Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 19. Szombat 0:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  
Tápok
Moderátorok:  Koy
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 3 oldal [75 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
SMN
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 26. Csütörtök 8:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
SMN írta:
Koy! Mizu van a RC-vel? Végül hogy döntöttél?

Bár az az igazság, hogy rengeteget tájékozódom ebben a témában, mert érdekel és az a helyzet, hogy szinte tök egyformák a neves tápok, csak ízlés kérdése a döntés Cool

Hát nagyjából ja. Wink
Az Eukanuba nálunk bevált. De asszem ezt már írtam néhányszor. Remélem akkor nektek is jó lesz. Nagyon Boldog
Most csináltak 1-2 kifejezetten fajtaspeciális tápot. Persze asszem van vagy egész 4 féle. Köze sincs egyik kutyámhoz sem. bandzsal
SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 26. Csütörtök 5:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:

Bár az az igazság, hogy rengeteget tájékozódom ebben a témában, mert érdekel és az a helyzet, hogy szinte tök egyformák a neves tápok, csak ízlés kérdése a döntés Cool
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 26. Csütörtök 5:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:

Végül nem mentünk bele, asszem Eukanuba lesz, ha rendeződnek a dolgok Wink
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 25. Szerda 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26. Kedd 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Nemtom mire szeretnél váltani SMN, de ez a Royal Canin nem hangzott rosszul a kiállításon. 20E-s rendeléstől házhoz szállítják ingyen-az két zsák 20 kg-os táp- másnapra ott is van. Lehet velük ingyenes tenyésztői szerződést kötni és akkor jelentős a kedvezmény. Wink
A srác elérhetősége megvan, aki az országos díler Cool

Igazából meg vagyok elégedve az Eukanubával. Idáig mindegyik fajta tápja és terméke bevállt nekünk.
Valójában nem is váltáson gondolkodtam idáig sem, hanem h. behozok mellé még1 félét. Jelenleg a Hill's-el szimpatizálok, arra gondoltam.
De tényleg nem tudom. gondolkodik Ezek a kísérletes dolgok nagyon kiábrándítanak magából a tápból is. szomorú
Nem tudom miért, de a Royal most eszembe sem jutott.
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26. Kedd 5:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nemtom mire szeretnél váltani SMN, de ez a Royal Canin nem hangzott rosszul a kiállításon. 20E-s rendeléstől házhoz szállítják ingyen-az két zsák 20 kg-os táp- másnapra ott is van. Lehet velük ingyenes tenyésztői szerződést kötni és akkor jelentős a kedvezmény. Wink
A srác elérhetősége megvan, aki az országos díler Cool
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24. Csütörtök 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Koy írta:
SMN írta:
Koy írta:
Bristol!
Kipróbáltad már a Happy Dogot?
Ha igen kíváncsi leszek a véleményedre, meg arra is, hogy kitől és mennyiért lehet megvenni Wink
Trainer dobva?

Mi most Eukanubázunk, semmi gondunk nincs vele. Megeszik, nem allergiásak, jól is néznek ki tőle... Bár szerencsére ilyen allergiadolgok minket még idáig elkerültek akármit ettek.

Elötte Happy Dogot etettem. Nálunk bevált az is, és szintén nagyon sok féle-fajta tápja, "cuccai" vannak, pl. vitaminok.
Nem azért váltottam mert nem lett volna jó, hanem mert ki akartam az Eukanubát is próbálni, aztán maradtunk ennél. Bár talán a HD valamivel kedvezőbb árú.
Én anno egy tenyésztőtől szereztem be. Kihozták mindig házhoz. Ha gondolod akkor majd megadom az elérhetőségét, hátha össze tudtok vele vmit hozni. Cool

Az jó lenne, mert nem javul Dodesz szőre nyíl váltanom kellene Összezavart

nyíl posta nyíl letartóztat

nagy vigyor nagy vigyor

olvas letartóztat nyíl letartóztat mindkétszemöldökfel
integet integet eltûnik
Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24. Csütörtök 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
SMN írta:
Koy írta:
Bristol!
Ha igen kíváncsi leszek a véleményedre, meg arra is, hogy kitől és mennyiért lehet megvenni Wink
Trainer dobva?

Mi most Eukanubázunk, semmi gondunk nincs vele. Megeszik, nem allergiásak, jól is néznek ki tőle... Bár szerencsére ilyen allergiadolgok minket még idáig elkerültek akármit ettek.

Elötte Happy Dogot etettem. Nálunk bevált az is, és szintén nagyon sok féle-fajta tápja, "cuccai" vannak, pl. vitaminok.
Nem azért váltottam mert nem lett volna jó, hanem mert ki akartam az Eukanubát is próbálni, aztán maradtunk ennél. Bár talán a HD valamivel kedvezőbb árú.
Én anno egy tenyésztőtől szereztem be. Kihozták mindig házhoz. Ha gondolod akkor majd megadom az elérhetőségét, hátha össze tudtok vele vmit hozni. Cool

nyíl posta nyíl letartóztat

nagy vigyor nagy vigyor
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24. Csütörtök 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SMN írta:
Koy írta:
Bristol!
Trainer dobva?

Vissza az elejére
SMN
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24. Csütörtök 6:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Bristol!
Trainer dobva?

bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15. Kedd 9:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
Bristol!
Trainer dobva?

Még nem próbáltam,mert ahoz első körben be kéne mennem zuglóba...
Nem makacs kell hozzá tenyésztői,ők partner szerződést kötnek.Az árak 10 körül vannak,az "orvosi gyógytápjai" -ra mondtak aszem 12.-t.De majd kiderül,csak először személyesen kell bemenni. Wink Csak ezt most nem tom megoldani egyelőre. Szemforgató A Trainer most szünetel.Végleg nem dobtam el,mert meggyógyultak tőle,tehát ezt legalább tudom,hogy nálunk műkszik... lol Csak most kicsit talonban van. lol
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 13. Vasárnap 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bristol!
Trainer dobva?
Vissza az elejére
baletka
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 5. Szombat 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy látom,hogy a Hill¶ lesz nálam a nyerő zek után az ismeretek után...

Az én tapasztalataim(bár nincs sok)

Acana-mi bébitápot ettünk és nagyon jó volt.Se vakaródzás,se emésztési problémák...

ProPac-Bár nagyon jó kajának mondják(főleg az importér),de sajnos rá kellett jönnöm,hogy a rossz hatás később tapasztalható.
A csirkés után vakaródzás és a báránykás egy ideig jó is volt,de sajnos az meg az emésztésre nem jó.

Friskies-közepes(vagy még alsóbb rendű),de az én drágám szereti és szerencsére nincs tőle baja.
hozzá kell tennem,hogy csak kiegészítésként kapja a norm kajázoz(bár most a főtt rizs és főtt pipi mellé keverem,mert még mindig nem vettem neki szárazat-várok a kiállításra-jobb árak lesznek) Szemforgató
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 4. Péntek 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem csak állatorvosoknál beszerezhető Mosoly
Nagyobb kutya áruházakban-lásd Freshnapf is megtalálható.
Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 4. Péntek 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:
Táp, saját tapasztalataim:

Royal Cannintól éktelen vakarózás és förtelmes szőrledobás

HappyDog-tökéletes táp, főleg betegség idején, regenerálásra.A kiegészítő tápjai iszonyat jók (pl túró van benne)-ezeket még mostanában is bekeverem nekik néha ahhoz amit esznek

Bosch-a pofa csoffadás elsőre nálunk is kijött, kb 1-2 hétig, azóta semmi próbléma vele, gyerekeim ezt eszik

Hills- kifogástalan táp, napok alatt szőrmínőség javulást eredményez, kiállítás elött ha mással etetsz kondícióba hozáshoz javaslom kicsit bekeverni azzal amit esznek

hm ennyi Mosoly gondoltam ide is leírom

Kösz az infot!
Rosszul tudom, hogy a Hill's csak állatorvosoktól szerezhető be, vagy ez egy fals info balkézről Wink
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 3. Csütörtök 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz írta:

HappyDog-tökéletes táp, főleg betegség idején, regenerálásra.A kiegészítő tápjai iszonyat jók (pl túró van benne)-ezeket még mostanában is bekeverem nekik néha ahhoz amit esznek

Bosch-a pofa csoffadás elsőre nálunk is kijött, kb 1-2 hétig, azóta semmi próbléma vele, gyerekeim ezt eszik

Hills- kifogástalan táp, napok alatt szőrmínőség javulást eredményez, kiállítás elött ha mással etetsz kondícióba hozáshoz javaslom kicsit bekeverni azzal amit esznek

Jól tetted,hogy leírtad,bárkinek jól jöhet,meg ezért is jött létre ez a topic... rock színváltós pattogós
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lüssz
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 3. Csütörtök 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lüssz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 2. Szerda 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Most mielőtt "megszólna" valaki,hogy miért "sz@rozok" esetleg egy tápot,azzal /azokkal/ közlöm, nem makacs lesz@rozás,hanem a saját tapasztalat,tehát nem mint minőségellenőr mondok véleményt. lol Ami ebben az esetben azt jelenti,hogy NÁLUNK nem VÁLT BE Exclamation Exclamation Exclamation De attól még más kutyánál tökéletesen megfelelhet. rock nagy vigyor

Szerintem akinek van egy kis szürke állománya és nem csak kötekedni akar, az rájött arra, hogy ezek személyes tapasztalatok és ez a topic meg pont erről szól Wink
De aki nem , nos... Twisted Evil
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 2. Szerda 9:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
integet

Na én nekem a ProPlan,sensitive Lazacos nagyon bevált,tök jól ették a kutyák és jól is néztek ki,nincs benne szója,de... az a bajom vele,hogy 30-as a felnőtt táp fehérjéje,és az nem jó egy /félig/ felnőtt Sharpinak,túl sok.No mármost azért is álltam le vele mielőtt kialakul egy fehérje allergia,vagy valami más sza@rság. A Bosch-tól összecsoffadt a kutyák feje... zavart2 szemet forgat Erre kipróbáltam a DogChow sensitive-jét!Másfél hónapig jónak látszott de aztán kiderült tele van szójával amit az én kutyáim nem toleráltak,kicsit sem.Sz@rrá vakarták magukat.
Most a Trainer szőr-bőr problémára való tápját "tesztelem",ami elvileg hiper-szuper szója mentes kütyü. rock Igazából ha a problémát nézem amit a DogChow okozott,azt tényleg teljesen helyre rakta.Vakaródzás nuku,sebek begyógyulva.A fejük tökéletesen "pufi",viszont a testük kissé "agaras" lett.Mondjuk főleg Dániáé.Szerintem itt jön az ki,hogy hiába jó az egyik táp az egyik kutyának,a másiknak meg sajna nem makacs Tehát most vagy variálok valamit,hogy ez ezt eszi az meg azt,vagy tovább kisérletezek,hogy mi az ami mindegyiknek jó,mindenben... Szemforgató lol Szemforgató Twisted Evil
Még nem tom mit csináljak,nehéz ügylet,bár van a palettán még mit kipróbálni,de hát agyrém.Szerintem teljesen egyedfüggő,mert a tápok jó és rossz tulajdonságait általánosítani lehet csak,mindenkinek ki kell próbálni,hogy melyik jön be az ő kutyájának.
Ja Royalt is etettem régen,(nálunk anno bevált)de azok a variációk már nincsenek is,és akkor még nem is Sharpijaim voltak,azóta meg nem sok jót hallottam róla. A Eukanuba nekünk szintén nem jött be régen se, és most se. lol Bár a macsekomnál a Euka nagyon bejött,neki jó volt... rock A Trainerest pedig még csak meg se szagolja.A ProPlan lazacos a kedvence... lol
Most még a Flatazoron gondolkodom,mert sok jó dolgot ír róla,de előbb még jobban utána járok.Ezt is etettem régen,akkor nagyon bírták a kutyáim,és jól is néztek ki tőle. punk Meg még van egy pár amit lehet ki kell próbálni... Döbbent röhög

Köszi a bőséges tapasztalatot, van amiben egyet értünk Wink . Amiben nem az csak azért van, mert nekem nincsenek ilyen irányú tapasztalataim Összezavart
Én most a Dog Chow Junior Lamb&Rice tápját etettem és a vakarózás ugyanúgy, mint nálad, ezért a spanyol Dolly Dog Premium tápját adagolom mindkét kutyámnak.
Lehet azonban, hogy Dodesznak más kell, mert a vakarózás csak nem akar elmúlni... Összezavart
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 29. Vasárnap 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most mielőtt "megszólna" valaki,hogy miért "sz@rozok" esetleg egy tápot,azzal /azokkal/ közlöm, nem makacs lesz@rozás,hanem a saját tapasztalat,tehát nem mint minőségellenőr mondok véleményt. lol Ami ebben az esetben azt jelenti,hogy NÁLUNK nem VÁLT BE Exclamation Exclamation Exclamation De attól még más kutyánál tökéletesen megfelelhet. rock nagy vigyor
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 29. Vasárnap 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Na én nekem a ProPlan,sensitive Lazacos nagyon bevált,tök jól ették a kutyák és jól is néztek ki,nincs benne szója,de... az a bajom vele,hogy 30-as a felnőtt táp fehérjéje,és az nem jó egy /félig/ felnőtt Sharpinak,túl sok.No mármost azért is álltam le vele mielőtt kialakul egy fehérje allergia,vagy valami más sza@rság. A Bosch-tól összecsoffadt a kutyák feje... zavart2 szemet forgat Erre kipróbáltam a DogChow sensitive-jét!Másfél hónapig jónak látszott de aztán kiderült tele van szójával amit az én kutyáim nem toleráltak,kicsit sem.Sz@rrá vakarták magukat.
Most a Trainer szőr-bőr problémára való tápját "tesztelem",ami elvileg hiper-szuper szója mentes kütyü. rock Igazából ha a problémát nézem amit a DogChow okozott,azt tényleg teljesen helyre rakta.Vakaródzás nuku,sebek begyógyulva.A fejük tökéletesen "pufi",viszont a testük kissé "agaras" lett.Mondjuk főleg Dániáé.Szerintem itt jön az ki,hogy hiába jó az egyik táp az egyik kutyának,a másiknak meg sajna nem makacs Tehát most vagy variálok valamit,hogy ez ezt eszi az meg azt,vagy tovább kisérletezek,hogy mi az ami mindegyiknek jó,mindenben... Szemforgató lol Szemforgató Twisted Evil
Még nem tom mit csináljak,nehéz ügylet,bár van a palettán még mit kipróbálni,de hát agyrém.Szerintem teljesen egyedfüggő,mert a tápok jó és rossz tulajdonságait általánosítani lehet csak,mindenkinek ki kell próbálni,hogy melyik jön be az ő kutyájának.
Ja Royalt is etettem régen,(nálunk anno bevált)de azok a variációk már nincsenek is,és akkor még nem is Sharpijaim voltak,azóta meg nem sok jót hallottam róla. A Eukanuba nekünk szintén nem jött be régen se, és most se. lol Bár a macsekomnál a Euka nagyon bejött,neki jó volt... rock A Trainerest pedig még csak meg se szagolja.A ProPlan lazacos a kedvence... lol
Most még a Flatazoron gondolkodom,mert sok jó dolgot ír róla,de előbb még jobban utána járok.Ezt is etettem régen,akkor nagyon bírták a kutyáim,és jól is néztek ki tőle. punk Meg még van egy pár amit lehet ki kell próbálni... Döbbent röhög
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 27. Péntek 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bristol írta:
Oksi,ez jó ötlet! rock
A DogChow nálam is fekete listás... Twisted Evil
Tele van szójafehérjével,és nagyon ronda allergiát tud okozni.
Majd még írom a többi tapasztalatot is. nagy vigyor

Ok!
Lehet régebbi is, bár sokat változtak a tápok-valószínűleg hátrányukra Evil or Very Mad
Vissza az elejére
bristol
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 27. Péntek 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Oksi,ez jó ötlet! rock
A DogChow nálam is fekete listás... Twisted Evil
Tele van szójafehérjével,és nagyon ronda allergiát tud okozni.
Majd még írom a többi tapasztalatot is. nagy vigyor
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 27. Péntek 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Volt itt már egy kis beszélgetés a Purina Dog Chow tápjával kapcsolatban. Én csak negatív tapasztalatokat tudok közzétenni. Másfél hónap alatt allergiát váltott ki a kutyámnál, azóta fekete listán van. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 27. Péntek 10:13    Hozzászólás témája: Tápok
Téma leírása: Ki-milyet-miért-miért nem
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nos, annyit beszéltünk már a másik topicban a tápokról, hogy úgy gondoltam nem ártana ezt egy külön témában kezelni, hiszen mendenkinek vannak tapasztalatai, vagy jók vagy rosszak.
Egyébként a mi fajtánk amúgy is elég érzékeny, úgyhogy nem árt beszélni róla! Wink
Írjátok le a tapasztalatokat és legyünk okosak és egymás hibájából tanuljunk Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 3 oldal [75 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Shar-Pei
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu