Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 17. Kedd 19:44
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Neveljünk egészséges német dogot...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 8 oldal [177 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Nagar
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

A Fidest mi is használjuk,mert van itthon még 2 kutyánk,és nekik is bejön. Mi a Nagart Hill's-szel fogjuk eteni meg gf 600-at fog még mellé kapni,állítólag nagyon jók.
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
syva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 15. Csütörtök 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képzeljétek ma találtunk egy jó kutyatápot az a neve, hogy FIDES.
Árban is nagyon baráti és a kutyáknak is nagyon bejön, meg persze a beltartalom is OK.
szakács
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 15. Csütörtök 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vannak képeid a kutyukról?

hemu írta:
integet

Képzeljétek, ma volt az első nap, hogy a gyerkőcök kint maradtak egész nap a kertben és mi nem voltunk itthon. Mosoly
Nituska érdekesen viselkedik, teljes a sértettség, a kaját megette, mert örüljek, hogy egyáltalán beleeszik, de a megérkezésünk által kiváltott örülést is korlátozta és a továbbiakban is le vagyunk ejtve, hogy kint "felejtettük" őket .kutymérges
Szegény, még nem is sejti, hogy lassan ez lesz a rideg állandóság. Mosoly
Most fekszik a helyén és hangosan, de legalábbis általunk hallhatóan mormog magában. Szerencse, hogy nem tudok kutyául! Nagyon Boldog
Mert különben Embarassed . Mosoly

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 15. Csütörtök 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nekem már kint van Zeusz állandóan. Kb 2 hete.
Szigetelt lengő sátorponyva -ajtós kutyalakosztályuk van Apollóval, néha olyan meleg van bent neki, hogy lihegnek Razz

hemu írta:
integet

Képzeljétek, ma volt az első nap, hogy a gyerkőcök kint maradtak egész nap a kertben és mi nem voltunk itthon. Mosoly
Nituska érdekesen viselkedik, teljes a sértettség, a kaját megette, mert örüljek, hogy egyáltalán beleeszik, de a megérkezésünk által kiváltott örülést is korlátozta és a továbbiakban is le vagyunk ejtve, hogy kint "felejtettük" őket .kutymérges
Most fekszik a helyén és hangosan, de legalábbis általunk hallhatóan mormog magában. Szerencse, hogy nem tudok kutyául! Nagyon Boldog

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 15. Csütörtök 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Törzskönyvvel mizu?Sikerült valamit intézni?
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már megint a szombatot várom eszeveszettül,de addig is irigyellek,hogy minden nap láthatod a kis ebadtáidat kuty vigyor .De már nekem is csak 2,5 hét és jöhet a felmosórongy... lol .Amúgyis a kisebbik gyerekemet is most szoktatom a szobatisztasághoz.Egyel több,vagy kevesebb.Bár van egy olyan sanda gyanúm,hogy a Nagarral könnyebb dolgom lesz-e téren rock .Már előre röhögök,hogy mit fog a 2 gyerek,meg a kutya a lakásban ökörködni.Az is tuti,hogy egy nap kb.1000x fognak összeveszni azon,hogy kié a kutty. Döbbent Szemforgató Mad
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Nitus elég gyorsan megtanulta a szobatisztaságot. Volt vele vagy 3 komoly összeveszésem, utána rendben is voltunk. Úgy látom most, hogy a doggal könnyebb dolgunk van, mert ha megérti, hogy nem szabad, akkor nem csinála, de az ír ...
Nagyon jól tudja, hogy nem szabad, de ha nem látjuk (vagy azt hiszi), akkor simán megcsinálja. Szobatisztaságra nevelésnél pl. ha a Iona bepisilt, akkor a Nita már szaladt a sarokba, mert tudta, hogy dühbegurul lesz. Mosoly
Kis butám. Ha éppen leszúrom valamiért az ír farkast, a Nita lelkének jobban fáj, mint a Ionának. Utána mindig engesztelni kell, meg gügyögni! baba
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Mi is úgy tervezgetjük Nagar jövőjét,meg az összes vele kapcsolatos dolgot,mintha a 3. gyerekünket várnánk. Szemforgató Az elején lesz a legnehezebb,mikor még nem lesz szobatiszta Összezavart Arról nem is beszélve,hogy még nem fogja tudni,hogy mit lehet és mit nem csodoálkozó
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

A Hilltopfarmra szoktam kijárni nyár óta,bár a lovat(Zarif) még csak 1 hónapja hoztuk haza messzi vidékről. Nagyon Boldog
A dogfüggők napjára én is szívesen elmennék,mert közel van,és megismerhetek olyanokat is,akikkel kiállítosokon nem bizti,hogy találkozom(pl.Titeket Nagyon Boldog ). Razz
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14. Szerda 9:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Köszi a dicséretet, igyekszünk... lol
Hova jársz Gödöllőre lovazni?
Remélem lesz idén Dogfüggők napja, mert arra szeretném elvinni Zeuszt...

Üdv Zsu

Nagar írta:
integet

Éppen ma voltam Gödöllőn lovazni az én kis drágámnál paci ,és gondoltam Rád,hogy milyen kár,hogy már nem laksz itt Szomorú ,legalább megsimizhettem volna Zeus babát baba .Én még sosem láttam merlét élőben Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Láttam a kis Gergőről a képeket a fórumon,és azt kell,hogy mondjam:GYÖNYÖRŰ BABA nagyszerû nagy vigyor .Azt hiszem lesz gondod a csajokkal bőven,ha nagy lesz szemet forgat

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13. Kedd 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Éppen ma voltam Gödöllőn lovazni az én kis drágámnál paci ,és gondoltam Rád,hogy milyen kár,hogy már nem laksz itt Szomorú ,legalább megsimizhettem volna Zeus babát baba .Én még sosem láttam merlét élőben Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Láttam a kis Gergőről a képeket a fórumon,és azt kell,hogy mondjam:GYÖNYÖRŰ BABA nagyszerû nagy vigyor .Azt hiszem lesz gondod a csajokkal bőven,ha nagy lesz szemet forgat
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13. Kedd 0:49    Hozzászólás témája: Re: web... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rendben, türelmesen várom a tervezetet! De az tuti, hogy nem lesz kevés, amit meg kellene rajzolni. És a legjobb az lenne, ha meg lehetne úgy oldani a dizájnt, hogy az aldomainek (nemetdog.akutyam.hu) lehessen "németdogos". Nem tudom, hogy ezt színvilággal, vagy a kieg. képekkel lehetne szebben elérni, de így lenne a tuti! Embarassed Twisted Evil
Jó nagy falat, de végre egyszer szeretnék egy olyan oldalt csinálni, ami pörög és szép és ügyes és okos. Embarassed Mosoly
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12. Hétfő 15:55    Hozzászólás témája: hallo Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Aha igen Jászfényszarun lakok tavaly óta, azelőtt Gödöllőn...

Nagar írta:
:integet:Halihó!

Hát én még csak most tanultam meg képeket felrakni(mondtam,hogy bénácska vagyok ehhez Embarassed ),de szépen lassan tanulok Razz .Lehet,hogy túlságosan is belejöttem szemet forgat .
A lovakra visszatérve:Jászfényszarun is lovagoltam egy párszor Razz .Te ott laksz ugye??Remélem most nem írtam óriási hülyeséget Összezavart

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12. Hétfő 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

:integet:Halihó!

Hát én még csak most tanultam meg képeket felrakni(mondtam,hogy bénácska vagyok ehhez Embarassed ),de szépen lassan tanulok Razz .Lehet,hogy túlságosan is belejöttem szemet forgat .
A lovakra visszatérve:Jászfényszarun is lovagoltam egy párszor Razz .Te ott laksz ugye??Remélem most nem írtam óriási hülyeséget Összezavart
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12. Hétfő 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hellócska!

Hát a babákkal mindenkit elvarázsoltál a netboard-on! lol

Nagar írta:
integet

Még 3 hosszú-hosszú hét.Maga az örökkévalóság bõgõmasina .

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 12. Hétfő 9:07    Hozzászólás témája: Re: web... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello!

Most pont egy oldalon dolgozom, gépóver de a héten amint lesz időm gyártok valamilyen látványtervet okés?
Nagyon izgi ez a honlap téma...! rock Üdv Zsu

hemu írta:
integet

Köszönöm köszönöm! Nagyon Boldog
Valami hasonló felépítésűre gondoltam, csak még jól át kell gondolni a funckiókat és hogy azok hogy férnek szépen és könnyen kezelhetően el az oldal(ak)ra. A flash-ről úgy gondolkodom, hogy maradjon csak meg a bannerek helyén, max intro, de én azt sem szeretem, megrendelői kérés volt. Mosoly
Szóval lehetne egy olyat csinálni, hogy összeraksz egy főoldal-elképzelést akár jpg-ben és átnézzük, hogy mit hova merre lehet/kell rakni?

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 22:52    Hozzászólás témája: Re: web... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Köszönöm köszönöm! Nagyon Boldog
Valami hasonló felépítésűre gondoltam, csak még jól át kell gondolni a funckiókat és hogy azok hogy férnek szépen és könnyen kezelhetően el az oldal(ak)ra. A flash-ről úgy gondolkodom, hogy maradjon csak meg a bannerek helyén, max intro, de én azt sem szeretem, megrendelői kérés volt. Mosoly
Szóval lehetne egy olyat csinálni, hogy összeraksz egy főoldal-elképzelést akár jpg-ben és átnézzük, hogy mit hova merre lehet/kell rakni?
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 20:23    Hozzászólás témája: web... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nagyon klassz, nagyon szép. taps

A flash -el egy bajom van csak, azért nem szeretem mert én ha sokadjára látogatok egy oldalt idegesít, hogy nem pikk pakk indul az oldal, hanem várni kell még lefutnak rajta a dolgok... (egyébként a leggyönyörűbb oldalak flash-el születnek ez tény)
Ezt úgy általánosságban írtam, az emberek szeretik a neten a gyors dolgokat.

Nézd meg a http://www.babaszoba.hu -t, igaz ez egy nagyon összetett oldal, de ha te ilyen jól vágod ezeket az adatbázis, php stb. programnyelv dolgokat, gondolom neked ez nem vészes.
Szóval a kutyás oldal felépítése talán valami hasonlónak kéne lennie, mint a babás (szerintem). Szemforgató

Üdv Zsu Ötlet Nagyon Boldog

hemu írta:
syva írta:
Milyen oldalakat készítettél eddig?? Meg szabad nézni? Razz

Persze!

Nem 100%-osan saját, csak a fejlesztése alatt ott dolgoztam (munka 60%-át én csináltam):
Sportfórum
Sajátok:
www.fredo.hu
www.delpro.hu
www.desfalvi.hu
Ezek közül a delpro olyan, ami mögött egy adatbázis dolgozik, lásd a cikkeket és a fenti gördülő támogató-ikonsort.
Írjam le az elképzeléseket?
Úgy értem azokat, amik eszembe jutnak, leendő aloldalak?

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

syva írta:

Persze!

Nem 100%-osan saját, csak a fejlesztése alatt ott dolgoztam (munka 60%-át én csináltam):
Sportfórum
Sajátok:
www.fredo.hu
www.delpro.hu
www.desfalvi.hu
Ezek közül a delpro olyan, ami mögött egy adatbázis dolgozik, lásd a cikkeket és a fenti gördülő támogató-ikonsort.
Írjam le az elképzeléseket?
Úgy értem azokat, amik eszembe jutnak, leendő aloldalak?
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 17:24    Hozzászólás témája: Re: Nagar
Téma leírása: ötlet
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hallo!
Ötletem az lenne bőven, szerintem egyszerűnek jól áttekinthetőnek kell lenni /egész oldalas megjenésben/.
De ha már öszedolgozunk egyeztetni kéne a feltételeket Cool lol

Üdv Zsu

hemu írta:
integet

Szomorú Azóta sem akar menni! Nem baj!
Azok alapján, amit leírtam, van esetleg valami megjelenítési ötleted?

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 17:16    Hozzászólás témája: Re: Nagar
Téma leírása: web
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hallo!
integet
Hát sajnos mivel az ultraweb ingyenes tárhelyszolgáltató így most azt is megteheti, hogy akár napokig sz@rakodik a szerverével ezért ez a kimaradás- sajnos...
De a schnauzer.lap.hu - t én szerkesztem az oldal alján megtalálod az általam készített oldalakat (természetesen itt is vannak rosszkedvû ultrawebes tárhelyűek így azoklehet, hogy nem elérhetőek Szomorú )

Üdv Zsu

hemu írta:
integet

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
integet

Még 3 hosszú-hosszú hét.Maga az örökkévalóság bõgõmasina .

Ugyanugyan! Elröpül az villámgyorsan, sőt egyszer csak azt veszed észre, hogy óriási a kutyád! Mi már csak azért is szeretnénk piciket, hogy mégegyszer babázhassunk velük. baba
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11. Vasárnap 16:31    Hozzászólás témája: Re: Nagar Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 8 oldal [177 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu