Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 21. Kedd 14:56
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bulldog
Ugrás:  
Francia Bulldog
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
SWAT
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2009 Szept. 30. Szerda 9:37    Hozzászólás témája: Lussy
Téma leírása: szavazás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok! beneveztem egy versenyre a kutyusomat: Lussy francia bulldog kiscsajszi - légyszi szavazzatok rá - köszönöm
http://www.delmagyar.hu/jatek/allatszepsegverseny_felnott_kutyak/?vote_id=6562&page=6&viewonly=1
Vissza az elejére
SWAT jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bulldogpiknik
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 13:21    Hozzászólás témája: www.bulldogpiknik.hu
Téma leírása: www.bulldogpiknik.hu
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ha még talán valamelyik bulldog vagy bulldogos nem ismerné oldalunkat az amint teheti nézze meg: www.bulldogpiknik.hu
Még egy fontos infó:
Bulldog Kedvezmény a Panoráma Kempingben, Velencén.. még több infó erről is az oldalunkon..
lucanéni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok, jár még ezen a fórumon valaki?
Vissza az elejére
lucanéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Süni
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 17:54    Hozzászólás témája: Re: keresek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

moni84 írta:
sziasztok.

örögbefogadnék egy francia bulldog-ot
vagy a fiam nagy kedvencét kinai meztelen kutyát.
tavaszal kész a házunk és addigra szeretnénk egy kedves kis kutyust.
köszike ha segitettek. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Razz Razz Razz

Szia!
A francia bulldogmentés oldalon regisztrálva tudsz örökbefogani!

Szia!
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
moni84
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16. Kedd 17:22    Hozzászólás témája: keresek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok.

örögbefogadnék egy francia bulldog-ot
vagy a fiam nagy kedvencét kinai meztelen kutyát.
tavaszal kész a házunk és addigra szeretnénk egy kedves kis kutyust.
köszike ha segitettek. Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog Razz Razz Razz
Vissza az elejére
moni84 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 22. Csütörtök 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Sziasztok! integet

Ide is beteszem. lol
Most kaptam az IWIW-en,gondoltam bemásolom:

""""2 francia bulldog 1 fiú, 1 lány -2és fél évesek sürgősen gazdira vár!! CSak együtt!! A lány ivartalanított! Kertes házból kis lakásba költözik a "gazdi", és nem tudja magával vinni őket és szerető gazdit keres nekik!! Fehérek fekete foltokkal! Ha érdekel, mielőbb jelentkezz, különben elválasztják őket és akkor nagyon szomorúak lesznek..! TEL: 06-20-495-6440

Nagyon szépen megköszönném!!!

Abadi Henrietta """

Hátha valakit érdekel,mert sajna nekem nincs lehetőségem befogadni őket.

integet integet integet

Sziasztok,Mariann.
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18. Vasárnap 15:05    Hozzászólás témája: Re: Farncia Buldogt szeretnék örökbe fogadni!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csufy írta:
Sziasztok!!!!

Nagyon szeretem a buldog kutyákat és szeretnék örökbe fogadni egy francia buldogot vagy egy angol buldogot nem számit ha beteg vagy éppen neveletlen vagy be piszkit mert azzal semmi gond nincs!!!Kérlek SEGITSETEK!!!!! Mert nekem az a kuty fajta az álmom és nagyon szeretnék egyet!!! De nem azzal az írdatlan áral amit még sajnas nem tudok ki fizetni!!!

Nagyon köszik!Csufy

Szia Csufy!
Én semmi esetre sem ajánlom, hogy beteg kutyát vegyél magadhoz. Legalábbis csak gyógyíthatót, mert simán otthagyod a dokinál a kutya árát! Nekem az egyik szukám beteg, csak ebben a hónapban eddig 40.000Ft-nál tartunk és a héten újra visszaviszem! Szerinted..., nem jobb, ha gyűjtessz és mondjuk nem egy favorit, de egy jó alomból veszel egy középkategóriás kutyust törzskönyv nélkül?!
Jól gondold meg! Egy idő után besokallsz és anyagilag sem fogod bírni! Ráadásul ha pl. allergiás a kutyusod, egy tápért is simán fizeted a duoláját, mint egy normálért.
Sajnos én már nem sokáig fogom bírni, ráadásul kilátás sincs, hogy valaha is meggyógyul a kutyám.
De ha gondolod, menj fel a http://www.bulldogmentes.shp.hu/hpc/hpc_member_3g.php?azonosito=bulldogmentes
oldalra, itt regisztrálhatsz és mindig friss infót kapsz bajba jutott bulldogokról, akik közül vélogathatsz!
Sok sikert!!!
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Csufy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 17. Szombat 19:25    Hozzászólás témája: Farncia Buldogt szeretnék örökbe fogadni!!!!!!!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!!!!

Nagyon szeretem a buldog kutyákat és szeretnék örökbe fogadni egy francia buldogot vagy egy angol buldogot nem számit ha beteg vagy éppen neveletlen vagy be piszkit mert azzal semmi gond nincs!!!Kérlek SEGITSETEK!!!!! Mert nekem az a kuty fajta az álmom és nagyon szeretnék egyet!!! De nem azzal az írdatlan áral amit még sajnas nem tudok ki fizetni!!!

Nagyon köszik!Csufy
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 19:10    Hozzászólás témája: Francia Bulldog Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Franciások jelentkezzetek! Nekem két szuka kutyim van, és szerintem ők a világ egyik legbohócabb fajtája. Legalábbis az enyémek közül az egyik főleg egy baromi eleven, örökjáték kutya annak ellenére, hogy azért már nem mai "csirke".
Kinek, milyen tapasztalata van velük kapcsolatban?!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [9 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bulldog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu