Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 19. Szerda 6:45
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Harc, a kullancsok ellen
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 18 / 19 oldal [457 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18, 19 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 28. Szerda 9:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manvo írta:
Muha-klán írta:
manvo írta:
Hello,

Oltásról hallott vki, tegnap sétáltunk Emmával, és már többen beoltottaták a kutyájukat?

Köszi

Ilyenkor tavasszal van a kötelező veszettség oltás.

Vmi kullancs, Lyme-kór ellenit mondtak?! Veszettségre majd máj.ban megyünk. Mondjuk most megyek Emmával dokihoz az útlevél miatt, akkor megkérdezem, h most mi is ez az injekció.

Van Lyme-kór elleni védöoltás is. Nekünk nem ajánlotta a doki.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
manvo
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 28. Szerda 8:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
manvo írta:
Hello,

Oltásról hallott vki, tegnap sétáltunk Emmával, és már többen beoltottaták a kutyájukat?

Köszi

Vmi kullancs, Lyme-kór ellenit mondtak?! Veszettségre majd máj.ban megyünk. Mondjuk most megyek Emmával dokihoz az útlevél miatt, akkor megkérdezem, h most mi is ez az injekció.
Vissza az elejére
manvo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 28. Szerda 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manvo írta:
Hello,

Köszi

A babézia elleni oltásra gondolsz? Hallottam róla, de állítólag nagyon kockázatos, van mellékhatása, és csúnyán begyulladhat a helye az oltásnak és ha jól tudom havonta ismételni kell. Úgy tudom nem nagyon ajánlják az orvosok.
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 28. Szerda 8:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

manvo írta:
Hello,

Köszi

Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
manvo
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 28. Szerda 8:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello,

Köszi
Vissza az elejére
manvo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

westie. írta:
óvónéni írta:
Mi megoldjuk!! Nem megyünk sétálni!!! Embarassed Döbbent

Szóval nálunk a Frotlinet nem vált be,én is amikor használok,akkor expotot.
Általában van állatorvosoknál,de ,az Állatpatikákban van.Nem tudom,hogy hol laksz,de itt Fehérváron az Állatkórház mellett van ilyen.
Ezen kívül van még olyan,hogy Bob Martin,meg Advantix,ez a két utóbbi is spot,de ezek már olyanok,hogy több féle van belőle a kutyák nagyságára,és életkorára lebontva,az Advantixre azt írja,hogy kettős védelem,megelőzi a kullancscsípést,szúnyog,bolha,kullancs ellen 1 hónapig véd,állítólag elpusztul a kullancs már a szőrön a hatóanyagtól!

Én még olyat is ismerek aminek aza neve,hogy Duavil! Wink

Meg még gondolom van egy-kettő ezeken kívül is.Én még a Strongoldot is használtam,de az kullancs ellen nem véd.Ha jól emlékszem bolha,atkák,belső paraziták ellen véd,és elég borsos ára van! Mosoly
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MyWestie
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minden séta után átnézem Fánit és a mai séta után egy "hatalmas" kullancsot vettem ki belőle! Mad Szerencsére még csak a szőrén mászkált a kullancs!Hatalmas kullancs invázió lesz a nyáron! Mad
MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
MyWestie
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:

Általában van állatorvosoknál,de ,az Állatpatikákban van.Nem tudom,hogy hol laksz,de itt Fehérváron az Állatkórház mellett van ilyen.
Ezen kívül van még olyan,hogy Bob Martin,meg Advantix,ez a két utóbbi is spot,de ezek már olyanok,hogy több féle van belőle a kutyák nagyságára,és életkorára lebontva,az Advantixre azt írja,hogy kettős védelem,megelőzi a kullancscsípést,szúnyog,bolha,kullancs ellen 1 hónapig véd,állítólag elpusztul a kullancs már a szőrön a hatóanyagtól!

Én még olyat is ismerek aminek aza neve,hogy Duavil! Wink
MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mint írtam, mi nem spot-ot használunk, hanem spray-t. Befújom vele az egész kutyit tetőtől talpig. ami mostanában azért vicces, mert nincs erkélyünk...fél napig szellőztetünk utána. Döbbent

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsloti írta:
Bonbon írta:
Muha-klán írta:
A kullancs cseppekkel is ugy vagyok,hogy kutyája válogatja! nálunk az EXSPOT csepp ami eddig 100-% bejött.
A Frontline a mi állatorvosunk szerint már elavult,a kullancsok már immunisak vele szemben.

Szia!
Nekünk nyakörvünk van, de nem igazán tetszik, mert büdi, meg minden, inkább valami cseppeket szeretnék. Írtad az Exspot nevű kullancsírtót, ezt hol lehet kapni? Tényleg jó? Bonbon 5 hónapos, nem igazán tudom, hogy melyik a jó.
Köszi a segítséget.

Ui.: Nekünk az állatorvosnál a Frontline van, ő arra esküszik. De amit írtál róla, már nem vagyok benne biztos, hogy jó.

Mi is frontline-val keztük de egy hétvégi kirándulás alatt 10 kullancs az nem megnyugtató védelem
Igaz a 10-ből cssak eggynek sikerőlt belefurakodni, de szerintem ez a mi gyorsaságunk, hogy időbe észrevettük

Amúgy van olyan kullancs, ami 1-2napig is keresi a megfelelő helyet a befúrodásra. Így a séták utáni átnézés is nagy védelmet jelent! mert akkor mégcsak mászkálnak.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
MyWestie
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Lehet, hogy nagy butaság amit irok, de szerintem ez is egy kicsit kutyafüggő. Nálunk a Frontline nem vált be, ahogyan sokan mások is irták. Én mind a három kutyánál kiltixet használok. Vagy az én szaglásommal van baj, vagy az én kutyáimon nem büdös, de nem érzek semmilyen szagot. Csak akkor van erős kemikáliás szag, amikor kibontom. De ez nagyon rövid ideig, már másnap semmit sem érzek . És nálunk ez abszolut bevált.
Szerintem mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi az ami az ő kutyájánál használ.

Igen,valóban ki kell tapasztalni,mert Nálunk sem vált be a Frontline,Fáni rengeteget vakarózott tőle! Összezavart
MyWestie
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nikkoo írta:
Bonbon írta:
Muha-klán írta:
A kullancs cseppekkel is ugy vagyok,hogy kutyája válogatja! nálunk az EXSPOT csepp ami eddig 100-% bejött.
A Frontline a mi állatorvosunk szerint már elavult,a kullancsok már immunisak vele szemben.

Szia!
Nekünk nyakörvünk van, de nem igazán tetszik, mert büdi, meg minden, inkább valami cseppeket szeretnék. Írtad az Exspot nevű kullancsírtót, ezt hol lehet kapni? Tényleg jó? Bonbon 5 hónapos, nem igazán tudom, hogy melyik a jó.
Köszi a segítséget.

Ui.: Nekünk az állatorvosnál a Frontline van, ő arra esküszik. De amit írtál róla, már nem vagyok benne biztos, hogy jó.

Eddig mi is a frontline-t vettük Dorcinak, de ez engem is aggaszt Ötlet amit írtál róla. Én is kíváncsi lennék hogy hol lehet kapni az Exspot nevű szert Kérdés

Mi az Exspotot állatorvosnál szoktuk venni! Nagyon Boldog
zsloti
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bonbon írta:
Muha-klán írta:

Szia!
Köszi a segítséget.

Mi is frontline-val keztük de egy hétvégi kirándulás alatt 10 kullancs az nem megnyugtató védelem
Igaz a 10-ből cssak eggynek sikerőlt belefurakodni, de szerintem ez a mi gyorsaságunk, hogy időbe észrevettük
Vissza az elejére
zsloti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet, hogy nagy butaság amit irok, de szerintem ez is egy kicsit kutyafüggő. Nálunk a Frontline nem vált be, ahogyan sokan mások is irták. Én mind a három kutyánál kiltixet használok. Vagy az én szaglásommal van baj, vagy az én kutyáimon nem büdös, de nem érzek semmilyen szagot. Csak akkor van erős kemikáliás szag, amikor kibontom. De ez nagyon rövid ideig, már másnap semmit sem érzek . És nálunk ez abszolut bevált.
Szerintem mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi az ami az ő kutyájánál használ.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nikkoo írta:
Bonbon írta:
Muha-klán írta:

Szia!
Köszi a segítséget.

Eddig mi is a frontline-t vettük Dorcinak, de ez engem is aggaszt Ötlet amit írtál róla. Én is kíváncsi lennék hogy hol lehet kapni az Exspot nevű szert Kérdés

Mi mióta Forti él Frontline spray-t használunk. 4éve. és ezalatt kb 3kullancs volt, ami nemcsak rajta mászkált, hanem bele is kapaszkodott. Ebből kettő akkor, mikor elfelejtettem, hogy lejárt az egy hónapos védettség. Összezavart Egyszer meg ugyan benne volt, de meg sem szívta magát, hanem összeaszalódott, mint egy mazsola.
Általában csak mászkálnak rajta a kullancsok és le tudom szedni őket időben. (A frontline nem riasztja a kullancsokat, csak megöli őket, ha elkezdik megszívni a kutyát, legalábbis asszem)
Ezt most lekopogom, de egyenlőre nekünk a Frontline bevált.

Vissza az elejére
nikkoo
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bonbon írta:
Muha-klán írta:

Szia!
Köszi a segítséget.

Bonbon
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

Szia!
Köszi a segítséget.

Vissza az elejére
Bonbon jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzsana
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 7:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsloti írta:
Evcsi írta:
Amit én vettem ez más, Héry gyártmányú (ami kutyasamponokat is gyárt Mosoly ) és valami olaj szerű készítmény. Azt írja hogy, kókuszdió és geraniol természetes kivonatából készült. A fejétől a farkáig kell felvinni.
Még várok vele, mert nem régen raktam rá a Frontline-t, de ez nem valami jó, mert már 2 kullancsot szedtem ki belőle Szomorú
Kiltix nyakörv az nagyon jó lenne, mert a többi kutyánknak bevált, de a Bonival szoktunk aludni és szerintem nekünk nem tenne túl jót bizonytalan

óvónéni írta:
Evcsi írta:
Sziasztok!

Valaki próbálta már kullancsok ellen : Héry- Zero Flea Line On ?
Most ajánlotta valaki nekem, állítólag 100%-osan természetes.
De lehet, hogy ez meg se kottyan a kullancsoknak? zavart

Szióka!!!

Ha ez por,és henger alakú münyag dobozban van,és nem olcsó,akkor igen!! De nekünk nem jött be! Mosoly

BOCSI!!!!! MOst kimentem a dobozt megnézni,mert még nem dobtam ki,ez a LUPOSAN,amit én vettem a Fressnapfban,de ez nem jó!

Mi is ki akarjuk próbálni a kiltrixet
Állítólag csak az első néhány napban büdös utánna nincs szaga
Kéretik megerősíteni,cáfolni attól aki használja

Macinak van kiltix nyakörve és nem érezzük hgy büdös lenne. Múltkor voltunk kirándulni és nem ment bele kullancs.
Vissza az elejére
Zsuzsana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsloti
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 27. Kedd 6:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:
Amit én vettem ez más, Héry gyártmányú (ami kutyasamponokat is gyárt Mosoly ) és valami olaj szerű készítmény. Azt írja hogy, kókuszdió és geraniol természetes kivonatából készült. A fejétől a farkáig kell felvinni.
Még várok vele, mert nem régen raktam rá a Frontline-t, de ez nem valami jó, mert már 2 kullancsot szedtem ki belőle Szomorú
Kiltix nyakörv az nagyon jó lenne, mert a többi kutyánknak bevált, de a Bonival szoktunk aludni és szerintem nekünk nem tenne túl jót bizonytalan

óvónéni írta:
Evcsi írta:
Sziasztok!

Szióka!!!

Ha ez por,és henger alakú münyag dobozban van,és nem olcsó,akkor igen!! De nekünk nem jött be! Mosoly

BOCSI!!!!! MOst kimentem a dobozt megnézni,mert még nem dobtam ki,ez a LUPOSAN,amit én vettem a Fressnapfban,de ez nem jó!

Mi is ki akarjuk próbálni a kiltrixet
Állítólag csak az első néhány napban büdös utánna nincs szaga
Kéretik megerősíteni,cáfolni attól aki használja
Vissza az elejére
zsloti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Evcsi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 26. Hétfő 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Evcsi írta:
Sziasztok!

Szióka!!!

Vissza az elejére
Evcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 26. Hétfő 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Evcsi írta:
Sziasztok!

Szióka!!!

Vissza az elejére
Evcsi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 26. Hétfő 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Vissza az elejére
Evcsi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Frédike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
vikcey írta:
westie. írta:
Kedves vikcey!
Egyik ismerősünk már kipróbálta,szerinte jó azt leszámítva,hogy kétszer vagy háromszor kellett kicseréltetni,mert elromlott.
Én inkább a kullancs cseppekben jobban bízok,pl:Exspot,Duavil,Frontline.
Próbáltad már a cseppeket?
Remélem,hogy segíthettem!

Eddig cseppeket használtam. Igazából nem tudom... Ezért gondoltam rá, hogy ki kéne próbálni ezt az ultrahangos izét.
Igazából az a bajom a cseppekel, hogy egyik ismerősöm kutyája megvakult tőle. Mivel ez egyfajta méreg és ugye gerinc főlé kell csepektetni. MOndjuk azt is hozzá kell tenni, hogy az enyémeknek eddig semmi baja nem volt még tőle, de most kicsit félek.

Viki!!!

Lehet,hogy hülyeség,amit írok,de mivel ti gyakran jártok terepre is,lehet,hogy mindkettő kéne! Embarassed
Veszprémből Éva,ha jól emlékszem egyszer régebben írta,hogy levendula olajat ken a kutyus lábaira,meg nyakára.Remélem jól emlékszem,hogy levendula olajról volt szó!! Nagyon Boldog

Igen jól emlékszel Erzsike én már évek óta a tihanyi levendula olajat használom a kullancsok ellen, nekünk eddig bevált, remélem nem kiabálom el.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

JEEM írta:
Muha-klán írta:

Először mi is Exspotot használtunk, de a doki lelkünkre kötötte, hogy ne kerüljön a kutya macskához közel, mert veszélyes a szer a cicára. Nektek nem volt ebből gond? Mi ezért tértünk át Frontline-ra, mert ha a macskára veszélyes az Exspot, akkor nagyon erős szer lehet. Bár akkor ezek szerint nincs hatása a cicára, gondolom nálatok nem volt gond ebből. Szemforgató

Nálunk se!!!

Egyébként a Frontlinet sem szabad kutyáét macskára tenni. Más a dózis!
Tudtommal ezek a szerek 2-3 nap után úgy beszívódnak,hogy nem okoznak gondot. A simogatást is az első pár napban kell kerülni.
Bár az igaz,hogy mindegyik ilyen szer valahol méreg is egyben,sajna!!!
De valamit muszáj tenni ezek ellen a fránya kullancsok ellen!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 18 / 19 oldal [457 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 16, 17, 18, 19 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu