Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 14. Péntek 17:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Harc, a kullancsok ellen
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 19 oldal [457 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19
Szerző Üzenet
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
vikcey írta:
westie. írta:
Kedves vikcey!
Egyik ismerősünk már kipróbálta,szerinte jó azt leszámítva,hogy kétszer vagy háromszor kellett kicseréltetni,mert elromlott.
Én inkább a kullancs cseppekben jobban bízok,pl:Exspot,Duavil,Frontline.
Próbáltad már a cseppeket?
Remélem,hogy segíthettem!

Eddig cseppeket használtam. Igazából nem tudom... Ezért gondoltam rá, hogy ki kéne próbálni ezt az ultrahangos izét.
Igazából az a bajom a cseppekel, hogy egyik ismerősöm kutyája megvakult tőle. Mivel ez egyfajta méreg és ugye gerinc főlé kell csepektetni. MOndjuk azt is hozzá kell tenni, hogy az enyémeknek eddig semmi baja nem volt még tőle, de most kicsit félek.

Viki!!!

Lehet,hogy hülyeség,amit írok,de mivel ti gyakran jártok terepre is,lehet,hogy mindkettő kéne! Embarassed
Veszprémből Éva,ha jól emlékszem egyszer régebben írta,hogy levendula olajat ken a kutyus lábaira,meg nyakára.Remélem jól emlékszem,hogy levendula olajról volt szó!! Nagyon Boldog

Igen erre én is gondoltam, csak utána kell néznem, hogy nem lehet e baja a kutyának ha egyszerre ennyi minden "vegyszer" van rajta. De jövő hét elején megyek a piciknek féreghajtóért, akkor megkérdezem a dokink.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
A kullancs cseppekkel is ugy vagyok,hogy kutyája válogatja! nálunk az EXSPOT csepp ami eddig 100-% bejött.
A Frontline a mi állatorvosunk szerint már elavult,a kullancsok már immunisak vele szemben.

Először mi is Exspotot használtunk, de a doki lelkünkre kötötte, hogy ne kerüljön a kutya macskához közel, mert veszélyes a szer a cicára. Nektek nem volt ebből gond? Mi ezért tértünk át Frontline-ra, mert ha a macskára veszélyes az Exspot, akkor nagyon erős szer lehet. Bár akkor ezek szerint nincs hatása a cicára, gondolom nálatok nem volt gond ebből. Szemforgató
Vissza az elejére
JEEM jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
westie. írta:
Kedves vikcey!
Egyik ismerősünk már kipróbálta,szerinte jó azt leszámítva,hogy kétszer vagy háromszor kellett kicseréltetni,mert elromlott.

Eddig cseppeket használtam. Igazából nem tudom... Ezért gondoltam rá, hogy ki kéne próbálni ezt az ultrahangos izét.
Igazából az a bajom a cseppekel, hogy egyik ismerősöm kutyája megvakult tőle. Mivel ez egyfajta méreg és ugye gerinc főlé kell csepektetni. MOndjuk azt is hozzá kell tenni, hogy az enyémeknek eddig semmi baja nem volt még tőle, de most kicsit félek.

Viki!!!

Lehet,hogy hülyeség,amit írok,de mivel ti gyakran jártok terepre is,lehet,hogy mindkettő kéne! Embarassed
Veszprémből Éva,ha jól emlékszem egyszer régebben írta,hogy levendula olajat ken a kutyus lábaira,meg nyakára.Remélem jól emlékszem,hogy levendula olajról volt szó!! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

westie. írta:
Kedves vikcey!

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A kullancs cseppekkel is ugy vagyok,hogy kutyája válogatja! nálunk az EXSPOT csepp ami eddig 100-% bejött.
A Frontline a mi állatorvosunk szerint már elavult,a kullancsok már immunisak vele szemben.

Legutóbb Muha-klán szerkesztette (2007 Feb. 24. Szombat 8:19), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
MyWestie
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kedves vikcey!

MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 21:52    Hozzászólás témája: Harc, a kullancsok ellen Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ööö remélem ilyen topik/téma még nincs de ha mégis akkor bocsánat csak én nem találtam.
Szóval az a helyzet, hogy már most szólnak az álatorvosok, meg minden, hogy idén rengeteg kullancs lesz.
Ebből kiindulva én már most tiszta ideg vagyok, hogy idén mivel próbálkozzak a kis bestiák ellen. Olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbálta már az ultrahangos kullancsriasztót? Ha igen milyen tapasztalataitok vannak vele?
Future Hope kennel
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 19 oldal [457 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu