Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 15. Csütörtök 1:47
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bulldog
Ugrás:  
Örökbefogadás
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [16 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 22. Péntek 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Iwiwen találta ezt a hirdetést, már felraktam más helyekre, gondoltam azért itt lesz a legjobb helye.

S.O.S. SÜRGŐSEN KERESÜNK EGY NAGYON ELSZÁNT GAZDIT egy 4 hónapos kis angol bulldog lánynak! A kiskutya nem tud ráállni a hátsó lábaira, csak a mellső lábaival húzza magát, és kúszik a földön. Valószínűleg csípőfejlődési rendellenessége van, és a laza csípőizületi szallagok miatt nem tud felállni. Talán van még reménye a felállásra, ha kapna csont és porcerősítőt, valamint sokat lenne tornáztatva, és kirakva a fűbe, hogy erősödjenek az izmai. De sajnos garancia nincs rá. Ehhez azonban szüksége lenne egy olyan gazdira akinek sok ideje van, türelmes, és nagyon szeretne neki segíteni. Nem utolsó szempont az sem, hogy a kicsinek a kezelését, gyógyszereit, esetleges műtétét is tudja finanszírozni, ha szükséges vagy lehetséges a későbbiekben. A kutyusnak kb 2 hetet adtak, hogy új gazdit találjon, utána elaltatják.
Ha valaki elég elszántés nem riad vissza az esetleges kudarctól, bírja türelemmel és anyagiakkal az kérjük jelentkezzek a bulldogmentes@gmail.com email címen!
http://bulldogmentes.shp.hu

Valaki segítsen légyszi
bébi
bébi

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 22. Péntek 0:35    Hozzászólás témája: a bulldogok Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hali!
Nekünk is van egy angol bulldogunk, de olyan vicces és
aranyos, hogy gondoltam, csinálok róla egy weboldalt, kész is lett.
Érdemes megnézni! Nagyon Boldog
Az oldal címe: venuszka.extra.hu
Lőrincz Tünde
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 3. Csütörtök 7:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

andrea6 írta:
Szaisztok Andrea vagyok és még a multhét elején jelentkeztem a kutyákért de már a család egyik ismerőséhez kerültek.Csak nemtedják leveni a hirdetö falról.

Sziasztok!
Örülök, hogy sikerült gazdit találni nekik! Bíztos jó helyük lesz és szeretni is fogják őket, mert a fraciákat különösen könnyű nagyon szeretni! Nagyon Boldog Meg annak is örülök, hogy szívesen fogadnak örökbe emberek kutyusokat. Sajnos nagyon sok a gazdira váró kutyus!
Szomorú
Vissza az elejére
Lőrincz Tünde jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
andrea6
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 1. Kedd 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szaisztok Andrea vagyok és még a multhét elején jelentkeztem a kutyákért de már a család egyik ismerőséhez kerültek.Csak nemtedják leveni a hirdetö falról.
Vissza az elejére
andrea6 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 23. Péntek 6:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Nekem sajnos tegnap borzalmas döntést kellett meghoznom, el kellett altatnim az idősebb (Fanny) kutyusomat! bõgõmasina Ez most nagyon megvisel, amúgy bíztos jelentkeznék a kutyusokért, de most nem megy!
Remélem jó helyre kerülnek eggyütt, mert a franciák különösen össze tudnak nőni, és depresszióra hajlamosak egymás nélkül Exclamation Most én is a másikér aggódom, próbálom lefoglalni, hogy ne érezze a hiányt! Sajnos egy ideje már külön fekhelyre voltak kényszerítve, el kellett őket egymástól különíteni, így talán annyira nem viseli meg a másik hiánya. Ráadásul az anyja volt! bõgõmasina
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bristol
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 22. Csütörtök 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet Sziasztok! integet

Most kaptam az IWIW-en,gondoltam bemásolom:

""""2 francia bulldog 1 fiú, 1 lány -2és fél évesek sürgősen gazdira vár!! CSak együtt!! A lány ivartalanított! Kertes házból kis lakásba költözik a "gazdi", és nem tudja magával vinni őket és szerető gazdit keres nekik!! Fehérek fekete foltokkal! Ha érdekel, mielőbb jelentkezz, különben elválasztják őket és akkor nagyon szomorúak lesznek..! TEL: 06-20-495-6440

Nagyon szépen megköszönném!!!

Abadi Henrietta """

Hátha valakit érdekel,mert sajna nekem nincs lehetőségem befogadni őket.

integet integet integet
Sziasztok,Mariann.
Nincs is annál rosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul. Mr. Green
Vissza az elejére
bristol jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 20. Kedd 9:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csufy írta:
NAgyon köszönöm a segitsége!!! Sejtettem csak marah drágák ezek a kutyik csak én tanulok és még sajnos nem tudok enyit kiadni!!!!! Csak probálkozok!!! De köszike!!!!!!

Szia!
Mint írtam, azért jól gondold meg, milyet fogadsz örökbe! Én csak ebben a hónapban egy fél kutyiárat hagytam az állatorvosnál! És már legalább másfél éve kínlódunk. Csak egy UH 5.000Ft, egy vérvétel (sima) 4.000Ft, gyógyszerek stb. És álltalában nem egyszerű betegségek állnak a háttérben, hanem ,minden-mindennel eggyüttjár, szóval... nagyon nézd meg a kutyust, akit választasz. És ráadásul az én kutyáim kitűnő vérvonalúak, egyikük küllemileg is kimagasló. A másiknál mégis vmi hiba csúszott a genetikába, és most szegény nagyon szenved, meg mí is.
Ráadásul folyamatosan azt "kapod" a dokiktól, mikor kínodban egyiktől másikig rohangálsz, hogy " Ja..., a bulldog az ilyen..." és csak találgatnak mi lehet a baja...
Bocs, nem lebeszélni akarlak, mert írtó jófej fajta, a gyerekekkel remekül megvannak, ideálisak társasági kutyának, szóval amúgy remek kutyák, de amelyik beteg, az egy életen át az lesz!
Én pl. jövő szeptemberben akarok a kislányomnak szülinapra kutyust venni és már most keresem a kutyit és gyűjtöm rá a pénzt, mert én sem engedhetem meg, hogy akár "csak" 80.000Ft előrántsak a hátsó zsebből.
És annyit megtanultam, hogy inkább dupla ár, mint beteg kutyus. Hangsúlyozom, én sem szaporítótól vettem a kutyáimat és Magyarország legkiemelkedőbb kennelének vérvonala csörgedezik az ereikben, mégis anyai ágon bibi történt.
Szurkolok neked, amúgy mí is teljesen rabjai vagyunk a franciáknak, főleg egyikük egy napot sem hagy ki, hogy halálra ne nevettetne "idétlenségével".
Vissza az elejére
Süni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Csufy
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 19. Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

NAgyon köszönöm a segitsége!!! Sejtettem csak marah drágák ezek a kutyik csak én tanulok és még sajnos nem tudok enyit kiadni!!!!! Csak probálkozok!!! De köszike!!!!!!
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18. Vasárnap 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Csufy!
Egyébként franciák elég ritkán kerülnek utcára, inkább lopják őket, mint a cukrot. Inkább olyan bajba jutott franciát találsz, aki elveszett és keresi a gazdija, de ritkán hagyják ott őket mondjuk a dokinál, mert már került így új gazdihoz angol bulldog. Még egy helyen találhatsz franciát: http://gportal.hu/portal/franciabulldogsos/
Sok sikert!
Vissza az elejére
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18. Vasárnap 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csufy írta:
Szia

Meg adnád azt az oldalt amit mondtál azt a bulldogmentéslapot pontosan??!!!Köszike

Szia, a másik témánál is írtam, de ide is ideteszem:http://www.bulldogmentes.shp.hu/hpc/hpc_member_3g.php?azonosito=bulldogmentes
Sok sikert!
Vissza az elejére
Csufy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 17. Szombat 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia

Meg adnád azt az oldalt amit mondtál azt a bulldogmentéslapot pontosan??!!!Köszike
Csufy
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 17. Szombat 21:58    Hozzászólás témája: Farnacia Buldogot szeretnék örökbe fogadni!!! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!!

Ha tudtok segitsetek nekem h hol lehet francia buldogot örökbe fogadni vagy valammi ilyet tölem lehet beteges vagy bármilyen minden álmom ez a kutyi!!!

Köszike
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocs, látom is, hogy angolt! Ezer bocs! A bulldogmentésen találsz elég sokat. Én is folyamatosan kapom a hírlevelet róluk. Rengetegen vannak sajnos!
Vissza az elejére
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocs, látom is, hogy angolt! Ezer bocs! A bulldogmentésen találsz elég sokat. Én is folyamatosan kapom a hírlevelet róluk. Rengetegen vannak sajnos!
Vissza az elejére
Süni
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
A Bulldogmentés lapra regisztrálva folyamatosan kaphatsz infót bajba jutott, befogadásra váró bulldogokról. Mondjuk az sem mindegy milyen bulldogra gondoltál. Francia, angol, amerikai.
Vissza az elejére
gerikev
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 22:29    Hozzászólás témája: Örökbefogadás Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nagyon nagyon szeretnék örögbefogadni egy angol bulldogot.
Kérem aki tud segítsen,mert sajnos nem tudok horibilis összeget kifizetni érte,pedig nagyon nagyon vágyunk rá a feleségemmell!Előre is köszi a segítséget!
Vissza az elejére
gerikev jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 1 oldal [16 H.sz.] Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Bulldog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu