Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 15. Hétfő 20:19
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Allergia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 9 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 22. Szerda 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Légyszi,segítsetek nekem!
Tegnap voltunk a kozmetikusunknál,és azt mondta,hogy figyeljek oda Málnára mert elkezdett feketedni a bőre,és az a westieknél allergiára utaló tünet lehet.Szerintetek ez így van?A kozmetikus azt mondta csirke vagy fehérje allergia szokott náluk előfordulni.
Légyszi segítsetek,hogy mi ilyenkor a teendő!
Előre is köszike!
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Dipsy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 7. Kedd 10:51    Hozzászólás témája: Táplálék allergia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Sajnos mi is csatlakoztunk a "klubhoz". Mivel jelenleg úgy tűnik, hogy helyrejött a kutya, leírom a megoldásunkat, hátha másnak is hasznos lehet. Dipsy a nyáron mutatta az első allergiás jelet, a bőre mindenhol piros lett, nagyon vakaródzott, és kifejezetten a lábán rágta lábfejeket, valamint a lábán a szőrt, olyan mértékben, hogy a két első lábán már nem is maradt Szomorú A folyamatos vakaródzástól havas táj benyomását keltette a lakás... Ezen kívül még azt vettem észre, hogy az egész kutya "szaga" megváltozott, és mintha a füle is jobban koszolódott volna. Az orvos persze minden vizsgálat nélkül ("a westi problémás fajta"...) akarta elkezdeni az injekció kúrát, úgyhogy ezt passzoltuk. Homeopátiával próbálkoztam a vakaródzás ellen, de ez nem nagyon jött be, úgyhogy - mivel ételallergiára tippeltem - megpróbáltam minden allergént kizáró tápot találni neki. Több kísérlet után kiderült, hogy a legjobban a Bozita Lamb & Rice Genuine tápja vált be, már 2 hónapja semmi jele a vakaródzásnak, rágásnak, a kirágott részen a szőr szépen visszanőtt, a furcsa "szag" elmúlt a kutyáról. Ebből laikusan levontam a következtetést, hogy a kutya a szárnyashúsra allergiás, és mivel a Royal Canin csirkés alapú kölyöktápján nőtt fel (most múlt egy éves), el is tudom képzelni, hogy besokkalt a szárnyasfehérjétől. Szóval aki hasonló tünetekkel szenved, ajánlom, hogy próbálja meg egy kiscsomag erejéig a Bozita Genuine-t, persze emelett a próbahónap idején semmi mást nem szabad adni. Jobbulást minden hófehér szenvedőnek!
Ramona
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves BZS!
Elnézést, hogy nem válaszoltam idáig de nem voltam az oldalon egy ideje.
A fenntartó injekciót mi megrendeltük a Ross-nak, de sajnos attól sem változott az állapota.
A Pollens bogyócskákat mi heti rendszerességgel adjuk, tehát minden héten ugyanazon a napon 10 bogyót. Utána nem ehet semmit kb. 30 percig a kutyus. Mi gyakorlatilag a Pollens-el kiváltottuk a Medrolt, így most szteroid nélkül sem vakarózik a Ross. Néha rágja a lábát, de most már ez is sokkal ritkábban fordul elő mint korábban.
Az első alkalom után amikor adtuk neki a Pollenst kb. 2-3 nap múlva már enyhűlt a vakarózása.
Remélem, és szívből kívánom hogy Nektek is beválljon!
Üdvözlettel
Ramona
Vissza az elejére
Ramona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 5. Vasárnap 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Ramona,

Vettünk tegnap Pollens 15 bogyócskákat és be is adtuk a kutyának. Te mennyi ideig adtad? Jól értettem, hogy heti 1x 10 db? Mióta van jól a kutyus? Ezt nem kell akkor folytatni?

Előre is köszönöm a választ.
BZS
Vissza az elejére
BZS jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 2. Csütörtök 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Ramona,

nem jártam itt megint, ezért csak most találtam meg a válaszodat. Na, ez reménykeltő! Köszönöm a jó tanácsot és ki fogjuk próbálni!
A mienk napi fél Prednisolont szed, ezt most próbálom ritkítani, hogy 2 naponta adom. Ennél ritkábban sajnos nem megy. Emellett a "sebeit" tetran-Hidrocortyzonnal kenegetjük, ami macerás, mert a szőr beleragad stb. de valamennyire használ.
Szed még omega 3-at meg Béres "kutya-vitamint, szóval itt nálunk kész "gyógyszertár" van.
Kérdésem: mi most vagyunk az injekciókúra végén és nem tudjuk, hogy a fenttartó kúrát megrendeljük-e, mivel nem tudjuk, hogy a kúra nélkül milyen állapotban lenne. Ti mit tettetek? Mióta van rendben a kutyusotok? A lábát sem nyalogatja?
BZS
Vissza az elejére
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 2. Csütörtök 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, akkor belépek a klubba. Pontosan ugyan ez nálunk is. A "hónalja" és hátul a lábánál lilára, ha nem feketére rágja magát az én kis drágaságom. És az orvos nem tud semmit kezdeni vele. Most valami port fogunk kapni a Márkus Anitától ami pont erre van. A tapasztalatokat mindenképpen megírom.
De ha nem válok be jön amit Ramona te írtál.

Ramona írta:
Kedves BZS!
Nagyon sajnálom, hogy a Te kutyusod is ennyire allergiás sajnos mi is hasonló cipőben jár(t)unk.
Megosztom Veled a tapasztalataimat, és az általunk kipróbált módszereket, amivel jelenleg szerencsére a mi kutyusunk szinte tünetmentes lett. Nálunk erőteljes vakarózással és szőrrágással kezdődött minden 1,5 éve. Először az állatorvosunk tanácsára Aloe Vera kúrát próbáltuk mindenféle kombinált vitaminokkal, de sajnos ez nem vált be. Utána mi is megcsináltattuk ezt a nagyon drága allergiatesztet, ami poratka és pollen allergiát mutatott ki igen előrehaladott formában. Végigcsináltuk az injekciókúrát, de sajnos mi is a 30%-ba estünk bele....
Ezek után következett a steroid (Medrol 4 mg) heti 1/4 majd ezt emelnünk kellet heti 1/2 tablettára. Később már ennek a hatása is csak 4-5 napig tartott. Mellette persze antiallergén samponnal fürdettük hetente, mert nagyon rágta magát. Szerencsénkre rátaláltam Dr. Tóth Szilviára (www.ujpestvet.hu) aki azt ajánlotta, hogy a Medrol helyett a Pollens 15 vagy Pollens 30 homeopátiás készítményt adjuk neki. Ebből hetente 1x 10 golyócskát kell vízben feloldani és fecskendővel a szájába spriccelni. Ezt gyógyszertárban lehet kapni, 100%-ban természetes összetevőkből áll, és kb 400 Ft egy 2 havi adag. Emellé Hypoallergenic állatgyógyszertárban kapható tápot adunk neki, és persze egy s más finomságot amit mi is eszünk....
Ross azóta szinte teljesen tünetmentes!!!!!
Remélem tudtam Nektek is segíteni, és ha bármilyen egyéb kérdésed van, nyugodtan írjál.

Ramona
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 21. Vasárnap 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves BZS!
Nagyon sajnálom, hogy a Te kutyusod is ennyire allergiás sajnos mi is hasonló cipőben jár(t)unk.
Megosztom Veled a tapasztalataimat, és az általunk kipróbált módszereket, amivel jelenleg szerencsére a mi kutyusunk szinte tünetmentes lett. Nálunk erőteljes vakarózással és szőrrágással kezdődött minden 1,5 éve. Először az állatorvosunk tanácsára Aloe Vera kúrát próbáltuk mindenféle kombinált vitaminokkal, de sajnos ez nem vált be. Utána mi is megcsináltattuk ezt a nagyon drága allergiatesztet, ami poratka és pollen allergiát mutatott ki igen előrehaladott formában. Végigcsináltuk az injekciókúrát, de sajnos mi is a 30%-ba estünk bele....
Ezek után következett a steroid (Medrol 4 mg) heti 1/4 majd ezt emelnünk kellet heti 1/2 tablettára. Később már ennek a hatása is csak 4-5 napig tartott. Mellette persze antiallergén samponnal fürdettük hetente, mert nagyon rágta magát. Szerencsénkre rátaláltam Dr. Tóth Szilviára (www.ujpestvet.hu) aki azt ajánlotta, hogy a Medrol helyett a Pollens 15 vagy Pollens 30 homeopátiás készítményt adjuk neki. Ebből hetente 1x 10 golyócskát kell vízben feloldani és fecskendővel a szájába spriccelni. Ezt gyógyszertárban lehet kapni, 100%-ban természetes összetevőkből áll, és kb 400 Ft egy 2 havi adag. Emellé Hypoallergenic állatgyógyszertárban kapható tápot adunk neki, és persze egy s más finomságot amit mi is eszünk....
Ross azóta szinte teljesen tünetmentes!!!!!
Remélem tudtam Nektek is segíteni, és ha bármilyen egyéb kérdésed van, nyugodtan írjál.
Vissza az elejére
Ramona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Oszkár útlevél képe:)
Vissza az elejére
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 20:41    Hozzászólás témája: allergia továbbra is Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát sziasztok! Nagyon rég nem jártam itt és sajnos nem sok jóról tudok beszámolni.
Oszkárnál háromnegyed éve megcsináltattuk a drága német allergia vizsgálatot és kiderült, hogy a poratkára allergiás.
Ugyanitt megcsináltattuk a "vakcinát", amivel rendszeresen injekciózzák. Ennek a vége felé járunk.
Azért kezdtük el, mert a doktornőnk szerint ez 70 %-ban javulást szokott hozni. Mi pedig abban reménykedtünk, hogy ebbe esünk bele és nem a 30%-ba. Bár az elején tapasztalható volt valamilyen javulás, ez hamar elmúlt sajnos. Nem tudjuk elhagyni a napi fél szteroid gyógyszert, mert akkor halálba vakarná magát. Igy sincs a lábain szőr, meg a hajlatait is véresre rágja.
Nem tudom, mi a megoldás, illetve, hogy van-e megoldás.
Oszkár még csak júlisban múlt 2 éves.
Ennyi.
BZS
Vissza az elejére
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26. Hétfő 16:15    Hozzászólás témája: Re: Rogerért segítséget kérünk! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothzsuzska írta:
Rit írta:
Ritat1 írta:
Először is, SZIASZTOK!
Utolsó kétségbeesésünkben hozzátok fordulunk. 14 hónapos Westi kiskutyánk bőrbetegségben szenved. A lábain a szőrt könyékig lerágja, a pofiján nem nőtt ki rendesen a "Westis" fejkorona, ott is gyér a szőr. Már a második állatorvoshoz mentünk el, aki lehúzott rólunk 50 ezer forintot az allergiatesztre, aminek az eredményét várjuk. Az első állatorvos atkával kezelte, gyógyszer, fürdetők, antibiotikum: eredménytelenül. A lábát véresre rágja, lehetetlen elterelni a figyelmét, bármelyik pillanatban, amikor nem figyeljük elkezdi. Már kb. 5 hónapos kora óta, a helyzet egyre súlyosabb. A hátsó lábán már alig van szőr.
Tünetei: A bőre vörös a lábain, a fülén és a pofiján. A lábán hámlik, felgyűrődött és megvastagodott. Ezeken a helyeken vagy gyér a szőrzete ( a folyamatos rágástól és nyalogatástól ), vagy nincs is.
Kérlek, azt ne mondjátok, hogy lám-lám, mestertenyészetből kellett volna: erre már mi is rájöttünk. Betegsége ellenére nagyon szeretjük, és érte bármire hajlandóak vagyunk. Amúgy a hangulata szuper, imád rohangálni, agilityzni is néha-néha, 7,5 kiló, csak ez a nagy problémánk van vele. Bárcsak tudna valaki segíteni!
Előre is köszi!!
Roger és Rita
Ha sikerül képet feltöltenem, azon láthatjátok Őméltóságát, az antibiotikumos kezelés alatt. A lábán volt szőr, sajnos egy idő utűán ismét rágni kezdte, így antibiotikum ugrott.

Szia!

Nekünk hál Istennek nincsenek ilyen problémáink, így megfelelő dokit sem tudok ajánlani. De: Ha jól emlékszem tothzsuzska nevű fórumosunknak is valami hasonló volt a kutyusával, és Mónika (McMonique) ajánlott neki egy kúrát,amitől javult a kutyus állapota.
Sőt valaki más is megkapta ezt a "receptet"; BZS volt az.
Ha megkeresed őket pü-ben,szerintem valamelyikük biztosan elküldi neked is!

Nagyon remélem,hogy javulni fog Roger állapota!

Hát sziasztok, ezer egy éve nem voltam a fórumon. De most próbálom az elmaradást pótolni. Mosoly
És most látom itten hogy hasonló gonddal küzködik valaki mint mi mostanáig.
Nekem a Móni nagyon sokat segített, az a kúra a következő: 3 naponta nisoral samponnal kellett fürdetnem Lillyt és mikor a sampon elfogyott akkor aktka, stb ellen kellett lekezelne a fújos tipusú frontline-vel kellett lekezelnem.
Ez be is jött de visszaesett.
Az állatorvosom egy tündér és először ő is allergiával kezdett, de kiderült hogy nem tud a kutyám a gombás fertőzésből kigyógyulni. 3szor voltunk antibiotikumos kezelésen, és mikor kiment a szervezetéből megint elkezte rágni magát a fülét véresre vakarta az orrán a szőr hiányzott, a hóna alatt véraláfutásosra vakarta.
Most megint kapott gyógyszert és a héten kell az első gomba ellenes védőoltásra vinnem. Mert kiderült hogy mindig gomba volt. 5 hónapja voltunk bőrkaparékot vetetni, azon is a gomba jött ki. Így laborilag is megvan a hunyó.
A lába olyan volt mintha korpás lenne, így sokan az allergiára tippelnek, meglátják és egyből a diagnózis allergia. Pedig nem.
Az én kutyim is olyan tenyésztőtől van akitől ha én vettem volna akkor a közelébe sem megyek, de kaptam.
És persze imádom.
Javasolom, mond a dokinak, hogy csináljatok egy bőrkaparékos vizsgálatot és abból sokminden kiderülhet.

Örülök, hogy végre eljutottunk az első lépésig.
Ha visszaolvastok, akkor végig ordítottam az allergia ellen.
Igenis a gazdi ha ragaszkodik hozzá, hogy gombára és atkára vizsgálják meg a kutyát, akkor meglepő eredmények születnek.
Nem hiszem el, hogy a westie állomány ekkora százaléka allergiás lenne. Ez az orvosok által kreált és a gazdiba belebeszélt betegség. Kiválóan lehet kezelgetni, játszadozni vele, és a gazdit meg kellőképpen megkopasztani.

Sajnos az tény, hogy mindkét eset újra fertőződik, és a kutya szinte még kis sem heverte a kezelés fáradalmait, újra vissza esik. Sajnos ez van, ezért kell folyamatosan figyelni a gyerekeinket.
Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 25. Vasárnap 21:11    Hozzászólás témája: Re: Rogerért segítséget kérünk! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Ritat1 írta:
Először is, SZIASZTOK!
Utolsó kétségbeesésünkben hozzátok fordulunk. 14 hónapos Westi kiskutyánk bőrbetegségben szenved. A lábain a szőrt könyékig lerágja, a pofiján nem nőtt ki rendesen a "Westis" fejkorona, ott is gyér a szőr. Már a második állatorvoshoz mentünk el, aki lehúzott rólunk 50 ezer forintot az allergiatesztre, aminek az eredményét várjuk. Az első állatorvos atkával kezelte, gyógyszer, fürdetők, antibiotikum: eredménytelenül. A lábát véresre rágja, lehetetlen elterelni a figyelmét, bármelyik pillanatban, amikor nem figyeljük elkezdi. Már kb. 5 hónapos kora óta, a helyzet egyre súlyosabb. A hátsó lábán már alig van szőr.
Tünetei: A bőre vörös a lábain, a fülén és a pofiján. A lábán hámlik, felgyűrődött és megvastagodott. Ezeken a helyeken vagy gyér a szőrzete ( a folyamatos rágástól és nyalogatástól ), vagy nincs is.
Kérlek, azt ne mondjátok, hogy lám-lám, mestertenyészetből kellett volna: erre már mi is rájöttünk. Betegsége ellenére nagyon szeretjük, és érte bármire hajlandóak vagyunk. Amúgy a hangulata szuper, imád rohangálni, agilityzni is néha-néha, 7,5 kiló, csak ez a nagy problémánk van vele. Bárcsak tudna valaki segíteni!
Előre is köszi!!
Roger és Rita
Ha sikerül képet feltöltenem, azon láthatjátok Őméltóságát, az antibiotikumos kezelés alatt. A lábán volt szőr, sajnos egy idő utűán ismét rágni kezdte, így antibiotikum ugrott.

Szia!

Nekünk hál Istennek nincsenek ilyen problémáink, így megfelelő dokit sem tudok ajánlani. De: Ha jól emlékszem tothzsuzska nevű fórumosunknak is valami hasonló volt a kutyusával, és Mónika (McMonique) ajánlott neki egy kúrát,amitől javult a kutyus állapota.

Hát sziasztok, ezer egy éve nem voltam a fórumon. De most próbálom az elmaradást pótolni. Mosoly
És most látom itten hogy hasonló gonddal küzködik valaki mint mi mostanáig.
Nekem a Móni nagyon sokat segített, az a kúra a következő: 3 naponta nisoral samponnal kellett fürdetnem Lillyt és mikor a sampon elfogyott akkor aktka, stb ellen kellett lekezelne a fújos tipusú frontline-vel kellett lekezelnem.
Ez be is jött de visszaesett.
Az állatorvosom egy tündér és először ő is allergiával kezdett, de kiderült hogy nem tud a kutyám a gombás fertőzésből kigyógyulni. 3szor voltunk antibiotikumos kezelésen, és mikor kiment a szervezetéből megint elkezte rágni magát a fülét véresre vakarta az orrán a szőr hiányzott, a hóna alatt véraláfutásosra vakarta.
Most megint kapott gyógyszert és a héten kell az első gomba ellenes védőoltásra vinnem. Mert kiderült hogy mindig gomba volt. 5 hónapja voltunk bőrkaparékot vetetni, azon is a gomba jött ki. Így laborilag is megvan a hunyó.
A lába olyan volt mintha korpás lenne, így sokan az allergiára tippelnek, meglátják és egyből a diagnózis allergia. Pedig nem.
Az én kutyim is olyan tenyésztőtől van akitől ha én vettem volna akkor a közelébe sem megyek, de kaptam.
És persze imádom.
Javasolom, mond a dokinak, hogy csináljatok egy bőrkaparékos vizsgálatot és abból sokminden kiderülhet.
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ritat1 írta:
Köszi, kedves hogy válaszoltál, megkeresem őket, hátha. Rontani nem hiszem, hogy ronthat.
Még egyszer köszönjük!

Roger és Rita

Én is nagyon sok sikert és nagy-nagy türelmet és kitartást kívánok! Remélem minden jóra forul és meggyógyul Roger! Szomorú puszitküld
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ritat1 írta:
Köszi, kedves hogy válaszoltál, megkeresem őket, hátha. Rontani nem hiszem, hogy ronthat.
Még egyszer köszönjük!

Roger és Rita

Kitartást hozzá, Rita!
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ritat1
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Még egyszer köszönjük!

Roger és Rita
Vissza az elejére
Ritat1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 8:15    Hozzászólás témája: Re: Rogerért segítséget kérünk! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ritat1 írta:
Először is, SZIASZTOK!
Előre is köszi!!
Roger és Rita

Szia!

Ritat1
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 0:12    Hozzászólás témája: Rogerért segítséget kérünk! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Először is, SZIASZTOK!
Előre is köszi!!
Roger és Rita
Vissza az elejére
Ritat1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 27. Hétfő 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothzsuzska írta:
Missyke írta:
Sziasztok Mosoly Sajnos az en kutyamnal mar 4 honaposan elojott az allergia. Evil or Very Mad dühbegurul Bortesztet is csinaltattunk es vegul ki jott, hogy nem allergia hanem az imunrendszere gyenge neki. Kaptunk mar tobbfele gyogyszert ami bevallt az elso Pyassan ,es most ez a masodik fajta amit mar szed Enroxil 150mg ez segit neki meg van Dexacortin 0.5mg ami kifejezettem viszeketescsillapito tabletta es meg furdettni is szoktam Dermilen samponnal harom naponta. Hatrany egy ido utan megint ujra fertozodik es johett a kura elolrol Összezavart dühbegurul Tanulsag kovetkezoleg egy aranykoszorus tenyesztotol veszek kutyat

Kezet foghatunk. Mi is kb ekkor kezdtük. Nekünk rendszeres gombás fertőzésünk van de a Móni féle kúrát csináljuk. És akkor rendbe jön. Na meg allergia. De ez van. Ettől még imádom Mosoly

Helyes! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26. Vasárnap 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Missyke írta:
Sziasztok Mosoly Sajnos az en kutyamnal mar 4 honaposan elojott az allergia. Evil or Very Mad dühbegurul Bortesztet is csinaltattunk es vegul ki jott, hogy nem allergia hanem az imunrendszere gyenge neki. Kaptunk mar tobbfele gyogyszert ami bevallt az elso Pyassan ,es most ez a masodik fajta amit mar szed Enroxil 150mg ez segit neki meg van Dexacortin 0.5mg ami kifejezettem viszeketescsillapito tabletta es meg furdettni is szoktam Dermilen samponnal harom naponta. Hatrany egy ido utan megint ujra fertozodik es johett a kura elolrol Összezavart dühbegurul Tanulsag kovetkezoleg egy aranykoszorus tenyesztotol veszek kutyat

Kezet foghatunk. Mi is kb ekkor kezdtük. Nekünk rendszeres gombás fertőzésünk van de a Móni féle kúrát csináljuk. És akkor rendbe jön. Na meg allergia. De ez van. Ettől még imádom Mosoly
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26. Vasárnap 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Missyke írta:

Óóó az nem jó!Szomorú
Jobbulást kívánunk Neki!!! virag
De új kutya vásárláson ne törd a fejed, még ott van Missyke Wink
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Missyke
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 26. Vasárnap 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Missyke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BZS írta:
Mi sajnos nem kifejezetten javulgatunk. Volt javulás, de most megtorpantunk. A háta a kutyusnak egész jól néz ki, de a hasa, meg a lábai... Voltunk vérvételen, ennek nem rossz az eredménye. A gyulladás kimutatható. Most várunk a bőrkaparék vizsgálat eredményére.

BZS

Rit írta:
BZS írta:
Várom-várom a híreket, hogy vagytok... de még semmi. Tényleg kiváncsiak vagyunk.
BZS

BZS!

Ti javulgattok? Vagy hogy van a kutyus?

Telefonálj majd a laborba mert szeretik elfelejteni a dolgot. Írj, hogy mi volt az eredménye!!
MyWestie
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BZS írta:
Mi sajnos nem kifejezetten javulgatunk. Volt javulás, de most megtorpantunk. A háta a kutyusnak egész jól néz ki, de a hasa, meg a lábai... Voltunk vérvételen, ennek nem rossz az eredménye. A gyulladás kimutatható. Most várunk a bőrkaparék vizsgálat eredményére.

BZS

Rit írta:
BZS írta:
Várom-várom a híreket, hogy vagytok... de még semmi. Tényleg kiváncsiak vagyunk.
BZS

BZS!

Mihamarabbi gyors gyógyulást kívánunk!
MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BZS

Rit írta:
BZS írta:
BZS

BZS!

Vissza az elejére
BZS
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31. Csütörtök 8:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy nagy kalappal!
Vissza az elejére
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 30. Szerda 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

BZS írta:
BZS

Sajnos ezt még nem csináltam meg, mert kicsit kivagyok de Lilly jól van. Én most védtem a szakdolgozataimat, és 2 hét múlva államvizsgázok. Szóval reggeltől hajnalokig tanulok és nem látok a fáradságtól. De ha végeztem ezzel megveszem és ráteszem és ígérem hogy írok neked! 14 után csinálom és akkor írok neked pü-t.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 9 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu