Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Szept. 22. Péntek 10:53
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Uszkár
Ugrás:  
Uszkár
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [21 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
pcasallatmentes
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2011 Feb. 9. Szerda 9:31    Hozzászólás témája: Fekete közép uszkár a z ózdi gyepin!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Uszkár fiú SOS gazdát keres! Altatásveszélyben!
Félőske, csupa szutyok uszi fiú. A lobonc alatt csodaszép!!! Ha valaki tud segíteni, akkor az alábbi elérhetőségeken jelezze: 70/324-1523, ozdigazdikereso@gmail.com

NEM TENYÉSZTÉSI CÉLRA!!

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168969_197199766958673_100000059547935_770997_5019884_n.jpg
pcasallatmentes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kati85
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2010 Feb. 8. Hétfő 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik!

Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten !!!
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)
24 éves vagyok, dolgoztam már segítőként kutyakozmetikában és tenyészetben is (nagyon szeretem az állatokat).

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu
Vissza az elejére
kati85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bietto
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 19. Vasárnap 17:17    Hozzászólás témája: Keresek eladó uszkár babát Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Keresek eladó toy vagy törpe uszkár kisfiút. Törzskönyv mellékes,mert nem szeretném kiállításra vinni sem tenyészteni. Sok oldalon találtam eladó uszikat,de sajnos az árak nekem nagyon magasak Szomorú
Sajnos maximum 10 e ft-om van a kutyusra.

A kutyusom tavaly hagyott itt 14 év után Szomorú Ő is törpe uszkár volt.
Már nagyon hiányzik egy édes csöppség mellőlem,akit szerethetek és akiről gondoskodhatok.

Akinek van eladó picurja és az ár is megfelel neki,az kérem írjon ide vagy az email címemre: kicsibarbi@gmail.com

Nagyon köszönöm!

Barbi.
Vissza az elejére
Bietto jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kati85
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 9. Csütörtök 9:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Gazdik!

Elnézést a zavarásért . . .

23 éves lány vagyok, alkalmanként egy kutyakozmetikában segítek (nagyon szeretem az állatokat)
Kutyasétáltatást, kutya – cica felügyeletet, etetést, gondozást vállalok Budapesten! (otthonában is)
Akár hosszabb távra is (nyaralás, utazás, egyéb…)

Ha kíváncsi rám, hogy nyugodt szívvel rám bízhassa kedvencét, jelentkezzen e-mailben! szkaty@index.hu
futokutyus
Vissza az elejére
kati85 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
spanettone
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 28. Szerda 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hófehér, közép uszkár (ex) fiú gazdit keres Chardonnay d' Futrinka egy hófehér, közép uszkár (ex) fiú, jelenleg mint tiszteletbeli spániel a Futrinka utcában várja leendő gazdiját. Igazi kétlábon járó kis tünemény persze az ő élete sem felhőtlen epilepsziája miatt rendszeresen kell gyógyszert szednie de minezzel együtt egy főnyeremény. Fóruma: http://www.freeforum.hu/futrinkautca/topik/24602 Érdeklődni lehet a 06-30 9983 947 számon
nadin
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 24. Hétfő 8:15    Hozzászólás témája: Re: Feleséget keresünk
Téma leírása: Uszkár kislány jöhet a családba....
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

urbanviki írta:
Gyönyörü hófehér külsővel, tökéletes belsővel, jó kiállással középmérettel, (egy éves elmultam) keresek olyan kiskoru uszkár hölgyet (vásárlási szándékkal) elsősorban fehéret, de bármilyen szinü lehet, aki majdan -vagy rövidesen- gyermekeim anyja lehetne. Ha annyi kérésem lehet, hogy legalább Békés megyei, vagy közeli Szolnok, Bács-kiskun megyei legyen, akkor az gazdáim számára előnyt jelentene, mert nem kellene sokat utazniuk. Gazdim e-mail cime: urbanviki@globonet.hu , vagy vadrozsa-2@tvn.hu -- kérésre elküldöm saját fotómat, meglátod nem fogsz bennem csalódni. Az ügy sürgősségére való tekintettel "nem szeretek egyedül lenni" jeligét is megadhattam volna, de inkább irjatok és ha lehet mi máris indulunk.,

telefonszámunk: 20/353-3339, vagy 70/386-8384 ... hívjatok

Szia ! Nagyon szép uszid van megkérdezhetem ki nyirja te vagy kutya fodrász ?

http://gportal.hu/nadin1968

"A kutya az egyetlen élőlény, aki jobban szeret téged, mint saját magát."
Vissza az elejére
nadin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Fatime
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 20. Csütörtök 17:39    Hozzászólás témája: Re: Uszi
Téma leírása: milyen ?
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

urbanviki írta:
Fatime írta:
Sziasztok!
Nekem is van egy uszkár kutyusom,Morzsi a neve.

--------------------í

Szia Fatime! megkérdezhetem merre laksz? és hogy - kislány, vagy kisfiu Uszid van? és milyen szinü?

kislány,fekete és Bács Kiskun megyében lakom.
Vissza az elejére
Fatime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
urbanviki
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 20. Csütörtök 15:45    Hozzászólás témája: Uszi
Téma leírása: milyen ?

Fatime írta:
Sziasztok!

--------------------í

Szia Fatime! megkérdezhetem merre laksz? és hogy - kislány, vagy kisfiu Uszid van? és milyen szinü?
Fatime
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 20. Csütörtök 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
Fatime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
urbanviki
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17. Hétfő 16:39    Hozzászólás témája: Re: Uszi farok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

etxeberria írta:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az mi most a helyes döntés, mitr javasoltok? Vágassunk farkat vagy nem?Hallottam ezt is meg azt is és nem tudok dönteni Szomorú
Arról nem is beszélve, hogy fájdalmas is lehet...

Attila

Már legalább 6 éve törvény tiltja az Uszkárok farok vágását, tehát csak illegális uton tudod megtenni, de gondolkozz rajta SzomorúSzomorú Neked is fájna !!!!!
Vissza az elejére
urbanviki  jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
urbanviki
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17. Hétfő 16:34    Hozzászólás témája: Feleséget keresünk
Téma leírása: Uszkár kislány jöhet a családba....

Gyönyörü hófehér külsővel, tökéletes belsővel, jó kiállással középmérettel, (egy éves elmultam) keresek olyan kiskoru uszkár hölgyet (vásárlási szándékkal) elsősorban fehéret, de bármilyen szinü lehet, aki majdan -vagy rövidesen- gyermekeim anyja lehetne. Ha annyi kérésem lehet, hogy legalább Békés megyei, vagy közeli Szolnok, Bács-kiskun megyei legyen, akkor az gazdáim számára előnyt jelentene, mert nem kellene sokat utazniuk. Gazdim e-mail cime: urbanviki@globonet.hu , vagy vadrozsa-2@tvn.hu -- kérésre elküldöm saját fotómat, meglátod nem fogsz bennem csalódni. Az ügy sürgősségére való tekintettel "nem szeretek egyedül lenni" jeligét is megadhattam volna, de inkább irjatok és ha lehet mi máris indulunk.,

telefonszámunk: 20/353-3339, vagy 70/386-8384 ... hívjatok

Legutóbb urbanviki szerkesztette (2007 Szept. 20. Csütörtök 15:58), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
urbanviki  jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsolt1
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Törpe ezüst uszkár kislányt (kölyköt) törzskönyv nélkül vennék
a segitséget előre is köszönöm
denes.zsolt@freemail.hu
Vissza az elejére
zsolt1 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
etxeberria
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 9. Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Uszi farok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az mi most a helyes döntés, mitr javasoltok? Vágassunk farkat vagy nem?Hallottam ezt is meg azt is és nem tudok dönteni Szomorú
Arról nem is beszélve, hogy fájdalmas is lehet...

Attila
Vissza az elejére
etxeberria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nagyan
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 20. Szombat 13:03    Hozzászólás témája: Uszkár
Téma leírása: Fedeztetés

Sziasztok!

Jön a jó idő és a kis uszkárunkra kezd rájönni a fiúzás. Veszprém környékéről keresek fehér törpe uszkár kant, hogyha eljön az idő kiélhessék ösztöneiket. Mosoly
A kutyusunk persze szintén fehér uszkár, 2,5 éves fajtatiszta de törzskönyve nincs. Elsősorban Veszprém környékéről keresek olyan kanokat, akinek tetszik a kép. Nagyon Boldog

Elérhetőség: 20/3392920
Vissza az elejére
nagyan jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
love baby
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 7. Szombat 11:27    Hozzászólás témája: uszkár
Téma leírása: szeretet

nekem is van egy nagyon aranyos uszkár kutyám akit imádok nem tudom ti , hogy vagytok vele de én szeretem és nem bírom ki , hogy ne lepjem meg valamivel Nagyon Boldog Exclamation kutynyelv
Orgován Ildikó
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 17. Vasárnap 19:07    Hozzászólás témája: uszkár
Téma leírása: tulajdonságok

Nekem már a harmadik uszkárom van, a mostani egy apricot középuszi. Biztos lehetsz benne, hogy nem hullik a szőre ennek pedig egy oka van nincs aljzatszőrzete
A barátnőmnek volt óriás uszija, ő orosz kutya volt. keresd fel az uszkárosok forumát az indexen ott biztos tudnak segiteni, honnan lehet óriás uszkárt beszerezni.Bár az uszkár most nem divatos kutyafajta, óriásit én is nagyon régen láttam A sanicik sem szőrhullajtosak azt tudom mert a férjem barátjának volt több is és ez fő szempont volt Az üzenet Valinak szólt
Gaborné Rudolf Valéria
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 14. Csütörtök 10:21    Hozzászólás témája: Re: Uszkár
Téma leírása: óriás uszkár tenyésztőket keresek

joe7 írta:
Gaborné Rudolf Valéria írta:
Uszi írta:
Beszélgessünk erről az okos, elegáns fajtáról. Nekem négy is van, imádom őket.

Szia! Ha tudsz segíts nekem! Órás uszkár tenyésztőkkel szeretném felvenni a kapcsolatot. Én snauczer tulajdonos vagyok 12 éve, de úgy döntöttünk, hogy a snacink egy, és megismételhetetlen. Választásunk az óriás uszkárra esett, mert úgy hallottuk, az uszkár az a fajta amit az allergiások is tarthatnak, mert nem szőre van hanem haja! Te mit tudsz erről? előre is köszönöm a segítséged, szia Vali

Szia,

az orias uszkarokat szemely szerint nem ismerem, de biztosan jarnak erre uszisok is, ha minden jol megy hamarosan kapsz valaszt Mosoly
Azonban a westie-kkel kapcsolatban is igaz (nem eppen egy orias kategoria, koze nincs a 2 fajtanak egymashoz, csak megemlitem tehat), hogy allergiasok mellett is LEHET, hogy tarhatoak.
Embere, illetve allergiaja valogatja.
A legcelszerubb ha ilyen a helyzet, hogy 1 teljes napot beszervezni az allergiaval kuszkodo szamara a -majdan- kiszemelt tenyesztonel (korrekt Tenyesztonel ez nem lehet gond), es ha semmi tunet nem jelentkezik, akkor megtenni a lepeseket Mosoly

Tetszenek a Westie-k is, a férjemnek különösen, és hasonlítanak a snacikra a kis bozontos fejükkel. De a szőr minősege olyan mint a snaciké, és az biztos allergizálja a férjemet. Mivel a snacinkat én nyírom, és a párom szokott segíteni (űrhajósnak beöltözve), sajnos ezt biztosan tudom. Viszont a barátnőmnek uszkárja van, és a múltkoriban fél délelőtt dajkálta a karjában a kis törpét, és semmi baja nem volt utána. Se kiütések, se asthmás roham. Ezért inkább uszkárt szeretnék. azért ha tenyész szemlén, vagy valahol találsz óriás tulajdonosokat, írd meg, köszi! Neked milyen uszkárjaid vannak? Szia Vali
Vissza az elejére
Gaborné Rudolf Valéria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 14. Csütörtök 1:08    Hozzászólás témája: Re: Uszkár

Gaborné Rudolf Valéria írta:
Uszi írta:

Szia! Ha tudsz segíts nekem! Órás uszkár tenyésztőkkel szeretném felvenni a kapcsolatot. Én snauczer tulajdonos vagyok 12 éve, de úgy döntöttünk, hogy a snacink egy, és megismételhetetlen. Választásunk az óriás uszkárra esett, mert úgy hallottuk, az uszkár az a fajta amit az allergiások is tarthatnak, mert nem szőre van hanem haja! Te mit tudsz erről? előre is köszönöm a segítséged, szia Vali

Szia,

az orias uszkarokat szemely szerint nem ismerem, de biztosan jarnak erre uszisok is, ha minden jol megy hamarosan kapsz valaszt Mosoly
Azonban a westie-kkel kapcsolatban is igaz (nem eppen egy orias kategoria, koze nincs a 2 fajtanak egymashoz, csak megemlitem tehat), hogy allergiasok mellett is LEHET, hogy tarhatoak.
Embere, illetve allergiaja valogatja.
A legcelszerubb ha ilyen a helyzet, hogy 1 teljes napot beszervezni az allergiaval kuszkodo szamara a -majdan- kiszemelt tenyesztonel (korrekt Tenyesztonel ez nem lehet gond), es ha semmi tunet nem jelentkezik, akkor megtenni a lepeseket Mosoly
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gaborné Rudolf Valéria
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 13. Szerda 18:03    Hozzászólás témája: Re: Uszkár

Uszi írta:

Vissza az elejére
Gaborné Rudolf Valéria jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 13:11    Hozzászólás témája: Re: Uszkár Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Uszi írta:

Minden Uszkárrajongónak, megnyílt az uszkárrészleg: UszkárFórum
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Uszi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 10:20    Hozzászólás témája: Uszkár Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Uszi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [21 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Uszkár
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu