Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Nov. 16. Péntek 3:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Neveljünk egészséges német dogot...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 8 oldal [177 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

majorandrea írta:
sziasztok!
új vagyok még és én is szeretnék egy dogot,gyerekkori álom már és talán nemsokára meg is valósul:)
Sok jót hallottam az Impozáns kennelről,ha nem vagyok indiszkrét Nagar mennyiért veszed náluk a kutyusodat,milyen a tenyésztő?Mosoly
Vagy esetleg tudnátok olyan tenyésztőt ajánlani akinék viszonylag elérhető áron lehet egészséges, jó felépítésű kutyust kapni?
Nagyon megköszönném,ha segítenétek,mert szeretném,ha sikerülne jól választanom:)
Andi

Bocsánat a közbe kottyért Embarassed Embarassed
Meleg szívvel ajánlom a Of Goldenhill kennelt.
Menj fel a honlapjukra gyönyörű elvihető kicsijei vannak.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
majorandrea
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 9:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

sziasztok!
új vagyok még és én is szeretnék egy dogot,gyerekkori álom már és talán nemsokára meg is valósul:)
Sok jót hallottam az Impozáns kennelről,ha nem vagyok indiszkrét Nagar mennyiért veszed náluk a kutyusodat,milyen a tenyésztő?Mosoly
Vagy esetleg tudnátok olyan tenyésztőt ajánlani akinék viszonylag elérhető áron lehet egészséges, jó felépítésű kutyust kapni?
Nagyon megköszönném,ha segítenétek,mert szeretném,ha sikerülne jól választanom:)
Andi
Vissza az elejére
majorandrea jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syva
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26. Péntek 20:32    Hozzászólás témája:
Téma leírása: hello
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
HELLÓ!

Remélem nem bántottalak meg v.mivel a kis levélkémben,hogy nem válaszolsz? Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Nem dehogy is, csak sok dolgom van, illetve mivel itt alig van mozgás elmentem a netboard-ra fórumozni...
Nagar
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26. Péntek 9:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

HELLÓ!

Remélem nem bántottalak meg v.mivel a kis levélkémben,hogy nem válaszolsz? Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

AgarxAngie.Ezért lesz Nagar a neve.Megyek szombaton a bébikhez. lol
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 17:53    Hozzászólás témája:
Téma leírása: impozáns
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Impozáns kennel.Nekem nagyon bejön a szülő páros,de az apa az totál elkápráztatott élőben is.

Huuh azok akutyák nagyon bejönnek nekem is!
mennyiért veszed a kutyit? Szemforgató

Impozáns E.Angie
+
Agar Des Brumes De La Vallee Du Cher

Impozáns Déna
+
Pauli Bocca d'Tigre

Melyik párból lesz a kölyök?
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Impozáns kennel.Nekem nagyon bejön a szülő páros,de az apa az totál elkápráztatott élőben is.
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nem tévedsz.. Gergő a kisfiam
baba

Honnan, milyen kennelből lesz a kutyus?

Nagar írta:
Majd én is teszek föl a NAGARról képeket,bár mi még választás előtt állunk.2 kani közül fogunk választani 5 hét múlva.

Egyébként gratulálok Gergőhöz is(remélem nem tévedek a nevét illetően),nekem is van 2 kis pasigyerekem

Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Majd én is teszek föl a NAGARról képeket,bár mi még választás előtt állunk.2 kani közül fogunk választani 5 hét múlva.

Egyébként gratulálok Gergőhöz is(remélem nem tévedek a nevét illetően),nekem is van 2 kis pasigyerekem
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 11:17    Hozzászólás témája:
Téma leírása: egészség

Hát igen!

Valahol találtam egy cikket erről, szörfölés közben a neten, arról volt szó benne, hogy lehet, hogy elfogadják a merle-ket is néhány éven belül...

Koy írta:
syva írta:
Szóval rakok fel képet Zeuszról.
elég gagyi képek mankó , még nem volt időm sokat fényképezni, később lesz több is!
kutypirul

Hali!
Tényleg aranyosak a babák Wink
Kár, hogy ez a szín nálunk nem elfogadott, hiszen elég sok születik és ráadásul még szépek is Cool[/quote]
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 11:14    Hozzászólás témája:
Téma leírása: üdv

Hello Nagar!
Látom átlátogattál ide is a netboard-ról, ÜDV!

Nagar írta:
Szia!

Én is új vagyok a dogosok körében.Nagyon édi a bébid.

Koy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Szia!

Szia!
Megnéznénk a tiedet is!!! lol
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 10:14    Hozzászólás témája:
Téma leírása: nem túl nagy a mozgás

syva írta:
Koy írta:
Egyébként jó ötlet volt ez a topic lol , csak a dogos fronton nem túl nagy a mozgás Sír vagy nagyon szomorú

Bezzeg, ha kis "p...ci nyaló yorksikról, vagy csivavákról társalognánk - biztos lenne forgalom... súg
Twisted Evil

Van amit itt nem értettem Szemforgató
De a tendencia tényleg ez Összezavart
Vissza az elejére
Koy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 10:12    Hozzászólás témája:

syva írta:
elég gagyi képek mankó , még nem volt időm sokat fényképezni, később lesz több is!
kutypirul

[/quote]
Hali!
Tényleg aranyosak a babák Wink
Kár, hogy ez a szín nálunk nem elfogadott, hiszen elég sok születik és ráadásul még szépek is Cool
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24. Szerda 9:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 15:09    Hozzászólás témája:
Téma leírása: tényleg

Koy írta:
Egyébként jó ötlet volt ez a topic lol , csak a dogos fronton nem túl nagy a mozgás Sír vagy nagyon szomorú

Tényleg most veszem észre, hogy saját magammal fórumozgatok!
dühbegurul
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 15:05    Hozzászólás témája:
Téma leírása: nem túl nagy a mozgás

Koy írta:

Bezzeg, ha kis "p...ci nyaló yorksikról, vagy csivavákról társalognánk - biztos lenne forgalom... súg
Twisted Evil

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 14:59    Hozzászólás témája:

Egyébként táplálékkiegészítőket is kapnak a kutyáim: (Ja nem is írtam, hogy van egy boxer - kuvasz keverék édes pofám, 5 hónapos fiúcska, bátor kiskutya box )
Szóval kapnak:
Biovit multivitamin tablettát, Panzi csontmix nevű csonterősítő vitaminos port a kajába és néha élesztőtablettát a szőrükre, bőrükre, idegrendszerükre...

Van valami ami még jó lenne nekik?
pattog

Koy írta:
syva írta:
Pont az a lényeg, hogy legyen mozgás, illetve ezt szeretném elérni, de az is valami, hogy TE válaszolsz lol Nagyon Boldog

Ja és még valami, nem tudom feltűnt-é, hogy a német dog fórum előtt eddig nem volt kis kép a német dogról.
tegnap készítettem egy sárga kanról egy képet és beküldtem a webmesternek, hogy legyen dogos képünk!
Nézd meg már van képünk! rock

A tenyésztő csajszi akitől vettük a kiskutyát azt mondta, hogy a kutya másfél éves koráig kapja meg mindenből a legjobbat, hogy később ne legyenek mozgásszervi és egyéb problémái.
Hát rajtam nem múlik!
Féltem is nagyon!

Ez megint egy jó ötlet volt taps2
A tenyésztő csajszinak egyébként tényleg igaza van Wink

syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 14:45    Hozzászólás témája:

kutypirul

[/quote]
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 10:27    Hozzászólás témája:

syva írta:
Pont az a lényeg, hogy legyen mozgás, illetve ezt szeretném elérni, de az is valami, hogy TE válaszolsz lol Nagyon Boldog

Ja és még valami, nem tudom feltűnt-é, hogy a német dog fórum előtt eddig nem volt kis kép a német dogról.
tegnap készítettem egy sárga kanról egy képet és beküldtem a webmesternek, hogy legyen dogos képünk!

A tenyésztő csajszi akitől vettük a kiskutyát azt mondta, hogy a kutya másfél éves koráig kapja meg mindenből a legjobbat, hogy később ne legyenek mozgásszervi és egyéb problémái.
Hát rajtam nem múlik!
Féltem is nagyon!

Ez megint egy jó ötlet volt taps2
A tenyésztő csajszinak egyébként tényleg igaza van Wink
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 10:24    Hozzászólás témája: Re: Neveljünk egészséges német dogot...
Téma leírása: Sziasztok! Új vagyok a fórumban, régóta voltak kutyáim. Még kicsi koromban elhatároztam, hogyha egyszer felnövök és adottak lesznek a körülményeim, lesz egy német dogom. Ma boldogan mondhatom, hogy van egy német dogom. Minden jót szeretnék neki megadni.

Apropó allergia!
Anyósomék Malinois- németjuhász keverékének egy időben állandóan korpás volt a háta, iszonyatosan vakarózott - egyszóval minden baja volt mígnem rájöttünk, hogy a száraz táp a bűnös.
Mindegy, hogy milyet kapott, ha csak azt ette, semmilyen más körítés nélkül, kijött rajta a nyavalya.
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 10:13    Hozzászólás témája:

Hát rajtam nem múlik!
Féltem is nagyon!
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 8:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Koy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23. Kedd 8:09    Hozzászólás témája: Re: Neveljünk egészséges német dogot...
Téma leírása: Sziasztok! Új vagyok a fórumban, régóta voltak kutyáim. Még kicsi koromban elhatároztam, hogyha egyszer felnövök és adottak lesznek a körülményeim, lesz egy német dogom. Ma boldogan mondhatom, hogy van egy német dogom. Minden jót szeretnék neki megadni.

syva írta:
Szóval az én Zeusz -kám 10 hetes, még pindurka, ja és egy "szürke tigris", színhibás, de nekem mindegy, mert én csak hobby kutyus.
Ez érdekes, hogy pont a Purina tápot írod, én meg vettem 15 kg purina Dog-Chow kölyöktápot, azt hittem jó lesz neki, bár kiegészítem főtt rizs-el + konzerves kajával, vagy főtt nyesedékkel.

Ha alergiás a csirkére, az hogyan veszem észre?

Üdv Zsu
kutyuff

Szia!
A Dog Chow-t én is szoktam etetni, nekem nem volt vele bajom, de biztos ami biztos mindig bárányosat (lamb&rice) veszek lol
Az enyém allergiás volt, de csak nyáron, lehet, hogy bolha-ekcémája volt, vagy vmi hasonló-nem derült ki Összezavart
Nálam a szőrén jelentkezett: a vállánál ritkult, szarusodott a bőre, kisebesedett stb.
Állítólag a kaja-allergia is hasonló Döbbent
Tehetnél képet a szürke tigrisről, hogy megnézhessük lol Cool
Reméljük ő nem lesz allergiás Wink
Írod, hogy mennyi mindent etetsz, azért vigyázz, mert a dog hízékony típus, ha nincs eleget mozgatva-tapasztaltam lol
Vissza az elejére
syva
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22. Hétfő 14:56    Hozzászólás témája: Re: Neveljünk egészséges német dogot...

Szóval az én Zeusz -kám 10 hetes, még pindurka, ja és egy "szürke tigris", színhibás, de nekem mindegy, mert én csak hobby kutyus.
Ez érdekes, hogy pont a Purina tápot írod, én meg vettem 15 kg purina Dog-Chow kölyöktápot, azt hittem jó lesz neki, bár kiegészítem főtt rizs-el + konzerves kajával, vagy főtt nyesedékkel.

Ha alergiás a csirkére, az hogyan veszem észre?

Üdv Zsu
kutyuff
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 7 / 8 oldal [177 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu