Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Ápr. 9. Csütörtök 5:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Általános ebcsevely
Ugrás:  
Purina Dog chow Lam o ris
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
raul01
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 6. Vasárnap 16:05    Hozzászólás témája: Purina Dog chow
Téma leírása: hozzászólás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én jó ideje etetem ezt a fajta tápot. A juniortól az aktívig folyamatosan ezt kapják,egy kis hússal vegyítve.Igaz engem is elrettentett a szójafehérje(miután megtudtam)de én semmimen rossz tapasztalatot nem vettem észre.Pedig van 6 kutyám,és már jó ideje eszik a Dog Chowt.Szép fényes a szőrük, jó a közérzetük,kondíciójuk.Nekem bevált.És az ára is elfogadható.(junior15kg-os5700Ft)Persze ha tehetném biztos Hills't etetnék.De nekem az sajnos nagyon drága.
zaphyr
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 9. Szerda 6:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Én kacérkodtam a gondolattal, hogy erre a tápra váltok, de a neten sehol sincs fenn, hogy mi is van benne, és az hány százalékban...
Miután ide benéztem, rájöttem, hogy nem jó ötlet, mert az én kutyám fehérjeallergiás, és ha ez meg tele van nyomva szójafehérjével, akkor részemről csak pénzkidobás lenne.
Amúgy én Chichopee Lamb& rice-ot etetetek vele, az jó, és csak 11.000,- ft 20 kg ha a dogshopon rendelem, és ingyenesen kiszálítják.
Úgy tűnik ez a legolcsóbb táp, ami még megfelel a gyomrának fejvakar
Vissza az elejére
zaphyr jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 8. Kedd 22:59    Hozzászólás témája: Purina Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szasztok kettő- és négylábúak!
Nem ismerem ezt a kutyatápot. Többnyire (nyugdíjas lévén) azt adok nekik, ami olcsó, és kapható a hiper- és szupermarketekben, Pennyben.
A Darlingot szeretik, meg a Morzsit is, ami a Pennyben kapható. Van olyan, amit kifejezetten útálnak. A macskáim egyébként nem hajlandók makcskakaját enni, nekik is a kutyatáp kell. Az Aro kutyatápot is szeretik, de az többnyire csak a Metroban van. Az egyik macskám kifejezetten a Chappi grill ízű szárazkaját szereti. Képes ellopni, és kinyitni a zacsit. Néhány kép róluk.

Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
nadin
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 10. Kedd 17:08    Hozzászólás témája: Re: Purina
Téma leírása: Kutya táp
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koy írta:
nadin írta:
Senkisem ad a kutyusának Purinát Sír vagy nagyon szomorú
Kérem aki ad, ossza meg velem a véleményét. Elöre is kösszi
Nagyon Boldog

Szia!
Nekem sajnos nincs jó véleményem a Dog Chow tápról!
Sem a német dogom, sem a shar-peiem nem bírta!
Túl sok benne a szója fehérje-állítólag-ami allergiás bőr-szőr tüneteket produkált az arra érzékeny fajtáknál. Hiába etetsz bárányost, vagy sensitive típust nyíl mindegy.
Egyébként én legutóbb 360-ért vettem kilóját, igaz ez nem Pest...

Milyen tápot adsz a kutyáidnak és mennyibe kerul?
Vissza az elejére
nadin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 9. Hétfő 15:38    Hozzászólás témája: Re: Purina

nadin írta:
Nagyon Boldog

Szia!
Nekem sajnos nincs jó véleményem a Dog Chow tápról!
Sem a német dogom, sem a shar-peiem nem bírta!
Túl sok benne a szója fehérje-állítólag-ami allergiás bőr-szőr tüneteket produkált az arra érzékeny fajtáknál. Hiába etetsz bárányost, vagy sensitive típust nyíl mindegy.
Egyébként én legutóbb 360-ért vettem kilóját, igaz ez nem Pest...
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nadin
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 7. Szombat 16:31    Hozzászólás témája: Purina

Nagyon Boldog
Vissza az elejére
nadin jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadin
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 30. Péntek 18:55    Hozzászólás témája: Purina Dog chow Lam o ris

Milyen veléményetek, tapasztalatok van erröl a kutya táprol? És ti pesten mennyiért veszitek ezt.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [7 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Beszélgetés minden egyéb kutyás témában » Általános ebcsevely
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu