Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 22. Kedd 9:21
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Ápolás, kozmetika
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 146 / 150 oldal [3739 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 Következő
Szerző Üzenet
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 15. Kedd 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Az előbb fura dolog történt velem. Itt ültem a gépnél Dzsinikémet felvettem az ölembe, és mint egy kisbabát tartottam,úgy aludt a vállamon. A lényeg, hogy elfáradt a kezem,letettem, aztán csak éreztem hogy olyan furcsa szag van. Mire rájöttem,hogy a hálóingemre cseppent egy csepp a bűzmirigyéből.
Azt már régebbben észre vettem, hogy nagyon gyakran tele van, de most voltunk kozmiban és csak egy csepp volt,amit ki tudott nyomni. Hát érdekes????
Lehet, hogy pont olyan helyen nyomódott,ahogy tartottam, hogy kicseppent.
Egy kérdéssel több a dokinál.

Szia Erzsike!
Milyen gyakran gyullad be a kutty bűzmirigye, már a kezdetektől nyomkodni kellett? Csak azért kérdezem , mert nálunk a kutyónak még sohasem kellettt hozzányulni, ugyanis vannak kozmetikusok akik ha fel van töltödve, ha nem, előszeretettel nyomkodják.
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 60

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 15. Kedd 0:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az előbb fura dolog történt velem. Itt ültem a gépnél Dzsinikémet felvettem az ölembe, és mint egy kisbabát tartottam,úgy aludt a vállamon. A lényeg, hogy elfáradt a kezem,letettem, aztán csak éreztem hogy olyan furcsa szag van. Mire rájöttem,hogy a hálóingemre cseppent egy csepp a bűzmirigyéből.
Azt már régebbben észre vettem, hogy nagyon gyakran tele van, de most voltunk kozmiban és csak egy csepp volt,amit ki tudott nyomni. Hát érdekes????
Lehet, hogy pont olyan helyen nyomódott,ahogy tartottam, hogy kicseppent.
Egy kérdéssel több a dokinál.
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Frédike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 23:40    Hozzászólás témája: Re: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!
Valaki tudja, hogy mitől barnul be a kutya szakálla? Már hallottam sok féle teóriát (nyál, kaja), de nem tudom eldönteni, hogy igazak-e.
Lehet ez ellen tenni valamit?

Sajnos igazán én sem tudom, de találkoztam már ilyen Westivel, a nyáltól nem hinném hiszen a Westi nem az a fajta kutty aki erősen nyáladzik, talán ez is egyfajta öröklödési hiba lehet Neutral mint ahogy a búzaszin is .
Vissza az elejére
Frédike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
peddington
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 21:10    Hozzászólás témája: kutty Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló Mindenkinek !

Én is a nyálra emlékszek, de a nagy esküt nem merném letenni. Láttam a múltkor a TV-ben, egy kozmetikus valami fehérítő samponnal tüntette el a westi szakálláról a barna színt.
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 19:22    Hozzászólás témája: Re: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ribizli írta:
Iza104 írta:
Sziasztok!
Valaki tudja, hogy mitől barnul be a kutya szakálla? Már hallottam sok féle teóriát (nyál, kaja), de nem tudom eldönteni, hogy igazak-e.

Én úgy tudom, hogy a nyáltól van az elszineződés.

Igen... es a nyal azert szinezi el a szort, mert gyulladas van... de kerdezzetek no Kamit, o az expert in this field now.
:ffxi3:
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
ribizli
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 19:17    Hozzászólás témája: Re: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!

Én úgy tudom, hogy a nyáltól van az elszineződés.
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 19:00    Hozzászólás témája: Re: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!

Kerdezd Kamit, o a szaki most per pillanat ilyesmiben. Valami gyulladast emlitett, bovebbet tole.
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 18:42    Hozzászólás témája: Re: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iza104 írta:
Sziasztok!

Részemről passz, de valóban: engem is érdekelne !
Iza104
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 14. Hétfő 18:06    Hozzászólás témája: szakáll Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

harmatim írta:

Lenne egy kérdésem! Valaki tudna ajánlani az én kis ördögömnek egy jó varázslót?
19. ker-ben lakunk, és a saját fodrászunknak baj van a gerincével, így Forit most vki másra kell biznom Sír vagy nagyon szomorú , de csak úgy nem merek bemenni sehova, ki tudja mit varázsolnak az én manómból!?

A 18. kerületben (Fürst Sándor utca - Gilice tér közelében) van egy jó kozmetikus - már voltunk a hölgynél, türelmes és szépen dolgozik.

Sajnos nincs telcsi számom vagy pontos címem, mert nekünk csak 300 méter, és ha valami ügyünk van egyszerűen odasétálunk.
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Csiki!
Én is ugyanezzel a prolémával küszködtem! A Mimit is minden kiütötte és a szőre is kihullot egysze a fején.De aztán ajánlották a kukorica kemnyítőt s az bevált mert nem ütötte ki.
Szia Viki-Mimi
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziasztok!
Milyen gyakran kell babahintőporral átkefélni a kutyus szőrét?

Én ezt sosem mertem kipróbálni, mert sajnos Csikinek nagyon érzékeny a bőre Szomorú Többször voltak már kis gennyes hólyagjai szegénykémnek a pociján, amit csudasamponnal kellett fürdetni. Szóval én nem merek ezzel próbálkozni.
harmatim
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 3. Csütörtök 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello mindenkinek!

Lenne egy kérdésem! Valaki tudna ajánlani az én kis ördögömnek egy jó varázslót?
19. ker-ben lakunk, és a saját fodrászunknak baj van a gerincével, így Forit most vki másra kell biznom Sír vagy nagyon szomorú , de csak úgy nem merek bemenni sehova, ki tudja mit varázsolnak az én manómból!?

Elöre is köszi a segítséget. wink
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 24. Csütörtök 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Egy jótanács ne hintőporral keféld át a szőrét mert szerinet nagyon kellemetlen tud lenni ha utána megöleled és tiszta fehér leszel! Inkább kukorica keményítőt vegyél az sem drága és nem is szárítja annyira a bőrt. És még a szőre is keményebb lesz tőle.
Viki
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Notte írta:
Sziasztok!

A hírek szerint legalább hetente 1X célszerű.
Naponta semmiképp, mert szárítja a bőrt.

Köszi, én is a heti egyre tippeltem
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Notte írta:
Sziasztok!

A hírek szerint legalább hetente 1X célszerű.
Naponta semmiképp, mert szárítja a bőrt.
Notte
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 23. Szerda 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 7. Hétfő 9:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mexi írta:
Mi is a Vizmathy Annamáriánál voltunk.

Én onnan származom és sokáig úgy is volt, hogy oda járok majd trimmelésre. De sajna a főrabszolgám elég elfoglalt és nap közben nem tud elfuvarozni a XVIII. kerületből Soroksárra, így mama-szolga keresett egy kozmetikus kb. 800 m-re a lakástól.

El is mentünk, mama-szolga igen idegesnek tűnt, bár semmi oka nem volt rá, elhatároztam, hogy rendes kutty leszek és nem kekeckedek a házi fodrásszal (nem is kutya, meg olyan jó illata volt Nagyon Boldog ), persze ezt nem árultam el neki előre, had idegeskedjen.

Aztán hipsz-hopsz 1 óra elatt végeztünk is, mama-szolga meg is lepődött kicsit, azt hitte sokkal kisebb kutty van a szőr alatt Nagyon Boldog Most néhány hónapig hanyagolom a kozmetikust, papa-szolga viszont minden nap alaposan kifésüli a szőröm, különösen, amikor jó érzékkel sikerül megtalálnom az egyetlen valamire való pocsolyát, amibe jó bele lehet hengergőzni Nagyon Boldog
Vissza az elejére
T.J. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 2. Szerda 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Ti magatok trimmelitek a blökiket vagy kozmetikus? Én az elején elvittem kozmetikushoz de egyszer úgy elrontották, hogy... Azóta nem merek próbálkozni inkább megtanultam én is. Van egy kozmetikus ismerősöm ő segített az elején.
Üdv Viky és Mimi
Vissza az elejére
Mexi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26. Szerda 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Gábor!

Mi is a Vizmathy Annamáriánál voltunk. Mexi is csak egyszer volt még trimmelve, mi sem lehettünk ott.
Én is nagyon megvagyok vele elégedve, és tényleg látszik, hogy ért a kutyákhoz.
Vissza az elejére
Mexi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26. Szerda 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Anya írta:
Hali,
igen , ott volt.
Meg lépni is kellene, de fénykép nincs, csak rajtam kívül egy tanu, aki a rokonom.
Szóval jobb lenne, ha valaki kimenne úgy a hivatalból , mintha kutyát vinne,vagy ellenőrzésre. Csak írtad, h kell fénykép, meg orvosi lelet, azt pedig nem tudok szerezni, mert nem ismerem a sérült kutyák gazdiját és azt sem tudom, hogy hol laknak.

Így mit lehet tenni Ribiszke?

Azért ez nem pálya és ki is röhögnének vele, hogy egy rendőr, vagy önkormányzati hivatalnok szerezzen egy kutyát és menjen oda...
Elvileg elég, ha vagytok ketten, tanuk. Legalábbis ez is benne volt a levélben. Talán kellene írni egy levelet, hogy mi történt, és ha reagálnak, akkor ketten tudtok tanuskodni. A többi az ő dolguk.
Annyira felmegy bennem ilyenkor a pumpa, ha valaki szegény kutyikkal ezt csinálja, csak azért látnám jónak, ha lépnétek, bár tudom, macera, egyebek...
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali,
igen , ott volt.
Meg lépni is kellene, de fénykép nincs, csak rajtam kívül egy tanu, aki a rokonom.
Szóval jobb lenne, ha valaki kimenne úgy a hivatalból , mintha kutyát vinne,vagy ellenőrzésre. Csak írtad, h kell fénykép, meg orvosi lelet, azt pedig nem tudok szerezni, mert nem ismerem a sérült kutyák gazdiját és azt sem tudom, hogy hol laknak.

Így mit lehet tenni Ribiszke?
Ribiszke
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

én azért írtam nekik levelet, mert azt hittem, hogy lépni akartok... a Te kutyid is ott volt, nem?
Vissza az elejére
Ribiszke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anya
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[Sajna nincs fénykép.
Tanú még csak akadna.Mint mondjuk jómagam. De nem tudom, h kik a kutyák gazdái, azt sem tudom, hogy hol laknak.

Most aztán hogyan tovább?Azt meg mégsem tudom megtenni, hogy bemegyek, és fényképezgetem a vérző állatokat, esetleg utána engem is elláthat majd valaki.

Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
kami
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 25. Kedd 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ribiszke írta:
Még ennyi kiegészítés, hogy milyen módon kell hitelt érdemlően bizonyítani a tettet:

"Természetesen tanúkkal és állatorvosi szakvéleménnyel valamint fényképekkel tudja igazolni a történteket. "

És az van?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 146 / 150 oldal [3739 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu