Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 18. Szombat 20:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Tápok, táplálékkiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 61 oldal [1507 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 59, 60, 61 Következő
Szerző Üzenet
Monch
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 23. Péntek 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Manó úgy néz ki meggyógyult a táplálék allergiából, (lekopogom), most a hill's prescription diet d/d kacsás tápját eszi, és a legjobb állítólag az lenne, ha ezt enné innentől kezdve élete végéig.
Csak egy kicsit borsos az ára, a legjobb ár 14kg-21500.-Ft amit találtam.
Valaki nem tudja esetleg, hogy hol lehetne olcsóbban hozzájutni?

Előre is köszi!
Vissza az elejére
Monch jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2010 Ápr. 10. Szombat 6:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Gondoltam veszek Wendynek valami vitamint csak úgy, mármint azért az immunrendszere is erősödjön meg a csontozata is. Milyen vitamint ajánlotok vagy tudtok ami jó? Télen kapta a Béres minerált most gondoltam, hogy mást adnék neki.

Köszi, Kitty
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 21. Vasárnap 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
kittY. írta:
Muha-klán írta:
Zizi írta:
Judit! El tudnád nekem is küldeni a BOZITA tápok árát e-mailben? Köszönöm! (ja,és Sopronba is kihozzák???)
Sajnos én azt nem tudom megoldani, hogy egész nap a tányérjában legyen a kaja, mert a macska megeszi. (jobban szereti, mint a cicakaját Szemforgató ) Ezt (a macskásoktól kérdezem) ti hogy oldjátok meg?

Persze Judit mindjárt küldöm,nálunk is a macsek jobban szereti a kutyák Bozita tápját ugyhogy együtt eszik ahányan vannak.
Most már van a macsekoknak is Száraz táp meg konzi is a Bozitának.
Sopronba is meg M.o bárhová kiviszik ingyen a tápokat.

Judit

Ez elég rég volt már, de Judit esetleg még most is aktuális? Kérhetnék árlistát? Még mindig ingyenes a házhozszállítás MO-n?
Köszönöm!
puszitküld

Szia Kitty!
Sajnos ebben most már nem tudok segíteni neked,de menj fel a Bozita.hu weboldalra és minden információt és árat is megtalálsz.
Mosoly

Köszönöm már néztem! Végül rájöttem, hogy a helyi kutyakozmetikus forgalmazza a Bozitát így már rendeltünk tőle először 2kg-t. Így közel is van és nem volt postaköltség. Egyenlőre még csak 1-2 szemet keverek bele neki, mert még jócskán van a régiből. Legközelebb szerintem már netről rendeljük. Házhoz hozzák, ingyen! nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 7. Vasárnap 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Muha-klán írta:
Zizi írta:
Judit! El tudnád nekem is küldeni a BOZITA tápok árát e-mailben? Köszönöm! (ja,és Sopronba is kihozzák???)
Sajnos én azt nem tudom megoldani, hogy egész nap a tányérjában legyen a kaja, mert a macska megeszi. (jobban szereti, mint a cicakaját Szemforgató ) Ezt (a macskásoktól kérdezem) ti hogy oldjátok meg?

Persze Judit mindjárt küldöm,nálunk is a macsek jobban szereti a kutyák Bozita tápját ugyhogy együtt eszik ahányan vannak.

Judit

Ez elég rég volt már, de Judit esetleg még most is aktuális? Kérhetnék árlistát? Még mindig ingyenes a házhozszállítás MO-n?
Köszönöm!
puszitküld

Szia Kitty!
Sajnos ebben most már nem tudok segíteni neked,de menj fel a Bozita.hu weboldalra és minden információt és árat is megtalálsz.
Mosoly
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 6. Szombat 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Zizi írta:

Judit

Köszönöm!
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 31. Vasárnap 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Most a Bozita tápokat nézegettem és olvastam vissza pár hozzászólást ezzel kapcsolatban és egyre jobban hajlok felé. Mit gondoltok? Váltsunk? Most Orijen 6 halast eszik a törpöm, de magas a fehérje tartalma, ami végülis nem nyilvánult meg nálunk(láthatólag) kop-kop és most még drágul is a táp. Ami persze nem érdekel annyira, csak egyen. Orijent a netről szoktunk rendelni, mert felénk elég nehéz hozzájutni. Wendy szereti, egész jó evő lett, de biztos benne van az is, hogy ivartalanítva lett. Ha jól tudom többen ilyet esztek(azaz a kutyusok. Nagyon Boldog) : Bozita Sensitive Lamb & Rice vagy Bozita Robur Genuine Lamb&Rice. Bár azt hiszem inkább az utóbbi, abba nincs csirkekivonat. Felbolygassam vagy hagyjam? Már annyi fajta tápot ettünk és megint váltás... Aj nem tudom! Segítsetek! Mosoly Baj, ha sokszor váltunk? Megterhelő a pocijának? Bár gondolom, ha fokozatosan szokunk át akkor nem lehet gond.
Várom a tapasztalatokat, hogy kinek a kutyusa mennyire szereti és hogy milyen.
Szép hetet Nektek! puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
babytweety
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
babytweety írta:
Adri & Spiky írta:
babytweety írta:
Tegnap este kapta először az Acana-t,de ahogy elnéztem,nem az igazi neki. (bár az is lehet,hogy a szuri miatt nem evett) A doki azt mondta,áztassam be neki,de lehet,hogy megpróbálom csak úgy simán,áztatás nélkül,hátha úgy jobban megeszi. Mamám szokta etetni napközben és valamelyik nap a milánóiból a husit adta neki. Azt mondta nagyon ízlett neki,ezért belekever a kajájába is egy kicsit...na úgy már a kutyakaja is finom volt. lol

Szerintem ha nem eszi a szárazat, akkor sem kéne neki otthoni kaját adni, mert akkor biztos, hogy nem fogja megenni a tápot, csak az otthoni kosztot.
Az Acana biztos jó, bár én még nem próbáltam, de tényleg sok ismerősöm mondta, hogy az valóban jó minőségű. Mosoly puszitküld

bocsi, hogy átmásoltam, de ne roncsoljuk a másik topicot pirul

Próbálkoztam ezzel a dologgal,hogy csak kutyakaját adtam neki,de tényleg alig ette. Én se örülök neki,hogy kapott ilyen dolgokat,de hát napközben nem vagyok otthon,nem tudok rendet tenni. szó se lehet róla izom Mondtam a mamának,hogy ne adjon neki ilyeneket,de azt mondta nem lesz tőle semmi baja,annyira keveset ad neki. Este megpróbálom áztatás nélkül adni neki az Acana-t,hátha akkor nagyobb sikere lesz. Összezavart

a múlt héten nekem is anyura kellett bíznom három napra a lurkót, és anyu is előszeretettel tömné folyton minden földi jóval. aztán bepánikoltattam szegényt, hogy a westiek nagyon érzékenyek, és ugye nem szeretné, ha beteg lenne amíg érte nem megyek... így csak és kizárólag tápot adott neki.. szegény anyum pirul de másképp nem ment volna.

A hugiknál ez a "beteg lesz tőle" dolog bejött...mamánál még nem alkalmaztam. Na majd most! lol
babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:
Adri & Spiky írta:
babytweety írta:
Tegnap este kapta először az Acana-t,de ahogy elnéztem,nem az igazi neki. (bár az is lehet,hogy a szuri miatt nem evett) A doki azt mondta,áztassam be neki,de lehet,hogy megpróbálom csak úgy simán,áztatás nélkül,hátha úgy jobban megeszi. Mamám szokta etetni napközben és valamelyik nap a milánóiból a husit adta neki. Azt mondta nagyon ízlett neki,ezért belekever a kajájába is egy kicsit...na úgy már a kutyakaja is finom volt. lol

Szerintem ha nem eszi a szárazat, akkor sem kéne neki otthoni kaját adni, mert akkor biztos, hogy nem fogja megenni a tápot, csak az otthoni kosztot.
Az Acana biztos jó, bár én még nem próbáltam, de tényleg sok ismerősöm mondta, hogy az valóban jó minőségű. Mosoly puszitküld

Próbálkoztam ezzel a dologgal,hogy csak kutyakaját adtam neki,de tényleg alig ette. Én se örülök neki,hogy kapott ilyen dolgokat,de hát napközben nem vagyok otthon,nem tudok rendet tenni. szó se lehet róla izom Mondtam a mamának,hogy ne adjon neki ilyeneket,de azt mondta nem lesz tőle semmi baja,annyira keveset ad neki. Este megpróbálom áztatás nélkül adni neki az Acana-t,hátha akkor nagyobb sikere lesz. Összezavart

a múlt héten nekem is anyura kellett bíznom három napra a lurkót, és anyu is előszeretettel tömné folyton minden földi jóval. aztán bepánikoltattam szegényt, hogy a westiek nagyon érzékenyek, és ugye nem szeretné, ha beteg lenne amíg érte nem megyek... így csak és kizárólag tápot adott neki.. szegény anyum pirul de másképp nem ment volna.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
babytweety
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
babytweety írta:

babytweety jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 2. Csütörtök 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

babytweety írta:

falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 1. Szerda 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
kittY. írta:
Ígértem, hogy beszámolok az Orijen táppal kapcsolatban. Annyi minden történt...
Megvettem pont 1 héttel ezelőtt a kis kiszerelésű tápot majd haza értem egyszerre teszteltettem Wendyvel. Ha hiszitek, ha nem amennyire mondtátok, hogy a kutyusaitok oda vannak érte Wendyt nem nyűgözte le. Beleszagolgatott, evett pár szemet és ennyi. Kb annyira ette mint az RC sensible-t. Mert úgye kevertem, de azért végülis mindennap eszegetett.
Aztán még mielőtt megvettem a tápot akkor kérdeztem, ha beválik mit kell csinálni. Mondta, hogy keddig szóljak. Nem tudtam bemenni, hanem felhívtam és mondtam, hogy szeretnénk akkor rendelni 7 kg-ot. Mindig csütörtökön jön szállítás és ma elküldtem anyut. Hát nem jött mert állítolag nem nagyon forgalmazzák és nem jött. Nem értem...mert itt csak ebbe a Patikába lehet(ett) kapni...hát érdekes. Aztán anyunak megint adott egy prospektust, Acana-s és mondta, hogy Acana-ból is van halas, nem 6 hanem 3 halas! Megnézem, elolvastam, viszonyítottam az RC-hez. Szerintetek akkor jó lesz az Acana Palifica? Egy szem táp sincs már, még pont mára jutott. Gondoltam előbb megkérdezem Tőletek, aztán holnap vissza megyünk venni. Bár holnap már mindenképp veszek...
Acana-Pacifica
Meg még a héten vettem Béres cseppet (emberit) aztán páran mondták, hogy nem tudják hogy kell adagolni meg hogy megfelelnek-e a hatóanyagok a Minerával így ma anya a patikába vett Minerát is! Ezért érdemes volt elmenni! Így legalább kutya béres cseppünk van!
nagy vigyor
Bocsi a regényért, remélem minnél előbb írtok!
Szép hétvégét Mindenkinek!!!
puszitküld

Szia Kitty!
Nos, úgy látom, elég nehézkes Felétek a tápbeszerzés... Mint ahogyan felénk is az lesz, ha hazaköltözöm Pestről!
A múltkor valaki belinkelte a www.allati.com oldalt, amire rákattintottam és elkezdtem nézelődni. Végül arra jutottam, hogy költözésem után valószínűleg az internetes rendelésre fogok hagyatkozni! Mosoly
Itt van Orijen 6 Fish és 10ezer forint feletti vásárlás esetén ingyen házhozszállítanak az ország egész területén! nagy vigyor
Szóval kényelmes, házhoz jön, sok termék közül válogathatsz, mert pl. amivel Frankie-t etetem, nos, a környékünkön senki nem forgalmazza! Összezavart

Megfogadtam a tanácsot és innen rendeltünk legutóbb tápot. Azt írták 6 nap kb a szállítás direkt előbb megrendeltem és már másnap jött a mail, hogy a rendelést feladták és másnapra várható! Szóval pénteken már itt volt!
Köszi szépen! nagy vigyor puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 21. Szombat 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Katka05 írta:
zsera írta:
Katka05 írta:
Szerintetek érdemes adnom Zserbónak vmilyen táplálékkiegészítőt,esetleg vitamint? Cal-D-Phos-ra gondolok leginkább.Most 8 hetes a kismanó. Mosoly

cal-d-phost igen, egy éves koráig napi egy szemet. mi még emellett a béres mineralt szedtük a hideg napokban. de alapvetően ha a royal tápot megeszi rendesen, abból minden fontos vitaminhoz hozzájut.
puszitküld

Szia!

Köszi a választ! Mosoly Málnácskának nem adtam kicsi korában Cal-D-Phost,de akkor Zserbónak adni fogom! Mosoly már most adhatom neki,vagy várjak míg nagyobb lesz? puszitküld

Szia!
Már elkezdheted adni neki nyugodtan.Ha majd elkezdi a fogváltást emeld a Calcium adagot 2 szemre de csak addig amig a fogait váltja.

Köszönöm szépen a segítséget! puszitküld
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20. Péntek 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:
zsera írta:
Katka05 írta:
Szerintetek érdemes adnom Zserbónak vmilyen táplálékkiegészítőt,esetleg vitamint? Cal-D-Phos-ra gondolok leginkább.Most 8 hetes a kismanó. Mosoly

cal-d-phost igen, egy éves koráig napi egy szemet. mi még emellett a béres mineralt szedtük a hideg napokban. de alapvetően ha a royal tápot megeszi rendesen, abból minden fontos vitaminhoz hozzájut.
puszitküld

Szia!

Köszi a választ! Mosoly Málnácskának nem adtam kicsi korában Cal-D-Phost,de akkor Zserbónak adni fogom! Mosoly már most adhatom neki,vagy várjak míg nagyobb lesz? puszitküld

Szia!
Már elkezdheted adni neki nyugodtan.Ha majd elkezdi a fogváltást emeld a Calcium adagot 2 szemre de csak addig amig a fogait váltja.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20. Péntek 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Katka05 írta:

puszitküld

Szia!

zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20. Péntek 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Katka05 írta:

puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20. Péntek 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 2. Hétfő 18:59    Hozzászólás témája: Re: betegség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Diuska írta:
sziasztok!én még csak most regisztráltam.még nagyon nem vagyok tisztában a dolgokkal, de nagyon nagy problémám van.
van egy 1.5 éves westi kiskutyám a Suzy.és nagyon beteg lett. kihullott a hátán több foltba a szöre. elvittem orvoshoz, kapott rá szurikat. már az 5ik nap indultunk volna, és észrevettem,hogy nagyon nehezen mozog. gondoltam lusta, de mire a dokihoz értem láttam hogy nincs rendben valami.irt fel rá, egy antibiotikumot, de nem nagyon használ. egész nap alszik, nincs kedve semmihez.lehet hogy az immunrendszere legyengült??
milyen vitaminokat adtok a kutyusoknak télen??vagy változtattok valamit az ételeiken??

béres mineralt tudnám ajánlani
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Diuska
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 1. Vasárnap 23:03    Hozzászólás témája: betegség Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!én még csak most regisztráltam.még nagyon nem vagyok tisztában a dolgokkal, de nagyon nagy problémám van.
van egy 1.5 éves westi kiskutyám a Suzy.és nagyon beteg lett. kihullott a hátán több foltba a szöre. elvittem orvoshoz, kapott rá szurikat. már az 5ik nap indultunk volna, és észrevettem,hogy nagyon nehezen mozog. gondoltam lusta, de mire a dokihoz értem láttam hogy nincs rendben valami.irt fel rá, egy antibiotikumot, de nem nagyon használ. egész nap alszik, nincs kedve semmihez.lehet hogy az immunrendszere legyengült??
milyen vitaminokat adtok a kutyusoknak télen??vagy változtattok valamit az ételeiken??
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
McMonique írta:
inid írta:
McMonique írta:

nálunk a csumája a sláger.

Afrót látnátok, amikor citromot eszik az agyatlan. Juniorom a banánért rajong, Iván a narancs híve. A kicsik meg leginkább a krupli és a vöröshagyma rabjai.
Legutoljára a TESCO-ban vettünk almát, mit mondjak én sem ettem meg. Ők is csak kiköpködték. Tényleg pocsék volt az íze. Répából a Lidl-ben kapható 5kg-os karottát veszem. Az kultúráltan néz ki, és finom édes. Karalábét mindenki szereti. Nyáron játszik a dinnye, szölő, kukorica. Igaz ezt az utóbbit nem emésztik meg, de legjobb játék a világon.

Jaaaaa és minden kutyám kivétel nélkül imádja a fokhagymát. Csak azért hogy pár gerezdhez juthassanak képesek több kiló kolbászt megenni. lol

Akkor jó, mert azt hittem, hogy még a végén rosszat tesz az Ördögömben némelyik gyümölcs/zöldség! pirul2
Mert a magvak mellett nyáron nálunk is megy/ment a kukorica, a szőlő (ilyen esetekben este mindig Anyával aludt Nagyon Boldog - én nem vállaltam), a cseresznye, a málna és a dinnye - de csak a görög bandzsal ... Ezen felül a körte, az ananász, a narancs, a már említett alma, a sárgarépa, a krumpli!
Szereti a karfiolt is, de csak rántva! Mosoly
4-5 hónapos lehetett, amikor elcsent egy vöröshagymát is! De ezek szerint akkor az sem ártott neki! nagy vigyor

Mi rosszat tehetnél. ezek nem hülyék, tudják, hogy mi jó és mi nem. Én egyedül a mangót nem merem kipróbálni. Többek allergiásak rá. Ha nem elég érett, akkor nekem is kaparja a torkom.
Döbbent

puszitküld
Egy rossz élménye volt, amikor sajna utólag tudta meg, hogy valami nem jó! röhög És ez az étolaj! Döbbent 5 hónapos volt és nem voltunk otthon, megtalálta a flakont a konyhában, kiharapta és felkortyolta... A konyha koripálya volt az olajtól, a kutyiból pedig, miután azonnal leszaladtam vele, folyt ki a "finomított étolaj"! nagy vigyor

ez király !!! lol

Mi időnként kúraszerűen használunk egy két evőkanálnyit, de nem literszám lol
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Én még soha nem adtam zöldségfélét nekik, csak gyümölcsöt. De ma rajtatok felbuzdulva megpróbálkoztam a sárgarépával. Izlett nekik, örömmel ették, de utána Ashley kihányta. Nem tudom merjek-e a továbbiakban ilyesmivel kisérletezni?

szerintem mindenképp !! karalábét is tudom javasolni.
inid
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
inid írta:
McMonique írta:

nálunk a csumája a sláger.

Afrót látnátok, amikor citromot eszik az agyatlan. Juniorom a banánért rajong, Iván a narancs híve. A kicsik meg leginkább a krupli és a vöröshagyma rabjai.
Legutoljára a TESCO-ban vettünk almát, mit mondjak én sem ettem meg. Ők is csak kiköpködték. Tényleg pocsék volt az íze. Répából a Lidl-ben kapható 5kg-os karottát veszem. Az kultúráltan néz ki, és finom édes. Karalábét mindenki szereti. Nyáron játszik a dinnye, szölő, kukorica. Igaz ezt az utóbbit nem emésztik meg, de legjobb játék a világon.

Jaaaaa és minden kutyám kivétel nélkül imádja a fokhagymát. Csak azért hogy pár gerezdhez juthassanak képesek több kiló kolbászt megenni. lol

Akkor jó, mert azt hittem, hogy még a végén rosszat tesz az Ördögömben némelyik gyümölcs/zöldség! pirul2
Mert a magvak mellett nyáron nálunk is megy/ment a kukorica, a szőlő (ilyen esetekben este mindig Anyával aludt Nagyon Boldog - én nem vállaltam), a cseresznye, a málna és a dinnye - de csak a görög bandzsal ... Ezen felül a körte, az ananász, a narancs, a már említett alma, a sárgarépa, a krumpli!
Szereti a karfiolt is, de csak rántva! Mosoly
4-5 hónapos lehetett, amikor elcsent egy vöröshagymát is! De ezek szerint akkor az sem ártott neki! nagy vigyor

Mi rosszat tehetnél. ezek nem hülyék, tudják, hogy mi jó és mi nem. Én egyedül a mangót nem merem kipróbálni. Többek allergiásak rá. Ha nem elég érett, akkor nekem is kaparja a torkom.
Döbbent

puszitküld
Egy rossz élménye volt, amikor sajna utólag tudta meg, hogy valami nem jó! röhög És ez az étolaj! Döbbent 5 hónapos volt és nem voltunk otthon, megtalálta a flakont a konyhában, kiharapta és felkortyolta... A konyha koripálya volt az olajtól, a kutyiból pedig, miután azonnal leszaladtam vele, folyt ki a "finomított étolaj"! nagy vigyor
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én még soha nem adtam zöldségfélét nekik, csak gyümölcsöt. De ma rajtatok felbuzdulva megpróbálkoztam a sárgarépával. Izlett nekik, örömmel ették, de utána Ashley kihányta. Nem tudom merjek-e a továbbiakban ilyesmivel kisérletezni?
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Vandus írta:
Nálunk a legkedvencebb a retek, nagyon szereti azt a fehér sörretek fajtát. Lehet hogy a sör is szeretné?

a sört csak kiskorban komázzák, de akkor szinte dugdosni kell előlük lol

az enyémek a likőrfélékre és egyéb női ragacsokra vannak rákattanva. a rusnya szittyós banda lol

Nálunk Hugi a sörös, de csak akkor ha vemhes de akkor nagyon. sör
Nálam a téli kedvenc:a sütötök,cékla, krumpli, ezek nyersen akár főve-sütve mindegy.
Vissza az elejére
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vandus írta:
Nálunk a legkedvencebb a retek, nagyon szereti azt a fehér sörretek fajtát. Lehet hogy a sör is szeretné?

a sört csak kiskorban komázzák, de akkor szinte dugdosni kell előlük lol

az enyémek a likőrfélékre és egyéb női ragacsokra vannak rákattanva. a rusnya szittyós banda lol
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31. Szombat 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Móni!
Hallom van szögedi kistörpéd? Mosoly nemangyal puszitküld

Igen van. De ez eddig sem volt titok. Augusztusban született, és több kép is van a blogban "Szögedi jány" felirattal. Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 61 oldal [1507 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 59, 60, 61 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu