Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Okt. 17. Kedd 19:50
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
IDEIGLENES BEFOGADÓKAT KERESÜNK
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [121 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Szerző Üzenet
Andrea82
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 22. Vasárnap 4:04    Hozzászólás témája: nem értem... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a minimenhely örökbefogadási tudnivalói között a következőt írtátok:

"Szuka kutyáinkat ezért ivartalanítva adjuk ki, illetve (kölykök vagy egészésgi állapotuk miatt még nem ivartalanítható szukák esetében) a szerződésben kikötjük, hogy gazdájuk később ivartalanítsa őket. Erről az állatorvossal a gazdi az ivartalanításkor egy egyszerű igazolást töltet ki, melyet postán vagy személyesen visszajuttat nekünk, így igazolva a műtét elvégzését."

Itt szó sincsen a kan kutyákról. Ha ez megváltozott, fel kellene tüntetni. Ha jól olvastam, mind a két vizslababa kan...
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 21. Szombat 22:25    Hozzászólás témája: Re: vizslácskák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Tele van az ország kóbor kutyával. Ez a szám többszázezerre rúg és erre van 6000 menhelyi férőhely összesen, ezért mi szigorúan ragaszkodunk az ivartalanításhoz..
Felnőttet csakis ivartalanítva, kölyköt pedig szigorúan csak ivartalanítási kötelezettséggel adunk örökbe és a betartását ellenőrizzük.Ha a gazdi később - amikorra aktuálissá válik - nem hajlandó rá, akkor a kutyát visszavesszük. Fentiek betartásához szigorúan ragaszkodunk, nincs kivétel.
Vissza az elejére
Andrea82
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 20. Péntek 15:23    Hozzászólás témája: Re: vizslácskák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csak egy hét múlva... ennyit tudtam kiharcolni :S és csak akkor, ha addig nem akad nekik gazdi.
Kérdés: őket mennyire muszáj ivartalanítani? Aki most van, Para, egy ivartalanított kan, de azóta is lelkifurkám van miatta, és hiányolom belőle a tüzet :S, meg sok fura helyzetbe keveredek miatta: az összes kan kutya lánynak nézi, tehát amikor Para odamegy hozzájuk kötekedni akkor nem kötekednek vissza, emiatt egyre nagyobb az arca és mindenkibe beleköt.
Vissza az elejére
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 20. Péntek 14:50    Hozzászólás témája: Re: vizslácskák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Andrea82 írta:
Sziasztok
Első emeleti panelban lakom, és már van egy kutyám. Az utcán találtam, szintén fekete Mosoly). A környék kellemes, parkos, kutyabarát.
A párom tiltakozott még egy kutya ellen, mostanra arra jutottunk, hogy az egyikük jöhet, ha egy hét múlva még nem kelt el.

Most is mehetne vagy majd csak egy hét mulva? bandzsal
Andrea82
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 20. Péntek 14:43    Hozzászólás témája: vizslácskák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok
Első emeleti panelban lakom, és már van egy kutyám. Az utcán találtam, szintén fekete Mosoly). A környék kellemes, parkos, kutyabarát.
A párom tiltakozott még egy kutya ellen, mostanra arra jutottunk, hogy az egyikük jöhet, ha egy hét múlva még nem kelt el.
Vissza az elejére
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 20. Péntek 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Találtam még képeket ezekről a kis tündérekről!

Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19. Csütörtök 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egy babára már jelentkezett egy ideiglenes befogadó lol Nagyon köszönjük puszitküld

De még mindig van két baba nyamnyam
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19. Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a három kis fekete vizslalegény még mindig a váci gyepin van Szomorú
Egyszerűen megszakad értük a szívem. Sír vagy nagyon szomorú

Azóta már nőttek, és még szebbek mint a képen szerelmes

Jó gazdi kéne nekik, vagy ideiglenes befogadó legalább.
A fekete kutyák nem túl népszerűek. Ne hagyjuk, hogy a telepen nőjenek fel. Remélem van más is, aki odavan a fekete kutyákért. szerelmes
Dobjuk már szét őket. Mr. Green

Ha valaki tudna nekik segíteni, van ötlete az elhelyezésükre, az keressen telefonon a 06 20 346-2324-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu email címen.

Az oltási programjukat már megkezdték. lufi

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16. Hétfő 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lacikának, a nyúzott, de már majdnem teljesen felépült keverék kutyánknak keresünk egy ideiglenes gazdit, olyat, akinek nincsen más kutyája.

Lacikát öröjbefogadta az ő megmentője Barbi. Sajnos Lacika teljesen belekattant a gazdiba és csak saját magának akarta kisajítítani, ezért csúnyán bántalmazta Barbi másik kutyáját (már nem először, de most sajnos igen keményen). Barbi nem tudott mást csinálni Lacikát visszadta nekünk, aki viszont ettől a helyzettől teljesen kiborult. Esetleg, ha van ötletetek, ismerősötök, akinek nincsen másik kutyája és bevállalná őt ideiglenesen, akkor jelezzétek felénk, hátha ez megoldás lenne számára, mert egész hétvégén csak vonyított és sírt a menhelyen.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 5. Csütörtök 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

IDEIGLENES BEFOGADÓT KERESÜNK!

Ideiglenes befogadót keresünk hosszú távra a képen látható, mindkét szemére VAK pincsi kan számára. A hajdúszoboszlói gyepmesteri telepre került be, valószínűleg fogyatékossága miatt kidobták. Amennyiben 14 napig nem jelentkezik érte valaki, úgy altatás várja.

Ideiglenes befogadónak jelentkezni a 06 20 346-2324-es telefonszámon Katánál lehet.

Köszönjük puszitküld
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 3. Csütörtök 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez a szetter- labi szerű keverék szuka a budaörsi gyepmesteri telepen van. Leadott. Fiatal. Akkora volt a hasa, mint egy utolsó idős vemhesnek. Elvitték végre, és kiderült tele volt vízzel, de a leszívás után újra feldagadt. Valami szteroidos kezelést kapott, de ... Tök sovány a hasa meg nagy, lehet nem is fogja túlélni.
Kezelni kéne, illetve gondos állatorvosi kivizsgálásra lenne szüksége. Ez a telepen nem megoldható.
A hét eleje óta 10 kutya került a gondozásunkba, így sajnos nem tudunk neki azonnal helyet biztosítani, ezért SOS ideiglenes befogadót keresünk számára.

Kérjük, aki tudná vállalni Perpetua ideiglenes befogadását, az jelentkezzen Zsuzsánál a 06 70 635-0780-as számon du. 4 után.

Köszönjük. puszitküld

Legutóbb Tkata szerkesztette (2008 Jún. 5. Csütörtök 14:52), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem ő annyira stresszes, hogy legkevésbé a macska érdekelné.
Homeopátiás cseppek biztos segítenének a feloldódásában, de kitartó küzdelem kell a megszelidítéséhez. A séta is küzdelem lenne, az biztos.
Kacifánt is nyílik lassacskán, szerintem nincs reménytelen eset.
Vissza az elejére
Snowcat
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Huh! Összezavart a majrés macskával megértenék egymást.... de hogyan lehetne így levinni sétálni???
Vissza az elejére
Snowcat jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 29. Péntek 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megkaptam a kért információkat Fűrészről:

"Elég gáz az apróság. Szerdán voltam fotózni a telepen és megkértem a gyepmestert, hogy fogja meg, hadd lássam mit csinál az érintésre, meg egyáltalán milyen nemű.
Hát üvöltött torka szakadtából a félelemtől, és kislány. " Szomorú

"Nagyon-nagyon picike. Mint egy toy uszkár vagy még kisebb. Tacsinál, westinél, pekinginél kisebb. Szóval nagyon csöpp.
A korát sajnos nem tudom megsaccolni, a fogait nem néztem. Mr. Green "
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na, ma este leszállítottuk új, ideiglenes otthonába Triciklit. Reméljük, hogy megbecsüli a helyét és szépen fog viselkedni. Sajnos ma du. amikor a dokihoz odaértünk már nem volt sebész, úgyhogy holnap megy ismét Mártival és Irincivel. Köszönjük a lehetőséget és ha elkészül a topicja, akkor kérlek Márti, írj majd róla nekünk. puszitküld
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kép alapján 5-6 hónaposra saccolnám. A súlyát viszont keveslem, szerintem azért több lehet.
Rákérdezek a gyepin.
Vissza az elejére
Snowcat
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Testszik nekem ez a Fűrész.. Nagyon Boldog . Kölök még, vagy csak ekkora??
Vissza az elejére
Snowcat jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szuper hírek lol

Köszönjük Márti puszitküld
Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 28. Csütörtök 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mostmár tuti. Hurrrrrrrrrráá. Jöhet az Illatosról a szuka Mártiékhoz. Irinci ma megy érte és viszi este igeiglenes családjához. Köszi az egész családnak!!! puszitküld

Sajnos azonban egy másik kutyus is azonnali segítségünkre szorul. Nem tudok róla semmit, csak azt, hogy 4-5 hónapos és alkarcsonttörése van és az Illatos útra került be. Természetesen bevállaltuk őt is, de megköszönném, ha lenne rá még egy bátor vállalkozó szellemű ideiglenes gazdi, tudniillik, ha ma bevisszük a Klinikára műteni, max 1-2 nap múlva el kell hoznunk, de kérdés, hogy hova. Sajnos így -hogy még nem tudjuk hova kerül - is be kellett vállalni, hisz azonnal kezelni kell őt.

Jelentkezni továbbra is este 18h után a 06-20-346-2324 számon Katánál vagy nálam a 06-70-635-0780 számon lehet.

Köszönjük!
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 27. Szerda 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az előbb hívott egy kedves lány, Márti. Nagyon örülnék, ha sikerülne összehozni az Illatos úti kislány kihozatalát. Köszönöm, már a szándékot is. puszitküld

És itt egy másik kis szerencsétlen. Ő nem sérült, legalábbis nem fizikailag, hanem lelkileg.

Fűrész egy iciri-piciri 2 kg körüli kiskutya. Nevét harapási szándékáról kapta. Sajnos retteg az emberektől, ezért támad. Olyan ideiglenes gazdit keresünk neki, aki türelemmel, szeretettel fordulna felé. A gyepmesteri telepen altatás fenyegeti.

Ez egy szép feladat. Van-e olvasóink között egy merész, vállalkozó szellemű ember, aki szeretetével megtanítaná Fűrészt újból hinni az emberekben??

Valószínűleg homeopátiás cseppekkel nagy haladást lehetne elérni nála, melyről természetesen gondoskodnánk.

Fűrészről sem tudjuk, hogy szobatiszta-e vagy sem és azt sem, hogy más kutyákkal hogyan viselkedik.

Kérjük a vállalkozó szellemű ideiglenes befogadónak jelentkezőket, hogy este 18h után a 06-20-346-2324 számon Katánál vagy nálam a 06-70-635-0780 számon jelentkezzenek.

Nagyon drukkolok, hogy mindkét kutyust a segítségetekkel meg tudjuk menteni az altatástól.

Köszönöm Mindannyiunk nevében. légyszi
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 27. Szerda 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szeretnénk kihozni az Illatos útról egy sérült lábú, középtermetű. szukát. SOS a dolog, mert 2 hete nem javul, csak fityeg a lába és ha
3lábazik (amputalni kell neadjisten) senki nem viszi ki és annak mindenki tudja, hogy mi lehet a vége. Sajnos teltházunk van, de ha akadna számára egy nyugodt zug valakinél, akkor tudnánk vállalni a gyógykezelését és természetesen igény esetén a kajáját is biztosítanánk. Ha bárki is gondolkozna rajta, akkor kérem úgy fontolja meg felajánlását, hogy hetekről van szó. Jelentkezni nálam lehet a 06-70-635-0780 számon. Köszönjük előre is.
Vissza az elejére
Awesome Buttercup
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 12. Hétfő 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én is ideiglenes befogadó vagyok jelenleg. Aki törné rajta a fejét, hogy milyen lenne ideiglenesen befogadni egy kutyát, annak csak ajánlani tudom. Sajnso nekem nem lehet itthon saját kutyám, de időszakonként, amikor nálam van egy-egy kutyus, nagy örömet jelent az,hogy végig kísérhetem a fejlődésüket. Megmozgatják az embert, és fel is vidítják.
Ha vannak is kezdeti nehézségek, mire eljutunk az örökbe fogadásig olyan flottul megy a napi rutin, hogy csak na. Nagyon Boldog

Aki ideiglenes kutyust fogad be gondoljon arra, hogy duplán segít, mert az a hely, amit a kutyus a menhelyen elfoglal, egy másik kutyus életét mentheti meg.
Vissza az elejére
Awesome Buttercup jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 12. Hétfő 11:31    Hozzászólás témája: Re: Kiskutyák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágii írta:
Sziasztok!
Egyik ismerősünk szomszédjához bedobtak két kiskutyát, nekik szeretnénk most gazdit keresni. A Noét két napja próbáljuk elérni, de csak a "hívott szám nem elérhető" mély férfihang válaszol. Tudtok segíteni? Rakok fel róluk néhány képet.

A másik: nem tudtok valamit arról a kutyusról akit a 4-es új szakaszán találtak és vitték kórházba, németjuhász-husky keverék. Erős a gyanú hogy ő az akit be akartam fogni szomorúangyal nem

Szia!
A két kiskutyusról biztosan tudom,hogy mindketten már gazdisok! lol
Az elütött kutyusról viszont azóta én sem hallottam új híreket!
Illetve úgy rémlik,hogy nem élte túl,de utánna kérdezek és megírom!
Ágii
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 28

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 11. Vasárnap 19:08    Hozzászólás témája: Kiskutyák Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egyik ismerősünk szomszédjához bedobtak két kiskutyát, nekik szeretnénk most gazdit keresni. A Noét két napja próbáljuk elérni, de csak a "hívott szám nem elérhető" mély férfihang válaszol. Tudtok segíteni? Rakok fel róluk néhány képet.

A másik: nem tudtok valamit arról a kutyusról akit a 4-es új szakaszán találtak és vitték kórházba, németjuhász-husky keverék. Erős a gyanú hogy ő az akit be akartam fogni szomorúangyal nem
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29. Hétfő 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves Ági!

Mint tudod, mi altatás elől mentjük az állatokat illetve bántalmazott, veszélyben lévő kutyákon próbálunk meg segíteni. Az utcán kóborló kutyákat nem áll módunkban átvenni, nem is tehetjük meg.
Ha találsz egy kutyát, akkor a Noé hivatalos számát hívhatod. 06-30-221-1299 Persze egyáltalán nem biztos, h azonnal tudnak segíteni, mert a bevétel lehetősége sok mindentől függ. Csak annyi kutyát tudnak ők is átvenni, amennyi helyük van éppen. Majd adok neked egyszer egy menhelylistát, mert ilyenkor csak azt tudod tenni, h felhívogatod mindegyiket.

Üdv, Zsuzsa
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 5 oldal [121 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu