Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jún. 19. Kedd 19:14
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  
Cairn találkozó
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [40 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Jelentkezés
(7) (2) (1)
Felhasználó Jelentkezett Megerősitve
Imo 2007 Márc. 12. Hétfő 14:22
Sylvi 2007 Márc. 13. Kedd 8:56 2008 Ápr. 1. Kedd 15:16
küf 2007 Márc. 14. Szerda 14:35
Levendulaa 2008 Márc. 24. Hétfő 16:03
Binyek 2008 Márc. 25. Kedd 16:25
Brigit 2010 Ápr. 21. Szerda 18:17
Kéri Ildikó 2011 Szept. 2. Péntek 9:12 2011 Szept. 5. Hétfő 12:21
Felhasználó
Csupaszabó
aymera
Felhasználó
Beodra
Szerző Üzenet
Sylvi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17. Kedd 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nincs kedvetek most vasárnap egy közös sétához a Hajógyárin? Mondjuk 1/2 2 körüli randevúval? Talán KÜF kutyái is túl vannak a "nehéz heteken".
Sylvi
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felraktam új képeket Manóról /Húsvét hétfőn készültek a Hajógyári-szigeten /. Azt hiszem elég jól sikerültek, bár olyan pillanatot elkapni, amikor nyugton van, csak akkor volt egyszerű, amikor kényszer pihenőre volt ítélva az iskolában, amikor a helyben maradást gyakoroltuk.
Új jelzőt biggyesztettem a neve elé: Duracell Turbo Manó.

Sylvi
Vissza az elejére
Sylvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Imo
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12. Csütörtök 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Felraktam a tali képeket (mind az ötöt) a Rocco_Chili albumba, ahol asszem, létrehoztam egy új albumot a képekkel...
Vissza az elejére
Imo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 10. Kedd 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni, de mind a 3 lány (asszony Nagyon Boldog ) a tüzelés különböző stádiumait élvezte velünk együtt...
Legközelebb feltétlenül ott leszünk, szerintem e hét végétől megy a dolog.
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 4. Szerda 13:59    Hozzászólás témája: Csevej Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Szóval, nagyon jól érzetük magunkat a Hajógyári-szigeten Imoékkal.
A kutyusok tündériek, a helyszín nagyszerű. Hatalmas nyílt terep, a kutyik nem tudnak eltünni a gazdi látóteréből.
Iszonyúan sokat labdáztak, /otthon hatalmas alvás/, sok-sok kutyival ismerkedtek, és az idő is csodálatos volt. Éppen arról beszéltünk, hogy legközelebb piknikes találkozót szervezünk.
Imo fényképezett, nekem már megküldte e-mailen, szerintem feltölti a képekhez.
Remélem, hogy legközelebb többen leszünk. Mi minden hétvégén kimegyünk, szombatonként oda járunk iskolába is.

Sylvi
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 4. Szerda 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Imo írta:
Nos, gondoltam, elmesélem, hogy végülis összejött az első cairn találkozó, melyen mindösszesen ketten (Sylvi és jómagam) vettünk részt, de a kis létszám ellenére remekül sikerült.
A következő találkozót mindenképpen akkor hozzuk tető alá, amikor küf Éva kutyuskái befejezik a tüzelést, és akkor egyszerre három cairn-t üdvözölhetünk a találkozón! lol
Egyúttal szeretnék mindenkit arra buzdítani, hogy a következő találkozó(k)ra jöjjön el, érdemes!

Képek készültek? Mosoly

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 4. Szerda 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nos, gondoltam, elmesélem, hogy végülis összejött az első cairn találkozó, melyen mindösszesen ketten (Sylvi és jómagam) vettünk részt, de a kis létszám ellenére remekül sikerült.
A következő találkozót mindenképpen akkor hozzuk tető alá, amikor küf Éva kutyuskái befejezik a tüzelést, és akkor egyszerre három cairn-t üdvözölhetünk a találkozón! lol
Egyúttal szeretnék mindenkit arra buzdítani, hogy a következő találkozó(k)ra jöjjön el, érdemes!
Vissza az elejére
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 26. Hétfő 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Emberek!
Akkor van kedvetek/időtök/affinitásotok április 1-jén, most vasárnap találkozni? Mondjuk ebéd után, kora délután? Ne halogassuk ezt a találkozót, amondó vagyok! Pl. Lippije is jöhetne, mint leendő cairn-es...
Vissza az elejére
Csupaszabó
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 25. Vasárnap 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szeretnék elmenni, de egy ilyen bolond családnál, mint amilyen az enyém, fél órára előre se tudok semmit sem szervezni!
Ezért nem bizti, nem azért, mert lusta lennék vagy mifene. lol
Vissza az elejére
Csupaszabó jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 19. Hétfő 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi május 2-8-ig el vagyunk utazva, úgyhogy az nem jó. Az április 1. nekem jónak tűnik, de még meg kell kérdeznem a kutyák édesapját is... Mosoly
Vissza az elejére
küf
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 14. Szerda 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk az ápr. 14. szombat és a május 1-jei hosszú hétvége nem jó, más elvileg jó, hacsak nem jön egy tüzelés közbe. Morzsi tegnap kezdte, Zsöminél és Buksinál is várható hamarosan.
(De szép is lenne egy füst alatt letudni az ostromot... Szemforgató ilyenkor a kapunk előtt az utcán táborozik több kankutya, és hát minden dolgukat ott végzik, a többiről, mint verekedés, üvöltözés, nem is beszélve)
Vissza az elejére
küf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12. Hétfő 19:00    Hozzászólás témája: Re: Cairn találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sylvi írta:
Sziasztok!

Nem tudom, hogy a szombat vagy vasárnap a jobb. Ime két javaslat:

március 31. szombat vagy április 1. vasárnap
április 21. szombat vagy 22. vasárnap

Helyszín javaslat: Hajógyári-sziget

Sylvi és Manó

A biztonság kedvéért tessék megnyomni a benne vagyok gombot! lol
Vissza az elejére
Sylvi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12. Hétfő 14:30    Hozzászólás témája: Cairn találkozó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nem tudom, hogy a szombat vagy vasárnap a jobb. Ime két javaslat:

március 31. szombat vagy április 1. vasárnap
április 21. szombat vagy 22. vasárnap

Helyszín javaslat: Hajógyári-sziget

Sylvi és Manó
Vissza az elejére
Imo
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12. Hétfő 14:23    Hozzászólás témája: Re: Cairn találkozó
Téma leírása: közös séta, gazdik beszélgetnek, kutyuk rohangálnak...kell ennél több? :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Várom a javaslatokat, hogy kinek mikor lenne jó!
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Cairn találkozó
Téma leírása: közös séta, gazdik beszélgetnek, kutyuk rohangálnak...kell ennél több? :)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Imo kérésére létrehoztam egy topikot a találkozó megszervezésére! Tessék, csak tessék, lehet jelentkezni! Wink

(azért halkan megjegyzem..a westie talin is szívesen látunk titeket! Wink )

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 2 oldal [40 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Cairn Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu