Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Nov. 19. Kedd 17:21
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Kölyökinfók
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 22 oldal [546 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22 Következő
Szerző Üzenet
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2011 Jún. 26. Vasárnap 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eladó az alábbi képeken látható két szuka kutyus.
Infó: Suha's Kid Kennel

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2011 Jan. 15. Szombat 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 30. Csütörtök 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bővebb infó: ITT!!!
Lüssz
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 14. Szerda 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ehhez még annyit hozzátennék, hogy óvakodjunk az olyan hírdetésektől ahol ezek olvashatóak:

„Gyönyörű Shar pei kiskutyák folyamatosan kaphatók.”
„Shar pei kiskutyák törzskönyvvel vagy anélkül eladók.”
„Shar pei kölykök olcsón eladók.”

Ezeket a hírdetéseket általában szaporítók adják fel.

Itt szeretném tisztázni a szaporító és tenyésztő fogalmát.

A tenyésztő képviseli a minőséget, mert ügyel arra, hogy a tenyésztés során minél jobb, a fajtastandardnak megfelelő kiskutyák szülessenek. Kiállításokon vesz részt a kutyáival, minőségi táppal eteti őket és persze szakszerűen tartja a kiskutyákat is.

A szaporító ezzel szemben nem ismeri a tenyésztés szabályait, itt általában csak az anyagi haszon játszik szerepet, nem ügyel a tenyésztés szakmai kritériumaira, tehát mindenfajta minőség nélkül csak szaporít, nem tenyészt. A kiskutyákat pedig nem megfelelő körülmények között neveli.

Lüssz írta:
Helló!

Nem tudom milyen képről írsz, mert nem raktál be.
Több különböző típus létezik fajtán belül is.
Ha belinklesz képet többet tudunk segíteni. Hozzá nem értőként könnyedén becsaphatnak egy keverék kicsivel, ami aztán később derül ki.Azonban egyre felhívnáma figyelmedet: Ne akarj nagyon ráncos kutyát! Ez mind a kutyának, mind neked problémákat okoz majd. Szeretnél az állatorvos állandó vendége lenni az álladó szemproblémák, esetleg szőrproblémák miatt?- ha igen válassz nagyon ráncos kiskutyát. Szeretnéd ha emiatt szenvedne a kutyus ?- válassz nagyon ráncos kiskutyát....
Pár tanács, remélem nem haragszol meg érte:
(Összemásoltam neked a weblapomról, mert újra összeszedni és üsszefoglalni nehéz lenne, elnézést ezért)

A tenyésztőnél vessük össze a szülőpárt ill. azok fotóját a standarddal. A leggyakoribb hibák: túl bőrős kutya, csípás, gyulladt szemek, nem megfelelő végtag állások, hibás farok tartás, pigment hiba, harapás hiba

Családi, társasági kutyánál a kisebb esztétikai hibák nem sokat számítanak, azonban a mozgató szervrendszer eltérései, komoly problémákat okoznak, a túl bőrős kutyáknál pedig gyakori az ekcémás, gennyes gyulladás, főleg nyáron. Általában a testi jellegzetességeiket a szülők jó eséllyel örökítik, és figyeljünk arra, hogy a hibát ellenkező hibával nem lehet javítani!
Kérjük el a tenyésztőtől a szülők és - ha már van - a kölykök törzskönyvének másolatát, vagy tekintsük meg azokat a helyszínen. A következoket figyeljük:

Egyik szülő vagy kölyök törzskönyvére se legyen rábélyegezve, hogy: "A szülők nem rendelkeznek az előírt minősítésekkel" mert ez azt jelenti, hogy nem feleltek meg a tenyészszemlén, képességvizsgán (vagy el sem vitték őket...).

Lehetőleg mindkét szülő rendelkezzen diszplázia szűrési bizonyítvánnyal. (HD A, Hd B, HD C....- az A-mentes, B-majdnem mentes, C-enyhe, D-közepes...., illetve könyöknél HD0, Hd1, Hd2, Hd 3....)

Kérdezd meg mikor volt utoljára kölyke a szukának, mennyi idős, és eddig hány alma volt 3 évente 2 alom az elfogadható- ezen felül szaporítás...

6-8 hetes korban a korban a kölykök már élénken szaladgálnak, verekszenek. Ha egy helyben fekszenek és érdektelenek, az rossz előjel (erre szokta mondani a tenyésztő: Hát éppen most ettek.).

Az alomban mindig vannak domináns és teljesen alárendelt egyedek. A domináns mindenhol ott van, a legbátrabb, a legakaratosabb, a legvakmerőbb. Az alárendelt a pálya széléről szemlélődik, hogyan zajlik körülötte az élet. Próbáljunk a kettő közé "nyúlni" - itt is érvényes az arany középút! Domináns egyed, főleg, ha kan, csak tapasztalt kutyás kezébe való, a nagyon visszahúzódó, félős kutyust pedig nehéz motiválni, nehezen alkalmazkodik új körülményekhez, élethelyzetekhez.

Amit minden kölyöknél nézni kell:

megfelelő pigment (harmonizáljon a szőrszínnel! pl.: mahagoni kutya orra nem lehet rózsaszín).

szín (ld. fajtastandard: a standardban megjelölt színektől való minden eltérés hiba!)

szőrzet ( a hosszú szőr)

egyenes első végtagállás, jó hátsó szögelés - ez ugyan még sokat változhat (amit egy neves küllembírótól a kiálló könyök korrigálására hallottam, az nem járható út: "majd ha meghízik, az visszatolja a könyökét!"). Az első lábak vagy a könyök nem fordulhatnak kifelé!

feszes, nem túl hosszú, semmiképpen sem beesett, hát.

ollós harapás - a koponya növekedésével a hibás kölyökkori harapás sokat javulhat, vagy akár tökéletes is lehet később-ez azonban igen ritka, kár kockáztatni!

tiszta szemek, értelmes tekintet.

élénkség, érdeklődés, figyelmesség az ismeretlen zajokra, emberekre, tárgyakra, de semmiképpen sem félelem, pánik! Természetesen a kölyök is megijedhet váratlan zajoktól, fényektől, de utána érdeklődést kell mutatnia, és nem félelmet!

a kölyök nem félhet az emberektől, nem ugorhat el lelapulva, besunyt farokkal a simogató kéz alól! Ez súlyos hiba, később számos kellemetlen percet okozhat!

Kiállítási egyedek: Ha kiállítási ill. tenyésztési célra veszünk kölyköt, kérjük ki egy tapasztalt, megbízható tenyésztő véleményét, esetleg vigyük el magunkkal a kölyökválasztásra. Két hónapos kölyök kutyáról nem lehet még megmondani, hogy champion lesz-e belőle; a tenyésztő, kutyáit és párosításait ismerve mégis jobban ki tudja választani, melyik egyed esélyes rá. Szakember azt is meg tudja állapítani egy kölyökkutyáról, ha biztosan nem lesz alkalmas tenyésztési célokra. Igazán nagy tenyésztők nem két hónapos kölyköt vesznek, hanem lefoglalózzák az ígéretesnek mondott egyedet, majd később, 6-8 hónapos korában, amikor már látszik, hogyan fejlődik a kutyus, eldöntik, hogy alkalmas lesz-e tenyésztési célra vagy sem. Ha nem, várnak a következőre.

Milyen küllembírálati címeket keressünk a felmenőknél (FCI szerint)?

CAC - osztálygyőztes (ResCAC - második helyezett)
CACIB - nemzetközi kiállítás osztálygyőztese (ResCACIB - második helyezett)
BOB/HFGY - fajtagyőztes
BIS - a kiállítás legszebb kutyája
HJCH - Hungária Junior Champion (fiatal osztályban háromszor CAC-ot kapott kutya)
HCH - Hungária Champion (nyílt vagy munka osztályban három CAC-ot szerzett kutya)
BkHCH - Babérkoszorús Hungária Champion
ICH - Nemzetközi Champion (három különbözo országban champion címet elnyert kutya)

És végül: ne csak egy almot nézzünk meg!

Szánjuk rá az időt és nézzünk meg több almot is, így jobb lehetőségünk lesz arra, hogy összehasonlítsuk a szülőket és a kölyköket és kiválasszuk a nekünk leginkább megfelelőt. Ha pedig egy szülőpáros megtetszett, illetve az onnan, az előző almokból elkerült kölykökről jókat hallottunk, inkább várjunk pár hónapot egy ígéretes kiskutyára.

Ezt rendkívül fontosnak tartom! Sok helyre menj el, olyan helyre is ahonnan nem vennél kutyát!!! A lényeg az, hogy nagyon alaposan tájékozódj!

És még egy- jó ha a kiskutyának nem varrták fel a szemét egyszer sem, de ha mégis akkor 1-2 varrásnál többre ne legyen szüksége. Természetesen az sem jó, ha azt mondja a "tenyésztője", hogy nem varratta fel neki és a kicsi szeme homályos és tiszta csípa. A kutya szeme legyen szép tiszta és ne lógjanak rá a ráncok.

Remélem tudtam segíteni.

ykzeendo írta:
Helló mindenkinek

végre találtam egy fórumot ahol lehet kérdezni

én még nem vagyok jártas a kutyás dolgokban épp ezért fordulok hozzátok.

venni szeretnék egy Shar Pei kiskutyát de nem tudom, hogy kezdjek hozzá.
a neten szétnéztem és legalább 4fajta különböző kis kutyát találtam: az egyiknek nagyon ráncos a bőre a másiknak kevés bé a 3.nak sima ...

ez mért van ? azért mert nem lenne fajtiszta vagy nem tudom...
én egy nagyon de nagyon ráncos kiskutyát szeretnék(lásd kép) de nem tudom, melyik a fajtiszta, és melyek a "mix" mert annyira hasonlítanak.
honnan lehet megállapítani, hogy fajtiszta a kutya; és ne legyen "mix"

válaszotok előre is köszönöm.

Üdv.: Zoltán

Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 14. Szerda 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!

Nem tudom milyen képről írsz, mert nem raktál be.
Több különböző típus létezik fajtán belül is.
Ha belinklesz képet többet tudunk segíteni. Hozzá nem értőként könnyedén becsaphatnak egy keverék kicsivel, ami aztán később derül ki.Azonban egyre felhívnáma figyelmedet: Ne akarj nagyon ráncos kutyát! Ez mind a kutyának, mind neked problémákat okoz majd. Szeretnél az állatorvos állandó vendége lenni az álladó szemproblémák, esetleg szőrproblémák miatt?- ha igen válassz nagyon ráncos kiskutyát. Szeretnéd ha emiatt szenvedne a kutyus ?- válassz nagyon ráncos kiskutyát....
Pár tanács, remélem nem haragszol meg érte:
(Összemásoltam neked a weblapomról, mert újra összeszedni és üsszefoglalni nehéz lenne, elnézést ezért)

A tenyésztőnél vessük össze a szülőpárt ill. azok fotóját a standarddal. A leggyakoribb hibák: túl bőrős kutya, csípás, gyulladt szemek, nem megfelelő végtag állások, hibás farok tartás, pigment hiba, harapás hiba

Családi, társasági kutyánál a kisebb esztétikai hibák nem sokat számítanak, azonban a mozgató szervrendszer eltérései, komoly problémákat okoznak, a túl bőrős kutyáknál pedig gyakori az ekcémás, gennyes gyulladás, főleg nyáron. Általában a testi jellegzetességeiket a szülők jó eséllyel örökítik, és figyeljünk arra, hogy a hibát ellenkező hibával nem lehet javítani!
Kérjük el a tenyésztőtől a szülők és - ha már van - a kölykök törzskönyvének másolatát, vagy tekintsük meg azokat a helyszínen. A következoket figyeljük:

Egyik szülő vagy kölyök törzskönyvére se legyen rábélyegezve, hogy: "A szülők nem rendelkeznek az előírt minősítésekkel" mert ez azt jelenti, hogy nem feleltek meg a tenyészszemlén, képességvizsgán (vagy el sem vitték őket...).

Lehetőleg mindkét szülő rendelkezzen diszplázia szűrési bizonyítvánnyal. (HD A, Hd B, HD C....- az A-mentes, B-majdnem mentes, C-enyhe, D-közepes...., illetve könyöknél HD0, Hd1, Hd2, Hd 3....)

Kérdezd meg mikor volt utoljára kölyke a szukának, mennyi idős, és eddig hány alma volt 3 évente 2 alom az elfogadható- ezen felül szaporítás...

6-8 hetes korban a korban a kölykök már élénken szaladgálnak, verekszenek. Ha egy helyben fekszenek és érdektelenek, az rossz előjel (erre szokta mondani a tenyésztő: Hát éppen most ettek.).

Az alomban mindig vannak domináns és teljesen alárendelt egyedek. A domináns mindenhol ott van, a legbátrabb, a legakaratosabb, a legvakmerőbb. Az alárendelt a pálya széléről szemlélődik, hogyan zajlik körülötte az élet. Próbáljunk a kettő közé "nyúlni" - itt is érvényes az arany középút! Domináns egyed, főleg, ha kan, csak tapasztalt kutyás kezébe való, a nagyon visszahúzódó, félős kutyust pedig nehéz motiválni, nehezen alkalmazkodik új körülményekhez, élethelyzetekhez.

Amit minden kölyöknél nézni kell:

megfelelő pigment (harmonizáljon a szőrszínnel! pl.: mahagoni kutya orra nem lehet rózsaszín).

szín (ld. fajtastandard: a standardban megjelölt színektől való minden eltérés hiba!)

szőrzet ( a hosszú szőr)

egyenes első végtagállás, jó hátsó szögelés - ez ugyan még sokat változhat (amit egy neves küllembírótól a kiálló könyök korrigálására hallottam, az nem járható út: "majd ha meghízik, az visszatolja a könyökét!"). Az első lábak vagy a könyök nem fordulhatnak kifelé!

feszes, nem túl hosszú, semmiképpen sem beesett, hát.

ollós harapás - a koponya növekedésével a hibás kölyökkori harapás sokat javulhat, vagy akár tökéletes is lehet később-ez azonban igen ritka, kár kockáztatni!

tiszta szemek, értelmes tekintet.

élénkség, érdeklődés, figyelmesség az ismeretlen zajokra, emberekre, tárgyakra, de semmiképpen sem félelem, pánik! Természetesen a kölyök is megijedhet váratlan zajoktól, fényektől, de utána érdeklődést kell mutatnia, és nem félelmet!

a kölyök nem félhet az emberektől, nem ugorhat el lelapulva, besunyt farokkal a simogató kéz alól! Ez súlyos hiba, később számos kellemetlen percet okozhat!

Kiállítási egyedek: Ha kiállítási ill. tenyésztési célra veszünk kölyköt, kérjük ki egy tapasztalt, megbízható tenyésztő véleményét, esetleg vigyük el magunkkal a kölyökválasztásra. Két hónapos kölyök kutyáról nem lehet még megmondani, hogy champion lesz-e belőle; a tenyésztő, kutyáit és párosításait ismerve mégis jobban ki tudja választani, melyik egyed esélyes rá. Szakember azt is meg tudja állapítani egy kölyökkutyáról, ha biztosan nem lesz alkalmas tenyésztési célokra. Igazán nagy tenyésztők nem két hónapos kölyköt vesznek, hanem lefoglalózzák az ígéretesnek mondott egyedet, majd később, 6-8 hónapos korában, amikor már látszik, hogyan fejlődik a kutyus, eldöntik, hogy alkalmas lesz-e tenyésztési célra vagy sem. Ha nem, várnak a következőre.

Milyen küllembírálati címeket keressünk a felmenőknél (FCI szerint)?

CAC - osztálygyőztes (ResCAC - második helyezett)
CACIB - nemzetközi kiállítás osztálygyőztese (ResCACIB - második helyezett)
BOB/HFGY - fajtagyőztes
BIS - a kiállítás legszebb kutyája
HJCH - Hungária Junior Champion (fiatal osztályban háromszor CAC-ot kapott kutya)
HCH - Hungária Champion (nyílt vagy munka osztályban három CAC-ot szerzett kutya)
BkHCH - Babérkoszorús Hungária Champion
ICH - Nemzetközi Champion (három különbözo országban champion címet elnyert kutya)

És végül: ne csak egy almot nézzünk meg!

Szánjuk rá az időt és nézzünk meg több almot is, így jobb lehetőségünk lesz arra, hogy összehasonlítsuk a szülőket és a kölyköket és kiválasszuk a nekünk leginkább megfelelőt. Ha pedig egy szülőpáros megtetszett, illetve az onnan, az előző almokból elkerült kölykökről jókat hallottunk, inkább várjunk pár hónapot egy ígéretes kiskutyára.

Ezt rendkívül fontosnak tartom! Sok helyre menj el, olyan helyre is ahonnan nem vennél kutyát!!! A lényeg az, hogy nagyon alaposan tájékozódj!

És még egy- jó ha a kiskutyának nem varrták fel a szemét egyszer sem, de ha mégis akkor 1-2 varrásnál többre ne legyen szüksége. Természetesen az sem jó, ha azt mondja a "tenyésztője", hogy nem varratta fel neki és a kicsi szeme homályos és tiszta csípa. A kutya szeme legyen szép tiszta és ne lógjanak rá a ráncok.

Remélem tudtam segíteni.

ykzeendo írta:
Helló mindenkinek

a neten szétnéztem és legalább 4fajta különböző kis kutyát találtam: az egyiknek nagyon ráncos a bőre a másiknak kevés bé a 3.nak sima ...

én egy nagyon de nagyon ráncos kiskutyát szeretnék(lásd kép) de nem tudom, melyik a fajtiszta, és melyek a "mix" mert annyira hasonlítanak.

Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
ykzeendo
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 14. Szerda 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló mindenkinek

Vissza az elejére
ykzeendo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 1. Kedd 21:36    Hozzászólás témája: Re: keresek. Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vivida írta:

sziasztok. azért jöttem fel a portálra mert szeretnék barátot keresni a kiskutyámnak. Kamaraerdőn lakom , itt sok a kertes ház ezért nem nagyon viszik el az emberek sétáltatni a kutyusokoat és ezért az enyém nem nagyon ismerkedik kutyákkal és félek hogy ez hosszútávon rosz lesz neki. ugyh ha valakinek van ideje , bpn lakik és sharpei kutyusa van akkor várom jelentkezést hogy együtt sétáltassunk néha. Eladó kutyuk is érdekelnének. a Kutyám neve Ryan 8 honapos és nagyon aranyos. kössz elöre is.ha valami van nyugodtan hivj. sör számom 06306014302

Szia!
Most hétvégén Kamaraerdei Ifjúsági parkban lesz délelött-délután kiállítás. Sharpei speciál is! Ha gondolod nézz ki a kutyusoddal, sok sharpeies lesz Mosoly
http://www.meoe-atk.hu/index2.html
Vivida
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 28. Vasárnap 12:02    Hozzászólás témája: keresek. Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok. azért jöttem fel a portálra mert szeretnék barátot keresni a kiskutyámnak. Kamaraerdőn lakom , itt sok a kertes ház ezért nem nagyon viszik el az emberek sétáltatni a kutyusokoat és ezért az enyém nem nagyon ismerkedik kutyákkal és félek hogy ez hosszútávon rosz lesz neki. ugyh ha valakinek van ideje , bpn lakik és sharpei kutyusa van akkor várom jelentkezést hogy együtt sétáltassunk néha. Eladó kutyuk is érdekelnének. a Kutyám neve Ryan 8 honapos és nagyon aranyos. kössz elöre is.ha valami van nyugodtan hivj. sör számom 06306014302
Vissza az elejére
Vivida jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Roppant csinos a kisasszony Mosoly

Femme Fatale (Füge) Mosoly hirdetése már nem aktuális egy ideje, csak elfelejtettm beírni. Elnézést mindenkitől akit megtévesztett.
szilvia100 írta:
Köszöni szépen Nagyon Boldog

szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 14. Vasárnap 6:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszöni szépen Nagyon Boldog
Vissza az elejére
szilvia100 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Becca
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 12. Péntek 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szép Mosoly
Vissza az elejére
Becca jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia100
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 12. Kedd 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Rég jártam erre... Én is hoztam a Drágámról pár képet.
30.-án voltunk 1 évesek:)
Vissza az elejére
szilvia100 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alpokalja
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 12. Kedd 6:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Peppe Nero Femme Fatale jelenleg még eladó.
Most 5,5 hetes, HC red-fawn szuka kutymó.

Képek róla itt:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2007641&id=1214860864&l=7024c7d509

Több info nálam Mosoly

Nagyon szép ! Mosoly
Gratulálok!!!!
Alpokalja jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 11. Hétfő 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Peppe Nero Femme Fatale jelenleg még eladó.
Most 5,5 hetes, HC red-fawn szuka kutymó.

Képek róla itt:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2007641&id=1214860864&l=7024c7d509

Több info nálam Mosoly
Moyan Dott
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26. Csütörtök 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koszonom a fogadást. köszönöm
Nésztem a www.oldalt, szépek a kutyusok. Udvozlom
Vissza az elejére
Moyan Dott jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
summernightsharp
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25. Szerda 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdv a fórumon Moyan Dott!
Helyes pöcsi:-) Bizti hamar lesz gazdija.
Moyan Dott
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 23. Hétfő 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, új regisztrált vagyok Czehországból, keveset tudok magyarul. elnézést a helyesírásért. Orulok, hogy megtudok tobbet a magyar shar pei tenyésztésrol Razz
12. 12. 2008 megszuletett i kennelunkben 4 kiskutya.
Van még egy 9 hetes eladó kiskutyám, nézzétek meg a web lapot..... www.moya.estranky.cz
Vissza az elejére
Moyan Dott jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Felker Károlyné
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 12:35    Hozzászólás témája: kiskutya
Téma leírása: kiskutya
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[img]http://gallery.site.hu/d/7742712-1/IMG00119.JPG[/img]

[img]http://gallery.site.hu/d/7742715-1/IMG00125.JPG[/img]

[img]http://gallery.site.hu/d/7742718-1/IMG00126.JPG[/img]

[img]http://gallery.site.hu/d/7742709-1/IMG00123.JPG[/img]

Van még egy gyönyörű röfim eladó.szeme rendben,csak pont nappal szembe készültek a képek..
abszolút minden a helyén van rajta. :)
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
giga
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20. Kedd 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Uj vagyok üdv mindenkinek.

Van egy nyolc hetes shar pei kiskutyám,
tegnap hoztam el, sűrűn és szörcsögve veszi a levegőt
egész nap, amikor alszik akkor is horkol és elég gyorsan
azt szeretném kérdezni hogy ez természetes vagy van valami baja? Amugy ha valkinek van valami hasznos tanács azt megköszönném.
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 19. Hétfő 17:07    Hozzászólás témája: Re: csipet csapat
Téma leírása: :-)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felker Károlyné írta:
Blue Batta Asterix

pirul

Blue Batta Anak-Szu-Namon(Nomi)

pirul

Blue Batta Amidala

pirul

Blue Batta Anakin(Anton)

pirul

Blue Batta Amenothep

puszitküld
Mosoly

integet

Édes "kis" csapat!
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 16:22    Hozzászólás témája: csipet csapat
Téma leírása: :-)

Blue Batta Asterix

pirul

Blue Batta Anak-Szu-Namon(Nomi)

pirul

Blue Batta Amidala

pirul

Blue Batta Anakin(Anton)

pirul

Blue Batta Amenothep

puszitküld
Mosoly

Mert az ember legjobb barátja a sharpei
képek: http://gallery.site.hu/u/Felker_Karolyne/
Vissza az elejére
Felker Károlyné jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22. Hétfő 8:20    Hozzászólás témája: Re: baba
Téma leírása: baba

Szabó Leontina írta:
bristol írta:
Felker Károlyné írta:
Felker Károlyné írta:
bristol írta:
Felker Károlyné írta:
bristol írta:
Felker Károlyné írta:
summernightsharp írta:
puszilgatnivaló kis kék pofik Mosoly

nagy vigyor

Látom nézted a "Múmiát"... röhög

Helyesek a babákok!

Vannak már gazdijelöltek? tanc

Szia!

Helyes hogy észrevételezed,így egy hónap után,hogy egyiptomi neveink vannak,és kb.fél év múltán hogy nincs magyar nyelv a honlapomon.
Nos örömmel értesítlek lessz,amint kész a német,azzal együtt fog felkerülni. Cool

integet

Köszi a kedves válaszod,bocs,hogy megkérdeztem. meghajol Azonkívül eddig is láttam,de épp most jutottam el odáig,hogy megkérdezzem.Hozzáteszem feleslegesen. bandzsal

Értem. Cool
szal most jutottál el odáig. Cool
Valóban láttam a múmját.És adott ötletet.
És igen,itt élek Magyarországon.
Remélem kielégített a válasz. Cool
puszitküld

De ha jelenleg valamit esetleg nem értenél,a honlapon,szóljál,szivesen segítek Cool
kb.két nap és késsz lessz a magyar,ahogy futja idővel,3 gyerek és 7 kutya mellett.Igyekszem.Bár eddig még szándékomban sem volt.
Most mondhatnám hogy erre már számítottam,de talán nem hinnéd.
Tisztában vagyok a hibákkal,csak néha se időm,se kedvem foglalkozni vele.
Másrészt ha elkezdek dolgozni egy új külsőn,a végére már soha nem teszik Cool
40 oldalt,meg nem egyszerű átformálni.
Na mindegy. robogó
még sok a dolog. puszitküld

Bármennyire is hihetetlen de nem vagyok teljesen hülye,és csak merő kiváncsiság volt,hogy miért nincs rajta magyar nyelvű változat.Se a küllemét,se a tartalmát nem kritizáltam azt hiszem. Na jól van nem feszegetem a témát,jó munkát hozzá,és további szép estét neked! puszitküld

Szijjjjaasztooook!
Hoztam nektek egy lavor babát!!! Mosoly nagy vigyor
6 baba született hétfőn... 5 fiú egy lány! Nagyon Boldog jó az arány..majd igyekszem több képet felrakni csak nem sok az időm!! www.diablosarrugados.mlap.hu <---- Ez az ideiglenes honlapom ami még nincs is kész!!! nah puszóóó puszitküld

Szia!

Teszel,képeket a lavornyi babákról?
már biztos olyan nagyok hogy csak egy kádban férnének el Mosoly

Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 20. Szombat 12:03    Hozzászólás témája: Re: ..
Téma leírása: ..

Felker Károlyné írta:
Felker Károlyné írta:
bristol írta:
Felker Károlyné írta:

Mosoly

integet

Édesek,és jó nagyok már! punk
Amenothepről kép?? tanc

szia!

persze!
rakok majd mindenkiről,ha kapok! Nagyon Boldog

Meg is érkezett!!épp nemrég,Amenothep

szal,,hát..ilyeneket küldött.Mindegy.nem is az a lényeg.. Nagyon Boldog

integet

Köszi. Nagyon Boldog
Látom nem fog unatkozni az új otthonában. punk
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 15:37    Hozzászólás témája: Re: ..

Felker Károlyné írta:
bristol írta:
Felker Károlyné írta:

Mosoly

integet

Amenothepről kép?? tanc

szia!

persze!

Meg is érkezett!!épp nemrég,Amenothep

szal,,hát..ilyeneket küldött.Mindegy.nem is az a lényeg.. Nagyon Boldog

Vissza az elejére
Felker Károlyné
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 15:23    Hozzászólás témája: Re: ..

bristol írta:
Felker Károlyné írta:

Mosoly

integet

Amenothepről kép?? tanc

szia!

persze!

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 22 oldal [546 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 20, 21, 22 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu