 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld

Üdv. Joe!

Köszi
Üdv Betty 69!
integet
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 4. Vasárnap 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld

Üdv. Joe!

Köszi
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld

Én is próbáltam az Orijen tápot, de csak jutifalatszerűen mertem adni, mert kicsit magasnak találtam a fehérjetartalmát. De az biztos, hogy Frankie is meg volt őrülve érte! nagy vigyor

jaja emlékszem Nagyon Boldog, az amit együtt vettünk Európán? nemangyal
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld

Én is próbáltam az Orijen tápot, de csak jutifalatszerűen mertem adni, mert kicsit magasnak találtam a fehérjetartalmát. De az biztos, hogy Frankie is meg volt őrülve érte! nagy vigyor
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe írta:
kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld

Szia Joe! Mosoly
Nocsak...mindenki áttér a halas tápokra, de hát ha mindegyik kutyus ennyire imádja és úgye sok westie allergiás a csirkés dolgokra akkor kipróbáljuk mi is! Remélem kapható ilyen a Fressnapfba, még nem is hallottam erről a tápról. Nagyszerű! Köszönöm! Nagyon Boldog
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
joe
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
kittY. írta:
puszitküld
Üdv Kitty!
puszitküld
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 3. Szombat 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gondoltam kipróbálom a RC Westie fajtatápját, de előtte kiváncsi lennék a véleményekre, tapasztalatokra, hogy érdemes-e. Valakinél bevált? Vagy különösebb összetevői nincsenek? Érdemes?
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 9. Kedd 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia Zsera!

Helyzetünk javult... Nagyon Boldog Fügi már barátkozik a gondolattal,hogy töpp a táp,mint a husi.Szinte mindennel leöntöm egy picit,hogy megegye. Ma hozzák a Bozitát,talán ha egyszer ilyet,máskor olyat kap, könnyebben áttér. Konzervet már egyáltalán nem adok neki és úgy látom nem is nagyon hiányzik. Megfigyeltem,hogy sokkal kevesebbszer vakarja magát és nem akarja kitépni a szőrét sem. Az epres Danonino még mindig nagy szám. Mától kapja a vitamint is,amit ajánlottatok.
Ti is jól vagytok? Szép napot! puszitküld
ui. Biztos csak hallucinálok,de a táptól(a benne lévő vitaminok) felállt mindkét fülünk....!! Wink

Örülök, hogy rendben megy minden Mosoly Talán úgy is könnyebben áttérhettek az új tápra, ha kevered a régivel, és minden nap egy kicsit kevesebbet teszel bele neki a régiből. A joghurtot nálunk sem múlja felül semmi más Nagyon Boldog az a favorit! A kálciumtablettából majd fogváltáskor adhatsz neki napi két tablettát! Ha nem akarja egyben megenni, akkor vágd szét neki, nálunk negyedelni kellett eleinte.... Köszönöm, jól vagyunk, egyre nehezebben tudom lefárasztani a mazsolát, rengeteg energiája van. Az egyik fülecske nálunk még kajla, de nem hiszem, hogy a vitaminnal összefüggne a dolog, hiszen mi az elejétől fogva ezt esszük. Talán genetika... (de nem akarok hülyeséget mondani Embarassed , nem értek hozzá) Juditék (Muhaklán) Rozijának már 8 hetes korában felállt a fülecskéje Mosoly, míg nálunk Marcinak 3 hónapos korában még csak az egyik... Mosoly Majd kérünk szépen képeket a gyerkőcötökről! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 9. Kedd 9:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsera!

Helyzetünk javult... Nagyon Boldog Fügi már barátkozik a gondolattal,hogy töpp a táp,mint a husi.Szinte mindennel leöntöm egy picit,hogy megegye. Ma hozzák a Bozitát,talán ha egyszer ilyet,máskor olyat kap, könnyebben áttér. Konzervet már egyáltalán nem adok neki és úgy látom nem is nagyon hiányzik. Megfigyeltem,hogy sokkal kevesebbszer vakarja magát és nem akarja kitépni a szőrét sem. Az epres Danonino még mindig nagy szám. Mától kapja a vitamint is,amit ajánlottatok.
Ti is jól vagytok? Szép napot! puszitküld
ui. Biztos csak hallucinálok,de a táptól(a benne lévő vitaminok) felállt mindkét fülünk....!! Wink
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 6. Szombat 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia Zsera!
Köszi mindent. Akkor főtt húsit ne adjak, a konzervet ellenzem,de az állatorvos arra is azt mondta, hogy nyugodtan(szerintem már színeződik tőle a szája körül és a tappancsánál). Fressnapf-ba azt mondták a royal csirkés alapú,azt ne inkább Hills bárány,rízs.Szimpi amiket olvastam,ez a Bozita biztos jó lehet. Tegnap megnéztem Marci blogját,egyszerűen elolvadtam tőle, gyönyörű!!!!!!! baba Megnézetm és pontosan azt hiszem két nap van Marci és Fügi között, Fügi 2008.08.22.én született. Annyi hasonlóság van, a függöny,az alvási szokások, hogy a polcon ül, az üveg! Szóval öröm nézni a te picidet is és mindenkiét itt a fórumon! nagy vigyor Tegnap Danoninot kapott,epreset...egyszerüen megbolondult érte,nagy fincsike volt. pirul Bocsi, hogy ennyi kérdés és észrevételem van,de nagyon örülök,hogy vagytok.
Szóval akkor csak száraz táp?Néha még beáztatom neki egy picit,mert úgy lusta megenni,de ha tocsog,azt szó náélkül megeszi... vidám Szép napot! puszitküld

zsera írta:
Kriszta! Ide válaszolok a kérdésedre....
Mi Royal Mini Juniorral etetjük Marcit, Móni javaslatára (Tőle hoztuk Marcit) és emellett Cal-D-Phos kálciumtablettát kap 1 éves koráig.
Remélem hogy Fügi nem lesz allergiás, de én úgy tudom, hogy a Royalnak és más jó minőségű tápoknak is van kifejezetten érzékeny kuttyok számára kifejlesztett fajtája. A lényeg, hogy frieskies és hasonló dolgokat lehetőleg ne adjál neki. (nemrég találkoztam az orvosunknál egy gazdival, akinek a kutyusa vesebeteg lett tőlük.. Szomorú )
Jutifalatnak sajtot szoktam adni (persze csak mértékkel), és néha kap joghurtot, amit nem csak ő, hanem szinte az összes fórumos kutyus imád Mosoly

Igen, két nap van közöttük, Bodóval aug. 20-án születtek. Mosoly
Köszönjük a dícséreteket! pirul Én nagyon meg vagyok elégedve a Royalos táppal, nagyon szereti, kis szemű, úgyhogy be sem kell áztatni neki, el tudja rágni. Néha le szoktam én is husilevessel önteni, úgy nagyon szereti. Én előnyben részesítem a csak táppal való etetést, nem szeretném elkényeztetni (nálunk ennek azért megvan az oka Nagyon Boldog ), ezért Marco nem kap semmit az asztaltól; nem is szokott kunyizni. Mosoly Ha vendégek vannak nálunk, akkor is szépen a helyén marad. Persze a joghurt, sajt, túró tojással és mézzel néha becsúszik hetente, ha jófiú! lol

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 5. Péntek 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia Rexona!
Köszi az ötletet, vissza fogunk szokni szerintem a Royalra, mert a Hills túl nagy neki,inkább játszani szeret vele. Konzervet azt el is felejtem, a drága "Natur...nemtudommilyen" konzerv,ami 100% hús, tele volt csontszilánkkal.
Tündéri a te picid is! Köszi mindent!
nagy vigyor

De ritkán azért meglehet ajándékozni egy kis konzervvel.
Én vettem egy db. Hill's konzervet, de még mindig van belőle. 2-szer adtam neki pár kanállal amióta nálunk van. Azóta a többi a hűtőben áll.
Nekem a tenyésztő mondta, hogy a főlényeg a száraztáp, de kaphat kis mennyiségben más kaját is.
Pl: ma én kutyim bevágott egy kisdobozos danoninot, meg ha ma még vacsorázok, biztos abból is kap 1-2 falatatot.
De nagyon szemtelen tud lenni, még nemsikerült megtanulnia, hogy várjon, úgyis kap valamit. Szóval nevelni kell ilyen téren nagyon. eszik
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 5. Péntek 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Rexona!
Köszi az ötletet, vissza fogunk szokni szerintem a Royalra, mert a Hills túl nagy neki,inkább játszani szeret vele. Konzervet azt el is felejtem, a drága "Natur...nemtudommilyen" konzerv,ami 100% hús, tele volt csontszilánkkal.
Tündéri a te picid is! Köszi mindent!
nagy vigyor
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 5. Péntek 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Szia Zsera!
Köszi mindent. Akkor főtt húsit ne adjak, a konzervet ellenzem,de az állatorvos arra is azt mondta, hogy nyugodtan(szerintem már színeződik tőle a szája körül és a tappancsánál). Fressnapf-ba azt mondták a royal csirkés alapú,azt ne inkább Hills bárány,rízs.Szimpi amiket olvastam,ez a Bozita biztos jó lehet. Tegnap megnéztem Marci blogját,egyszerűen elolvadtam tőle, gyönyörű!!!!!!! baba Megnézetm és pontosan azt hiszem két nap van Marci és Fügi között, Fügi 2008.08.22.én született. Annyi hasonlóság van, a függöny,az alvási szokások, hogy a polcon ül, az üveg! Szóval öröm nézni a te picidet is és mindenkiét itt a fórumon! nagy vigyor Tegnap Danoninot kapott,epreset...egyszerüen megbolondult érte,nagy fincsike volt. pirul Bocsi, hogy ennyi kérdés és észrevételem van,de nagyon örülök,hogy vagytok.
Szóval akkor csak száraz táp?Néha még beáztatom neki egy picit,mert úgy lusta megenni,de ha tocsog,azt szó náélkül megeszi... vidám Szép napot! puszitküld

zsera írta:
Mi Royal Mini Juniorral etetjük Marcit, Móni javaslatára (Tőle hoztuk Marcit) és emellett Cal-D-Phos kálciumtablettát kap 1 éves koráig.
Remélem hogy Fügi nem lesz allergiás, de én úgy tudom, hogy a Royalnak és más jó minőségű tápoknak is van kifejezetten érzékeny kuttyok számára kifejlesztett fajtája. A lényeg, hogy frieskies és hasonló dolgokat lehetőleg ne adjál neki. (nemrég találkoztam az orvosunknál egy gazdival, akinek a kutyusa vesebeteg lett tőlük.. Szomorú )
Jutifalatnak sajtot szoktam adni (persze csak mértékkel), és néha kap joghurtot, amit nem csak ő, hanem szinte az összes fórumos kutyus imád Mosoly

Szia!
A Hill's is egy nagyon jó minőségű táp. De szerintem ne aggódj, ha royallal vagy más ilyen jó minőségű táppal etetsz, mert ezek jók.
Itt a fórumon a westisek általában royal tápot adnak a kutyának.
Énis ezzel etetek. És szerintem felesleges ez a beáztatás, mert megszokja a kutya, és később lehet finnyás lesz. Én ezt tapasztalatból mondom, ugyanis első kiskutyámat kölyökkorában rászoktattam a konzervre, és utána le nem akart szokni róla. A szárazat kevertem neki konzervvel felnőtt korában is. Szóval ez az én hibám volt, mert sokat kapott kölyökként konzervet és nagyon hozzászokott.
És, hogy csak száraztápot ehet? Hát ez gazdin múlik szerintem. Nálunk napi szinten "leesik az asztalról" emberi kaja, legyen az hús, májkrém, gyümölcs. A lényeg, hogy ezeket csak kis mértékben add neki, vagyis táppól egyen a legtöbbet, de természetesen ehet néha mást is.
Én még húslevest is szoktam adni a kutyának egy kis tésztával.

És mi egyébként Marci testvére vagyunk. Tehát az én kutyám is 3 és fél hónapos.
Remélem segítettem.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 5. Péntek 9:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Zsera!

zsera írta:

zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 4. Csütörtök 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13. Csütörtök 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
stenci79 írta:
Sziasztok!
Mi most találtunk egy számunkra eddig teljesen ismeretlen tápot, Fish 4Dogs a neve, csak tengeri halakból meg növényekből áll. Gondoltam kipróbálom, mivel van egy olyan szándékom hogy elkerülöm az összes olyan kölyöktápot, amben csirkehús található, hátha így elkerüljük az allergiát.Sok netes áruházban olvasgattam a tápok összetevőjét, és meglepve tapasztaltam, hogy nagy része csirkés.
Szóval ez a halas táp bevált, nagyon szereti a kisasszony Razz (csak hát halszaga van, én meg nem rajongok érte, de hát nem nekem kell enni szerencsére)
Kérném a nálam tapasztaltabb gazdik véleményét, hogy valóban jól döntöttem-e? (Olyat még nem hallottam, hogy a hal allergiát okozott volna elelntétben a csirkével.De lehet hogy csak én vagyok alultájékozott)
Köszke és mindenkinek szép napot és sok simi a kutyiknak

Szia!

Én nem vagyok annyira tapasztalt gazdi,de táp témában már elég sok mindennek utánna néztem! Mosoly
Szerintem a Fish4Dogs egy nagyon szupi táp! Mosoly a hal a legritkább esetben okoz allergiát,és,ha minőségi,bevizsgált halból készül a termék akkor természetesen egészséges! :)De szerintem ez a táp ezért is ilyen drága,mert minőségi összetevőkből készül,azt meg meg kell fizetni! Mosoly
Én is szívesen adnám Málnának,de ő nem rajong a halért! Szomorú
Én most váltok Royalról Bozitára,mert a Royal felnőtt tápja összetevőiben annyira nem tetszik!
Sok puszi nektek! nagy vigyor puszitküld

Szia!
Köszke a választ. Gondoltam én is hogy nem lehet egy rossz minőség, de nyugodtabb az ember, ha megerősítést kap. Razz
Az ára alapján szerintem minden halat külön kivizsgáltak lol
De inkább költök erre, mint hogy spúrságom miatt később baja legyen a kutyinak.
Jó étvágyat kívánok a Bozitához, remélem Málna kutyusodnak ízleni fog.
Pusz és simi puszitküld
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

stenci79 írta:
Sziasztok!
Mi most találtunk egy számunkra eddig teljesen ismeretlen tápot, Fish 4Dogs a neve, csak tengeri halakból meg növényekből áll. Gondoltam kipróbálom, mivel van egy olyan szándékom hogy elkerülöm az összes olyan kölyöktápot, amben csirkehús található, hátha így elkerüljük az allergiát.Sok netes áruházban olvasgattam a tápok összetevőjét, és meglepve tapasztaltam, hogy nagy része csirkés.
Szóval ez a halas táp bevált, nagyon szereti a kisasszony Razz (csak hát halszaga van, én meg nem rajongok érte, de hát nem nekem kell enni szerencsére)
Kérném a nálam tapasztaltabb gazdik véleményét, hogy valóban jól döntöttem-e? (Olyat még nem hallottam, hogy a hal allergiát okozott volna elelntétben a csirkével.De lehet hogy csak én vagyok alultájékozott)

Szia!

Én nem vagyok annyira tapasztalt gazdi,de táp témában már elég sok mindennek utánna néztem! Mosoly
Szerintem a Fish4Dogs egy nagyon szupi táp! Mosoly a hal a legritkább esetben okoz allergiát,és,ha minőségi,bevizsgált halból készül a termék akkor természetesen egészséges! :)De szerintem ez a táp ezért is ilyen drága,mert minőségi összetevőkből készül,azt meg meg kell fizetni! Mosoly
Én is szívesen adnám Málnának,de ő nem rajong a halért! Szomorú
Én most váltok Royalról Bozitára,mert a Royal felnőtt tápja összetevőiben annyira nem tetszik!
Sok puszi nektek! nagy vigyor puszitküld
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12. Szerda 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Katka05 írta:
inid írta:
Katka05 írta:
Sziasztok!

Légyszi,ha valaki tudja légyszi mondja meg,hogy Bozita Robur Breeder adható felnőtt westienek is,vagy csak a kölyköknek?
Előre is köszi! Mosoly

Szia!
Én Fügének még felnőtt korában is azt adtam (igaz, alig volt másfél éves, hogy meghalt)... Ő szerette, én pedig meg voltam a táppal elégedve!
Ráadásul azt írják, hogy kis testűeknek felnőtt korban is adható!

Szia!

Köszi a választ!
Szerintem kipróbálom Málnának ezt a Bozita tápot,az összetevői(friss hússal kezdődik=az van benne a legtöbb),sokkal jobban tetszenek,mint a Royal Sensible tápja.Lehet,hogy ez az én hülyeségem,de majd elválik melyik jön be jobban nekünk! Mosoly puszitküld

Szia!!

Nálunk Dzsini is Bozitát eszik,igaz bárányos-rízsest,de én nagyon elégedett vagyok.Szépen megeszi mindkét kuttyó,nincs gond,ráadásul amióta ezt eszi a szája széléről is eltünt a barnaság!
Előtte mi is a Royal szenzítív tápot ettük!!

Szia!

Köszike neked is! Mosoly
Akkor most már bátran ki merem próbálni a Bozitát! Mosoly puszitküld
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
inid írta:
Katka05 írta:
Sziasztok!

Légyszi,ha valaki tudja légyszi mondja meg,hogy Bozita Robur Breeder adható felnőtt westienek is,vagy csak a kölyköknek?
Előre is köszi! Mosoly

Szia!
Én Fügének még felnőtt korában is azt adtam (igaz, alig volt másfél éves, hogy meghalt)... Ő szerette, én pedig meg voltam a táppal elégedve!

Szia!

Köszi a választ!
Szerintem kipróbálom Málnának ezt a Bozita tápot,az összetevői(friss hússal kezdődik=az van benne a legtöbb),sokkal jobban tetszenek,mint a Royal Sensible tápja.Lehet,hogy ez az én hülyeségem,de majd elválik melyik jön be jobban nekünk! Mosoly puszitküld

Szia!!

Nálunk Dzsini is Bozitát eszik,igaz bárányos-rízsest,de én nagyon elégedett vagyok.Szépen megeszi mindkét kuttyó,nincs gond,ráadásul amióta ezt eszi a szája széléről is eltünt a barnaság!
Előtte mi is a Royal szenzítív tápot ettük!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10. Hétfő 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
Katka05 írta:
Sziasztok!

Előre is köszi! Mosoly

Szia!

Szia!

Köszi a választ!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 59, 60, 61 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu