Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 19. Csütörtök 20:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kellékek, kiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 66 oldal [1630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 64, 65, 66 Következő
Szerző Üzenet
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 2. Hétfő 0:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
marmalaid írta:
valaki próbálta már a trixie aloeverás kutya sampont és kutya balzsamot?Vagy ezeket a szőr fehérítős termékeket?Mert mostanság egy csomó westien azt látom hogy a szájuknál és a lábukon elsárgul a szőr..Sőt ilyen barnás színe lesz..ami szerintem nem annyira szép.Mit tehetek ez ellen?

Ha találtál ellene valamit szólj, nekem még nem sikerült. A táp fogja meg nekik a szájuknál, a lábuknál meg a nyalogatás, és ilyenek. Nekem van spéci hipi szupi olasz fehérítős kutyasamponom, csillogó fehérek lesznek tőle, de a szájuk körül az sem használ.

puszitküld Szióka!!!

Én találtam!!!! Nagyon Boldog Na nem fürdetőt,de mióta a Bozita bárányos-rízsesét esszük,Dzsininek eltünt a barnaság.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 1. Vasárnap 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

marmalaid írta:
valaki próbálta már a trixie aloeverás kutya sampont és kutya balzsamot?Vagy ezeket a szőr fehérítős termékeket?Mert mostanság egy csomó westien azt látom hogy a szájuknál és a lábukon elsárgul a szőr..Sőt ilyen barnás színe lesz..ami szerintem nem annyira szép.Mit tehetek ez ellen?

Ha találtál ellene valamit szólj, nekem még nem sikerült. A táp fogja meg nekik a szájuknál, a lábuknál meg a nyalogatás, és ilyenek. Nekem van spéci hipi szupi olasz fehérítős kutyasamponom, csillogó fehérek lesznek tőle, de a szájuk körül az sem használ.
marmalaid
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 1. Vasárnap 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
marmalaid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 23. Hétfő 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Úristen! Akkor most melyiket is??? nagy vigyor fejvakar lol

ha nagyon akarsz ilyen flexit venni, akkor csak szalagosat, véleményem szerint (DE ez csak az ENYÉM) ne vegyetek ilyet, ha nagyon hosszabbra akarod engedni, akkor lehet venni állítós pórázokat én pl olyat használok, ajánlom neked is. a flexivel nem lehet annyira jól irányítani a kutyát, mi soha nem is használtuk, ha el akartam engedni, ami persze igen sokszor van, akkor így sokkal egyszerűbb.
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 23. Hétfő 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úristen! Akkor most melyiket is??? nagy vigyor fejvakar lol

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21. Szombat 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk van szalagos is meg zsinoros is ,de egyiket sem használom.
4kutyával nem egyszerű a séta Szemforgató ezért mi maradunk a jól bevált poráznál.A zsinorostól félek,hogy elszakad Mosoly a szalagosnak meg az állitókájával vannak nyügjeim, meg ha kettő kutya van a kezemben fejvakar
De ha csak egy kutyink lenne biztos,hogy a zsinoros mellett döntenék. Nagyon Boldog

Legutóbb Muha-klán szerkesztette (2009 Feb. 21. Szombat 20:05), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21. Szombat 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
zsera írta:
Köszönöm a válaszaitokat! puszitküld akkor ezek szerint nincs gond egyiknek a behúzásával sem. azt hittem a szalagos macerásabb kicsit. 8 méterest kerestem volna én is, de csak xl-es méretben találtam sajnos, ami egy bernáthegyire lenne való... nem baj, először elég lesz elbánnunk az 5 méteressel is ... ahogy Marcit ismerem furgekutya fejvakar

Én abszolút a zsinóros pártján vagyok. Mondjuk nálunk mind a két kutyának kizárólag hámja van, ahhoz nekem egyébként is jobban passzol valahogy a zsinóros. Mondjuk mi csak akkor használjuk, hogyha úttest mellett vagyunk, sétálásnál ha egy mód van rá, akkor elengedjük őket, ha bóklásszanak, amerre az orruk viszi őket. Mivel ketten vannak, és legtöbbször valamelyikünk egyedül sétál velük, így egy hatalmas rángatásba torkollik, hogyha olyankor pórázon vannak. Én épp ezért nem szeretem az 5 méteresnél hosszabb pórázt. Ha már pórázon van, akkor ne legyen olyan nagyon messze tőlem, mert valószínűleg irányítani akarom, ha meg nem akkor már inkább elengedem, de ez a saját tapasztalatom.

Nekem is zsinóros van. Bár én a másikat soha nemis próbáltam.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21. Szombat 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Köszönöm a válaszaitokat! puszitküld akkor ezek szerint nincs gond egyiknek a behúzásával sem. azt hittem a szalagos macerásabb kicsit. 8 méterest kerestem volna én is, de csak xl-es méretben találtam sajnos, ami egy bernáthegyire lenne való... nem baj, először elég lesz elbánnunk az 5 méteressel is ... ahogy Marcit ismerem furgekutya fejvakar

Én abszolút a zsinóros pártján vagyok. Mondjuk nálunk mind a két kutyának kizárólag hámja van, ahhoz nekem egyébként is jobban passzol valahogy a zsinóros. Mondjuk mi csak akkor használjuk, hogyha úttest mellett vagyunk, sétálásnál ha egy mód van rá, akkor elengedjük őket, ha bóklásszanak, amerre az orruk viszi őket. Mivel ketten vannak, és legtöbbször valamelyikünk egyedül sétál velük, így egy hatalmas rángatásba torkollik, hogyha olyankor pórázon vannak. Én épp ezért nem szeretem az 5 méteresnél hosszabb pórázt. Ha már pórázon van, akkor ne legyen olyan nagyon messze tőlem, mert valószínűleg irányítani akarom, ha meg nem akkor már inkább elengedem, de ez a saját tapasztalatom.
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 20. Péntek 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

Szia!
Nekem is volt mindkét féle, igaz, csak Fügénél. A zsinórosba sokan tényleg felakadnak, én teljes mértékeben a szalagosat pártolom!
Frankie-nek is, ha nagyon muszáj, akkor azt használom, de nálunk inkább a fix kiképző vált be.
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni flexi póráz ügyben: melyiket ajánlanátok, a zsinórosat, vagy a szalagosat? Szeretnék Marcinak venni, de nem tudom melyik lenne jobb? Köszi előre is!! Mosoly puszitküld

Szia!

Nekünk is zsinóros van,azért,mert sztem nagy átlagban a kistestű kutyusoknak zsinórosat gyártanak, a nagyobb testűeknek szalagosat.Sztem a Flexinek a Comfort2 elnevezésű pórázai nagyon kényelmesek a gadinak,mert különleges kiképzésű(kicsit puhább anyagból van)ott ahol fogod a pórázt! Mosoly
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni flexi póráz ügyben: melyiket ajánlanátok, a zsinórosat, vagy a szalagosat? Szeretnék Marcinak venni, de nem tudom melyik lenne jobb? Köszi előre is!! Mosoly puszitküld

Szia!

Mi szalagosat használunk. Épp a héten kellett vennem, mert 3 év után elszakadt.
Nekünk először zsinóros volt, de többször kisebb "balesetet" okozott. A legnagyobb bajom nekem az volt vele, hogy ha nyáron sétáltunk és valami miatt úgy rohant el Forti, hogy a zsinór a lábamra tekeredett...hát az irtóra fájt. Nekem volt hogy szabályosan belevágott a bőrömbe. Persze Forti akkor még kicsi volt. Azóta megtanultunk közlekedni. Wink
Nekem az sem tetszett, hogy nem látni rendesen. Egyszer láttam egy bicajost átesni egy ilyen zsinóron, mert a kutya gazdája nem figyelt oda, a biciklis meg nem vette észre a zsinórt...szerencsére nem esett nagyot.
3 év után tönkrement, akkor szalagost vettem. Nekem sokkal jobban bevált. Sajnos hogy nem lehet 8méterest, csak 5 méterest kapni a szalagosból. Ez is 3 évig bírta. Most hétfőn vettünk egy újabb szalagost, ez is csak 5 méter, mert még mindig nem árulnak 8 méterest..de nekünk nem is kell, mert már szépen megtanultuk használni az 5 métert. Nagyon Boldog
Most kaptam egy olyan tippet a boltban, hogy teljesen húzzam ki a pórázt és a végétől 20centire fessek rá egy csíkot. Ha a kutya kintebb húzza mint az a csík, akkor fékezzem le a pórázt és így tovább fogja bírni. Elvileg 5 év az élettartalmuk...meglátjuk. Mosoly

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

Szia!
Nekünk zsínóros van, azt nem tudom miért ezt választottuk, de semmi gond nem volt vele eddig. Lehet hogy egy picivel könnyebb, mint a szalagos, mert vékonyabb, de ez se biztos.Nem hiszem hogy lenne alapvető különbség a kettő között, de ha van, a tapasztaltabbak biztos megírják.
Meg azért jó, hogy ha szürkületben sétáltok, a távolabb lévők azt hiszik, hogy milyen ügyesen sétál a kutyus póráz nélkül is Razz
(Nem akarok senkit megbántani, tudom hogy a fórumosok közül sok kutyija tud sétálni póráz nélkül, de én nem merem megpróbálni, féltem a kis manókat)
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 12. Csütörtök 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
kittY. írta:
Így néz ki:

A sorozatot felszkenneltem, de feltölteni eddig csak a felét tudtam. Nagyon lassú, meguntam így majd holnap feltöltöm a többit.

A hátulján van a következő sorozat fajta szereplői:
3.szám: Labrador Retriever
4.szám: Tacskók
(Remélem nem lesz semmi próbléma amiért fent van és megtekinthető az újság. Szemforgató )

Szabad megkérdeznem,hogy mennyibe került újságárusnál? (Csak mert a honlapon az van fent,hogy előfizetőknek mennyi. Embarassed ) (PÜ-ben is jöhet,ha gondolod.)

Szerintem is minél előbb vedd le a belső oldalakat, a borító maradhat,hisz az csak reklám. Wink

Persze, hogy megkérdezheted! Mosoly 1599, de úgye már kerekítünk! Mosoly
Azt hiszem az előfizetőknek is ennyi igen.

Oké, köszi...ezért is kérdeztem meg Tőletek is és levettem!!!
Akinek kell elküldhetem! Wink ...de a plüss a legaranyosabb! Mosoly
Nekem most az a kabalám nagy vigyor

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Így néz ki:

A sorozatot felszkenneltem, de feltölteni eddig csak a felét tudtam. Nagyon lassú, meguntam így majd holnap feltöltöm a többit.
Itt megtekinthető az eddigi: click

(Remélem nem lesz semmi próbléma amiért fent van és megtekinthető az újság. Szemforgató )

Szabad megkérdeznem,hogy mennyibe került újságárusnál? (Csak mert a honlapon az van fent,hogy előfizetőknek mennyi. Embarassed ) (PÜ-ben is jöhet,ha gondolod.)

Szerintem is minél előbb vedd le a belső oldalakat, a borító maradhat,hisz az csak reklám. Wink
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
kittY. írta:
Így néz ki:

(szerintem mielőbb nézze meg mindenki, és vedd le mert lehet belőle baj, főleg ha az újság figyelteti ezt. egyébként aranyos az újság! Mosoly )

még az előbbihez, elfelejtettem: hogy aki szeretné megnézni ilyen formában inkább küldd el mailben. puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
Így néz ki:

(szerintem mielőbb nézze meg mindenki, és vedd le mert lehet belőle baj, főleg ha az újság figyelteti ezt. egyébként aranyos az újság! Mosoly )

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Így néz ki:

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11. Szerda 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na sziasztok!
Én reggel suliba menet útba ejtettem az újságárust és megvettem az újságot! Mosoly Nem tudtam, hogy kérdezzem meg, meg hogy westies-e.
De szerencse ki volt akasztva így csak rá kellett mutatnom Nagyon Boldog
Nem akartam suliba kibontani, de nem bírtam és megcsodáltam.
Az újság elég vékony, de minden a westiekről szól, majd ha hazaértem felszkennelem Nektek! Wink
A plüss is aranyos csak kicsit el volt deformálva, de helyrehoztam! Nagyon Boldog
A plüsskutyushoz jár a mini póráz és nyakörv...haláli! Nagyon Boldog
Amit anime beírt linket, azon a plüsskutyus más, vagyis az enyém szőrösebb...nekem azért tetszik! Majd lefotózom! Mosoly
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Az ebay-en találtam újságokat abból ki lehet deríteni, hogy milyen kutyafajták lesznek, de ne nézzétek a magazin sorszámait mert nem egyeznek a Magyarországon megjelenőkkel. Legalább 79. szám létezik, kíváncsi vagyok ebből mennyi jelenik meg nálunk is. A plüss figura az kb. 10 cm és cseppet sem hasonlít a westie-re. Én személy szerint egy kicsit csalódott vagyok mert ennyi pénzért egy ilyen kis nyomott és torz állatkát raknak bele.

Sír vagy nagyon szomorú

Szerintem aranyos!!!
Ennél sokikal de sokkal rosszabbat is láttam már.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja igen a link.

http://cgi.ebay.co.uk/The-Dog-Collection-Magazine-Issue-4-West-Highland-Terr_W0QQitemZ220352310182QQcmdZViewItemQQptZUK_Magazines?hash=item220352310182&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1684|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318#ebayphotohosting

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=The+Dog+Collection+Magazine&_sacat=See-All-Categories
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10. Kedd 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az ebay-en találtam újságokat abból ki lehet deríteni, hogy milyen kutyafajták lesznek, de ne nézzétek a magazin sorszámait mert nem egyeznek a Magyarországon megjelenőkkel. Legalább 79. szám létezik, kíváncsi vagyok ebből mennyi jelenik meg nálunk is. A plüss figura az kb. 10 cm és cseppet sem hasonlít a westie-re. Én személy szerint egy kicsit csalódott vagyok mert ennyi pénzért egy ilyen kis nyomott és torz állatkát raknak bele.

Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
vikcey írta:
kittY. írta:
vikcey írta:

Na megkérdeztem és tényleg csak 11-én jelenikmeg az új és utána a következő a labrador lesz, sajnos a többit vagy kérdezgetnem kell vagy majd lehet a honlapom fenn lesz, remélem tényleg úgy lesz. Wink

Na jó akkor majd 11.-én megyek és megveszem! Mosoly
Ja igen Labrador, nem Golden csak, ha retriever van az eszembe akkor mindig Golden-t írok elé, de arra gondoltam! fejvakar nagy vigyor
A honlapon szerintem biztos fent lesz! Wink
Amúgy mit tartalmaz az újság? Van bent plüss? szemet forgat nagy vigyor

Van benne egy újság amiben a fajtáról irnak de gondolom ilyen kisgyerekes stílusban mivel sztem ezt elsősorban inkább gyerekeknek csinálják Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Ezt onnan gondolom, h elég furcsán nézett rám az újságos.
Meg van benne egy plüss westie nyakörvvel, meg egy póráz is van benne elvileg.Mármint a plüss westiehez. Nagyon Boldog

Na akkor ezt nekem találták ki. Tökéletes! Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Na az jó akkor végre lesz plüss westiem. juhe
Már alig várom! röhög
Amúgy ezt így megtudták mondani?

Lányok, ha olvassátok az újságot, írjatok légyszi, hogy milyen stílusú, gyerekeknek szól-e vagy sem?
Köszi! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 9. Hétfő 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY. írta:
vikcey írta:
kittY. írta:
vikcey írta:

Na megkérdeztem és tényleg csak 11-én jelenikmeg az új és utána a következő a labrador lesz, sajnos a többit vagy kérdezgetnem kell vagy majd lehet a honlapom fenn lesz, remélem tényleg úgy lesz. Wink

Na jó akkor majd 11.-én megyek és megveszem! Mosoly
Ja igen Labrador, nem Golden csak, ha retriever van az eszembe akkor mindig Golden-t írok elé, de arra gondoltam! fejvakar nagy vigyor
A honlapon szerintem biztos fent lesz! Wink
Amúgy mit tartalmaz az újság? Van bent plüss? szemet forgat nagy vigyor

Van benne egy újság amiben a fajtáról irnak de gondolom ilyen kisgyerekes stílusban mivel sztem ezt elsősorban inkább gyerekeknek csinálják Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Ezt onnan gondolom, h elég furcsán nézett rám az újságos.
Meg van benne egy plüss westie nyakörvvel, meg egy póráz is van benne elvileg.Mármint a plüss westiehez. Nagyon Boldog

Na akkor ezt nekem találták ki. Tökéletes! Nagyon BoldogNagyon BoldogNagyon Boldog
Na az jó akkor végre lesz plüss westiem. juhe
Már alig várom! röhög
Amúgy ezt így megtudták mondani?

Neeem ezt a neten olvastam. Nagyon Boldog
Ők csak annyit tudtak megmondani, hogy a mostaniban westie lesz a következőben meg labi.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 66 oldal [1630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 64, 65, 66 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu