Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 0:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  
Neveljünk egészséges német dogot...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 8 oldal [177 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Szerző Üzenet
Nagar
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Azóta én is rájöttem,hogy felnőtt utóda még nem is lehet Embarassed .
A Giganticban van sárga szuka is?Én azt hittem,hogy csak 1 sárga kutyája van,de lehet,hogy én voltam figyelmetlen Összezavart .
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Helló!

Az enyémé itt van.
Kiállításon még nem voltunk, tavasszal valószínüleg, de előtte egy kis kutyasuli, mert kicsit önfejű a szentem. Meg van valami bibi a bal első lábánál, a legszélső lábujja rövidebnek tűnik a normálisnál, ezért befelé csámpás. Remélem ez majd elmúlik nála. Szomorú
Nagyot most sem fogsz látni, mert csak 5 hónapos. Mosoly
Mindjárt csinálok egy galériát nita von gigantic blau címmel, ott meg tudod nézni.
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bocsi a tavaly októbert 2005.okt.-ra gondoltam. Embarassed .Még nem álltam át erre az évre Összezavart .Viszont nagyon felcsigáztál,mert Agar függő lettem Nagyon Boldog .Megkérdezhetem,hogy mennyiért vetted?
Vissza az elejére
Nagar jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Az anya:Impozáns E.Angie.És a tiédnek?Küldjél róla sok-sok képet,mert nagyon érdekel lol .Szuka vagy kan?Voltál vele kiállításon?Bocsi a sok kérdésért,de még nem láttam Agar kölyköt,főleg nem nagyot Szemforgató Sír vagy nagyon szomorú .

Köszi
Vissza az elejére
hemu
növendék
növendék

Neme: Neme:Férfi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Nagar!

A kutyusodnak ki az anyukája?
Merthogy a miénknek az apja szintén Agar és a gigantic blautól hoztuk tavaly októberben.

Üdv:
Hemü
Vissza az elejére
hemu jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia lol

Valamiért mégegyszer elküldte ugyanazt a választ Szemforgató .

Igen van még 2 kutyusunk,egy menhelyről hozott keverék szuka,és az ő kölyke.

Olvasta a levelünket az Impozáns gazdi(Kelemen Ilonka),és szeretettel vár téged,hogy megismerkedj a kennellel.Én mondtam neki,hogy szívesen felveszünk valahol szombaton,ha megyünk hozzájuk,vagy ellátogathatsz hozzájuk hétköznap is. Nagyon Boldog lol Razz .
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Igen,mert ott már megszülettek a kicsik,igaz ott nincsen sárga,csak 1 kan Döbbent lol .A kenneleket a www.nemetdog.lap.hu-n tudod megnézni.Bocsi,ha tudtad Embarassed .

Csak 3-4 hétig lesz bent a lakásban,utána nappal kint lesz,éjszaki pedig egy fűtött melléképületben,és később pedig egy fűthető kutyaházban.

Kiállításra is fogjuk hordani,az elsőre 6 hónaposan viszem.
Te hol laksz? KInti,vagy benti kuty lesz?

Valami nem stimmel a válaszoddal:((((
Vissza az elejére
majorandrea jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Igen,mert ott már megszülettek a kicsik,igaz ott nincsen sárga,csak 1 kan Döbbent lol .A kenneleket a www.nemetdog.lap.hu-n tudod megnézni.Bocsi,ha tudtad Embarassed .

Csak 3-4 hétig lesz bent a lakásban,utána nappal kint lesz,éjszaki pedig egy fűtött melléképületben,és később pedig egy fűthető kutyaházban.

Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:

Köszönöm,azt megtaláltam,csak annyi van és nem tudom melyik a tényleg jó tenyészet.
Ja,de akkor kertes házba laksz?!:)Van másik kutyusod is?
Én Pilisszántón,azért lenne kézenfekvő az Impozáns kennel:)
Vissza az elejére
majorandrea jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Szia!

Minőségre ugyanolyan mind,és ha jól tudom mind elkelt.
Tegnap nem voltam,mert mi csak a hétvégeken szoktunk járni.Én pesti vagyok.A vemhesség 2 hónap +2 hónap mire hazaviheted.A fekete még nem bizti,nem tudom mikor hoznak róla pontos döntést.

Viszont az Altóparti kennelben most született egy csomó kék.Nézd meg a honlapot.Egy kék szuka van.Az apa:Kevin v.Gigantic Blau.Az utóbbi kennelt a Középföldi kennel linkje között megtalálod.Én láttam a szukát élőben,nagyon szép Wink .Ugyan itt(altóparti) van egy csomó fekete,és foltos is.A dömping miatt,lehet,hogy olcsóbban kapsz kíváló minőségű kicsit Razz lol Nagyon Boldog .Én a helyedben utána járnék,nagyon szép kutyái vannak a tenyésztőnek Nagyon Boldog .

Köszönöm az infókat:)Az Altópartit is ajánlod akkor?
Lakásban fogod tartani a kutyust?
Akarsz kiállításra is járni vele?
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Minőségre ugyanolyan mind,és ha jól tudom mind elkelt.
Tegnap nem voltam,mert mi csak a hétvégeken szoktunk járni.Én pesti vagyok.A vemhesség 2 hónap +2 hónap mire hazaviheted.A fekete még nem bizti,nem tudom mikor hoznak róla pontos döntést.

Viszont az Altóparti kennelben most született egy csomó kék.Nézd meg a honlapot.Egy kék szuka van.Az apa:Kevin v.Gigantic Blau.Az utóbbi kennelt a Középföldi kennel linkje között megtalálod.Én láttam a szukát élőben,nagyon szép Wink .Ugyan itt(altóparti) van egy csomó fekete,és foltos is.A dömping miatt,lehet,hogy olcsóbban kapsz kíváló minőségű kicsit Razz lol Nagyon Boldog .Én a helyedben utána járnék,nagyon szép kutyái vannak a tenyésztőnek Nagyon Boldog .
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Szió!

A Gigantic Blau szuper tenyészet,gyönyörű kutyusai vannak Döbbent lol Döbbent ,de ő kékkel és feketével foglalkozik,csak 1 sárga kanja van.Van másik alma is az Agarnak,de azt nem tudom,hogy hol.

A másik alom is megszületett az Impozánsban,jan.04.-én de csak 1 élő kan született.Összesen 6 kicsi van a 2 alomban.

Az árak szerintem kennel függőek,szülőpáros függőek.nem egyformák a fedeztetési árak,ami biztos befojásolja az alom árát,és persze a szuka,kan eredményei,vérvonala sem mindegy.Ja, és a színhibás kicsik olcsóbbak,viszont ugyanolyan tündériek.A foltosnál fordul elő a legsűrűbben talán.

tegnap megkérdeztem az Impozánsékat,hogy mikor lesz kicsi,és tavasszal(azt hiszem április környékén) szeretné az egyik szép szukáját fedeztetni az Agarral Nagyon Boldog ,és lehet,hogy a fekete szukájára is keres egy kant lol ,de ez még nem bizti.És ebben az évben több azt hiszem nem lesz. Sír vagy nagyon szomorú

Szia:)

Ja azt hittem,hogy a sárga babák amik a honlapon vannak az övék....
Az az 1 szem kan a másik alomból is ugyanilyen minőségű és árú mint a tiéd?Tényleg minden baba elkelt már?
Voltál tegnap baba nézőben?Mosoly))De jó neked:)Ott laksz a közelükben?
Ha áprilisban fedeztet akkor mikor lesznek elvihetők a picik?A fekete almot is akkora tervezi?Az maga lenne a kánaán nekem:)))
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szió!

A Gigantic Blau szuper tenyészet,gyönyörű kutyusai vannak Döbbent lol Döbbent ,de ő kékkel és feketével foglalkozik,csak 1 sárga kanja van.Van másik alma is az Agarnak,de azt nem tudom,hogy hol.

A másik alom is megszületett az Impozánsban,jan.04.-én de csak 1 élő kan született.Összesen 6 kicsi van a 2 alomban.

Az árak szerintem kennel függőek,szülőpáros függőek.nem egyformák a fedeztetési árak,ami biztos befojásolja az alom árát,és persze a szuka,kan eredményei,vérvonala sem mindegy.Ja, és a színhibás kicsik olcsóbbak,viszont ugyanolyan tündériek.A foltosnál fordul elő a legsűrűbben talán.

tegnap megkérdeztem az Impozánsékat,hogy mikor lesz kicsi,és tavasszal(azt hiszem április környékén) szeretné az egyik szép szukáját fedeztetni az Agarral Nagyon Boldog ,és lehet,hogy a fekete szukájára is keres egy kant lol ,de ez még nem bizti.És ebben az évben több azt hiszem nem lesz. Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 9:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Nagar"]Hellóka!

Az Impozánst választottam volna akkor is,mert nekem az Agar iszonyatosan bejön élőben(Gigantic Blau) lol .Ja,és a szuka is nagyon szép(szerintem) Nagyon Boldog .Van még egy nagy szerelmem,csak ő még fiatal,majd most kezd fedezni.Ő Aragon,egy 14 hónapos fiatal világgyyőztes kan.(Középföldi kennel).

Az árak 100és 150 között voltak.
Ja,és még 2 kennel,akikkel beszéltem:Gravitál kennel(foltos,fekete),Pataparti-Király kennel(foltos,fekete)

A tápnál elég nagy bajban voltam,mert a vélemények nagyon eltérőek voltak.Végül találtam egy olyan tápot,amire mindenki azt mondta,hogy nagyon jó.(Hill's).Sok jó táp van.Brit,flatazor,eukanuba....Az biztos,hogy a minőség fontos a kölyök dognál!
kiegészítőként a GF600-at mondták.Ez zöldkagylóhély kivonat,és az izületeket,ill. a porcot védi.

Képem sok van a bébiről,csak én annyira béna vagyok Embarassed ,hogy majd a páromat kell megkérnem,hogy rakjon fel képet Szemforgató .[/quote

HellóMosoly
Értelek,megnéztem Agar-t tényleg gyönyörű:)Miért nem a Gigantic Blau-ból vettél,ott is vannak most tőle babák?Az annyira nem jó tenyészet?
Tényleg és a másik alom az Impozánsnál?Az is megszületett már?Mennyi baba van náluk most?
Köszönöm,a tippeket,sokkal jobb úgy belevágni,hogy van valami fogalmam a kutyiról és nem okozok esetleg kárt benne a tudatlanságommal...
Az árak egyébként kennel-től függnek vagy minőségtől inkább?
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hellóka!

Az Impozánst választottam volna akkor is,mert nekem az Agar iszonyatosan bejön élőben(Gigantic Blau) lol .Ja,és a szuka is nagyon szép(szerintem) Nagyon Boldog .Van még egy nagy szerelmem,csak ő még fiatal,majd most kezd fedezni.Ő Aragon,egy 14 hónapos fiatal világgyyőztes kan.(Középföldi kennel).

Az árak 100és 150 között voltak.
Ja,és még 2 kennel,akikkel beszéltem:Gravitál kennel(foltos,fekete),Pataparti-Király kennel(foltos,fekete)

A tápnál elég nagy bajban voltam,mert a vélemények nagyon eltérőek voltak.Végül találtam egy olyan tápot,amire mindenki azt mondta,hogy nagyon jó.(Hill's).Sok jó táp van.Brit,flatazor,eukanuba....Az biztos,hogy a minőség fontos a kölyök dognál!
kiegészítőként a GF600-at mondták.Ez zöldkagylóhély kivonat,és az izületeket,ill. a porcot védi.

Képem sok van a bébiről,csak én annyira béna vagyok Embarassed ,hogy majd a páromat kell megkérnem,hogy rakjon fel képet Szemforgató .
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Minőségben nincs különbség!Én egy nagyon nehéz eset vagyok Szemforgató .Minél több van valamiből,annál nehezebben választok.Ez a bőség zavara.És a feketéből,ill. a foltosból nagyobb a kínálat.Nagyon sok jó tenyészetet találtam.Akikkel beszéltem is:Altóparti kennel:fekete,foltos,kék.Ha jól tudom,most épp minden színből van neki kölyke Nagyon Boldog .Mercibó kennel:sárga,csíkos ott azthiszem tavasszal lesz alom,Méherzugi kennel:sárga,és talán csíkos:ott most volt alom és nem tudom,mikor lesz;of Bacardi kennel:sárga alom lesz tavasszal;Gigantic Blau:kék,fekete.Úgy tudom tavasszal lesznek kicsik,de ezt nem tudom biztire;Középföldi kennel:sárga alom lesz talán tavasszal.Mindenesetre az illetékesek tudnak neked a legbiztosabbat mondani.Az árak is változóak voltak.

A szukákról én is azt hallottam,hogy könnyebben kezelhetőek,de én nagyon kan párti vagyok Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog .Kan kutyát már neveltem fel,de az nem dog volt.Nekem idáig minden állatom fiú volt,én ezért kötődöm jobban hozzájuk lol .

a kérdéseid teljesen a helyén vannak.Én is ugyanígy próbáltam mindent körbejárni.Nekem még 4 hetem addig amíg hazahozzuk a kicsit,és épp a táp mizériánál tartok.

Tök jó,hogy itt vagy:)))Nagyon hálás vagyok neked a sok infóért:)
És akkor ha minden tenyészetben egyszerre lett volna baba akkor is az Impozánsnál döntöttél volna?
Körülbelüli árakat sem tudsz,mert akkor legalább ezekkel legyek tisztába nagyjából és csak a többit keljen esetleg körbeérdeklődni...
Nekem is általában fiú kutyáim voltak,én is azt szeretnék inkább,de egy kicsit tartok is tőle,bár lány esetében ugyanúgy lehet dominánsabb...
És hogy állsz a táp kérdésben?
A tenyésztő mit ajánl és mivel eteti őket?
Kiegészítő bogyók is kell nekik,nem,mert gyorsan nőnek?
Van képed a kicsikédről esetleg?
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Minőségben nincs különbség!Én egy nagyon nehéz eset vagyok Szemforgató .Minél több van valamiből,annál nehezebben választok.Ez a bőség zavara.És a feketéből,ill. a foltosból nagyobb a kínálat.Nagyon sok jó tenyészetet találtam.Akikkel beszéltem is:Altóparti kennel:fekete,foltos,kék.Ha jól tudom,most épp minden színből van neki kölyke Nagyon Boldog .Mercibó kennel:sárga,csíkos ott azthiszem tavasszal lesz alom,Méherzugi kennel:sárga,és talán csíkos:ott most volt alom és nem tudom,mikor lesz;of Bacardi kennel:sárga alom lesz tavasszal;Gigantic Blau:kék,fekete.Úgy tudom tavasszal lesznek kicsik,de ezt nem tudom biztire;Középföldi kennel:sárga alom lesz talán tavasszal.Mindenesetre az illetékesek tudnak neked a legbiztosabbat mondani.Az árak is változóak voltak.

A szukákról én is azt hallottam,hogy könnyebben kezelhetőek,de én nagyon kan párti vagyok Nagyon Boldog Nagyon Boldog Nagyon Boldog .Kan kutyát már neveltem fel,de az nem dog volt.Nekem idáig minden állatom fiú volt,én ezért kötődöm jobban hozzájuk lol .

a kérdéseid teljesen a helyén vannak.Én is ugyanígy próbáltam mindent körbejárni.Nekem még 4 hetem addig amíg hazahozzuk a kicsit,és épp a táp mizériánál tartok.
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Szióka!

Én azért választottam a sárgát,mert abból kevesebb van mint a feketéből,vagy a foltosból.Ez nem azt jelenti,hogy afeketék,ill.a foltosak nem tetszenek,mert én minden színben imádom őket.Én pl. először kéket akartam,vagy foltosat,de nálunk a család többi tagja szépen rávezetett a sárgára.Nekem 2 kan nagyon teteszett a neten,az egyik a Pauli (altóparti kennel), a másik pedig az Agar (Gigantic Blau kennel) Döbbent .Az Impozáns kennelben (nagy mázlimra),pont ettől a 2 kantól lettek kölykök. Nagyon Boldog Felvettem velük a kapscolatot,és végül úgy döntöttem,hogy az Agar kölykeiből választok.A mi kutyánk egy kicsit 120 ezer.Azért azt hozzá kell tennem,hogy vannak még olyan kanok,és szukák amik brutálisan gyönyörűek,csak ott később lesznek kicsik,én meg márciusi elvitelű babyt akartam.(De ez már csak az én kis türelmetlenségem miatt van).Már baromira bevagyok sózva,hogy mikor jön már haza. lol

Azt,hogy mikor legközelebb alom,azt nem tudom,mert erről nem beszéltünk.szerintem hívd fel őket,nagyon kedvesek(a honlapon ott van az elérhetőségük).Lehet,hogy fekete előbb lesz,de ez csak az én tippem.

Annak van szerinted jelentősége,hogy kevesebb a sárga?"minőségben" gondolom.
Mondd el kérlek hol néztél még kutyit és mennyiért.:)Melyik tenyészetet nézted ahol érdemes szerinted venni kutyit?
Te mindenképp fiút szerettél volna?Én nem tudom melyik a jobb a lány vagy a fiú...sokan mondják,hogy a dog kanok elég keményfejűek és nehezebb velük bánni mint a lányokkal....neked van bennük gyakorlatod?
Bocsi a sok kérdésért,de szeretnék felkészülni belőlük mire jön a kicsi:)
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szióka!

Én azért választottam a sárgát,mert abból kevesebb van mint a feketéből,vagy a foltosból.Ez nem azt jelenti,hogy afeketék,ill.a foltosak nem tetszenek,mert én minden színben imádom őket.Én pl. először kéket akartam,vagy foltosat,de nálunk a család többi tagja szépen rávezetett a sárgára.Nekem 2 kan nagyon teteszett a neten,az egyik a Pauli (altóparti kennel), a másik pedig az Agar (Gigantic Blau kennel) Döbbent .Az Impozáns kennelben (nagy mázlimra),pont ettől a 2 kantól lettek kölykök. Nagyon Boldog Felvettem velük a kapscolatot,és végül úgy döntöttem,hogy az Agar kölykeiből választok.A mi kutyánk egy kicsit 120 ezer.Azért azt hozzá kell tennem,hogy vannak még olyan kanok,és szukák amik brutálisan gyönyörűek,csak ott később lesznek kicsik,én meg márciusi elvitelű babyt akartam.(De ez már csak az én kis türelmetlenségem miatt van).Már baromira bevagyok sózva,hogy mikor jön már haza. lol

Azt,hogy mikor legközelebb alom,azt nem tudom,mert erről nem beszéltünk.szerintem hívd fel őket,nagyon kedvesek(a honlapon ott van az elérhetőségük).Lehet,hogy fekete előbb lesz,de ez csak az én tippem.
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31. Szerda 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagar írta:
Sziasztok!

Szerintem az Impozáns kennel jó,ha jól tudom 19 éve tenyészt dogot.Én nagyon sok kennelt körbe jártam,és itt volt olyan kutty,aki minden feltételnek mefelel.Én márciusi elvitelű kicsit kerestem,és ráadásul 2 olyan kannal fedeztett,akik nekem nagyon bejönnek.Már lehet,hogy nincs eladó kölyök,de menj fel a www.impozans.tar.hu oldalra.A többi kennel is biztos jó.Mennyiért szeretnél babyt?Van elképzelésed,hogy melyik kantól,vagy szukától szeretnél?

Szia:))
De jó,hogy itt vagy,mert az Impozáns kennel érdekelne igazán,mert közel is vannak és sok jót hallottam róluk.Te milyen feltételek alapján válaszottad őket?Az ár ha jól tudom általában 60-120 ezer egy kiskutyáért,te mennyiért veszed náluk,ha nem vagyok indiszkrét?
Nagy dilemmában vagyok,mert nem tudom eldönteni,hogy fekete vagy sárga tetszik legjobban, és ráadásul az Impozáns-ban mindkettő van...szóval ez is szimpatikus,azt nem tudod véletlenül,hogy lesz-e fekete alom is valamikor?Vagy,hogy egyáltalán mikor lesz legközelebb alom?
Nagyon sok kutya tetszik,de mivel nem kiállításra szeretnék járni vele,ezért annyira nem érdekes,ha nem a legtökéletesebb,a lényeg,hogy egészséges legyen:)
Vissza az elejére
Nagar
fiatal
fiatal

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szerintem az Impozáns kennel jó,ha jól tudom 19 éve tenyészt dogot.Én nagyon sok kennelt körbe jártam,és itt volt olyan kutty,aki minden feltételnek mefelel.Én márciusi elvitelű kicsit kerestem,és ráadásul 2 olyan kannal fedeztett,akik nekem nagyon bejönnek.Már lehet,hogy nincs eladó kölyök,de menj fel a www.impozans.tar.hu oldalra.A többi kennel is biztos jó.Mennyiért szeretnél babyt?Van elképzelésed,hogy melyik kantól,vagy szukától szeretnél?
Vissza az elejére
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
majorandrea írta:
Muha-klán írta:
majorandrea írta:
sziasztok!
új vagyok még és én is szeretnék egy dogot,gyerekkori álom már és talán nemsokára meg is valósul:)
Sok jót hallottam az Impozáns kennelről,ha nem vagyok indiszkrét Nagar mennyiért veszed náluk a kutyusodat,milyen a tenyésztő?Mosoly
Vagy esetleg tudnátok olyan tenyésztőt ajánlani akinék viszonylag elérhető áron lehet egészséges, jó felépítésű kutyust kapni?
Nagyon megköszönném,ha segítenétek,mert szeretném,ha sikerülne jól választanom:)
Andi

Bocsánat a közbe kottyért Embarassed Embarassed
Meleg szívvel ajánlom a Of Goldenhill kennelt.
Menj fel a honlapjukra gyönyörű elvihető kicsijei vannak.

Köszönöm és ne kérj bocsánatot én kértelek,hogy segítsetek jó kutyust találni,nem tudod esetleg,hogy milyen áron lehet a kicsiket megvenni?
Mondjuk inkább tavasszal szeretnék kiskutyát,mert addigra lesz minden körülmény megfelelő nálunk.Náluk szokott lenni fekete is,nem tudod véletlenül?
köszi,Andi:)

Csütörtökön jön hozzám és akkor rákérdezek,hogy tavasszal lesznek-e kicsijei és hogy lesz-e fekete? Az árról őt kell megkérdezned.

Nagyon szépen köszönömMosoly
Ok akkor majd ha aktuális lesz megkeresem az árral kapcsolatban:)
És akkor véleményed szerint ő jobb kutyusokat tenyészt,mint mondjuk az Impozáns kennelben?
Vissza az elejére
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

majorandrea írta:
Muha-klán írta:
majorandrea írta:
sziasztok!
új vagyok még és én is szeretnék egy dogot,gyerekkori álom már és talán nemsokára meg is valósul:)
Sok jót hallottam az Impozáns kennelről,ha nem vagyok indiszkrét Nagar mennyiért veszed náluk a kutyusodat,milyen a tenyésztő?Mosoly
Vagy esetleg tudnátok olyan tenyésztőt ajánlani akinék viszonylag elérhető áron lehet egészséges, jó felépítésű kutyust kapni?
Nagyon megköszönném,ha segítenétek,mert szeretném,ha sikerülne jól választanom:)
Andi

Köszönöm és ne kérj bocsánatot én kértelek,hogy segítsetek jó kutyust találni,nem tudod esetleg,hogy milyen áron lehet a kicsiket megvenni?
Mondjuk inkább tavasszal szeretnék kiskutyát,mert addigra lesz minden körülmény megfelelő nálunk.Náluk szokott lenni fekete is,nem tudod véletlenül?

Csütörtökön jön hozzám és akkor rákérdezek,hogy tavasszal lesznek-e kicsijei és hogy lesz-e fekete? Az árról őt kell megkérdezned.
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
majorandrea
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30. Kedd 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
majorandrea írta:
sziasztok!
Andi

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 8 oldal [177 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » Német dog
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu