Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 25. Péntek 3:47
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Harc, a kullancsok ellen
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 19 oldal [457 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 17, 18, 19 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:
Hétvégén már Kibo lovamból és Benőkéből is szedtem ki kullancsot, pedig kapta/kapja a Frontline-t (mármint a kutya nagy vigyor )... Esetleg nem tudtok olyat, ami tényleg hat? Tavaly ősszel meg Misa lett babéziás, nem szeretném, ha Benőkének is baja lenne Szomorú meg persze egyiknek se, még a macskáink is kapják. Szóval ki mit ajánl, ami szerinte a legjobb? puszitküld

Én EXSPOTOT használok a kutyákra (lehet,hogy olajos) és sokáig meglátszik a kutya nyakán de nekünk eddig bevált 100%san.
Próbáld ki.A Frontláyn csepphez már tényleg hozzá szoktak a kullancsok.
A Combo más összetételű,mint a sima.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:
Hétvégén már Kibo lovamból és Benőkéből is szedtem ki kullancsot, pedig kapta/kapja a Frontline-t (mármint a kutya nagy vigyor )... Esetleg nem tudtok olyat, ami tényleg hat? Tavaly ősszel meg Misa lett babéziás, nem szeretném, ha Benőkének is baja lenne Szomorú meg persze egyiknek se, még a macskáink is kapják. Szóval ki mit ajánl, ami szerinte a legjobb? puszitküld

Egy ismerősöm pont ma másolta be nekem, egy angol szetter tenyésztőtől:
"Én Advantix spot-on-t használok a kutyáimra. Több kutyánál a bolhairtó nyakörv nem jön be, leszedik egymásról.
Ezen túl a szetter nagyobb testű és szerintem a nyakörv hatóanyaga nehezebben oszlik el az egész testfelületen, mint egy kisebb termetű kutyán. A spon-on használatán túl minden egyes erdős területen történő séta megkezdése előtt befújom a szőrüket Protect B spray-val (DM-ben kapató), ami távol tartja a kullancsokat kb. 5 órán át. Ezzel a módszerrel kb. 10 éve egyáltalán nem volt kullancs a kutyáimban."
Mondjuk a westiek kistestűek, hát nem tudom mi is Kiltixet használunk.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:

Szia Detty!!

Én Kiltixet használok,meg bármi más cseppet,csak ne Frontline,állítólag azt már megszokták ezek a dögök!!!!

puszitküld
Detty
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 6. Hétfő 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Áthoztam ide:
zazsa írta:

Ha már itt tartunk mekkora kitix való westiere?

puszitküld

Kicsi (35 cm), közepes (48 cm) és nagy (66 cm) méretekben kapható.
Tavaly még jó volt a kicsi a Wendyre idén már a közepeset vettük meg.
Szerintem úgy általában a westiekre a közepes kell. Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20. Péntek 21:55    Hozzászólás témája:
Téma leírása: :-)
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Mától felvettük mi is harcot a kullancsok ellen!

Kiltix+Prac-tic(lötyi,mint a frontline)

ketlovetu raketa
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 18. Szerda 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csak mert most aktuális:
"Kiltix nyakörvet természetesen egész évben érdemes vásárolni, van azonban olyan időszaka az évnek, melyre ez fokozottan igaz.

Ha 2009. március 16. és május 15. között Kiltix nyakörvet vásárol, minden doboz mellé egy kutyakendőt adunk ajándékba!

Így egyrészt biztonságban tudhatja kedvencét a kellemetlen külső élősködőkkel (bolhákkal és kullancsokkal) szemben, másrészt egy divatos meglepetéssel kedveskedhet neki.

A Kiltix nyakörvet megvásárolhatja az állatorvosi rendelőkben, vagy az állatorvosi patikákban. Az akció a készlet erejéig tart.

Ha nem kapott kutyakendőt ezen könnyen segíthetünk! Kérjük küldje el a Kiltix nyakörv vásárlását igazoló, március 16 és május 15-e között kiállított számla másolatát címünkre. Kérjük ne feledje el postacímét a borítékon a feladó helyén kitölteni. A kiltix nyakörvet keresse állatorvosánál, állatpatikákban vagy kisállat-kereskedésekben!

Címünk:

Bayer Hungária Kft.
Állategyészségügyi üzletág
Alkotás Point
1123 Budapest, Alkotás u. 50"

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 13. Péntek 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Betty69 írta:
Sajnos mi nem egy dologról beszélünk, amiről én érdeklődtem azt a Fressn.-ban lehet kapni és pont fele annyiért amiről te irtál. Ez egy elektromok kütyü amit állitólag egy gombelem működteti és ultrahangot bocsájt ki. Erről is nagyon jókat mondott a boltvezető és még egy pár ember, de még jobbakat akartam hallani. Ezt nem ismered?

Én erről már sajnos hallottam rosszat is...volt a kutyuson ilyen, de semmit nem ért, mert ugyanúgy szedegették ki belőle a kullancsokat...

Már csak az a nagy kérdés, hogy 1 év után volta a kutyusban a kullancs vagy elötte, mert ahogy olvastam a medálnál is van egy bizonyos élettartam mint ahogy ennél a bizonyos kütyünél.
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 13. Péntek 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Sajnos mi nem egy dologról beszélünk, amiről én érdeklődtem azt a Fressn.-ban lehet kapni és pont fele annyiért amiről te irtál. Ez egy elektromok kütyü amit állitólag egy gombelem működteti és ultrahangot bocsájt ki. Erről is nagyon jókat mondott a boltvezető és még egy pár ember, de még jobbakat akartam hallani. Ezt nem ismered?

Én erről már sajnos hallottam rosszat is...volt a kutyuson ilyen, de semmit nem ért, mert ugyanúgy szedegették ki belőle a kullancsokat...

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty69
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 13. Péntek 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Betty69 írta:
Hála az égnek a kullancs témához nem tudok hozzá szólni még mind idáig, de az érdekelne, hogy tartósan használt-e már valaki kullancsriasztó kütyüt? És ha igen mennyire jött be?

Barátném már több mint egy éve használja az alábbi medált. 100%-os siker. Eddig egy darab kullancs nem volt a kutyusában.

http://kullancs.bolthalo.hu/

Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
McMonique
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 13. Péntek 9:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Hála az égnek a kullancs témához nem tudok hozzá szólni még mind idáig, de az érdekelne, hogy tartósan használt-e már valaki kullancsriasztó kütyüt? És ha igen mennyire jött be?

Barátném már több mint egy éve használja az alábbi medált. 100%-os siker. Eddig egy darab kullancs nem volt a kutyusában.

http://kullancs.bolthalo.hu/
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 12. Csütörtök 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

http://www.haziallat.hu/cikkek/kutya/kullancs-korokozo-fertozes-178/
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty69
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 5. Csütörtök 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 4. Szerda 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük az előrejelzést, én még nem találkoztam vele (kopp-kopp), de ha Ti mondjátok akkor minnél hamarabb megvesszük a Kiltix-et.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
nooiiiii
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 4. Szerda 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Mooney írta:
Ezek a cenzúrázva már megint életre keltek.
Tegnap a lakásban az én fejemről esett le egy kullancs a hasamra, ahogy a fotelben fekve néztem a tévét...először azt hittem pók, aztán nézem, hogy mi a fene...kullancs! de akkora. hogyezekaszemetek máris életre keltek... ketlovetu

Gondoltam szólok, hogy aki még nem kezelte le a kutyusát annak itt az ideje! és mi belvárosban lakunk...mi lehet már a füvesebb területeken. rosszkedvû raketa

Akkor énis szólok!
Ma reggel kutyuskám fején, illetve még csak a szőrén egy kullancs volt. Először azt hittem falevéldarab, még lesem akartam venni, hanem úgy gondoltam, hogy mégiscsak leveszem neki, akkor láttam, hogy kullancs. Még mindig félek, hogy van-e benne máshol is. Átnéztem, nem láttam, de máris rettegek, hogy mi van ha......
Főleg hogy tavaly ismerősöm westije kullancs miatt halt meg.

Máris utálom őket!!!!!!!!!!!!!!! Ezeknek kevés volt a fagy.

Nálunk sajnos egész télen előfordultak a kullancsok, úgyhogy tényleg nagyon kell vigyázni. dühbegurul
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Tegnap a lakásban az én fejemről esett le egy kullancs a hasamra, ahogy a fotelben fekve néztem a tévét...először azt hittem pók, aztán nézem, hogy mi a fene...kullancs! de akkora. hogyezekaszemetek máris életre keltek... ketlovetu

Gondoltam szólok, hogy aki még nem kezelte le a kutyusát annak itt az ideje! és mi belvárosban lakunk...mi lehet már a füvesebb területeken. rosszkedvû raketa

Akkor énis szólok!
Ma reggel kutyuskám fején, illetve még csak a szőrén egy kullancs volt. Először azt hittem falevéldarab, még lesem akartam venni, hanem úgy gondoltam, hogy mégiscsak leveszem neki, akkor láttam, hogy kullancs. Még mindig félek, hogy van-e benne máshol is. Átnéztem, nem láttam, de máris rettegek, hogy mi van ha......
Főleg hogy tavaly ismerősöm westije kullancs miatt halt meg.

Máris utálom őket!!!!!!!!!!!!!!! Ezeknek kevés volt a fagy.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 3. Kedd 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ágnes írta:
Nem tudom esett e már szó a topicban, ritán járok erre Szemforgató
de mi tavaly óta az ultrahangos kullancsirasztót használjuk és nekünk bevált. Azóta nem találtam Lédában kullancsot!
Szeritnem érdemes kipróbálni, ha máshogy nem, hát kiegészítő védelemként.

Köszi! Ha legközelebb kirándulunk eszembe juttatom. Nagyon Boldog
Az is lehet, hogy térség-függők. Pl.: itthon elég a Frontline, Pilis: X, Börzsöny: Y Embarassed Embarassed Embarassed Összezavart Nagyon Boldog
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem tudom esett e már szó a topicban, ritán járok erre Szemforgató
de mi tavaly óta az ultrahangos kullancsirasztót használjuk és nekünk bevált. Azóta nem találtam Lédában kullancsot!
Szeritnem érdemes kipróbálni, ha máshogy nem, hát kiegészítő védelemként.

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lotifut
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22. Kedd 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A legutóbbi Dobogókő-i ( múlt hét szombat) kirándulás után számtalan kis kullancsot szedtem ki Pankából (kb. 15-20). Megnyugtatásunkra dokihoz is elmentünk. (épp a nózija hegyén volt még egy, amit ott szedett ki az orvos.) Fertőzés nincs szerencsére.

A még esetleg benne lappangók miatt Duowin Contact-ot kapott a lapockatájára. Tegnap egy kis dögöt találtam benne a mellkasán. Ezek már mindenre felkészültek? dühbegurul
lotifut jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 27. Péntek 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Tanácsot kérnék...kiszedtem Ixiből egy kullancsot még a margitszigetesdi elött amit meséltem de még mindig van egy puklicska a kiszedett helyén...miért lehet ez?

Nem kell kétségbe esni. Amikor Spiky orrrán volt egy kullancs, annak a helye is megmaradt sokáig. Idővel elmúlik a pukli.

Ixi írta:
Mi történik ha beletörik a feje?Az tuti nem történt mert láttam a fejét,direkt megnéztem mikor kiszedtem.
Minnél elöbb szedjem ki vagy inkább várjam meg míg csipesz kerül a kezembe?

Nálunk a feje kiesett magától. De ha csak a feje marad ott, az nem baj, mert abban már nincs méreganyag, meg ugye a kullancs mér OFF.
Szerintem csak csipessze próbáld. Amikor voltam terepgyakorlaton az osztállyal odajött egy kóbor kutya és Adri fogta magát elkezdte kiszedegetni a kullancsait. De az egyik még olyan friss volt, hogy sikeresen összenyomtam és minden cucca belement... Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Szegény kutyus. Úgy sajnáltam, hogy ott kellett hagyni, de azért 2 kullancsot kiszedtem belőle, meg meg is etettük. bõgõmasina
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 26. Csütörtök 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tanácsot kérnék...kiszedtem Ixiből egy kullancsot még a margitszigetesdi elött amit meséltem de még mindig van egy puklicska a kiszedett helyén...miért lehet ez?

Mi történik ha beletörik a feje?Az tuti nem történt mert láttam a fejét,direkt megnéztem mikor kiszedtem.
Minnél elöbb szedjem ki vagy inkább várjam meg míg csipesz kerül a kezembe?
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Köszönjük az együttérzést, aranyosak vagytok. Sajnos még most sem igazi az állapota, nagyon levert, szerintem lelkileg nagyon megviselte ez az egész tortúra. Én meg szinte betegesen figyelem minden rezdülését, állandóan azt nézem hogyan lélegzik, amikor alszik. /férjem szerint ez már kóros/

Szomorú Jobbulást kívánunk!
Sok-sok gyógysimit küldök! vigasztal puszitküld
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ProMerisDuo mellékhatásai:nyugodtság, letargia, központi idegrendszer depressziója, hyperglycaemia, bradycardia, lassú, felületes légzés. Szomorú
Szegény Bömbi ezt mind produkálta.....
Azért vagyok dühös, mert vakon megbíztam a gyógyszertárban, akik ajánlották, nem olvastam el előtte az útmutatóját. Szét tudnék robbanni.
Egyszóval ÓVATOSAN ezzel az új CSODASZERREL!!!
Vissza az elejére
ivf jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 10. Kedd 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ivf írta:
Köszönjük az együttérzést, aranyosak vagytok. Sajnos még most sem igazi az állapota, nagyon levert, szerintem lelkileg nagyon megviselte ez az egész tortúra. Én meg szinte betegesen figyelem minden rezdülését, állandóan azt nézem hogyan lélegzik, amikor alszik. /férjem szerint ez már kóros/

Én is ezt tenném a helyedben!De azért figyelj oda mert ők megérzik ám az érzéseidet...nehogy rásegíts az aggódásoddal...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 19 oldal [457 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 17, 18, 19 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu