Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Máj. 27. Hétfő 12:48
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Harc, a kullancsok ellen
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 19 oldal [457 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 17, 18, 19 Következő
Szerző Üzenet
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 3. Kedd 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nooiiiii írta:
Ixi írta:
nooiiiii írta:
Ixi írta:
Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

Az az oltóanyag, nem? félénk

De miben van az benne?Sejtem, a topikból kifolyólag,de valaki fel tudna világosítani?

A babézia ellenszere.Sajnos pont most van kullancs-szezon, úgyhogy nagyon kell figyelni a kutyusokra.

Köszönöm az infókat.Sejtettem, de nem voltam biztos.És ha nincsen az miért olyan gond?Ha elkapja a kis vacak nem jut gyógyszerhez?De ilyen hogyan lehetséges?Nem a 21.században élünk?
rosszkedvû

Hát ez az...Mesélte a dokink, hogy egy másik orvos tőle kért imizolt, mert sajnos neki elfogyott, és sehol nem tudott beszerezni.Azért ez tényleg durva a 21. században. fejvakar

Tudjátok azért a gyógyszeripar nem egészen így működik, hogy 21. század vagy 30. Ha egyszer hiánycikk valami miatt, az nem századfüggő. Egészen bagatell apróságok miatt is teljes szállítányokat fagyaszthatnak be, mivel a gyógyszertörvények néha már értelmetlenül is szigorúak.
nooiiiii
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
nooiiiii írta:
Ixi írta:
Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

De miben van az benne?Sejtem, a topikból kifolyólag,de valaki fel tudna világosítani?

A babézia ellenszere.Sajnos pont most van kullancs-szezon, úgyhogy nagyon kell figyelni a kutyusokra.

Köszönöm az infókat.Sejtettem, de nem voltam biztos.És ha nincsen az miért olyan gond?Ha elkapja a kis vacak nem jut gyógyszerhez?De ilyen hogyan lehetséges?Nem a 21.században élünk?
rosszkedvû

Hát ez az...Mesélte a dokink, hogy egy másik orvos tőle kért imizolt, mert sajnos neki elfogyott, és sehol nem tudott beszerezni.Azért ez tényleg durva a 21. században. fejvakar
Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nooiiiii írta:
Ixi írta:
Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

rosszkedvû
nooiiiii
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

Valószínűleg a babézia (babesiosis) elleni oltóanyag neve imizol.
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Ixi írta:
Mi az az imizol?

kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
Mi az az imizol?

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi az az imizol?
nooiiiii
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Figyelem!!!!!
Tegnap kaptam eg yolyan infót az állatkórházban, hogy az egész országban sőt a környező országokban is imizol hiány van. Valami gond volt a cégnél akik gyártjákvaami probléma lépett fe és egy időre leálltak a gyártásával.
Szóva mindenki még sokal de sokkal jobban figylejen ezekre a r...dt dögökre nehogy valamelyik ebzet véletlen mégis babéziás legyen.
Ha esetleg valaki más is kapott hasonló infókat vagy hasonló de vmiben mégis eltér nagyon örülnék ha megosztaná velem mert nagyon aggaszt a dolog.

Ma voltunk Kyrával a dokinál, megkapta a Lyme-kór elleni védőoltást. Rákérdeztem az imizol hiányra, és sajnos igaz. Úgyhogy tényleg nagyon kell vigyázni!!! mérges
Vissza az elejére
Ixi
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 2. Hétfő 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Használ valaki rajtam kívül szórófejes virbac-ot?
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 64

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 1. Vasárnap 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én nem is nagyon merem sétálni vinni a lányokat. Csak a kertben rohangásznak, meg rövid utakra megyünk, de nem az erdő felé. Ha az imizol hiánycikk, akkor nagyon kell vigyázni ! Neutral
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 1. Vasárnap 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mi is ma vettük Kiltix nyakörvet. A Frontline spray mintha nem használt volna annyira, mármint lehet az én hibám de nem is engedtek magát befújni.
3-4 nappal ezelőtt találtunk a szeme felett egy kisebbet hát azt 2. nap után engedte kicsípni. De még mozgott bennt a kullancs, és úgye írta, hogy a pofijánál ne fújjunk, hanem gumikesztyű segítségével kenjük rá Neki.
Hát innen látszott hogy ez annyira nem ment. Mert előtte is volt akkor a szeme alatt. Reméljük a Kiltix beválik! Wink

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 24. Szombat 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Figyelem!!!!!
Tegnap kaptam eg yolyan infót az állatkórházban, hogy az egész országban sőt a környező országokban is imizol hiány van. Valami gond volt a cégnél akik gyártjákvaami probléma lépett fe és egy időre leálltak a gyártásával.
Szóva mindenki még sokal de sokkal jobban figylejen ezekre a r...dt dögökre nehogy valamelyik ebzet véletlen mégis babéziás legyen.
Ha esetleg valaki más is kapott hasonló infókat vagy hasonló de vmiben mégis eltér nagyon örülnék ha megosztaná velem mert nagyon aggaszt a dolog.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 23. Péntek 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi mindenkinek a tanácsokat, azt hiszem maradunk a cseppeknél, kipróbálom következőnek az Exspot-ot, és most azt gondolom, a Bükkbe is csak télen megyünk, akkor legalább kisebb a kockázat Nagyon Boldog . De úgy szeretnek az erdőben futkosni, de a hülye kullancsok miatt lehet ritkítani kellene a kirándulást. Csak olyan jó hétvégén kiszabadulni velük a városból, a szokásos utcai sétát felváltani egy kis erdei kergetőzéssel.
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen, én is emlékszem, levendulaolaj volt. Állitólag patikában lehet kapni. Nem próbáltam, de sztem a mostani kullancsok iszonyat túlélők lettek, nem biztos hogy holmi kis levendula hatásos ellenük. mérges
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Hál.istennek, hogy nem vagyunk kiállitási kutyák. Akkor most ezért is aggódnom kéne Nagyon Boldog Egyébként hámot használok a kicsiknek, a berninek pedig textilnyakörve van, de csak a séták alatt van rajta. Most kimentem megnéztem - mert neki hosszú a szőre - de én nem látok rajta törést . Igaz, a berni szőre puha és hosszú, nem olyan, mint a németjuhászé.

Majd megpróbálok keresni képet, és megmutatom,hogy Rex bundája milyen volt. Egyébként ettől függetlenül nála nagyon bejött a Kiltix.
Szerencsére most a Frontline Combo jónak bizonyul Arthurnál. (De hangsúlyozom, nagyon régen voltunk utoljára kirándulni. Embarassed )
Valaki egyszer írt valamit ebben a topicban valamiféle levendulás készítményről, lehet,hogy az beválna kirándulásokkor kiegészítőnek..?
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
vikcey írta:
Rit írta:
pronizsuzsa írta:
Rit írta:
Ha kiállításra szeretnéd vinni a továbbiakban is a kutyusaidat,akkor nem ajánlatos nyakörvet használnod,mert kikoptatja a szőrüket.
Mosoly

Hááát ezzel azért vitatkoznék, mert mi harmadik éve kiltix nyakörvet használunk midhárom kutyánál, állandóan. És egyiknek sincs kikopva a szőre, sőt, még a nyári melegben sem hagy nyomot rajtuk.
Rita Te ezt miből gondolod?
Egyébként meg ha ez igaz lenne, akkor aki nem jár kiállitásra annak nem számit, hogy kikopik-e a szőre a kutyának vagy sem?

Onnan tudom,hogy a németjuhász kutyánknál 6 éven át ezt használtuk, és bizony kikopott tőle a szőr a nyakán. Volt szőre a nyakörv alatt természetesen, de olyan volt,mintha rövidebbre lett volna vágva ollóval.

Bocs, ha megsértettelek,de ez alap,hogy kiállítási kutyánál ne legyen rajta állandóan nyakörv a kutyán. Mint ahogy az is,hogy bőr nyakörvet sem használunk kiállítási kutyán.Ezeket Mónitól tudom, ha én rosszul tudom,akkor bitonyára ő is.

Nem mintha én a Mayán bőr nyakörvet használnék de miért nem szabad kiállítási kutyán bőr nyakörvet használni? megfogja a szőrét? Embarassed Embarassed Embarassed

Megtöri a szőr vonalát. Nem tudom,hogy a bordernél mennyire látszik, lévén sosem volt borderem, de nagyon sok westie-n észre lehet venni, hogy ha leveszed a nyakörvet akkor látszik a szőrben,hogy rajta volt. (És nem arra gondolok,hogy lelapul, miután megfésülöd akkor is látszik a törés.)

Jaaa így oké én azt hittem,hogy talán a bőr megfogja a szőr vagy valami hasonló.
Megtörni megtöri a szőrt, de szerencsére ha megfürdetem és kiszárítom a törés az eltűnik, mivel a bordert az kell kállítás előtti napon fürdetni.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hál.istennek, hogy nem vagyunk kiállitási kutyák. Akkor most ezért is aggódnom kéne Nagyon Boldog Egyébként hámot használok a kicsiknek, a berninek pedig textilnyakörve van, de csak a séták alatt van rajta. Most kimentem megnéztem - mert neki hosszú a szőre - de én nem látok rajta törést . Igaz, a berni szőre puha és hosszú, nem olyan, mint a németjuhászé.
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Rit írta:
pronizsuzsa írta:
Rit írta:
Ha kiállításra szeretnéd vinni a továbbiakban is a kutyusaidat,akkor nem ajánlatos nyakörvet használnod,mert kikoptatja a szőrüket.
Mosoly

Hááát ezzel azért vitatkoznék, mert mi harmadik éve kiltix nyakörvet használunk midhárom kutyánál, állandóan. És egyiknek sincs kikopva a szőre, sőt, még a nyári melegben sem hagy nyomot rajtuk.
Egyébként meg ha ez igaz lenne, akkor aki nem jár kiállitásra annak nem számit, hogy kikopik-e a szőre a kutyának vagy sem?

Onnan tudom,hogy a németjuhász kutyánknál 6 éven át ezt használtuk, és bizony kikopott tőle a szőr a nyakán. Volt szőre a nyakörv alatt természetesen, de olyan volt,mintha rövidebbre lett volna vágva ollóval.

Bocs, ha megsértettelek,de ez alap,hogy kiállítási kutyánál ne legyen rajta állandóan nyakörv a kutyán. Mint ahogy az is,hogy bőr nyakörvet sem használunk kiállítási kutyán.Ezeket Mónitól tudom, ha én rosszul tudom,akkor bitonyára ő is.

Nem mintha én a Mayán bőr nyakörvet használnék de miért nem szabad kiállítási kutyán bőr nyakörvet használni? megfogja a szőrét? Embarassed Embarassed Embarassed

Megtöri a szőr vonalát. Nem tudom,hogy a bordernél mennyire látszik, lévén sosem volt borderem, de nagyon sok westie-n észre lehet venni, hogy ha leveszed a nyakörvet akkor látszik a szőrben,hogy rajta volt. (És nem arra gondolok,hogy lelapul, miután megfésülöd akkor is látszik a törés.)
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
pronizsuzsa írta:
Rit írta:
Mosoly

Future Hope kennel
Vissza az elejére
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Rit írta:
Mosoly

Bocs, ha megsértettelek,de ez alap,hogy kiállítási kutyánál ne legyen rajta állandóan nyakörv. Mint ahogy az is,hogy bőr nyakörvet sem használunk kiállítási kutyán.Ezeket Mónitól tudom, ha én rosszul tudom,akkor bizonyára Ő is.

Legutóbb Rit szerkesztette (2008 Máj. 22. Csütörtök 18:29), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Rit jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Rit írta:
Mosoly

Szerintem Rita arra gondlt,hogy azon a részen ahol a nyakörv van ott olyan a szőre mintha elaludta volna, lesz benne egy "törés". Mondjuk én ezt a Miminem nem veszem annyira észre ellenben a Mayánál akinek ugye hosszú a szőre ott észre lehet venni. De inkább legyen kócos mint babéziás Nagyon Boldog
Future Hope kennel
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Mosoly

Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
Nórika78 írta:
A frontline nálunk semmit sem ér!!! Három kutyából kettőben találtam kullancsot, és éltek. Azt mondta a dokink, hogy belemehet így is, de nyugodjak meg, egyből elpusztul. Na, ezek éltek, csak úgy mozgott a lábuk. Ráadásul az egyiket a kicsiből most szedtem ki, Lorából még rendelési időben a doki. És béna voltam, beleszakadt a feje. Még sose szedtem én ki, szerencsére csak ritkán volt, és mindig pont napközben vettem észre. De most nem akartam reggelig várni, bazi nagy volt. Azt olvastam, inkább szakadjon bele, mint az egész benne legyen. Most meg izgulhatok, hogy ne legyen semmi baj. Szerintetek mire cseréljem a frontline-t? Vmi másik spot-onra, vagy nyakörvre? Rajtunk csak sétakor van nyakörv, nemtom hogy viselnék ha folyamatosan abban lennének. Meg hát ők is velünk alszanak, és írtátok, hogy büdös. De ha az jobb, én elviselem. Jól kétségbe estem. Ez a vasárnapi Bükki kirándulás eredménye, pedig átnéztük őket, magamra is mérges vagyok, hogy nem vettem észre. Pedig a szőrükről is leszedtünk kutyánként legalább 15-öt.
Ja, és ahogy kiszedtem, kicsit látszik egy szálkaszerű vmi, az lehet a beleszakadt rész, és olyan az egész, mint egy szúnyogcsípés. Ez normális???Ez hosszúra sikerült, de pánikolok Nagyon Boldog

Szia Nóri!

Mi Exspot -ot használunk,nekem ez vált be,mióta ezt használjuk még én sem találtam bennük kullancsot,bár mi sem járunk erdőben.

Nekem csak egy bajom van az exspottal, hogy olyan büdös, hogy az botrány. Nálunk most kipróbáltuk a kiltixet, az van rajtuk. Meg nekünk a dokink a Prac-tic-ot ajánlotta, hogy az most őj fajta, de nagyon jó. Nem tudom, mi még nem próbáltuk.
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22. Csütörtök 6:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
A frontline nálunk semmit sem ér!!! Három kutyából kettőben találtam kullancsot, és éltek. Azt mondta a dokink, hogy belemehet így is, de nyugodjak meg, egyből elpusztul. Na, ezek éltek, csak úgy mozgott a lábuk. Ráadásul az egyiket a kicsiből most szedtem ki, Lorából még rendelési időben a doki. És béna voltam, beleszakadt a feje. Még sose szedtem én ki, szerencsére csak ritkán volt, és mindig pont napközben vettem észre. De most nem akartam reggelig várni, bazi nagy volt. Azt olvastam, inkább szakadjon bele, mint az egész benne legyen. Most meg izgulhatok, hogy ne legyen semmi baj. Szerintetek mire cseréljem a frontline-t? Vmi másik spot-onra, vagy nyakörvre? Rajtunk csak sétakor van nyakörv, nemtom hogy viselnék ha folyamatosan abban lennének. Meg hát ők is velünk alszanak, és írtátok, hogy büdös. De ha az jobb, én elviselem. Jól kétségbe estem. Ez a vasárnapi Bükki kirándulás eredménye, pedig átnéztük őket, magamra is mérges vagyok, hogy nem vettem észre. Pedig a szőrükről is leszedtünk kutyánként legalább 15-öt.
Ja, és ahogy kiszedtem, kicsit látszik egy szálkaszerű vmi, az lehet a beleszakadt rész, és olyan az egész, mint egy szúnyogcsípés. Ez normális???Ez hosszúra sikerült, de pánikolok Nagyon Boldog

Szia Nóri!

Mi Exspot -ot használunk,nekem ez vált be,mióta ezt használjuk még én sem találtam bennük kullancsot,bár mi sem járunk erdőben.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 5 / 19 oldal [457 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 17, 18, 19 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu