Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 19. Péntek 0:01
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kellékek, kiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 64 / 66 oldal [1630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 62, 63, 64, 65, 66 Következő
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:

Ribizli a kutyid egy igazi kis tündi bogár ebben a szerkóban. Mintha egy kis mesebeli manót látnék. Felénk sokan megcsodálják a kutyus ruháját. Már üzletkötői jutalékot kaphatnék a Fressnapf-tól annyi gazdinak mondtam el, hol vehet rucit.

Köszi Pati! : )
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 51

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet:
Az új esőkabát.

Ribizli a kutyid egy igazi kis tündi bogár ebben a szerkóban. Mintha egy kis mesebeli manót látnék. Felénk sokan megcsodálják a kutyus ruháját. Már üzletkötői jutalékot kaphatnék a Fressnapf-tól annyi gazdinak mondtam el, hol vehet rucit.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az új esőkabát. Mosoly
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az biztos!! Tapasztaltam, ezt megelőzendő, hintőporos gyors fésülésben részesül, ami kb. öt percig tart, és szép is lesz tőle. Amúgy ő esőben nem nagyon szeret sokáig sétálgatni, csak elvégzi a dolgát és rohan haza...én meg utána.Erre mondom, hogy megsétáltat a kutya.
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Erika írta:
Mi csak egy sálat tudhatunk be eddig ruha címén, mivel eddig nem gondoltam, hogy nagy szüksége lenne ruhára, elég nagy és sűrű ilyenkor télen a szőre, mert maghagyom neki, úgyhogy ő láthatóan inkább élvezi a hideget, sokkal élénkebb. Viszont ha nagy hó van, pillanatok alatt hatalmas hógombócok ragadnak a pocijára, a lábára, és ilyenkor tényleg bevállalnánk egy jó kis rucit, úgyhogy azt hiszem, megvan mi lesz a fa alatt, mert erre már évek óta készülök, csak erre a pár hétre,amíg kis hazánkban ilyen hatalmas tél van, nem tartottam idáig olyan fontosnak. lol

az esőkabi azért van, hogy kozmi előtt ne legyen vizes a szűre, meg a másik (sokkal-sokkal nyomósabb) érv: veszedelmesen büdös tud lenni egy elázott veszti. Nagyon Boldog
Erika
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi csak egy sálat tudhatunk be eddig ruha címén, mivel eddig nem gondoltam, hogy nagy szüksége lenne ruhára, elég nagy és sűrű ilyenkor télen a szőre, mert maghagyom neki, úgyhogy ő láthatóan inkább élvezi a hideget, sokkal élénkebb. Viszont ha nagy hó van, pillanatok alatt hatalmas hógombócok ragadnak a pocijára, a lábára, és ilyenkor tényleg bevállalnánk egy jó kis rucit, úgyhogy azt hiszem, megvan mi lesz a fa alatt, mert erre már évek óta készülök, csak erre a pár hétre,amíg kis hazánkban ilyen hatalmas tél van, nem tartottam idáig olyan fontosnak. lol
Vissza az elejére
Erika jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 17. Péntek 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Idézet egszilvi leveléből:

"Van mindenféle benne, de egyéni elképzelés szerint is készít darabokat.
Nagyobb megrendelés esetén ad kedvazményt. megkérdezed majd a
Többieket, hogy van-e igény ilyesmire??
A katalógust emilen tovább tudom nektek küldeni, ha érdekel titeket."

Mekkora lenne már egy közös, fórumos ruci? Saját logóval, meg miegymás. Ha nem lenne vérprofi esőkabink, akkor biztos kampányolnék erősen mellette. Esetleg Negró is kapna egy "A bátyám veszti." pulcsit Nagyon Boldog
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 16. Csütörtök 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet egszilvi leveléből:

"Találtam az egyik boltban kövekkel kirakott westies kitűzőt. Veszek
egyet, ha még van és lefényképezem. Ha esetleg vkit érdekel tudok
venni még karácsony előtt. Ha jól rémlik, akkor 1900 Ft volt darabja.
Névnapomra pedig egy westies párnát kaptam Anyósomtót, amit
saját kézzel vart. Nekem nagyon tetszik. Még nem volt időm képet
csinálni róla, de amint összekaptam magam teszek fel a netre újabb
képeket.Megkérdezem Marika nénit, ha esteleg érdekel valakit, akkor
megfűzöm, hogy varrjon néhányat a csapatnak. Meg összeismerkedtem
egy Kedves Hölggyel is, aki kutyaruhákat készít. Elküldte az új katalógusát.
Van mindenféle benne, de egyéni elképzelés szerint is készít darabokat.
Nagyobb megrendelés esetén ad kedvazményt. megkérdezed majd a
Többieket, hogy van-e igény ilyesmire??
A katalógust emilen tovább tudom nektek küldeni, ha érdekel titeket."

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 6. Hétfő 6:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anno írtátok, hogy lrhrt venni intraktív westiet. Vajon hol? Mert anyósomat ezzel a Kócos-pótlóval lepném meg karácsonyra, mivel naponta 2x siratja a kutyáját.
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 6. Hétfő 6:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csupaszabó írta:
Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül, hol lehet gumi-pórázt venni?

Hellló! Az meg milyen? Mire jó? Hajós utcában nézted nár?
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 6. Hétfő 5:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lehet még ilyen avonos cuccot rendelni?? Nekem is kéne ...
Vissza az elejére
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 59

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 28. Vasárnap 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül, hol lehet gumi-pórázt venni?
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megnéztétek már a petco.com honlapot ? Én éppen most gyönyörködtem benne, de nem találom azt az oldalt, ahonnan megtudhatnánk, hogy van-e már tengerentúlra szállítás. Kukkantsátok meg, és aki nálam jobban tud angolul bögyörőzze már ki ! Bírnék a Pedrónak rendelni egy jó kis szvetterkét Karácsonyra .
Vissza az elejére
peddington jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A szokásos "nagy velőscsont piros masniban" helyett? Szerintem nálunk maga a fa lesz az ajándék. Imádja a fenyőfát. Séta közben szinte belemászik a fába. Ezidáig mindig a földön állt, és a mennyezetig ért, főként a lányok miatt, de idén ezt nem merem majd megkockáztatni.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:32    Hozzászólás témája: Patinak ruhaügyben Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Gyönyörű a kis ördödfióka, kb.egy éves korára növi ki az állandó rohangászhatnékot. Addig olyan lesz, mint a duracel nyuszi. Pedró legalábbis akkorra lett kutyaformájú és kicsit békésebb. Addig is légy türelmes, és öltöztesd jól fel !

Üdv: Peddington
Vissza az elejére
peddington jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Örülök, hogy sikerült mindenkit felizgatni a ruhavásárlással !

Itt az amerikai honlap címe: www.petco.com - aki olvas angolul legyen olyan jó hogy figyeli, mikortól szállítanak a tengerentúlra !
Van valami ötletetek karácsonyra kutya ajádéknak ?

Üdv : peddington
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Pati írta:
Bár gondolom egy-két év után megállnak a növésben.

Én mikor tavaly vettem már 9-10hónapos volt. Azóta nem nőtt annyit, hogy kinőtte volna (szerencsére), mert rá is kicsit (nagyon) nagy volt a ruci.
[list=]
Igazából szép pirosat szerettem volna, csak sajnos nem volt méretben.
Ez sima poliészter. Elég ez télre, vagy használtok ennél melegebbet is? Még a fején gondolkodtam. Ott nem fázik meg? Ő még olyan kicsi.[/list]
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Bár gondolom egy-két év után megállnak a növésben.

Én mikor tavaly vettem már 9-10hónapos volt. Azóta nem nőtt annyit, hogy kinőtte volna (szerencsére), mert rá is kicsit (nagyon) nagy volt a ruci.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ahogy néztük ezt a telet ki fogja bírni vele. Igy is nagy egy kicsit, ki tudja húzni a mellső lábacskáját. Lehet hogy nem ártana létrehozni egy kinőtt és már felesleges használt ruha fórumot? Bár gondolom egy-két év után megállnak a növésben.
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem nagyon tetszik a ruhácskája! wink Szerintem sikerült szupi rucit és csizmácskát venni! :thumbleft:
Meg fogja szokni és nem fogja többet zavarni..csak átmeneti megoldás lenne. Mosoly
A ruhácskát nem fogja kinőni?

Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Úgy felcsigáztatok, hogy felmentem Vp-ből Bp-re ruhát venni a kismackónak. Ez a végeredmény. A kiscipőktől teljesen odavolt, ezentúl ha hiperaktív, csak felhúzom a lábacskáira és lesz egy teljes óra nyugtom, amig megpróbálja lebányászni magáról. Hát pestiek, elismerésem. A Klauzál téri boltot is megtaláltam, de ez a forgalom teljesen lefárasztott. Kész téboly hogy hol lehete ide-oda behajtani. Ha meg véletlenül be lehet, akkor ott építkezés van és nem férsz el a betonozó kocsi mellett. Ezt a budaőrsi Tecsóban vettük, de az eladók elég sötétek voltak.
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megnéztem ezt az oldalt. Hát... aranyosnak aranyosak a rucik. De mivel tulajdonképpen semmi praktikussági tényezőjük nincs, ezért nem valószínű, hogy adnék ilyet a kutyámra.
Az esőkabát és a csizma is elég bolondul hangzik, de azoknak legalább van használati értékük.
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ruahaügyben !

A puppyfashion - felhívtam a tulajt, 4-662479, 06-30-9733515 , egy tök helyes hölgy, akinek kutyaruha varrodája van. Kanizsai u 22. a Kosztolányi Dezső térnél. Ott lehet megnézni a kínálatot személyesen is, és remek árai vannak, a holmik 2000-3000 ft között mozognak, a jövő hétre lesznek kész a téli rucik. Ha igény van rá, a méret levételével meg is varratja a kutyus ruháját, ha pont olyan mértű nincs. Én megpróbálom, aztán majd a tapasztalatokat megosztom. A képeket nézve a ruhácskák igen guszták.

Csók
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

peddington írta:
Örülök, hogy örültök egy újabb eszement westi mamának !

NANÁ!!!!

peddington írta:
Az amerikai üzlet címét este tudom bedobni a közösbe

VÁRJUK!!!!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 9:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Örülök, hogy örültök egy újabb eszement westi mamának ! Az amerikai üzlet címét este tudom bedobni a közösbe, mert a lányom tudja pontosan, vagy le kell koppintanom a ruha csomagjáról.

Addig is egy magyar ruhabolt a neten, van spéci westi holmi is, hátha ezzel nagyobb szerencsénk lesz.
puppyfashion@freemail.hu

Üdv mindenkinek
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 64 / 66 oldal [1630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 62, 63, 64, 65, 66 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu