Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 13:43
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Ápolás, kozmetika
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 150 / 150 oldal [3739 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 148, 149, 150
Szerző Üzenet
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szóval!

CSak ajánlani tudom ezeket a termékeket!
(titkon beszerveztek, hogy növeljük az eladást.... lol lol lol )

Nam, tényleg szuperek!
Ariandi, kösz a tippet! HÉRY bevált! Mosoly
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szemtisztító:
Nagyon finom illatú, zselés! A Lufi szeme nagyon könnyezik, nem gyulladt, de a sok könny elszínezte a szőrt. Egyszer használtam a szemtisztítót, és már látom a változást. Nem lett fehér közel sem, de sokkal szebb! Egy használat után...
(Uhh, vagy csak már én látom így???)

A többit nem próbáltam még ki...
Vissza az elejére
Eszti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Bevásároltam a Hérynél!
Most vettem először Héry termékeket, és leírom miket tapasztaltam.

Vettem Confort Spray-t, szemápolót, fülápolót, és általános tisztító lemosó folyadékot.

Confort Spray: Naggggyon jó! Befújod, por állagú, vársz 3 percet, és kifésülöd. Tipp-topp csilli-villi a kutya, aki előtte szürke volt a szutyoktól (DORKA)!
És az illatáról meg nem is beszélek, mennyei, finom illatos fehér baba! Kicsit a szőre puhult tőle, de szerintem átmeneti, és közel sem annyira, mint fürdetés után...
Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Tényleg tépkedni kell a kutyi füléből a szőrt?

Igen, én is úgy tudom, hogy tépkedni kell. Bár én a másfél év alatt még egyszer sem téptem ki neki..a kozmetikusra bízom és ő meg is teszi.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mint friss gazda kérdem. Tényleg tépkedni kell a kutyi füléből a szőrt?
A doki szerint most kell megszoktatni vele, mig kicsi. Nekem kissé embertelennek tűnik.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
porszivocska
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 17:50    Hozzászólás témája: ápolószerek v.már make-up? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kérdésem annyi(miután átböngésztem az oldalt):Vki már sminkeli a kutyáját?Miaz hogy ilyen fehérítő,olyan fehérítő,korrektor rúzs Kérdés Kérdés Exclamation mindenféle színezők??
Ok hogy nem káros,meg természetes anyagból,meg mittudomén,de kell ez egy kutyának?
Többnyire itt a fórumon azt mondtátok,hogy még sampont sem kell/szabad,csak sima vízzel fürdetitek!
Én teljesen megrémültem,hogy ennyi minden kencefice van az állatoknak,és szerintem feleslegesen!!
Miket kitalálnak,csak hogy pénzt költsünk(pl.talp ápoló balzsam Kérdés )
Döbbent
Vissza az elejére
porszivocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Eszti
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Felhívtam a Selbruhásokat, a Héry termékek közül némelyik most akciós. Még jó ideig akciósak is lesznek.
Nagyon jó árakon vannak itt ezek a termékek!!!
Pl.: Szemtisztító folyadék itt 1000 FT-ért kapható, máshol ugyanez, ugyanebben a kiszerelésben 1800 Ft!
Samponok is jóval olcsóbbak itt, mint máshol!
A héten elmegyek bevásárolni. (már ha lesz rá időm, mert csak 6-ig van nyitva, és nem biztos, hogy odaérek... Szemforgató
Bár a főnököm tudja, hogy mindent a kutyáimért... lol
Vissza az elejére
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Héry termékeket most hétvégén a kiállításon is árulták! Elképzelhető, hogy a Derby-n is kint lesznek! :blueflowerface:
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tegyük ezt is külön helyre! Összegyűjtve mindenki tapasztalatát. :thumbleft:

Jöhet minden ami az alábiakkal kapcsolatos:
"fürdetés, szőrzet, testrészek ápolása (fül, karmok, mancsok, stb.), fogak, eszközök"
(cookies-t idéztem cool )

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France

Legutóbb Mooney szerkesztette (2004 Okt. 12. Kedd 12:07), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ariandi írta:
...valamint szép, ápolt szőre lesz.

Ez látszik az összes képen ami Mollyról készültek! Engem már az is meggyőzött! wink Pedig nemigen látom a kislányt élőben, de nemhiszem, hogy a fénykép sokat csalna..

Az előbb megnéztem a weboldalukat...gondolatban máris elköltöttem vagy 10ezer forintot. Nagyon Boldog

Vissza az elejére
ariandi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon szeretem ezeket a termékeket, és a Fressnapf-ban sincs sokkal olcsóbb termék.Ezek nekem beváltak, és nagyon finom illata lesz a kuttynak tőle,valamint szép, ápolt szőre lesz.
ariandi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
ariandi írta:
Hery termékekkel.Fehérítő sampon és szálkás szőrű sampon.
Van a Hérytől hintőporom és Comfort spraym is.

Kérdés És hol lehet ezeket a Héry termékeket beszerezni? Én 1 éve szálkás szőrre való sampont üldözök, de még sosem sikerült találnom.. Összezavart

Ezen az oldalon:
http://www.selbruha.hu/webbolt.php

Én már rendeltem tőlük postán, de személyesen is el lehet menni.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ariandi írta:
Hery termékekkel.Fehérítő sampon és szálkás szőrű sampon.
Van a Hérytől hintőporom és Comfort spraym is.

Kérdés És hol lehet ezeket a Héry termékeket beszerezni? Én 1 éve szálkás szőrre való sampont üldözök, de még sosem sikerült találnom.. Összezavart

Vissza az elejére
ariandi
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 12. Kedd 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Molly-nak olyan szép a szőre! Hogyan ápolod?

Hery termékekkel.Fehérítő sampon és szálkás szőrű sampon.De nem fürdünk sűrűn.A hátát kihagyom, általában csak a lábacskáit,pofiját,hátsó felét,és a hasát mosom meg, ha séta után nagyon koszos.
Van a Hérytől hintőporom és Comfort spraym is.Ha már egy kicsi büdi a kutya, mert már régebben fürdött, vagy éppen hogy nemrég fürdettem, és nem akarom megint fürdetni, akkor befújom egy kicsit. Szerintem is szép lett a szőre, fehér,ápolt, pedig egyáltalán nem viszem túlzásba.1 hétig kórházban voltam, a családom meg sem mosdatta, a képek utána készültek, mégis ápolt.Imádom.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 150 / 150 oldal [3739 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 148, 149, 150
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu