Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 18. Csütörtök 23:30
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Harc, a kullancsok ellen
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 19 oldal [457 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 17, 18, 19 Következő
Szerző Üzenet
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 18. Csütörtök 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
zazsa írta:
Muha-klán írta:
zazsa írta:
Sziasztok

Valaki nem ismerei közelebről az Ex.spot-ot állítólag jó csak még nem olyan felkapott.

Előre is köszi

Szia!
Azt,hogy mennyire felkapott szer nem tudom,de azt igen,hogy én már 4.éve ezt használom nálam mind a 4 kutyán 100%-osan megbízható.Olajos szer majdnem 2hétig meglátszik a kutya nyakán,hogy rátetted,de szerintem ennyit megér.

Huh ez ó hír és köszi a választ, mert még ez a legolcsóbb de lehet pont azért mert nem reklámozzák annyira. Nagyon Boldog

Szia!

Nekünk is ezt ajánlotta a doki, igaz még csak 2. hónapja használom,de eddig még nem volt vele baj. (kopp-kopp.)
Én korábban a Frontline Combo-t használtam, de többször találtam rajta kullancsot, és egyszer benne is. Ekkor váltottunk.
Mosoly

Szia!
mi régebben használtunk Advantixot az nem vált be, majd Frontline Combora váltottunk ami szerencsére eddig bevált. nemangyal
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 17. Szerda 8:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Muha-klán írta:
zazsa írta:
Sziasztok

Valaki nem ismerei közelebről az Ex.spot-ot állítólag jó csak még nem olyan felkapott.

Előre is köszi

Szia!
Azt,hogy mennyire felkapott szer nem tudom,de azt igen,hogy én már 4.éve ezt használom nálam mind a 4 kutyán 100%-osan megbízható.Olajos szer majdnem 2hétig meglátszik a kutya nyakán,hogy rátetted,de szerintem ennyit megér.

Huh ez ó hír és köszi a választ, mert még ez a legolcsóbb de lehet pont azért mert nem reklámozzák annyira. Nagyon Boldog

Szia!

Nekünk is ezt ajánlotta a doki, igaz még csak 2. hónapja használom,de eddig még nem volt vele baj. (kopp-kopp.)
Én korábban a Frontline Combo-t használtam, de többször találtam rajta kullancsot, és egyszer benne is. Ekkor váltottunk.
Mosoly
zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 16. Kedd 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
zazsa írta:
Sziasztok

Előre is köszi

Szia!

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 16. Kedd 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Sziasztok

Előre is köszi

Szia!
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 16. Kedd 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Előre is köszi

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 7. Csütörtök 7:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

avalanches írta:
Sziasztok!
Én tavaly kipróbáltam az SKUDO ultrahangos kullancsriasztót,és be is vált,de idén semmit nem használt az új,minden egyes lakótelepi séta után egy kullancs tuti volt Topiba!Úgyhogy olvasgattam a fórumot,és ma megvettem a Kiltix nyakörvet és az Ex spot-ot.Nagyon kiváncsi vagyok,mert idegesitő mindig ezen aggódni hogy mikor megy bele a szemét kis kullancs,és hogy nehogy elkapja a fertőzést.Kérdésem hogy a kettő együtt szerintetek nem káros a kutyára?Mert mindegyik elég sok vegyszert tartalmaz.Másik kérdésem hogy így,hogy rajta van mindig-lakásban is-a nyakörv,igy is lehet ugyanúgy dédelgetni,puszilgatni a kutyit,ránk nézve nem káros?Meg hát velem is alszik az ágyban:)A szaga egyébként szerintem elviselhető..köszi előre is a választ!üdv:Kata

Mi is használjuk a Kiltixet, és amióta feltettem rá, ugyanúgy szétcsókolgatom nagy vigyor ha annyira káros lenne, manapság nem hiszem, hogy engednék forgalomba hozni.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 7. Csütörtök 7:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
avalanches írta:
Sziasztok!
Én tavaly kipróbáltam az SKUDO ultrahangos kullancsriasztót,és be is vált,de idén semmit nem használt az új,minden egyes lakótelepi séta után egy kullancs tuti volt Topiba!Úgyhogy olvasgattam a fórumot,és ma megvettem a Kiltix nyakörvet és az Ex spot-ot.Nagyon kiváncsi vagyok,mert idegesitő mindig ezen aggódni hogy mikor megy bele a szemét kis kullancs,és hogy nehogy elkapja a fertőzést.Kérdésem hogy a kettő együtt szerintetek nem káros a kutyára?Mert mindegyik elég sok vegyszert tartalmaz.Másik kérdésem hogy így,hogy rajta van mindig-lakásban is-a nyakörv,igy is lehet ugyanúgy dédelgetni,puszilgatni a kutyit,ránk nézve nem káros?Meg hát velem is alszik az ágyban:)A szaga egyébként szerintem elviselhető..köszi előre is a választ!üdv:Kata

Szia!

Velünk is együtt alszanak, és semmi. Mindkettőn kiltix van, és Prac-tic spot on.

Én úgy gondolom ha káros ránk akkor nem az egyik pillanatról a másikra káros hanem szépen fokoatosan hat a szerveinkre, én így gondolom de ettől függetlenül mi is ezt használjuk és vele alszok. A másik meg az hogy ha káros is a mi drága kis kedvencünkre nem az? ezt nem értem vagy úgy godolják ők állatok aztán had menyjen nekik a vegyszer úgyhogy nem tudom, elég elgondolkodató és már lehetne rá valami logikus kutatásos válasz!

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 6. Szerda 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

avalanches írta:
Sziasztok!

Szia!

Velünk is együtt alszanak, és semmi. Mindkettőn kiltix van, és Prac-tic spot on.
avalanches
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 6. Szerda 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most olvastam hogy várni kell 1-2napot ha egyszerre akarom használni a nyakörvet meg a kencét!Én felraktam rá a Kiltixet,majd 1óra múlva rácsöpögtettem a nyakára az ex-spotot,remélem nem csináltam nagy bajt Szomorú
Vissza az elejére
avalanches jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
avalanches
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 6. Szerda 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Vissza az elejére
avalanches jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Máj. 2. Szombat 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
zsera írta:
vikcey írta:
zsera írta:
Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a kutyámon már vagy 2, de inkább másfél hónapja van kiltix és ennek ellenére belemegy a kullancs illetve van ami belemegy és elpusztul. dühbegurul Már olyat is tapasztaltam, hogy belement menövekedett, de nem vér volt benne hanem valamilyen áttetsző folyadék. Ilyenkor mi van? Node háll istennek nem történt semmi gond a kicsinkkel.
Kösz

szia! folyamatosan rajta van a Kiltix? nem tudom mit lehetne tenni már ellenük... Összezavart nálunk az utcában van aki Kiltix mellett cseppet is használ már.. amit még esetleg tenni lehet, hogy minden séta után átnézed a kutyusodat, és talán a befúródás előtt megtalálod.

nekem az állatorvos azt mondta, hogy nem szabad egyszerre kiltixet és cseppet is használni a kutyán. Én minden séta előtt átfújom a kutyákat Neostomozannal (mármint higítva) soha egyet sem találok bennük pedig mi aztán nem a városban hanem az erdőben dzsindzsában és egyéb elég fertőzött helyen mászkálunk.

akkor majd szólok is nekik, hogy Nektek mit mondott az orvos. úgy tűnik ezt is orvosa válogatja... Összezavart
puszitküld

ezt én is olvastam lehet pont a kiltix használati utasításában de ha nem ott akkor már nem tudom hol, de szerintem sem jó a kettő együtt.

Nekönk meg pont azt mondta a dokink, hogy ő azt javasolja, hogy manapság használjzunk még spot ont is a kiltix mellett, mert annyi a fertőzött kullancs, hogy jobb félni.
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 29. Szerda 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
vikcey írta:
zsera írta:
Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a kutyámon már vagy 2, de inkább másfél hónapja van kiltix és ennek ellenére belemegy a kullancs illetve van ami belemegy és elpusztul. dühbegurul Már olyat is tapasztaltam, hogy belement menövekedett, de nem vér volt benne hanem valamilyen áttetsző folyadék. Ilyenkor mi van? Node háll istennek nem történt semmi gond a kicsinkkel.
Kösz

szia! folyamatosan rajta van a Kiltix? nem tudom mit lehetne tenni már ellenük... Összezavart nálunk az utcában van aki Kiltix mellett cseppet is használ már.. amit még esetleg tenni lehet, hogy minden séta után átnézed a kutyusodat, és talán a befúródás előtt megtalálod.

nekem az állatorvos azt mondta, hogy nem szabad egyszerre kiltixet és cseppet is használni a kutyán. Én minden séta előtt átfújom a kutyákat Neostomozannal (mármint higítva) soha egyet sem találok bennük pedig mi aztán nem a városban hanem az erdőben dzsindzsában és egyéb elég fertőzött helyen mászkálunk.

akkor majd szólok is nekik, hogy Nektek mit mondott az orvos. úgy tűnik ezt is orvosa válogatja... Összezavart
puszitküld

ezt én is olvastam lehet pont a kiltix használati utasításában de ha nem ott akkor már nem tudom hol, de szerintem sem jó a kettő együtt.

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 29. Szerda 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
zsera írta:
Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

Kösz

puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 29. Szerda 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

Kösz

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 29. Szerda 9:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

Kösz

Szia!
Persze, éjjel-nappal rajta van már szinte tanácstalanok vagyunk az udvari légkör már nem elégiti ki és a séta már-már kezd életveszélyes lenni. Igazad van azon kivűl, hogy séta után jól átnézem nem tehetek mást csak még mindig ott van, hogy nem veszek észre egyet és máris ott a baj. Egyébként a Protect spray-t keztem el használni minden séta előtt befujom az alvázát.Egyébként egy állatorvos ajánlott egy állítólag jó dolgok NEOSTOMOSAN koncentrátum. Ha a protect nem válik be jön ez az új kisérlet, de szerintem ez a sok vegyszer sem jót.
Egyébként az a fura, hogy ha bele megy a kullancs nem vér van a bönyögéjébe hanem valamilyen átetsző izé.
HÁT EZ VAN.
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 28. Kedd 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
Betty69 írta:
Sziasztok!

Kösz

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 28. Kedd 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Betty69 írta:
Sziasztok!

Kösz

növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 18. Szombat 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm a segítséget. Szerencsére azóta is ugynolyan szeleburdi a kis Csoki mint volt, így nagy az esély,hogy semmi baj. Persze figyelem folyamatosan.
A permetről meg azt mondták, hogy be fogják vagy már be is van tiltva, merthogy veszélyes.
Így hétvégén megyünk Fresibe Kiltixért, olyan sokan mondtatok jót róla, az se zavar ha egy kis szaga lesz, de tudjam a blökiket akkora biztonságban, amekkorában lehet.
Van nekünk is fújós Frontline, májusban megyünk Tihanyba, majd ott mi is befújkáljuk az "alvázat" Razz
Még egyszer köszi és puszitküld
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

stenci79 írta:
Pár nappal előtte kaptak Frontlinet.
Ha a Kiltixet használjuk, az távol is tartja őket vagy csak ugyanúgy elpusztulnak tőle ha rákerültek?

Hajdanában-danában már sok mindent leírtam a témával kapcsolatosan (ami persze nem szentírás, csak tapasztalat + utánajárás), de most sem idő, sem kedvem visszakeresni, azért néhány "alapvetés":
- 100%os kullancs elleni védelem - sajnos - nem létezik.
- a kullancsriasztó/ölő szerek az esetek többségében önmagában nem tartják távol a kullancsot (nem is ez a funkciójuk), hanem igyekeznek elpusztítani az állatra jutott élősködőt, még mielőtt árthatna;
- a kullancs ugyanis csak akkor fertőz(het) ha már a véráramba becsatlakozott, és az legalább 1-1,5 óra (szerencsés esetben mire ez bekövetkezne az élősködő már elpusztult a beszlopált méregtől;
- nem minden kullancs fertőzött, igaz a fertőzött kullancsok aránya rohamosan nő.

Mi 5 éve Kiltixet használunk + erdei túrák előtt a lábait, hasa alját befújjuk Frontline sprével + minden séta után gyors "ellenőrzés". (mondjuk T.J.-nél ez annyival könnyebb, hogy nyírott és kozmi után jó ideig nagyon egyszerű észrevenni a kullancsot)

stenci79 írta:
Plusz megyünk a gazdaboltba és veszünk kullancs elleni permetszert, mert hát persze hogy a saját kertünkben történt az eset.

1./ Szakemberek szerint a kullancs elleni lokális védekezés (ld. udvar permetezése) kidobott pénz és kb. annyit ér, mint halottnak a puszi. A kullancs terjedési lehetőségeinek sokrétűsége miatt gyakorlatilag akár minden nap lehet(ne) újra permetezni.
2./ A korábbi ismereteim szerint a kullancs elleni valóban hatékony szerek olyanok, hogy nem is kerülhetnek "gazdabolti" forgalomba, mert szakképzettség kell a használatukhoz. (ha a boltban valamit mondanak, az még nem feltétlenül igaz Embarassed )

Tudom, most nem nyugtattalak meg, de okosságosabbat nem tudok mondani. Sír vagy nagyon szomorú
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

stenci79 írta:
Sziasztok!
Tegnap megvolt az első találkozásunk ezekkel a dögökkel.
Délután Csoki orrán találtam egy befúrodott kullancsot. Tiszta ideg voltam míg hazajött a párom, mert egyedül úgyse tudtam volna kiszedni. Sikerült egészben eltávolítani és szerencsére addigra már megdöglött és nem is volt nagy. Szerintetek látogassuk meg az állatorvost, vagy csak figyeljem, hogy nem-e lesz levert? Ha ilyen gyorsan kimúlt, gondolom igen kicsi a fertőzés veszélye. Pár nappal előtte kaptak Frontlinet.
Ha a Kiltixet használjuk, az távol is tartja őket vagy csak ugyanúgy elpusztulnak tőle ha rákerültek?
Bocsi hogy ilyen hosszú voltam, de nekünk ez az első ilyen eset, és ideses vagyok, hogy mit is csináljak.
Hú de útálom ezeket a dögöket rosszkedvû
Plusz megyünk a gazdaboltba és veszünk kullancs elleni permetszert, mert hát persze hogy a saját kertünkben történt az eset.
Mindenkinek kullancsmentes szép hétvégét kívánok puszitküld

Szia.
Az nagyon jó ötlet, hogy lepermetezitek a kertet.
Hogy menjetek, vagy ne, az jó kérdés. Egy ismerősömnek a westije kullancsfertőzés miatt "ment el", úgyhogy ő biztos vinné a kutyáját. De ha fertőzött lenne a kullancs akkor a kutya első tünetei között a levertség, kedvetlenség fordulna elő. Ezt észre fogod venni.
Én várnék, és figyelném a kutyát. Ha azonban kedvetlenebb lenne, akkor elvinném orvoshoz.
Mert tudod, az időben nem észrevett kullancsfertőzés sokszor nem menthető.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
stenci79
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 17. Péntek 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tegnap megvolt az első találkozásunk ezekkel a dögökkel.
Délután Csoki orrán találtam egy befúrodott kullancsot. Tiszta ideg voltam míg hazajött a párom, mert egyedül úgyse tudtam volna kiszedni. Sikerült egészben eltávolítani és szerencsére addigra már megdöglött és nem is volt nagy. Szerintetek látogassuk meg az állatorvost, vagy csak figyeljem, hogy nem-e lesz levert? Ha ilyen gyorsan kimúlt, gondolom igen kicsi a fertőzés veszélye. Pár nappal előtte kaptak Frontlinet.
Bocsi hogy ilyen hosszú voltam, de nekünk ez az első ilyen eset, és ideses vagyok, hogy mit is csináljak.
Hú de útálom ezeket a dögöket rosszkedvû
Mindenkinek kullancsmentes szép hétvégét kívánok puszitküld
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 15. Szerda 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

anime írta:
Én ma fürdetés közben találtam egy már befúródott dögöt Evil or Very Mad . Még nem volt olyan nagy és nem jött belőle vér(szerintem) de azért én is aggódom. Mi Frontline-t használunk de ezek szerint hiába.
A kérdésem, hogy elég ha a kiltixet használjuk?
Igaz, hogy büdös?(mert én egy fél méterre alszom este a kutyától)
Tudnátok valami olyan cseppet ajánlani ami tényleg bevált?

Szia!!

A Kiltix jó nagyon,mi is azt használjuk,nálunk a fejemen alszik pirul Fügcse.Büdös,de nem olyan mint a régi fekete bolhaírtó. Kibírható tényleg!
puszitküld

cseppet használhatsz hozzá:jó amit Judit írt,pár sorral lejebb..
anime
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 15. Szerda 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én ma fürdetés közben találtam egy már befúródott dögöt Evil or Very Mad . Még nem volt olyan nagy és nem jött belőle vér(szerintem) de azért én is aggódom. Mi Frontline-t használunk de ezek szerint hiába.
A kérdésem, hogy elég ha a kiltixet használjuk?
Igaz, hogy büdös?(mert én egy fél méterre alszom este a kutyától)
Tudnátok valami olyan cseppet ajánlani ami tényleg bevált?
Vissza az elejére
anime jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 15. Szerda 8:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Detty írta:
Köszi a segítségeteket! Mosoly Remélem mi nyerünk, és nem a kullancsok! izom puszitküld

Tegnap sajnos én is találtam Marciban egy dögöt! Evil or Very Mad már megszívta magát, a doki szedte ki, remélehetőleg nincs semmi baj! Összezavart
Advantix cseppet használtunk, amit 2 hete tettek rá, ezek szerint ez sem túl jó! Szomorú most feltettem én is a Kiltixet.
Vigyázzatok! puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
Detty
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 14. Kedd 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi a segítségeteket! Mosoly Remélem mi nyerünk, és nem a kullancsok! izom puszitküld
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 19 oldal [457 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, ..., 17, 18, 19 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu