Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 20. Péntek 13:39
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Allergia
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 11 oldal [261 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Szerző Üzenet
kolos.reka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 19. Vasárnap 16:52    Hozzászólás témája: Re: vakarózás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mimicsku írta:
kolos.reka írta:
Sziasztok!

Én még új vagyok a fórumon és kétségbeesetten fordulok hozzátok, ugyanis van egy 5 hónapos westi kutyusunk aki amióta hozzánk került állandóan vakarózik. Eddig nem okozott komolyabb nyomokat magán azonban ma azt vettem észre, hogy a nyakánál sebesre vakarta magát. Dokinál szinte heti vendégek vagyunk, csak hippoallergén tápot eszik, de ennek ellenére sem szűnik a vakarózása. A doki szerint ez "normális westi dolog" szinte nincs olyan amelyik ne lenne allergiás. Ettől azonban én nem nyugszom meg. A kedve a kutyinak ettől függetlenül nagyon jó, igazi kis rosszcsont. Ha valakinek van vmi tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem, nem szeretnék szteroid inyekciókat adni a kutyának, ha nem muszáj.

Szia!!

Az én westimnek is szinte ugyanezek voltak a tünetei,három hónapja járunk állatorvoshoz.Szépen kinőtt neki a szőre,és már nem vakarózik.Azt mondta a doki hogy allergia és annyit tudok hogy atkaölő injekciókat kapott,és tényleg nagyon szépen rendbe jött mára.Olyat is hallottam már itt a fórumon,hogy nisoral samponnal kell fürdetni a kutyust,bár én ezt nem próbáltam ki.Ja,nálunk még annyi volt,hogy mikor hozzám került tele volt bolhával és akkor kezdődött az egész,de most kapja az advantix bolhairtót,igy most ez is kezelve van neki.
Sok sikert!!!

Akkor tulajdonképpen csak atkaölő injekciót kapott, és attól jött rendbe?
Vissza az elejére
kolos.reka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mimicsku
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 19. Vasárnap 15:42    Hozzászólás témája: Re: vakarózás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kolos.reka írta:
Sziasztok!

Én még új vagyok a fórumon és kétségbeesetten fordulok hozzátok, ugyanis van egy 5 hónapos westi kutyusunk aki amióta hozzánk került állandóan vakarózik. Eddig nem okozott komolyabb nyomokat magán azonban ma azt vettem észre, hogy a nyakánál sebesre vakarta magát. Dokinál szinte heti vendégek vagyunk, csak hippoallergén tápot eszik, de ennek ellenére sem szűnik a vakarózása. A doki szerint ez "normális westi dolog" szinte nincs olyan amelyik ne lenne allergiás. Ettől azonban én nem nyugszom meg. A kedve a kutyinak ettől függetlenül nagyon jó, igazi kis rosszcsont. Ha valakinek van vmi tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem, nem szeretnék szteroid inyekciókat adni a kutyának, ha nem muszáj.

Szia!!

Az én westimnek is szinte ugyanezek voltak a tünetei,három hónapja járunk állatorvoshoz.Szépen kinőtt neki a szőre,és már nem vakarózik.Azt mondta a doki hogy allergia és annyit tudok hogy atkaölő injekciókat kapott,és tényleg nagyon szépen rendbe jött mára.Olyat is hallottam már itt a fórumon,hogy nisoral samponnal kell fürdetni a kutyust,bár én ezt nem próbáltam ki.Ja,nálunk még annyi volt,hogy mikor hozzám került tele volt bolhával és akkor kezdődött az egész,de most kapja az advantix bolhairtót,igy most ez is kezelve van neki.
Sok sikert!!!
Vissza az elejére
mimicsku jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kolos.reka
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 19. Vasárnap 13:07    Hozzászólás témája: vakarózás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
kolos.reka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 15:21    Hozzászólás témája: Re: genetika? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

mimicsku írta:
Sziasztok!!

Van egy 10 hónapos westim,aki pár hónapja beteg.Az egész azzal kezdődőtt hogy a tenyésztőtől ugy került hozzám,hogy tele volt bolhával.Nagyon nehezen sikerült kiirtani orvos segitségével,de utána meg vakarta magát állandóan,sebes lett a bőre,begyulladt és kihullt a szőre is.Ujra orvost hivtam aki azt mondta hogy bolha ekcémája van és elkezdte a kezelést.Javulás két napig volt,majd minden kezdődőtt elölről.
Egy hónapja elvittem egy másik városban található dokihoz,aki azt mondta hogy két variáció van:vagy allergia vagy valami genetikai probléma van.Szurikra járunk azóta is és szépen gyógyult,kinőtt a szőre és nem vakarodzott.Ma ismét voltunk a dokinál és ugy látszik kezd kiujulni a betegség,és azt mondta ha még kétszer ujra kijön rajta akkor nem tudja meggyógyitani.Esetleg valaki tudna valami tanácsot adni???
Holnap ujra megyünk szurira.Ja az kimaradt hogy most ujra van bolhája.

Szia!

Először is azonnal ki kell belőle irtani a bolhákat! És ezentúl használj rendszeresen valamilyen bolha és kullancsriasztó terméket!
Pl. Kilitx nyakörv, Exspot spot-on stb.

Másodszor. Milyen tápot kap enni a kutyus? Elképzelhető,hogy a táp valamelyik összetevőjére érzékeny.
Olvasgasd át az Allergia című topicot, abban sokan leírtak többféle módszert,amit kipróbálhattok.

Kitartást, ez nem egy egyszerű probléma. Szomorú
mimicsku
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 4. Csütörtök 12:48    Hozzászólás témája: genetika? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!

Van egy 10 hónapos westim,aki pár hónapja beteg.Az egész azzal kezdődőtt hogy a tenyésztőtől ugy került hozzám,hogy tele volt bolhával.Nagyon nehezen sikerült kiirtani orvos segitségével,de utána meg vakarta magát állandóan,sebes lett a bőre,begyulladt és kihullt a szőre is.Ujra orvost hivtam aki azt mondta hogy bolha ekcémája van és elkezdte a kezelést.Javulás két napig volt,majd minden kezdődőtt elölről.
Egy hónapja elvittem egy másik városban található dokihoz,aki azt mondta hogy két variáció van:vagy allergia vagy valami genetikai probléma van.Szurikra járunk azóta is és szépen gyógyult,kinőtt a szőre és nem vakarodzott.Ma ismét voltunk a dokinál és ugy látszik kezd kiujulni a betegség,és azt mondta ha még kétszer ujra kijön rajta akkor nem tudja meggyógyitani.Esetleg valaki tudna valami tanácsot adni???
Holnap ujra megyünk szurira.Ja az kimaradt hogy most ujra van bolhája.
Vissza az elejére
mimicsku jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 16. Szombat 6:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

tothzsuzska írta:
Sziasztok,
az én kiskutyám is allergiás.
Te nem gyengén, mikor most tavasszal a doki megláttam, majdnem leült mikor Lilly hasa tájékát meglátta. Mi több mint másfél év aküzdünk nagyon komolyan az allergiával.
Mindent de mindent kipróbáltunk már. Injekció, sampon, krém, táp, amit akartok, mégsem múlt el.
Vettem egy nagy levegőt és elvittem allergia vizsgálatra. Csupán 25 ezer ft volt, vérvétel aztán megjött az eredmény.
Eredmények: házipor atka, széna atka, liszt atka, korhadék atka. magyarán a lakásban, utcán mindenhol van ilyen.
Most jön a szérum Németországból. És várom a csodát. Remélem bejön, mert 2 havonta oltaton a kutyát allergia elleni valamivel, amitől jól van de mindig kiújul neki.
Kinlódhatok meg minden, a világ pénzét rákölteném mert imádom, de egyben látom hogy szenved és mindent megteszek hogy ne így legyen.
Most erre várunk. Hátha.

Ó de sajnálom szegénykét... kitartás, remélhetőleg az új szérum segít! Mihamarabbi gyógyulást kívánok, és írj majd légyszi, hogy használ-e az új szer?!

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tothzsuzska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 15. Péntek 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok,
az én kiskutyám is allergiás.
Te nem gyengén, mikor most tavasszal a doki megláttam, majdnem leült mikor Lilly hasa tájékát meglátta. Mi több mint másfél év aküzdünk nagyon komolyan az allergiával.
Mindent de mindent kipróbáltunk már. Injekció, sampon, krém, táp, amit akartok, mégsem múlt el.
Vettem egy nagy levegőt és elvittem allergia vizsgálatra. Csupán 25 ezer ft volt, vérvétel aztán megjött az eredmény.
Eredmények: házipor atka, széna atka, liszt atka, korhadék atka. magyarán a lakásban, utcán mindenhol van ilyen.
Most jön a szérum Németországból. És várom a csodát. Remélem bejön, mert 2 havonta oltaton a kutyát allergia elleni valamivel, amitől jól van de mindig kiújul neki.
Kinlódhatok meg minden, a világ pénzét rákölteném mert imádom, de egyben látom hogy szenved és mindent megteszek hogy ne így legyen.
Most erre várunk. Hátha.
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12. Vasárnap 22:17    Hozzászólás témája: Re: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:
Azt hiszem elsiettem a dolgot!
A háta javul de hőemelkedése van és remeg!
Ilyenkor nem lehet neki adni gyulladáscsökkentőt meg lázcsillapítót sem mert allergiás! Nem tudnátok mégis valamit ajánlani mert külsőleg javul csak belsőleg nem!

Nem lenne jobb dokihoz menni a biztonság kedvéért?

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12. Vasárnap 19:51    Hozzászólás témája: Re: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:
Ilyenkor nem lehet neki adni gyulladáscsökkentőt meg lázcsillapítót sem mert allergiás! Nem tudnátok mégis valamit ajánlani mert külsőleg javul csak belsőleg nem!

Bérest adsz neki lehet hogy segíten??
Vagy mivel eteted nem próbáltátok a hills bárányosát? nekünk jó
A doki nem ad amúgy semmit???

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cleoca
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12. Vasárnap 19:21    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 11. Szombat 21:54    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek az én babucim javul!
Az Acana eledelt vettem neki de nem nagyon eszi, de nem kap mást úgyhogy muszáj neki megenni!
A hátát meg Neogranormonnal kenjük és 1 nap alatt a sebek háromnegyede eltűnt és nagyon szép a háta!
Ezt mindenkinek ajánlom!
Nagyon örülök!!!!!!!!!!!!
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 11. Szombat 8:22    Hozzászólás témája: Re: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:
Nem hiszem, nem hagyták őket magukra! Akana halas eledelről mit gondoltok?

Mi már próbáltuk 1-2 hétig az Acanát, de csak azért ennyi ideig mert kis kiszerelésű volt a táp és volt Orijen és inkább azt akartam. Wendy ahhoz képest szerette. Szerintem jó. Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 11. Szombat 6:34    Hozzászólás témája: Re: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:
Igen, diszpláziás!
Nála eddig az enyhébb formája jött ki, néha fáj neki a lába meg lefekszik vagy kicsit sántít! Nem tudnátok valami tanácsot adni?

Nem tudom nem ajánlotta még nektek senki a zöld kagylókivonatos vitaminokat én azt úgy tudom erre való és nem olcsó mondhatni drága http://www.csigafutar.hu/html/patika.php
de ha használ megéri, akkor a dokitok nemjavasolt mást csak a műtétet, meg mennyi idős mert azt csak 1 éves koruk után szokták javasolni mondjuk ha súlyos nem tudom tényleg nagyon sajnálom.

Amúgy van a fórumon valaki akinek már műtötték ilyennel a kutyáját majd megnézem neked.

puszitküld

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 20:41    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, diszpláziás!
Nála eddig az enyhébb formája jött ki, néha fáj neki a lába meg lefekszik vagy kicsit sántít! Nem tudnátok valami tanácsot adni?
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Milyen csont betegség én lemaradtam!

Nem a diszplázia vagy kattog a lába vagy mi a tünet a fájdalmon kívül?

Szegénykém nagyon sajnálom Sír vagy nagyon szomorú

puszitküld puszitküld

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 20:29    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És a csontbetegségről?
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 20:27    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem hiszem, nem hagyták őket magukra! Akana halas eledelről mit gondoltok?
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 15:19    Hozzászólás témája: Re: még valami Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:

Szia!

Köszi a választ de mindig oda visszük nyíratni és eddig nem volt semmi baj, viszont most eggyütt nyírták egy fiú westivel, nem lehet, hogy ezzel kapcsolatos mert tüzelt Cleo?!
Bár én is a melegre tippelek!

Remélem a kozmetikus kellően elkülönítette öket!!!!!!!!, és nem történt semmi a fiú kutyussal.
Szemforgató

Ilyen melegben előfordulhat,hogy nem annyira aktív,de az is lehet,hogy most meg kell szoknia saját magát is az előző nagy bundi miatt.

Szemforgató
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Re: még valami Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
cleoca írta:
Írtam még az örökletes csontbetegséget!
A hátsó lábán jött ki neki, valamikor rosszabb valamikor jobb, az orvos a műtétet javasolta de én nem szeretném mert nem biztos, hogy a szervezete kibírná!Sajnos én voltam a hibás mert nem néztem utána annak a tenyészetnek ahol vettem és mikor elhoztam már egyből gyomorproblémája volt!Azóta meg nagyon sok baj van vele, ez az allergia, az ember könyörög neki szinte, hogy egyen, és a természete is elég ingadozó de mindezek ellenére imádom és nem bántam meg, hogy őt hoztam el!
A csontbetegségre nem tudtok valamit, mert én beszéltem egy másik westi gazdijával és ő azt mondta a kutyusa kinőtte!
Előre is köszönöm!

Szia!

Drága kisbogár... puszitküld
bandzsal nem lehet,hogy aki nyírta ...bántotta??(bocsánat,csak ez jutott egyből eszembe)vagy ez a meleg,az enyéim se olyan hú,de aktívak..! puszitküld

Szia!

Köszi a választ de mindig oda visszük nyíratni és eddig nem volt semmi baj, viszont most eggyütt nyírták egy fiú westivel, nem lehet, hogy ezzel kapcsolatos mert tüzelt Cleo?!
Bár én is a melegre tippelek!
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 10:56    Hozzászólás témája: Re: még valami Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cleoca írta:
A hátsó lábán jött ki neki, valamikor rosszabb valamikor jobb, az orvos a műtétet javasolta de én nem szeretném mert nem biztos, hogy a szervezete kibírná!Sajnos én voltam a hibás mert nem néztem utána annak a tenyészetnek ahol vettem és mikor elhoztam már egyből gyomorproblémája volt!Azóta meg nagyon sok baj van vele, ez az allergia, az ember könyörög neki szinte, hogy egyen, és a természete is elég ingadozó de mindezek ellenére imádom és nem bántam meg, hogy őt hoztam el!
A csontbetegségre nem tudtok valamit, mert én beszéltem egy másik westi gazdijával és ő azt mondta a kutyusa kinőtte!
Előre is köszönöm!

Szia!

Drága kisbogár... puszitküld
bandzsal nem lehet,hogy aki nyírta ...bántotta??(bocsánat,csak ez jutott egyből eszembe)vagy ez a meleg,az enyéim se olyan hú,de aktívak..! puszitküld
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10. Péntek 10:28    Hozzászólás témája: még valami Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Előre is köszönöm!
cleoca
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 9. Csütörtök 20:31    Hozzászólás témája: baba Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cleo babám a nyíratás óta nem önmaga!Teljesen tehetetlen vagyok!Betegnek nem látszik mert játszik meg jön sétálni csak olyan furán néz rám meg szokott maga elé is úgy , hogy meg sem mozdul! Mi lehet vele? Az allergiától lehet neki, bár nyíratás előtt is allergiája volt és sokkal több életkedve volt mint most! Lehet pucinak érzi magát vagy ilyesmi?
lgabriella
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 9. Csütörtök 8:46    Hozzászólás témája: Re: Allergia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
zsera írta:
SzDiana82 írta:
Katka05 írta:
SzDiana82 írta:
Sziasztok!

Az én kutyusomnál is előjött az allergia.
Ahogy olvasgattam a fórumot inkább vakarózós tünetekről számoltok be legtöbben.
Liza kutyusom a két mellső lábát, tappancsa közét nyalogatja, de folyamatosan. Piros és duzzadt. Tavaly télen fordult elő legelőször, ekkor kaptam egy sprét azzal kellett fújni-utálta+zoknival bajlódni!
Kérem szépen aki tud segíteni, írjon, hogy létezik-e valamilyen csepp, vagy belsőleg kezelhető megoldás . A tapasztalt kutyatulajdonosokba, illetve tenyésztőkben jobban bízok, mint akár egy doktorban. Hozzáteszem egy orvos azt mondta a problémánkra, hogy "Westie" ők ilyenek. Nos ennyivel nem szabad beérni. No meg sajnálom szegénykémet, hogy látom mennyire viszket a lába és csak rágja rájga, nyalogatja .....Csak száraz Acana-t eszik. Megvontunk minden jutifalatot!Okozhatnak ezek a minőségi tápok is allergiát?Pl ha csirkés
Köszi előre is ha valaki válaszol.!!!

Szia!

Igen, a csirkés tápok okozhatnak allergiát.Próbálj meg bárányosra váltani,az is van az Acanának.De vannak olyan orvosok akik tudnak allergia tesztet csinálni,az is érdemes lenne.Meg nekünk ami még nagyon bevált az a homeopátia.Én csak ajánlani tudom,nem gyógyszer,csak gyógynövény.Szurkolok,hogy rendbe jöjjön a kutyusod. Mosoly puszitküld

Köszönöm szépen a válaszod! Nehéz ez az allaregia kérdés..A helyzet az, hogy bárányos Acanát is evett Liza, és akkor is rágta, nyalogatta a lábát. Most ugyan csirkéset eszik. Azt gondoltam ezek a márkás tápok hipoallergének bármilyen ízesítésűek..Kis kora óta többnyire csirkéset vettem, de nem volt baj. Vagy az, hogy korábban nem okozott allergiát az nem zárja ki hogy később okozzon?

szia! esetleg érdemes lenne kipróbálnotok a Royal Hypoallergén tápját. igaz nem olcsó mulatság, de többeknél is segített már az allergiánál. Krisztát (Kriszta-Fügi) faggasd ki nyugodtan, az ő Lilije ezzel a táppal lett tünetmentes! Remélem találtok valami megoldást, és hamarosan rendbe jöttök! Mosoly

Szia!

Igen nálunk évek óta eszi Lili a hypoallergén Royalt+főtt nyuszihús(ha adtok neki tápon kivül mást)és főtt rízs. Nincs jutifalat csak zöldség+gyümi.Semmi "asztalról leesett falat".Fürdetni Dermilen samponnal(nem olcsó és nem is annyira habzik,de a legjobb !!)Ha minden jó megy 1hónapon belül megszünnek a tünetek,de sajna ha ez tényleg olyan allergia,akkor ezeket kaphatja csak mindig .
Amióta Lili csak ezt eszi 6éve(most 7éves),azóta gyönyörű,egészséges szőrű.SEMMI ALLERGIÁS TÜNET(kopkopkop)!!!
Remélem tudtam segíteni... puszitküld nagy vigyor

Szia!

Teljesen egyetértek. Nálunk is hasonló a helyzet. Angie a sensitivity control sc 24 et eszi, azóta minden rendben (kop-kop).

http://gallery.site.hu/u/lgabriella/
Vissza az elejére
lgabriella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 9. Csütörtök 8:22    Hozzászólás témája: Re: Allergia Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
SzDiana82 írta:
Katka05 írta:
SzDiana82 írta:
Sziasztok!

Az én kutyusomnál is előjött az allergia.
Ahogy olvasgattam a fórumot inkább vakarózós tünetekről számoltok be legtöbben.
Liza kutyusom a két mellső lábát, tappancsa közét nyalogatja, de folyamatosan. Piros és duzzadt. Tavaly télen fordult elő legelőször, ekkor kaptam egy sprét azzal kellett fújni-utálta+zoknival bajlódni!
Kérem szépen aki tud segíteni, írjon, hogy létezik-e valamilyen csepp, vagy belsőleg kezelhető megoldás . A tapasztalt kutyatulajdonosokba, illetve tenyésztőkben jobban bízok, mint akár egy doktorban. Hozzáteszem egy orvos azt mondta a problémánkra, hogy "Westie" ők ilyenek. Nos ennyivel nem szabad beérni. No meg sajnálom szegénykémet, hogy látom mennyire viszket a lába és csak rágja rájga, nyalogatja .....Csak száraz Acana-t eszik. Megvontunk minden jutifalatot!Okozhatnak ezek a minőségi tápok is allergiát?Pl ha csirkés
Köszi előre is ha valaki válaszol.!!!

Szia!

Igen, a csirkés tápok okozhatnak allergiát.Próbálj meg bárányosra váltani,az is van az Acanának.De vannak olyan orvosok akik tudnak allergia tesztet csinálni,az is érdemes lenne.Meg nekünk ami még nagyon bevált az a homeopátia.Én csak ajánlani tudom,nem gyógyszer,csak gyógynövény.Szurkolok,hogy rendbe jöjjön a kutyusod. Mosoly puszitküld

Köszönöm szépen a válaszod! Nehéz ez az allaregia kérdés..A helyzet az, hogy bárányos Acanát is evett Liza, és akkor is rágta, nyalogatta a lábát. Most ugyan csirkéset eszik. Azt gondoltam ezek a márkás tápok hipoallergének bármilyen ízesítésűek..Kis kora óta többnyire csirkéset vettem, de nem volt baj. Vagy az, hogy korábban nem okozott allergiát az nem zárja ki hogy később okozzon?

szia! esetleg érdemes lenne kipróbálnotok a Royal Hypoallergén tápját. igaz nem olcsó mulatság, de többeknél is segített már az allergiánál. Krisztát (Kriszta-Fügi) faggasd ki nyugodtan, az ő Lilije ezzel a táppal lett tünetmentes! Remélem találtok valami megoldást, és hamarosan rendbe jöttök! Mosoly

Szia!

Igen nálunk évek óta eszi Lili a hypoallergén Royalt+főtt nyuszihús(ha adtok neki tápon kivül mást)és főtt rízs. Nincs jutifalat csak zöldség+gyümi.Semmi "asztalról leesett falat".Fürdetni Dermilen samponnal(nem olcsó és nem is annyira habzik,de a legjobb !!)Ha minden jó megy 1hónapon belül megszünnek a tünetek,de sajna ha ez tényleg olyan allergia,akkor ezeket kaphatja csak mindig .
Amióta Lili csak ezt eszi 6éve(most 7éves),azóta gyönyörű,egészséges szőrű.SEMMI ALLERGIÁS TÜNET(kopkopkop)!!!
Remélem tudtam segíteni... puszitküld nagy vigyor
lgabriella
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 8. Szerda 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

A royal canin gyógytápokat én is csak ajánlani tudom, feltéve ha „csak” ételallergiája van a kutyának.
Nekünk nagyon bevált és nálunk nincs olyan, hogy a kutya eszi nem eszi, ha éhes meg fogja enni. Én aztán tudom milyen nehéz ez, két hétig küzdöttünk, mire rendesen megette. Mostanra már több mint 1 éve ezt eszi, nem fogyott le nem is halt éhen. Mosoly
Szóval kitartást. Nagyon fontos, hogy mellette ne kapjon mást, amíg ki nem derül mire allergiás.

http://gallery.site.hu/u/lgabriella/
Vissza az elejére
lgabriella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 11 oldal [261 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu