Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 19. Csütörtök 20:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Ápolás, kozmetika
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 149 / 150 oldal [3739 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 147, 148, 149, 150 Következő
Szerző Üzenet
zsuzsuv
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm szépen! Én is nagyon örülök, hogy végre profi helyen van a kuttyom, ha kozmiról van szó. Amúgy is örülök, hogy rátaláltam arra a nőcire, mert hihetetlen jó fej!!!
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsu! Hát valami gyönyörűséges lett Gery!!! Ég és föld a régi kozmetikus és az új munkája. Örülök, hogy rátaláltál erre az új helyre! Látszik, hogy tényleg érdekli mi lesz a kutyusból és ért is a westie kozmetikázásához! Szépséges lett! :love10:

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hahó !

Micsoda kiborotvált popi ! Ettől tudok elgyengülni lol lol
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 9:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönjük a bókokat!!! puszi
Vissza az elejére
zsuzsuv jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Györgyi
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Hát micsoda egy gyönyörűséget látnak szemeim!!!!!! Ilyenkor zokoghat a westilány társadalom Gery elveszett kincsei miatt! lol
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 10. Szerda 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Halihó!
Mi is voltunk kozmiban.
Ilyen volt előtte:

Ilyen lett utána: (ez kozmi után egy nappal készült)

Ez meg a kedvenc képem most róla:
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 9. Kedd 19:51    Hozzászólás témája: Forti fotó Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney !

Csúcs helyes a kutya, először mikor megláttam, nem értettem, hogy kerül a Pedró képe alá Forti név........ A hátulról készült képen abszolút olyan mint a Pedró ! A fejformája, a tartása, minden. Nem rokonok véletlenül ???? lol lol lol
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 9. Kedd 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hátulról is: lol

Sajnos ebben a ronda időben nem tudok jobb képet csinálni.. Szomorú

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Nov. 9. Kedd 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ilyen volt:

Ilyen lett:

Nagyon Boldog

Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 7:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pati írta:
Szerintem lassan kérhetnénk csoportos kedvezményt a westi.site tagoknak.

Ez egyébként nem rossz ötlet. Hogy összeszedni azokat a termékeket, amiket szinte mindannyian használunk, megkeresni a forgalmazót és nagy tételben jóval olcsóbban beszerezni....
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 29. Péntek 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szerintem lassan kérhetnénk csoportos kedvezményt a westi.site tagoknak.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 28. Csütörtök 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jelentem, mi is beszereztük a Hery szárazsampont. Olyan gyönyörű fehér és illatos kutyám lett utána, hogy az valami elképesztő. Nagyon Boldog Azóta egyfolytában őt szagolgatom.. lol

Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irigyellek a gondtalan tisztálkodásért. Perdó két éves, és kész diktátor lett belőle. Ma például a pofácskáján a szőrt a lányommal ketten tudtuk szalonképesre fésülni, tudod már kicsit boglyosak vagyunk, és a kajcsi beleragad. Míg kicsi volt, Pedi sem volt ennyire ellene a fésülködésnek, érdekes módon a kozmetikában imádják, órákat lehet rajta dolgozni, olyan jó fiú . Bezzeg itthon ! A fogmosát általában az orvosok - mi a Hargitai doktorhoz járunk a Lehel uti Állatkórházba - a maradandó fogak kibújását követően ajánlják, már ha a kutyus hagyja. Lehel kapni rágócsíkokat is - a Freesnapfban is - . Ha úgy gondolod, hogy megpróbálod, akkor kicsi korától kezdd el. Pedinek a múltkor néztem a fogait, hát rendesen lepedékesek, úgyhogy holnap megküzdünk a fogkefével. A macsekomnak volt ultrahangos fogkőlevétele, hát kicsit ijesztő állapotban volt utána, úgyhogy inkább a fogmosásra biztatnálak. A Freesnapfban tényleg olcsóbbak a jóminőségű tápok, Pedró most Hill's eszik, neki kb egy éve ez jön be. Egyébként válogatós.
Vissza az elejére
peddington jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A Freesnapf-ban annyi a bibi, hogy az ott dolgozók nem igen akarnak érteni (tisztelet a kivételnek ez a budaőrsiben volt) a termékekhez. A szemtisztitó folyadékot 10 percig kereste az egyik hölgy, ami a szeme előtt volt. Megkérdeztük van-e borjús kaja, hát arra sem tudott válaszolni, bár egy-kettőt végigolvasott, de nem talált. Viszont a táp közel 20-30 %-kal olcsóbb mint itt Veszprémben. Mi junior Eukanubát eszünk. Emellett imádja a SHEBA borjúhusos cicakaját. Persze csak bekeverve kap, változatosságként.
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nálunk a kefélés jutalom. Imádja ahogy a hasát simogatom a kefével. Igy remélem nagykorában is szeretni fogja. A Héry száraz sampon viszont tényleg nagyon jó. Gyönyörű fehér lett tőle, és semmi vakaródzás, vagy ilyesmi, és csodajó illata van. Csak a spray hangját kell megszerettetni vele. Fogpucolásra nincs valami rágnivaló féle? Mintha emlékeznék valami reklámra, hogy tisztítja a fogakat. Mikortól kell például fogat pucoltatni?
Vissza az elejére
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Félájultan olvasom, hogy rendszeresen kefélitek a kutyusokat ! Én is próbálom, próbálom............. az eredmény kissé labilis. Már egy fürdés után is úgy utál, hogy órákig rám sem néz, sértődötten elvonul, enni sem hajlandó. Ha meglátja a kezemben a kefét, már el is viharzik . Ehhez képest tavaly karácsonykor fogkefét és fogkrémet is vettem neki, gondoltam, ez lesz a világ legápoltabb kutyája. Hát tévedtem. A fogkefét még simán sem lehet a szájába tenni, nem még fogkrémmel. Ötletetk van az ördögök megszelídítésére ?
Vissza az elejére
peddington jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 23. Szombat 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is elmentem pénteken és megkíséreltem a lehetetlent, a Bajcsyn 1 órát araszoltam, mire eljutottam a boltig, ami egészen véltelenül már fél hatkor bezárt a Klauzál téren. Dühömben elmentem a Freesnapba, és ott vettem púdersampont, meg fehérítőt és balzsamot. Használtatok már onnan ? Milyen volt ?

Az Újpestiben rengeteg minőségi kutyatápot lehet kapni, és mindig vannak mintacsomagok is - ha szerencséd van, senki nem pakolja fel az egész vödörrel - . A kozmetikum választék sajnos elég silány. Voltatok már itt ? A Ti kutyátok mit eszik, mert a Pedró piszok macerás.
Vissza az elejére
Pati
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 22. Péntek 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ma beszereztem én is a Confort Spayt. Ez az illat! A tulaj nagyon profi volt, mindent elmondott, mit-mire-hogyan. Kipróbáltuk a száraz sampont és a szemkörnyékre való gélt. Most fekete listán vagyok a kismackómnál, mert nem tudja mit fogok még tenni vele. A bizalmatlanságát csak egy kis simivel és hasvakarászással tudom eloszlatni.

Legutóbb Pati szerkesztette (2004 Okt. 23. Szombat 18:38), összesen 2 alkalommal
Vissza az elejére
Grafolka
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 46

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A szemre a legolcsóbb és szerintem igen hatékony is a szemvidító fű főzete. Ez nem allergizál és szépen rendbe hozza a szemeket. És 100 Ft a gyógynövényboltban egy életre való (na jó ez túlzás) mennyiség. Gyulladáscsökkentő hatású is, szóval ha beteg a szeme akkor is jó rá. Nekünk a Gershwinnel ilyen gondunk még nem volt. A füleket a napi fésüléskor mindig nézem, és ha gyűlne benne valami, akkor max teafa-olajos kitörlés, vagy csak úgy fültisztító pálcikával megtörtlöm kész is. Erre nem veszek külön szert.
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 18:59    Hozzászólás témája: Re: ápolószerek v.már make-up? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
porszivocska írta:
Miket kitalálnak,csak hogy pénzt költsünk(pl.talp ápoló balzsam Kérdés ) Döbbent

Talp ápolónk nekünk is van..ha látnád milyen a kutyus lába a téli lesózott utak, vagy a nyári forró aszfalt után...szegénynek nem ehhez vannak szokva a párnácskái. Bekeményedik, töredezik. Jót tesz neki a lábápoló bigyó... (bár, bevallom, ritkán használjuk..)

Gershwinnek előző évben a körömvirág krém jót tett meg a bepanten hámosító krém is. Nekünk ez marad az idénre is, de ha sokat leszünk asztfalton, akkor cipőcske is kelleni fog.
Vissza az elejére
Grafolka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Grafolka
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 21. Csütörtök 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ariandi írta:
Mooney írta:
ariandi írta:
Hery termékekkel.Fehérítő sampon és szálkás szőrű sampon.
Van a Hérytől hintőporom és Comfort spraym is.

Kérdés És hol lehet ezeket a Héry termékeket beszerezni? Én 1 éve szálkás szőrre való sampont üldözök, de még sosem sikerült találnom.. Összezavart

Ezen az oldalon:
http://www.selbruha.hu/webbolt.php

Én már rendeltem tőlük postán, de személyesen is el lehet menni.

Én is rendeltem online,mert sajna most a kutyát majd többször meg kell fürdetnem a baba miatt. Ugyanis nem akarom őket szeparáltan tartani, és jó lenne, hogy fürdethessem többször smaponnal, ne csak lemossam. És a száraz sampon is jól fog jönni! Szóvalmegint elvertem egy valag pénzt Mosoly
Vissza az elejére
zsuzsuv
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 15. Péntek 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekünk is van ilyen confort spray-nk, én is meg vagyok vele elégedve. Van szálkás szőrre való Héry samponunk is, attól viszont nem vagyok elájulva. Egyáltalán: szerintem szálkás szőrt csak sima vízzel.
A szem környéki krém és a fültisztító viszont szintén Nr. 1. wink
Vissza az elejére
egszilvi
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 15. Péntek 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney!
Ő lesz az:
http://www.selbruha.hu/details.php?cikk=0026
Nekünk is van. De Berci írtózik tőle. Mármint a hangjától. Nem is nagyon tudom használni, mert retteg amikor meglátja a flakont...
Van egyébként 150 és 400 ml-es kiszerelésben + ugyanaz sima hintőporos változatban. Én legközelebb azt fogom venni. Egyébként nagyon jó. Könnyű használni és feltünően fehér lesz utána a kutyus. Meg az illata is nagyon fini!
Olvastam, hogy szálkás szőrre valo sampont keresel. Van a Hérynek is + van egy másik is. Állítólag sokkal jobb a Hérynél! Erre gondolok:
http://www.selbruha.hu/webbolt.php?k_csop=13
Van Bernőthegyis ismerősöm, ő elég régóta ezt használja már a kutyáinál és gyönyörűek. Meglepõdött)
Szilvi
Vissza az elejére
egszilvi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Eszti! A Confort Spray az melyik? meg tudod mutatni a webáruházukban? légyszi egy linket! Mosoly

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2004 Okt. 14. Csütörtök 21:57    Hozzászólás témája: Re: ápolószerek v.már make-up? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

porszivocska írta:
Miket kitalálnak,csak hogy pénzt költsünk(pl.talp ápoló balzsam Kérdés ) Döbbent

Talp ápolónk nekünk is van..ha látnád milyen a kutyus lába a téli lesózott utak, vagy a nyári forró aszfalt után...szegénynek nem ehhez vannak szokva a párnácskái. Bekeményedik, töredezik. Jót tesz neki a lábápoló bigyó... (bár, bevallom, ritkán használjuk..)

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 149 / 150 oldal [3739 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 147, 148, 149, 150 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu