Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Okt. 17. Csütörtök 21:18
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Kellékek, kiegészítők
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 63 / 66 oldal [1630 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 61, 62, 63, 64, 65, 66 Következő
Szerző Üzenet
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
T.J. írta:
Ágnes írta:
Persze, és minden szobába tettem ki dísznek is! lol

És ha kell akkor kirohangáltok ?! lol

Neeem! Természetesen a wc-ben is van (kettő)! lol

Csaaaaaaaaaak kettő? Wink
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Ágnes írta:

Neeem! Természetesen a wc-ben is van (kettő)! lol

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Ágnes írta:

Nem is láttam még a Tescoba ezt a boltot, pedig mindig odajárunk.
Én eddig az Asia Centerben láttam csak wesite-s wc kefét Döbbent

Kint a soron van, ilyen mindenféle kis hüjeségek vannak, nemrég vettem ott kerámiawestiet:)

WC kefe... hmm... irány az Asia Center Razz

Siess mert elkapkodják!

Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Ágnes írta:

Remélem vettél rögtön vagy hármat - "jó lesz ajándékba" alapon lol

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Remélem vettél rögtön vagy hármat - "jó lesz ajándékba" alapon lol
lippije
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
lippije írta:
Én ma vettem egy kedves ismerősömnek egy westie kisállatot, hatalmas mákom volt, egy benzinkúton találtam ráMosoly De pl. a váci úti tescoban egy kis üzletben tök jó westie-s kerámiák is vannak:)

Melyik benzinkúton?
Mol? Agip stb....?

Jászberényi úton OMV - teljesen véletlenül jártam arra, iszonyat megszomjaztam, megálltam venni egy ásványvizet:)
Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:
Én ma vettem egy kedves ismerősömnek egy westie kisállatot, hatalmas mákom volt, egy benzinkúton találtam ráMosoly De pl. a váci úti tescoban egy kis üzletben tök jó westie-s kerámiák is vannak:)

Melyik benzinkúton?
Mol? Agip stb....?
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:

Kint a soron van, ilyen mindenféle kis hüjeségek vannak, nemrég vettem ott kerámiawestiet:)

WC kefe... hmm... irány az Asia Center Razz
Ágnes
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14. Csütörtök 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lippije írta:

Vissza az elejére
lippije
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 13. Szerda 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örömmel jelentem, hogy végre találtam valami westies dolgot, egy kis figurát a Képes Boltban.
Nem tudom van-e olyan Pesten, itt Szegeden van vagy 3.
Csak 290 forint volt. lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Ne tudjátok meg mit kapott ma a kis drága. A párom vett neki egy kis sátrat, aminek mobil otthonként kellene működnie. Na most a csomagoláson bentről néz ki egy westie+egy cica. A kicsomagolás és felállítás után rá kellett jönnünk, hogy Lili kúszva befér rajta, fekve elfér, de felülni már nem tudna. Akkor jött az, hogy esze ágában sem volt bemenni a nyíláson.

Mi ebből a tanuság ?!
Légy tisztában a méretekkel Exclamation Wink Embarassed lol
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 52

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 12. Kedd 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ne tudjátok meg mit kapott ma a kis drága. A párom vett neki egy kis sátrat, aminek mobil otthonként kellene működnie. Na most a csomagoláson bentről néz ki egy westie+egy cica. A kicsomagolás és felállítás után rá kellett jönnünk, hogy Lili kúszva befér rajta, fekve elfér, de felülni már nem tudna. Akkor jött az, hogy esze ágában sem volt bemenni a nyíláson.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kókusz írta:
Sziasztok!

Beszéltem barátosnémmel, aki nagyon jó kutyruhákat gyárt, nagyon jó anyagokból, és jópofák. Be fog jelentkezni, kértem, hogy majd fotókat is tegyen fel a ruhákról.

Üdv Andi kókusz Szemforgató

Szia!

Engem érdekelnének ezek a ruhát. Mexinek még nem valami erős a szőre a hátán,és nagyon kell vigyáznom arra, hogy ne ázzon neki meg.
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kókusz
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 31. Hétfő 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Beszéltem barátosnémmel, aki nagyon jó kutyruhákat gyárt, nagyon jó anyagokból, és jópofák. Be fog jelentkezni, kértem, hogy majd fotókat is tegyen fel a ruhákról.

Üdv Andi kókusz Szemforgató
Vissza az elejére
kókusz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29. Szombat 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
Nem fog hülyén hangzani, amikor vki így beszél telefonon: "- Csipeszkém, mit ugatsz?" "Köbd már ki a csontot, nem értem mit ugatsz!" "Hányszor mondjam, hogy ne rágd szét a papa papucsát!"

Azt hiszem az ismerőkök idővel megszokják. Én a síelés első napján kaptam a kritikákat amikor este Lilivel is beszélgettem. Jött is a "ülsz és ugatsz vau vau" szöveg, de igazából úgy vettem észre, többen irigyeltek, és másnap többen is kérdezték, hogy ma már beszéltél Lilikével???
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29. Szombat 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

adik írta:
"Háziállatra erősíthető mobiltelefonnal készül kirukkolni egy arizonai cég. Hívja fel kutyáját, és öntse ki lelkét!"
http://index.hu/tech/mobil/pmobil/

Nem fog hülyén hangzani, amikor vki így beszél telefonon: "- Csipeszkém, mit ugatsz?" "Köbd már ki a csontot, nem értem mit ugatsz!" "Hányszor mondjam, hogy ne rágd szét a papa papucsát!"

Ahogy így magam elé képzelem a jelenetet, még mindig sirályabb, mint a Vfonos hölgyike a reklámban! :greenjumpers:

Szerintem aki most igen furcsának tart bennünket kedvencünk imádata miatt, az a telefon esetében max. már csak hülyének fog nézni, de a kettő között néha már most is igen szűk és elmosódott a határ.

Amikor még csak a bevezetőt olcvastam, még magam is szélesen vigyorogtam az új ketyerén, ám elovasva a cikket, praktikus kialakításunak és funkciójunak találom. Gondoljatok csak a sok elkóborló ebre. Legalább egy részük hamarabb találhatna vissza a gazdihoz.

Ha már kapható lesz és felszereljük kedvencünket az új mobilcsodával, vigyázhatunk a mobiltelefonunkra is, mert ha vélellenül eltűnik, lehet, hogy arról fogunk panaszkodni a fórumon, hogy "valami telefonbetyár zaklatja a kutyusunkat".
:blob6:
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
adik
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29. Szombat 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Háziállatra erősíthető mobiltelefonnal készül kirukkolni egy arizonai cég. Hívja fel kutyáját, és öntse ki lelkét!"
http://index.hu/tech/mobil/pmobil/

Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is megpróbáltuk a kis cipőt. Az eredmény: simán hasravágta magát az uton és rágcsálni kezdte. Később persze megszokta, de akkor csurom kosz lett és jól átázott a ruhácskája is. Elég morbid volt.
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Tényleg édi manó benne! Wink

Ez a ruci pont olyan mint Fortié. Milkyt nem zavarja a melső lábán lévő gumizás? Forti egyszerűen nem hajlandó menni, mert vagy szorítja ott neki, vagy pont a hajlatnál van, de látom, hogy amiatt van gond..próbáltam feljebb, vagy lentebb húzni neki, de mégsem viseli olyan jól, mint a "szár" nélküli ruhácskáját.. Szemforgató

és a kapucni jó rá? Mosoly Fortira az is kicsi...

sajna ezek a ruhácskák nem pont a legjobb méretben készültek..de azért a célnak megfelel Mosoly

Elég furcsán nézett rám, amikor először ráadtam. lol
Amikor már rajta volt a ruha, elkezdtem vele labdázni és szemmel láthatóan nem zavarta, gyorsan megszokta. Majd kíváncsi leszek, mit fog szólni hozzá a sétánál! lol
A kapucni néha előreesik a fejecskéjén, hogy nem lát ki belőle. Erre majd ki kell találnom valamit!
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegnap este ráadtam Fortira a csizmáját, mert olyan trutyis volt az út.. Le kellett volna kameráznom, hogy hogy ment benne először..haláli Mosoly négy lába négy fele.. De aztán megszokta és csak úgy rohant benne, látszott, hogy nem zavarja , és az út sós, jeges, havas mivolta sem bántotta a lábát Mosoly és ami a legjobb, mikor felértünk, még fürdenie sem kellett Nagyon Boldog
viszont elfelejtettem lefotózni... Szomorú

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tényleg édi manó benne! Wink

Ez a ruci pont olyan mint Fortié. Milkyt nem zavarja a melső lábán lévő gumizás? Forti egyszerűen nem hajlandó menni, mert vagy szorítja ott neki, vagy pont a hajlatnál van, de látom, hogy amiatt van gond..próbáltam feljebb, vagy lentebb húzni neki, de mégsem viseli olyan jól, mint a "szár" nélküli ruhácskáját.. Szemforgató

és a kapucni jó rá? Mosoly Fortira az is kicsi...

sajna ezek a ruhácskák nem pont a legjobb méretben készültek..de azért a célnak megfelel Mosoly

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 9:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsuzsuv írta:
Ribizli! Tényleg nagggyon állat ez a szerkó!!!!! Eszméletlen helyes benne Milky. Honnan sikerült beszerválni? Nekem is nagyon nagyon kéne egy ilyen......

Szió Zsu!
Köszönjük a dícséretet!!! puszi Most akciós a Fressnapf-ban!
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 18. Szombat 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribizli! Tényleg nagggyon állat ez a szerkó!!!!! Eszméletlen helyes benne Milky. Honnan sikerült beszerválni? Nekem is nagyon nagyon kéne egy ilyen......
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 63 / 66 oldal [1630 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 61, 62, 63, 64, 65, 66 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu