Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 4:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Neveljünk egészséges német dogot...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 8 oldal [177 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Nagar
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 0:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Nagyon szép a kisasszony Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

No voltunk ma Nassarnál!
Meg lettünk dícsérve, hogy szépek vagyunk! Nagyon Boldog
Íme a képek:

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 1:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a köv. méreteket egy ismerősöm mondta:magasság:90cm,szélesség:160cm,mélység:80cm.Ez 2 dogra van tervezve.A fűtés lehet padlófűtés,vagy infra.Mindkettő termosztáttal.A fa oldalak között mindenhol szigetelés.Bár gondolom,az utóbbi mondat nem tartalmazott túl sok új infót Embarassed
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 0:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nanáhogy írok!
Közben meg beindult a kutyaház készítési agyalás. Van tippetek?
Anyag, méret, fűtési technika, stb.
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Majd írsz beszámolót?? Mi is holnap megyünk Nagarhoz látogatóba lol .Majd én is mesélek.
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 0:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De bizony, meg hát azért is, hogy szakértői szemmel legyen felmérve a kisasszony. Mosoly
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De jó Nektek! Legalább láthatjátok!Csak nem a törzskönyvért?
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönik, jól!
Úgy néz ki, hogy vasárnap megyünk a Nassarhoz!
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Már totál nagy a zsongás.Én is nehezen fogadom el,hogy több mint 1-et kell aludni Összezavart Lányok,hogy vannak?
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Akkor gondolom az izgalom már a tetőfokára hágott, a gyerkőcök sem bírnak magukkal és nem akarják elfogadni, hogy még több, mint 1-et kell aludni a kutyáig! Nagyon Boldog
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Már olyan rég voltam itt.Már nagyon kíváncsi vagyok a végeredményetekre lol .Tuti nagyon klassz lesz nagyszerû .
Jövőhét pénteken hozom haza Nagart punk
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 21:40    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Megkaptam, de nem tudok válaszolni, mert azt mondja a levelezőszerver, hogy nem bírja kézbesíteni. Nem baj, beírom ide, amit írtam:
Idézet:
Szia!

Király, nagyon tetszik! Ez legyen az alap, amiből megyünk előre!
Majd én is összeszedem egészen pontosan, hogy milyen menüpontok lennének, meg milyen aloldalak, de szerintem ez nagyon fasza! Meglepõdött)

Üdv:
Gergő

syva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 21:24    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

halihó!
na megkaptad az emailem?
Vélemény - javaslat - kritika? Razz

hemu írta:
Okés, semmi gáz! Türelmesen várok, sőt addig fejlesztgetek, amit tudok, márha időm engedi. Mosoly
syva írta:
Hemu, még nem tudtam nekiállni a design-nak, de ami késik nem múlik!!!
Cool

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 17. Szombat 13:59    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Okés, semmi gáz! Türelmesen várok, sőt addig fejlesztgetek, amit tudok, márha időm engedi. Mosoly
syva írta:
Cool

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 17. Szombat 10:47    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cool

hemu írta:
Szomorú, de nagyon. Ha gyengébb az idegrendszered, ne nézd meg a videót, de írd alá a petíciót.
Videó
Petíció
Bocsánat, de ott terjesztem, ahol csak tudom.

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 17. Szombat 10:45    Hozzászólás témája:
Téma leírása: izületek és csontok
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként nagyon ajánlom neked a LUPOSAN nevű kiegészítőt.
Én is most vettem egy dobozzal, mert nekem egy schnauzer mestertenyésztő ajánlotta aki nagyon is dícséri. (állítólag a 11 éves óriásschnacija ennek köszönhetően kigyógyult az izületei fájtak és most rohangál 1000-rel)
Állítólag kíváló a porcokra, izületekre, csontocskákra...
Hát én hetente 1x keverek nekik ilyet a kajcsijukba lol szakács

Egyébként Nekem is azért van időm főzőcskézni,mert még itthon vagyok GYED-en a kisfiammal.
baba
Nagar írta:
integet

Szerintem írtó jó,hogy főzöl Nekik,én is jókat halottam a főtt kajcsiról,és a kiegészítőid is klasszak+tényleg jó a Fides táp. Én sem fogom ám mindíg ezzel a táppal eteni,csak amíg felnő.Nagyon féltem a lábikóit,ezért ez a táp Szemforgató .Azért meg külön irigyellek,hogy van lelki erőd még a kutyiknak is főzni puszi .Engem néha annyira lefárasztanak a fiúk(ugyanis baromi válogatósak Összezavart ),hogy már annak örülök,ha nekik sikerül v.mi frankót főzni.(Ez nemegyszer 2 féle) Mad

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

És még egy utolsó megjegyzés a videós témához:én minnél több állatot megpróbálok 'begyűjteni' magunkköré(hal, macska,kutya, ló),hiszen van 2 kis gyerkőcöm,és ha már náluk sikerül elérnem legalább azt,hogy tiszteljék,szeressék és óvják az állatokat,ill. az élővilágot,akkor már +2 emberrel előrébb lesz a Föld a jóúton haladás felé.Tudom,hogy 2 ember nemtudná megmenteni a Földet,de tovább rombolni igen,és szerintem az aláírásokon kívűl ez is a MI feladatunk!!!Nem beszélve arról,hogy az általunk és általatok tartott állatkák tuti jó helyen élik le az életkéjüket Wink nagy vigyor
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

Szerintem írtó jó,hogy főzöl Nekik,én is jókat halottam a főtt kajcsiról,és a kiegészítőid is klasszak+tényleg jó a Fides táp. Én sem fogom ám mindíg ezzel a táppal eteni,csak amíg felnő.Nagyon féltem a lábikóit,ezért ez a táp Szemforgató .Azért meg külön irigyellek,hogy van lelki erőd még a kutyiknak is főzni puszi .Engem néha annyira lefárasztanak a fiúk(ugyanis baromi válogatósak Összezavart ),hogy már annak örülök,ha nekik sikerül v.mi frankót főzni.(Ez nemegyszer 2 féle) Mad
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De szuper,akkor irány a kiállítás nagytaps nagyszerû kuty vigyor
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 15:56    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet

bõgõmasina bõgõmasina bõgõmasina .Az egyik általam legkedveltebb állatfaj!!!Sosem voltam velük közelebbi kontaktusban,ezért is olyan különlegesek.Na meg ugye baromi intelligensek.Bár azt mondják,hogy állítólag az ember a leginteligensebb.Hát.............. Szemforgató
Sajnálom,hogy megnéztem,de mint mindenki én is az ostoba kíváncsiságomnak köszönhetem,hiszen sejtettem,hogy totál a padlóra kerülök tőle.Természetesen aláírtam.Ilyenkor(is) sajnálom,hogy embernek születtem,bár én sosem művelnék ilyen,vagy hasonló dolgokat,de létemmel mégiscsak az emberi fajt képviselem,mint mindenki más és ez engem néha nagyon elszomorít.Remélem senki sem sértődik meg az előző mondatomon,de én ezt nem egy-egy emberre értettem,és velem egyetemben vannak még rengetegen,akik bármit megtennének az egész élővilágért.Az ember (akárhogy is fényezi magát),az egyik leggusztustalanabb faj a Földön!!!Az a 'hatalmas' intelligenciánk fog minket kinyírni. Twisted Evil
Bocsánat,de nagyon felzaklatott,bár nemhinném,hogy egyedül vagyok ezzel.
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 11:58    Hozzászólás témája: Re: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Lehet, hogy rasszistának fogtok tartani, de ezek a ferde-szemű vadbarmok - mindent megesznek ami a hátát az égnek mutatja... káromkodik
Iszonyatos a videó, de kijózanító... Mad
aláírtam...
ez kb. olyan, mint a múltkor a szőrmekereskedők petíciója, ott élve nyúzzák meg szerencsétleneket... nem

hemu írta:
Szomorú, de nagyon. Ha gyengébb az idegrendszered, ne nézd meg a videót, de írd alá a petíciót.
Videó
Petíció

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 11:31    Hozzászólás témája: Tisztel az ember még valamit a pénzen kívül? Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Videó
Petíció
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Egyébként a Hill's táp is nagyon jó. Nagyon Boldog , többen dícsérik.
Bár én a főtt kajára esküszök, amit az enyéimmel 80%-ban etetek(ez lehet kacsa, vagy csirke + csirkefejet imádják bár én nem nyersen adom még nekik biztos helyről hozom, úgyhogy tuti szalmonellamentes egészséges) és emellé még kapnak kiegészítőket, csonterősítőt, Multivitamint + élesztőtablettát.
Sajnos be kell hogy lássam, hogy nem tudom megvenni a ketegóriájában magasabb tápokat (Acana, Eukanuba, Hill's, Happy Dog...) sajnos nem telik rá. Összezavart
Üdv Zsu Wink

Nagar írta:
integet

A Fidest mi is használjuk,mert van itthon még 2 kutyánk,és nekik is bejön. Mi a Nagart Hill's-szel fogjuk eteni meg gf 600-at fog még mellé kapni,állítólag nagyon jók.

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 8:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet
Képzeld, pont tegnap hívott a Réka, hogy megetünk valamikor csipelni és törzskönyvért! Mosoly
Nagar írta:
Törzskönyvvel mizu?Sikerült valamit intézni?

hemu
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

integet
Igen, ma is csinálok párat és felrakom, majd írok, ha megvan.
syva írta:
Vannak képeid a kutyukról?

Legutóbb hemu szerkesztette (2007 Feb. 16. Péntek 8:06), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 8 oldal [177 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu