Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Júl. 21. Vasárnap 8:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Kölyökinfók
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 21 / 22 oldal [546 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 19, 20, 21, 22 Következő
Szerző Üzenet
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13. Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN!
Hogy megy a kölyöknevelde? Az újakról jöhetne még kép Szemforgató
Remélem jól vagytok/van mindenki Cool
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 9. Vasárnap 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Asszem a kölkök már kinőtték a vemhességes topicot, úhogy ide kapjátok a friss képeket. nagy vigyor

Wink

Valóban és milyen szép színük van Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 8. Szombat 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Asszem a kölkök már kinőtték a vemhességes topicot, úhogy ide kapjátok a friss képeket. nagy vigyor

Wink
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 14. Kedd 7:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már lett egy.Igaz nem fekete,hanem édes vörös.Nem udott neki ellenállni.Köszi a segítséget!!!! lol lol
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 13. Hétfő 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zike írta:
Helló !! Én tudok ám fekete kiskutyát..nem tudom baj-e,hogy Spániel lol nemangyal azt hiszem "a kutyában "olvastam fekete Shar-pei-t de már az sem biztos... fejvakar

Szia! integet

Sztem nem baj... lol A "bőrösség" helyett ott vannak cserébe a nagy fülek! punk vidám
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 13. Hétfő 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

baletka írta:
Sziasztok! ha valaki tud fekete kiskutyákról,kérem szóljon nekem.valaki keres!! nagy vigyor

Szia! integet

Nézz körül a honlapok között.Én perpill nem tudok... Egyenlőre. nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 10. Péntek 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a startaprón is van,de tk nélkül
zike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 10. Péntek 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló !! Én tudok ám fekete kiskutyát..nem tudom baj-e,hogy Spániel lol nemangyal azt hiszem "a kutyában "olvastam fekete Shar-pei-t de már az sem biztos... fejvakar
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 9. Csütörtök 8:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! ha valaki tud fekete kiskutyákról,kérem szóljon nekem.valaki keres!! nagy vigyor
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 25. Szerda 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt is ma olvastam, másolom...

"Sziasztok!

Shar-pei kölykök keresik gazdiukat (4 fiú,2 lány).Akit érdekel írjon: cathyca25@citromail.hu "

A hsz-ből nem derült ki, h. gazdikereső kicsik-e, vagy eladó kicsik...
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 4. Hétfő 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ynah írta:
Köszönöm Koy de én legalábbis úgy gondolom,hogy ez természetes, hogy az ember utánanéz dolgoknak, hiszen ez pont olyan mintha egy gyermek születne -bár ahhoz még fiatal vagyok - és pont akkora felelősség is.
Nézegettem képeket a minap és úgy vettem észre, hogy vannak olyan shar-peiek is amiken a ráncok még a felnőtt állat testén is erőteljesek. Én úgy olvastam, hogy az nem éppen jó, sőt kifejezetten nem javasolt. Mondjuk személy szerint nekem jobban tetszenek azok a kutyák amiknek csak az arcán marad felnőttkorára a redőzöttség és az se olyan nagyon erős. nem tudom,hogy így érthető-e amit írni akarok. Bocsánat ha hülyeséget írok. lesz a nyáron olyan fajtaösszejövetel ami kifejezetten a shar-peiiel foglalkozik majd? mert szívesen beszélnék személyesen pár emberrel a fajtáról. Persze lehet a Kiállítás topicba kellett volna írnom. Mosoly

Nagyon sok változat van küllemre/kinézetre a shar-peikből. Ez is megér egy misét, volt is róla szó már itt a fórumon. A többiek majd biztos írnak neked ezzel kapcsolatban is, én most nem kezdenék bele, mert még ezekben a napokban az időmből van a legkevesebb. Szomorú
Most voltak olyan kiállítások amire gondoltál, de szokott lenni több, meg összejövetelek is. Nézegesd meg ezt az oldalt Shar-Pei Section
Cool
Ynah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm Koy de én legalábbis úgy gondolom,hogy ez természetes, hogy az ember utánanéz dolgoknak, hiszen ez pont olyan mintha egy gyermek születne -bár ahhoz még fiatal vagyok - és pont akkora felelősség is.
Nézegettem képeket a minap és úgy vettem észre, hogy vannak olyan shar-peiek is amiken a ráncok még a felnőtt állat testén is erőteljesek. Én úgy olvastam, hogy az nem éppen jó, sőt kifejezetten nem javasolt. Mondjuk személy szerint nekem jobban tetszenek azok a kutyák amiknek csak az arcán marad felnőttkorára a redőzöttség és az se olyan nagyon erős. nem tudom,hogy így érthető-e amit írni akarok. Bocsánat ha hülyeséget írok. lesz a nyáron olyan fajtaösszejövetel ami kifejezetten a shar-peiiel foglalkozik majd? mert szívesen beszélnék személyesen pár emberrel a fajtáról. Persze lehet a Kiállítás topicba kellett volna írnom. Mosoly
Vissza az elejére
Ynah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ynah írta:
Köszönöm a sok kimerítő és pontos választ. Nem akarom,hogy félreértsetek tisztában vagyok azzal,hogy az árak igen magasak a kutyusoknál és ez nem gond - vagyis pontosabban megoldom - csak azzal is tisztában vagyok, hogy shar-pei igen kényes fajta a bőre miatt és megpróbálok a lehető legtöbbet megtudni. Egyenlőre még úgysem akarok vásárolni csak puhatolózom, hogy megismerjem,jobban átlássam a fajtához kapcsolódó problémákat is.
Nagyo jó,hogy rátaláltam erre a fórumra és hogy ilyen segítőkészek vagytok. Köszönöm!

Szia!
Örülök, hogy jöttél és igen bölcs dolognak tartom azt, amit most csinálsz. Az info gyűjtés elengedhetetlen egy ilyen évekre szóló döntés előtt! Az az igazság, hogy itt a lányok nagyon értenek a témához és nagy tapasztalattal rendelkező kutyások nyíl mindenképpen megfontolandóak a tanácsaik Exclamation
Sok sikert kívánok a keresgéléshez!
Ha bármi kérdés van, itt valamelyik topicban biztos lesz szakértője a témának Cool
Vissza az elejére
Ynah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 3. Vasárnap 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a sok kimerítő és pontos választ. Nem akarom,hogy félreértsetek tisztában vagyok azzal,hogy az árak igen magasak a kutyusoknál és ez nem gond - vagyis pontosabban megoldom - csak azzal is tisztában vagyok, hogy shar-pei igen kényes fajta a bőre miatt és megpróbálok a lehető legtöbbet megtudni. Egyenlőre még úgysem akarok vásárolni csak puhatolózom, hogy megismerjem,jobban átlássam a fajtához kapcsolódó problémákat is.
Nagyo jó,hogy rátaláltam erre a fórumra és hogy ilyen segítőkészek vagytok. Köszönöm!
Vissza az elejére
Ynah jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Ynah írta:
Sziasztok! Nekem lenne egy kérdésem hozzátok. Szóval én érdeklődöm a fajta iránt, elég sok hozzászólást, topicot,cikket és a tenyésztők oldalait is végigrágtam már a fajtát érintő kérdéseket megválaszolandó.
Minap megkérdeztem egy hölgyet a kiskutyái felől amik eladóak és azt a választ kaptam, hogy az alomban volt olyan kölyök amelyiknek műttetni kellett a szemét mert ezzel a befelé forduló problémával született. Az érdekelne engem,hogy ilyen esetben az alommal is lehet gond,tehát a szaporulat nem megbízható vagy csak az adott egyetlen kiskutyával van gond. Amúgy mi hobbicélra szeretnénk kiskutyát semmi tenyésztői szándék nem merült fel egyedüli kiskuty lenne a családban. Az ár 120 ezer Ft/kölyök, így írták vissza a meghatározást. Most nekem fogalmam nincsen,hogy ez reális ár-e mivel az egyetlen ember aki eddig visszaírt nekem a témában.
Előre is köszi a választ mindenkinek aki segít.

Edina

Szia Edina!
A Shar peinél előfordul, hogy kiskorban felöltik a szemet, de ez nem nem nagy próbléma. Ha már annyira befordul a pilla, hogy plasztikázni kell(vagyis vágni is) az már próblémát jelent. Előfordul, hogy egy alomból csak egy kicsinek öltik fel a szemét, de van, hogy mindnek, viszont soha többé nem kell hozzá nyúlni. Az árral kapcsolatban csak annyit, hogy ez változó ki mennyiért árulja a kicsiket. Minnél jobb a vérvonala az alomnak általában annál drágább, de van, hogy csak a pénz több a kutya nem. Azt tanácsolom minnél több tenyésztőt hívj fel, beszélgess velük és látogass is el hozzájuk! Kiskutyát pedig onnan vegyél ahol minden kérdésedre tudnak válaszolni és segítenek! egy jó tenyésztőnek ez a dolga és kötelessége! Sok sikert álmaid kutyusának megtalálásához!

Rita
www.peppenero.atw.hu

Ja és hallgass az elöttem szólokra mert teljesen egyet értek! Mosoly
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ynah írta:
Sziasztok! Nekem lenne egy kérdésem hozzátok. Szóval én érdeklődöm a fajta iránt, elég sok hozzászólást, topicot,cikket és a tenyésztők oldalait is végigrágtam már a fajtát érintő kérdéseket megválaszolandó.
Minap megkérdeztem egy hölgyet a kiskutyái felől amik eladóak és azt a választ kaptam, hogy az alomban volt olyan kölyök amelyiknek műttetni kellett a szemét mert ezzel a befelé forduló problémával született. Az érdekelne engem,hogy ilyen esetben az alommal is lehet gond,tehát a szaporulat nem megbízható vagy csak az adott egyetlen kiskutyával van gond. Amúgy mi hobbicélra szeretnénk kiskutyát semmi tenyésztői szándék nem merült fel egyedüli kiskuty lenne a családban. Az ár 120 ezer Ft/kölyök, így írták vissza a meghatározást. Most nekem fogalmam nincsen,hogy ez reális ár-e mivel az egyetlen ember aki eddig visszaírt nekem a témában.

Edina

Szia Edina!
A Shar peinél előfordul, hogy kiskorban felöltik a szemet, de ez nem nem nagy próbléma. Ha már annyira befordul a pilla, hogy plasztikázni kell(vagyis vágni is) az már próblémát jelent. Előfordul, hogy egy alomból csak egy kicsinek öltik fel a szemét, de van, hogy mindnek, viszont soha többé nem kell hozzá nyúlni. Az árral kapcsolatban csak annyit, hogy ez változó ki mennyiért árulja a kicsiket. Minnél jobb a vérvonala az alomnak általában annál drágább, de van, hogy csak a pénz több a kutya nem. Azt tanácsolom minnél több tenyésztőt hívj fel, beszélgess velük és látogass is el hozzájuk! Kiskutyát pedig onnan vegyél ahol minden kérdésedre tudnak válaszolni és segítenek! egy jó tenyésztőnek ez a dolga és kötelessége! Sok sikert álmaid kutyusának megtalálásához!

Rita
www.peppenero.atw.hu
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ynah írta:

Edina

integet Szia! integet

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. punk
A műtét és a "szem felvarrás" között óriási különbség van.Műteni egy éves kor alatt nem szoktak csak extrém esetekben!Megvárják még kifejlődik a kutyi.Extrém eset,hogyha annyira befordul a szemhéja,hogy varrással sem korrigálható és folyamatosan "gennyesre irritálja a szemet",vagy annyi "fölös bőr van a fején",hogy nem lát tőle a kutya és ugyan így irritálja a szemet,stb.Tehát a "felvarrást" a legtöbb Sharpin elvégzik,úgyhogy ez nem kizáró ok semmiből. rock
Hát az ár is teljesen változó.Tenyészettől,"vonaltól" és "elrugaszkodottságtól" is függ. lol A lényeg,hogy van ahol a "kiállítási" kutyát kapod 120-ért,van ahol annyi vagy még több a hobby is.A horror árak nem feltétlenül takarnak jó kutyát,de nagyon olcsóért 50-60,hamarabb befürödhetsz egy beteg kutyával,amire aztán évente duplán ráköltöd a vételárat.Szóval jobban jársz ha személyesen körül nézel a tenyészetekben és megnézed hogyan tartják a kutyákat,milyen állapotban vannak,jól szocializáltak-e a kiskutyák és persze legyen tkv.-ük.Arra se árt odafigyelni,hogy normálisan tájékoztat-e a tenyésztő,a lehetséges problémákról,tud-e egyáltalán válaszolni arra amit kérdezel!
Ahol sokat költenek a kutyákra és egészséges az állomány ráadásul sok a nem kevés pénzen vett külföldi kutya,ott nem sok a 120 egy kölyökért.
De azt azért tudni kell,hogy a sz@rba mindenhol bele lehet tenyerelni,erre nincs garancia.A kutya vásárlás mindíg lutri,de amiket leírtam érdemes megfogadni,mert egy rosszul szocializált beteg kölyökkel nem öröm lesz az élet hanem kinlódás. rock Egyébként itthon az árak tkv.-es kutyánál kb. 60-és 300 ezer ft. között mozognak.És azt se szabad szem elöl téveszteni,hogy a hobby kutya nem beteg kutyát jelent,csak azt,hogy kiállításra és tenyésztésre nem felel meg.Színhiba,harapás hiba miatt például. nagy vigyor
Ha vannak kérdéseid itt nyugodtan felteheted,valaki biztosan válaszol rá! vidám

integet integet integet
Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ynah írta:

Edina

integet
Szia! Üdv itt! Nagyon Boldog
Előszöris azzal kezdeném, hogy egy általános félreértés ez a műtétes dolog. A piciket amelyiknek úgy látja a tenyésztő vagy a későbbiekben a doki, azoknak úgymond felvarrják a szemüket. Ezenkívül van a műtét vagyis a plasztikázás ami sokkal komolyabb dolog, vágnak, bőrt metszenek ki.... Ez a műtét. A szemfelvarrás nem minősül műtétnek és a kiskutyák nagy százalékánál el kell végezni. Az, hogy az adott alomban előfordult kiskutyánál ilyen beavatkozás az csak is annyit jelent, hogy shar-pei. Nem az alom a nem megbízható, hanem az egész állomány nem az. Sajnos ez a "betegség" nagyon jellemző a fajtára. Amúgy ez a szemfelvarrás egy mondhatni kis beavatkozás. Műteni komoly problémák, esetleges kialakult szövődmények miatt kellhet, de azt is általában csak legalább 1 éves kor után, az előtt csak tényleg olyan esetben ha muszáj. Viszont az, hogy az adott kiskutyánál még nem kellett szemet fellvaratni, az nem jelenti azt, hogy a későbbiekben sem lesz rá szükség. Ez olyan, hogy ma még nincs gond a szemével, de lehet hogy holnap már lesz. És ugye nem ez az egyetlen betegség ami jellemző a shar-peire.
Az ár az relatív... A mostani mondhatni a "piaci" helyzetet tekintve én sokallom egy hobby kutyusért ezt az összeget. Viszont sosem az árnak szabad a mérvadónak lennie! Én azt tudom tanácsolni, hogy nézz körül a tenyésztők között, látogass el oda akiket elsőre szimpatikusnak találsz. A látogatások után meg úgyis tudni fogod, hogy honnan szeretnél és honnan nem kiskutyát.
Ynah
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 1. Péntek 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Edina
Vissza az elejére
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Oksa, köszi.

Ebbe a színes témába ásom most bele magam.

Kölyökinfo:

Peppe Nero Amstell

ELADÓ

Kép:

érdeklődni:

Nálam: 06705439435
Qi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27. Vasárnap 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Sziasztok! mielött off lenne a téma, elnézést kérek, de be tudna valaki tenni olyan külföldi oldalt ahol van silver sable kutya-és oda is van írva, hogy ő az!? Én csak nálad láttam Qi, hogy így hívjátok, de megmondom őszíntén nem is kerestem még rá Mosoly
Szóval segítséget, köszi!

Itt van egy pár oldal ezeken is láthatsz nem csak nálunk!!!!!!!!

http://www.the-dogs.net/pz/shar/bubbles.htm

http://www.sharpei.com.br/index.cfm?fuseaction=caes_detail&codcao=411

http://www.pets4you.com/pages/luckywun.html

http://www.bonafido.org/correct.htm
Qi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Qi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27. Vasárnap 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Sziasztok! mielött off lenne a téma, elnézést kérek, de be tudna valaki tenni olyan külföldi oldalt ahol van silver sable kutya-és oda is van írva, hogy ő az!? Én csak nálad láttam Qi, hogy így hívjátok, de megmondom őszíntén nem is kerestem még rá Mosoly

Szia!

Nem nagyon kell rá keresned elég ha megnézed mondjuk a Spanyol kenneleket!!!

http://peis-rosa.com/wolf.htm
Qi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27. Vasárnap 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Qi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27. Vasárnap 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mészáros Szilvia írta:
sziasztok,meg tudnátok nekem mondani,ez a kiskutya milyen színű?

Sziasztok!

Szilvi szerintem fekete vagy silver sable a kicsi!Nem tudom mennyi idös ,de csak a cream és a red dilute szinü kölyköknél kérdéses a szin három hetes korukig mert náluk alakuk ki késöbb a pigmentáció.A csoki kölyök csokinak is születik nem változik meg a szine három hetes korára!!!

Ha gondolod nézd meg itt a szineket [url=http://qimingxing.uw.hu/szinkek/szinek.html]
Mészáros Szilvia
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27. Vasárnap 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi a segítséget,még tényleg elég pici a kutyus,a törzskönyvbe kellett volna a szín,és teljesen tanácstalan vagyok mit írjak. Kérdés
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 21 / 22 oldal [546 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 19, 20, 21, 22 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu