Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 19. Péntek 0:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kellékek, kiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 66 oldal [1630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 64, 65, 66 Következő
Szerző Üzenet
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
kittY. írta:
vikcey írta:

Na megkérdeztem és tényleg csak 11-én jelenikmeg az új és utána a következő a labrador lesz, sajnos a többit vagy kérdezgetnem kell vagy majd lehet a honlapom fenn lesz, remélem tényleg úgy lesz. Wink

Na jó akkor majd 11.-én megyek és megveszem! Mosoly
Ja igen Labrador, nem Golden csak, ha retriever van az eszembe akkor mindig Golden-t írok elé, de arra gondoltam! fejvakar nagy vigyor
A honlapon szerintem biztos fent lesz! Wink
Amúgy mit tartalmaz az újság? Van bent plüss? szemet forgat nagy vigyor

Van benne egy újság amiben a fajtáról irnak de gondolom ilyen kisgyerekes stílusban mivel sztem ezt elsősorban inkább gyerekeknek csinálják Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Ezt onnan gondolom, h elég furcsán nézett rám az újságos.
Meg van benne egy plüss westie nyakörvvel, meg egy póráz is van benne elvileg.Mármint a plüss westiehez. Nagyon Boldog

Na akkor ezt nekem találták ki. Tökéletes! Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Na az jó akkor végre lesz plüss westiem. juhe
Már alig várom! röhög
Amúgy ezt így megtudták mondani?

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
vikcey írta:

Na megkérdeztem és tényleg csak 11-én jelenikmeg az új és utána a következő a labrador lesz, sajnos a többit vagy kérdezgetnem kell vagy majd lehet a honlapom fenn lesz, remélem tényleg úgy lesz. Wink

Na jó akkor majd 11.-én megyek és megveszem! Mosoly
Ja igen Labrador, nem Golden csak, ha retriever van az eszembe akkor mindig Golden-t írok elé, de arra gondoltam! fejvakar nagy vigyor
Amúgy mit tartalmaz az újság? Van bent plüss? szemet forgat nagy vigyor

Van benne egy újság amiben a fajtáról irnak de gondolom ilyen kisgyerekes stílusban mivel sztem ezt elsősorban inkább gyerekeknek csinálják Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Ezt onnan gondolom, h elég furcsán nézett rám az újságos.
Meg van benne egy plüss westie nyakörvvel, meg egy póráz is van benne elvileg.Mármint a plüss westiehez. Nagyon Boldog
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:

Na jó akkor majd 11.-én én is megyek és megveszem! Mosoly
Amúgy mit tartalmaz az újság? Mármint a sok információn kívül? nemangyal Van bent plüss? szemet forgat nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
vikcey írta:
anime írta:
Rexona írta:
kittY. írta:
Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu
Ha jól látom a 2. szám terrierek, avagy westie! nagy vigyor

Ezt lehet kapni újságárusoknál is, ugye?

11-én kerül az újságos polcokra a második szám amiben tényleg a westie lessz!
De ne lepődjetek meg az árán mert csak az első szám került 699,-Ft-ba, a második 1599,-Ft előfizetve- úgyhogy lehet hogy még drágább. Tiszta rablás!!!

Nekem azt mondták, a boltan, hogy mától lehet kapni!!
Na majd elmegyek és megérdeklődöm. Amúgy nem találtatok véletlenül olyan oldalt vagy bámit ahol fel lenne sorolva, hogy mikor milyen fajta lesz benne?? Mert szeretnék majd egy borderes meg egy mopszost is. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Már persze ha lesz.

Nocsak! Akkor majd lehet én is megérdeklődöm holnap, ha lesz időm! Mosoly
Hát úgye a következő szám, WHWT a következő pedig Golden Retriever.
Ha ráklikklesz a "Gyűjtemény"-ekre akkor mutat ilyen ízét Nagyon Boldog Fajta csoportokat. Kopók, Retriver és vizslafélék, Terrierek, Munkakutyák, Ölebel és Haszonkutyák. Nézd rendszeresen az oldalt, biztos fent lesz és időbe jelzik! Nagyon Boldog Mert most is az első 3-at mutatják, így majd előre tudod nézni! Wink

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
anime írta:
Rexona írta:
kittY. írta:
Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu

De ne lepődjetek meg az árán mert csak az első szám került 699,-Ft-ba, a második 1599,-Ft előfizetve- úgyhogy lehet hogy még drágább. Tiszta rablás!!!

Na majd elmegyek és megérdeklődöm. Amúgy nem találtatok véletlenül olyan oldalt vagy bámit ahol fel lenne sorolva, hogy mikor milyen fajta lesz benne?? Mert szeretnék majd egy borderes meg egy mopszost is. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Már persze ha lesz.

Nocsak! Akkor majd lehet én is megérdeklődöm holnap, ha lesz időm! Mosoly
Hát úgye a következő szám, WHWT a következő pedig Golden Retriever.
Ha ráklikklesz a "Gyűjtemény"-ekre akkor mutat ilyen ízét Nagyon Boldog Fajta csoportokat. Kopók, Retriver és vizslafélék, Terrierek, Munkakutyák, Ölebel és Haszonkutyák. Nézd rendszeresen az oldalt, biztos fent lesz és időbe jelzik! Nagyon Boldog Mert most is az első 3-at mutatják, így majd előre tudod nézni! Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Rexona írta:
kittY. írta:
Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu

Future Hope kennel
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:

Igen, igen az újságárusoknál is kapható lesz! Mosoly

anime írta:

Jézusom, tényleg! Még csak most értelmeztem normálisan! nagy vigyor
Háát így meg megfontolom, hogy megveszem-e! bandzsal
Már 11. után kapható lesz? Meglátjuk mit kapunk még az újsághoz...bár csak egy szám kell, de ez így már több újság ára! Nagyon Boldog
lol

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
anime
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
kittY. írta:
Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu

Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu

Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 8. Vasárnap 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az előbb láttam a TV-be:
www.thedog-sorozat.hu

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22. Csütörtök 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
Ezt találta nekem a barátnőm egy turkálóban! Csak nem tudom sálként hordani, mert nem látszanak akkor a kutyik:) Így csak nézegetem.

Ez nagyon cuki! Mosoly
Hogy miket nem találtok ti???
Nekem sosincs ilyen szerencsém...Mosoly
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22. Csütörtök 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt találta nekem a barátnőm egy turkálóban! Csak nem tudom sálként hordani, mert nem látszanak akkor a kutyik:) Így csak nézegetem.
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16. Péntek 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:

Frankie-nek is szinte csak IKEÁ-s plüssei vannak, mert a gumiabroncs-apportján és egy Fressnapf-os dagi latexelefánton kívül minden más csipogós-nyígós játéka széthullott... Ezek a plüssök meg nagyon jól bírják! Nem szakad, nem pereg és egy-egy ilyen játék akár egy évet is bírt nálunk (mondjuk régebb óta nincsenek is itt), pedig aztán azzal megy a harc mindig! Imádom, amikor kilóg a patkány Frank szájából és úgy mászkál a lakásban, vagy iszonyat hosszan képes csendben lenni, mert éppen a majom farkát rágcsálja, ami tocsog a nyáltól!!! lol Ráadásul tavaly tavassszal vettem egy fehér bárányt formázó kézre húzható bábot! Na, az... Mosoly
Sokkal jobban rá van indulva ezekre a játékokra, mint akármilyen csipogós gumijátékra! (Mellesleg a kicsikben van csipogó...)
Ami pedig még fontosabb, hogy árban százszor jobban megéri mindenféle gumi-latex-kamuplüss játéknál!
Viszont pasi kutyáknak a kis plüssökön kívül óvatosan a nagyobbakkal, mert nekünk van nagy elefánt, amit még akkor vettem, mikor az Ördög hozzám került, hogy majd lesz mihez bújnia, errefel 10 hetesen igen eltökélten elefánt-kutya-utódokat szeretett volna teremteni - és azóta is, mihelyst megkapja, próbálkozik! röhög De a legmegdöbbentőbb, hogy már a 990 Ft-os kék zsiráfon is megtalálta a fogást!!! bandzsal röhög

nagy vigyor Szerencsére az enyémek lányok!!!És ívartalanított lányok!!!
De tényleg jók ezek a plüssök.A drága kutyajátékok,pillanatok alatt elhullottak,mióta Maszat is nálunk van,mert addig elég jól bírták,hogy Dzsini egyedül cibálta.Ezek viszont bírják a kettős kiképzést is!! izom
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16. Péntek 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
inid írta:
Nézegettem, hogy hogy áll az IKEA a plüssökkel kapcsolatban, mert le akarom cserélni Frank agyonnyúzott játékait!
És mit találtam? vidám
...Azért az IKEÁ-nak sem sikerülhet minden... nemangyal

GOSIG TERRIER

Ez egy westie, vagy egy új svéd terrier-fajta? bandzsal

Valószínűleg egy új faj, én legalábbis még nem láttam korábban hasonlót lol

Viszont az IKEÁ-s játékok tényleg nagyon jóminőségűek, Lédának van egy denevére, amit már vagy másfél éve nyúz, és még semmi baja...ezért most kapott egy málna testű madarat fejvakar is, hogy teljes legyen a készlet Nagyon Boldog

Frankie-nek is szinte csak IKEÁ-s plüssei vannak, mert a gumiabroncs-apportján és egy Fressnapf-os dagi latexelefánton kívül minden más csipogós-nyígós játéka széthullott... Ezek a plüssök meg nagyon jól bírják! Nem szakad, nem pereg és egy-egy ilyen játék akár egy évet is bírt nálunk (mondjuk régebb óta nincsenek is itt), pedig aztán azzal megy a harc mindig! Imádom, amikor kilóg a patkány Frank szájából és úgy mászkál a lakásban, vagy iszonyat hosszan képes csendben lenni, mert éppen a majom farkát rágcsálja, ami tocsog a nyáltól!!! lol Ráadásul tavaly tavassszal vettem egy fehér bárányt formázó kézre húzható bábot! Na, az... Mosoly
Sokkal jobban rá van indulva ezekre a játékokra, mint akármilyen csipogós gumijátékra! (Mellesleg a kicsikben van csipogó...)
Ami pedig még fontosabb, hogy árban százszor jobban megéri mindenféle gumi-latex-kamuplüss játéknál!
Viszont pasi kutyáknak a kis plüssökön kívül óvatosan a nagyobbakkal, mert nekünk van nagy elefánt, amit még akkor vettem, mikor az Ördög hozzám került, hogy majd lesz mihez bújnia, errefel 10 hetesen igen eltökélten elefánt-kutya-utódokat szeretett volna teremteni - és azóta is, mihelyst megkapja, próbálkozik! röhög De a legmegdöbbentőbb, hogy már a 990 Ft-os kék zsiráfon is megtalálta a fogást!!! bandzsal röhög
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
inid írta:
Nézegettem, hogy hogy áll az IKEA a plüssökkel kapcsolatban, mert le akarom cserélni Frank agyonnyúzott játékait!
És mit találtam? vidám

GOSIG TERRIER

nagy vigyor Nem is tudom mit mondjak,hogy jajjj,de csúúnya, vagy azt,hogy de éédes... nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
Mindenesetre nekünk ilyen KEEEELLL. (Szerintem Arthurnak, szerinte meg nekem nagy vigyor nyelvnyújtás nagy vigyor )
Gyorsan elfogynak ezek az IKEA-s cuccok? (csak mert még 2 hétig biztosan nem jutok el .. Szomorú pirul

Szerintem addig még biztosan lesz! nagy vigyor
Általában "évekig" kaphatók az ilyen játékok náluk.Én így vettem a patkányt,meg a menyétet.Hónapokkal előtte kinéztem (magamnak Szemforgató ),mire megvettem.Most karácsonyra kaptak nyulat,meg egy olyan oroszlán szerüt,előtte meg egy szines elefántot.Tényleg nagyon jól bírják,pedig Maszattal agyon nyúzzák,ráncigálják!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
És mit találtam? vidám

GOSIG TERRIER

nagy vigyor Nem is tudom mit mondjak,hogy jajjj,de csúúnya, vagy azt,hogy de éédes... nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
Mindenesetre nekünk ilyen KEEEELLL. (Szerintem Arthurnak, szerinte meg nekem nagy vigyor nyelvnyújtás nagy vigyor )
Gyorsan elfogynak ezek az IKEA-s cuccok? (csak mert még 2 hétig biztosan nem jutok el .. Szomorú pirul
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
És mit találtam? vidám

GOSIG TERRIER

Viszont az IKEÁ-s játékok tényleg nagyon jóminőségűek, Lédának van egy denevére, amit már vagy másfél éve nyúz, és még semmi baja...ezért most kapott egy málna testű madarat fejvakar is, hogy teljes legyen a készlet Nagyon Boldog

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
És mit találtam? vidám

GOSIG TERRIER

Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 15. Csütörtök 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És mit találtam? vidám

GOSIG TERRIER

inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 5. Szerda 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Ágnes írta:
Sziasztok!

Szeretném szíves figyelmetekbe ajánlani újonan indult honlapunkat:

http://www.re-search.hu/puppyshop

Beálltunk a vállakozók sorába, profilunk minőségi kutya ruha forgalmazása.
A honlapon igazi ritkaságokat találhattok.

Rendelni nálam lehet Cool
Örömmel venném, ha ismerőseiteknek is megmutatnátok! puszi

Építő jellegű kritikát is szívesen fogadok! nagy vigyor

Gratulálok, nagyon aranyos holmikat árultok nagytaps Nem találtam meg azt a kabátot, ami a galériában gondolom Lédán van, rózsaszin. És csak egy pici megjegyzés. Kár, hogy nem lehet a képeket kinagyitani ugy hogy rákattintok.
Mégegyszer sok sikert. puszitküld

Köszönjük a dícsérő szavakat puszi

Pedig fent van, a téli kabátok között az első helyen, ez a kutyus hordja:

http://www.re-search.hu/puppyshop/telikabatok.htm

Én is hiányolom a nagyítható képeket, de mivel ez időigényes művelet (a Barna szerint legalábbis, ő csinálta a holnapot Cool ) a készítésénél időhiány miatt elmaradt ez a funkció...talán majd a jövőben Wink

Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 4. Kedd 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Sziasztok!

Gratulálok, nagyon aranyos holmikat árultok nagytaps Nem találtam meg azt a kabátot, ami a galériában gondolom Lédán van, rózsaszin. És csak egy pici megjegyzés. Kár, hogy nem lehet a képeket kinagyitani ugy hogy rákattintok.
Mégegyszer sok sikert. puszitküld
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 4. Kedd 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Sziasztok!

Jöttem, hogy egy weboldalt a figyelmetekbe ajánljak, ahol kutyás cuccokat lehet kapni. (én és az egyik munkatársam készítettük a weboldalt és közte a webáruházat....) de most olvasom, hogy Ágnesék is hasonló vállalkozásba kezdtek. Nekem végülis nem érdekem reklámozni a dolgot, hisz semmi közöm hozzá. (azon kívül, hogy még most is fejlesztjük az oldalt, mert még elég sok funkció hiányzik, csak a legalapabb dolgok működnek.) Most kettős érzésem van a dologgal kapcsolatban...nem szeretném Ágnesék üzletét rontani, azzal, hogy konkurenciát reklámozok Neutral de közben meg úgy érzem tök jó, ha van választék és lehet ötleteket gyűjteni karácsonyra. Mosoly most mit tegyek?

Megosztom veletek a címet és reménykedem, hogy ez nem okoz problémát Ágnesnek sem: Kedvencek.hu webáruház

Ebből biztosan nem lesz vita puszi

Nekem a BINGO pulcsi és sapka tetszik nagyon Wink

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 3. Hétfő 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Jöttem, hogy egy weboldalt a figyelmetekbe ajánljak, ahol kutyás cuccokat lehet kapni. (én és az egyik munkatársam készítettük a weboldalt és közte a webáruházat....) de most olvasom, hogy Ágnesék is hasonló vállalkozásba kezdtek. Nekem végülis nem érdekem reklámozni a dolgot, hisz semmi közöm hozzá. (azon kívül, hogy még most is fejlesztjük az oldalt, mert még elég sok funkció hiányzik, csak a legalapabb dolgok működnek.) Most kettős érzésem van a dologgal kapcsolatban...nem szeretném Ágnesék üzletét rontani, azzal, hogy konkurenciát reklámozok Neutral de közben meg úgy érzem tök jó, ha van választék és lehet ötleteket gyűjteni karácsonyra. Mosoly most mit tegyek?

Megosztom veletek a címet és reménykedem, hogy ez nem okoz problémát Ágnesnek sem: Kedvencek.hu webáruház

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Ágnes írta:
Sziasztok!

Sok sikert a vállalkozáshoz! Yorkis ismerőseim vannak, ajánlani fogom! Mosoly Nagyon édes Léda a pulcsiban Nagyon Boldog

Köszönjük!

Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 24. Péntek 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Sziasztok!

Sok sikert a vállalkozáshoz! Yorkis ismerőseim vannak, ajánlani fogom! Mosoly Nagyon édes Léda a pulcsiban Nagyon Boldog

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 66 oldal [1630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 64, 65, 66 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu