Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Dec. 12. Kedd 7:36
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
RENDEZVÉNYEINK
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 8 oldal [197 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Szerző Üzenet
nagysandor
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 6. Vasárnap 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem hoztuk el Cidrit, bár tündéri kutya, de 50nm-en ketten már nem férnének el Szálkával (alias Niki). Szomorú
Aki nem mellesleg égetnivalóan rossz tud lenni, de jól leplezi fütyül Mr. Green

barbi001 írta:
...
Vissza az elejére
nagysandor jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 5. Szombat 23:09    Hozzászólás témája: örökbefogadó nap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem tudjátok, 28-án az örökbefogadó nap után mindenki gazdinál maradt, akit elvittek vagy akadt olyan, akit visszahoztak? Remélem nem, mert a szívem megszakad.
Barbi az illatoson sok kutyi maradt még? Remélem megússzák az elaltatást. Ott még soha nem jártam, nem tudom mennyi kutya van náluk.
Sziasztok Éva
Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
barbi001
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 5. Szombat 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha az infóim nem hazudnak akkor az Illatoson 72 kutyi talált gazdira.
Ez marha jó.
Én is voltam a Noé-mini örökbefogadó napján.Hát mondhatom nagyon klassz volt.
Pláne azt látni,hogy az emberek nem csak a játékos barátságos kutyákkal próbálkoztak.
Láttam ahogy Cidrit egy srác próbálta megához édesgetni.Figyeltem a kutyát,hogy szegény nem tudja mit tegyen.
A fiú pedig nagyon sokáig próbálkozott vele nem adta fel
utána kivitték azt hiszem sétálni és nekem mennem kellett.
Így nem tudom hazavitték e vagy sem Szomorú
Pedig nekem ő nagyon cuki volt
pont ugy fél mindentől mint amikor Lacika hozzám került.
lajoska
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 30. Hétfő 9:22    Hozzászólás témája: örökbefogadó nap
Téma leírása: gratuláció
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Razz Nagyon tetszett a rendezvény, remélem jó sok kutyus gazdára talált. Köszönjük a kedves fogadtatást Fiona/Minike nevében is! Márti gazdi
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 28. Szombat 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper volt ez a nap!
Köszönjük az önkéntesnek fáradságos munkájukat, akik legalább ötvenen voltak! Ezért most név szerint nem is sorolnám fel őket.
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNJÜK!!!!! Nélkületek nem sikerülhetett volna!puszi puszi
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 26. Csütörtök 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyertek minél hamarabb.
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 26. Csütörtök 17:12    Hozzászólás témája: Re: örökbefogadó nap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Kutyabaj!

Az Illatos úti kutyák mentését természetesen továbbra is szívünkön viseljük -úgyanúgy mint eddig - de nem mehetünk el szó nélkül a más sintértelepeken szenvedők mellett se.

Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
kutyabaj
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 26. Csütörtök 13:39    Hozzászólás témája: örökbefogadó nap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Természetesen minden jót kívánok Nektek, ezzel nincs is gond, csak ezegyszer NEM VOLT JÓ IDŐZÍTÉS a másik kutyamentő csapat munkáját figyelembe véve (illetve nem véve).
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 26. Csütörtök 12:28    Hozzászólás témája: Re: örökbefogadó nap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ettől még reméljük az Illatos úton is rengeteg kutyus talál majd gazdára! kutyuff Mi azért választottuk ezt az időpontot, mert így a gazdiknak és az új családtagoknak 4 nap áll majd a rendelkezésékre, hogy összeszokjanak és ez így sokkal jobb a kutyuknak, mintha csak 1 vasárnapjuk lenne erre. Kívánj Te is nekünk sok szerencsét, jó gazdikat, mi is ezt kívánjuk minden gazdátlan, kóbor, kidobott, altatásra váró kutyának! punk

Üdvözlettel
Jaczkovszky Zsuzsa
a MiniMenhely csapata nevében
Vissza az elejére
kutyabaj
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 26. Csütörtök 10:02    Hozzászólás témája: örökbefogadó nap Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Minisek! Talán szerencsésebb lett volna az Illatos úti örökbefogadó nap UTÁNra tenni a tiéteket, bár nem tudom ki kezdte előbb a szervezést, de nekem úgy tűnik, hogy az Illatos úti időpont már előbb hírdetve lett...
Vissza az elejére
le_Mimi
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 25. Szerda 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gondolom sok segítségre lesz szükség.
Mikorra menjünk Sanyival?
Vissza az elejére
le_Mimi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 25. Szerda 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az örökbefogadó nappal kapcsolatban még annyit, hogy utólag a Vitafort Kft. is bejelentkezett a fressnapf mellé támogatónak a szombati örökbefogadó napra. Nagyon Boldog Minden örökbefogadónk egy 3 kg-os tápot kap a cégtől.

Vissza az elejére
nadin
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 21. Szombat 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy csodálatos munkát végeztek. nemangyal Le a kalappal.

http://gportal.hu/nadin1968

"A kutya az egyetlen élőlény, aki jobban szeret téged, mint saját magát."
Vissza az elejére
nadin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 67

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19. Csütörtök 15:10    Hozzászólás témája: rendezvény
Téma leírása: üzenet
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

...JZsuzsa írta:
Zizi!

Esetleg elküldenéd nekem is? j.zsuzsa@gmail.com

Köszi

igen
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19. Csütörtök 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zizi!

Esetleg elküldenéd nekem is? j.zsuzsa@gmail.com

Köszi
Vissza az elejére
zizike2
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 67

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 18. Szerda 15:19    Hozzászólás témája: 28-i rendezvény
Téma leírása: híranyag

Sziasztok!
Írtam e-mailt nem régen az info@minimenhely.hur-a. Kérem az illetékest válaszoljon hétfőig, szeretném berakatni az újságunkra a híranyagot. köszi
Zizike
Zuzu95
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 22

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17. Kedd 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én még myvipen meg ahol tudom ott hirdetem az örökbefogadónapot....Mosoly
Vissza az elejére
Zuzu95 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 16. Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Re: Sintértelepi kutyák örökbefogadó napja
Téma leírása: 2007. április 28. Rákoscsaba, Korsó utca - Csordakuti út

Sziasztok!

Aki tudna segíteni az Örökbefogadó nap plakátolásában, az kérem jelentkezen emailen (megadva a lakáscímét) hogy tudjunk neki plakátot postázni (olyan szép színesben).
A plakátok Katánál vannak, de nálam lehet jelentkezni a j.zsuzsa@gmail.com emailen.
Aki nem tud plakátolni az sem baj, legalább terjessze a barátai között.

Köszi Mindenkinek!

Zsuzsa
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 15:49    Hozzászólás témája: Sintértelepi kutyák örökbefogadó napja
Téma leírása: 2007. április 28. Rákoscsaba, Korsó utca - Csordakuti út

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 15:28    Hozzászólás témája: Jótékonysági koncert az állatotthonért Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 14:39    Hozzászólás témája: RENDEZVÉNYEINK
Téma leírása: események, programok, happeningek

Ebben a fórumban hirdetjük meg az aktuális rendezvényeinket, programjainkat.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 8 / 8 oldal [197 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 6, 7, 8
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu