Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Nov. 27. Péntek 9:11
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Adminisztratív témák » Szavazások
Ugrás:  
Mit gondolsz milyen a fórum neve? Tudnál jobbat? Írd meg!
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése

Szerinted milyen a fórum neve - a Pet.Site.hu?
Szuper!
25%
 25%  [ 4 ]
Szerintem könnyen megjegyezhető
43%
 43%  [ 7 ]
Elmegy..
25%
 25%  [ 4 ]
Mondok jobbat..
6%
 6%  [ 1 ]
Totál mellélövés (de én se tudnék jobbat..)
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 16

Szerző Üzenet
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22. Szerda 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

gpike írta:
Nagyon Boldog Én most találtam ide, a neve nagyon tetszik.

Szia Gpike, üdv a fórumon! Mosoly

Reméljük azért nem csak a neve fog tetszeni, hanem a tartalom is Wink
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gpike
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 21. Kedd 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Én most találtam ide, a neve nagyon tetszik.
Vissza az elejére
gpike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 53

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 14:29    Hozzászólás témája: Re: Mit gondolsz milyen a fórum neve? Tudnál jobbat? Írd meg! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:

Mit gondolsz az elnevezésről?
Tudnál jobbat?
Írd meg!

Nagyon könnyen megjegyezhető, ebből a szempontból szuper. Nem is szeretnék kritizálni, hisz biztos nektek is nagy fejtörést okozott mi lehet az a megoldás, ami mindenkinek jó.

Igazából engem csak az zavar, hogy idegen nyelvű, és egy kicsit hideg.
Nekem pl ilyenek jutottak eszembe: szimat, tappancs, kedvenc, vakirga, vakkantó, ..site.hu. Bár tény, hogy ezek hosszabbak és ez csak az én ízlésem.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 19. Szombat 3:06    Hozzászólás témája: Mit gondolsz milyen a fórum neve? Tudnál jobbat? Írd meg! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A fórum új neve - tükrözvén, hogy minden kutyus összes Gazdijának, leendő Gazdinak vagy egyszerűen állatszerető embernek szól - pet.site.hu .
Mit gondolsz az elnevezésről?
Tudnál jobbat?
Írd meg!
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Zárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat. 1 / 1 oldal [4 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Adminisztratív témák » Szavazások
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu