Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Okt. 17. Kedd 19:49
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sade és 8 babája
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 21 oldal [523 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20, 21 Következő
Szerző Üzenet
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csak rájövök, hogy hogy kell képet felrakni normálisan!!!!

imádja, ha a pocakot vakarom lol

de azt nagyon

és a csirkéje.....

annélkül depis

egyszerűen imádja

szinte mindig azzal játszik

na meg a teknős párna....

azon lehet jókat durmolni

és jól meg lehet cibálni

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a többi:

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szóval ez:
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szemforgató
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

utánna jött az a fej:

Én ártatlan vagyok!!!!!!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szemforgató

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

itt vannak a legújjabb képek!
Tegnap, mikor hazamentem így nézett ki az ágyam:

ellopta a cipőm

és a nadrágom a szárítóról
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 2. Péntek 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szeretettel várjuk őket Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Irtam a tesók gazdijainak. Wink Remélem idetalálnak lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 16:55    Hozzászólás témája: válasz
Téma leírása: válasz
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

akkor nem lesz gond. reszkessetek farhátak! eszik

[quote="Éva és Félix kutya"]Háááát! Félixemmel együtt 4 kutyus és 7 cica van, szóval jelentkező akad bőven
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 16:42    Hozzászólás témája: válasz
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

akkor nem lesz gond. reszkessetek farhátak! eszik

[quote="Éva és Félix kutya"]Háááát! Félixemmel együtt 4 kutyus és 7 cica van, szóval jelentkező akad bőven
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Háááát! Félixemmel együtt 4 kutyus és 7 cica van, szóval jelentkező akad bőven lol
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 13:31    Hozzászólás témája: válasz

tisztelettel jelentem, hogy a farhát nagyon jó dolog. ami husi rajta van, az mehet Félix bendőbe. tény, kicsit macerás leszemezgetni, de -egy hosszabb diéta után- könnyen belejön az ember. Nagyon Boldog
...no és persze nem árt, ha van a családnál egy nagykutya aki boldogan elrágcsálja a farhát megmaradó részeit. Wink

Éva és Félix kutya írta:
Na! Most próbálkozni fogok mindennel Nagyon Boldog
Kolleganőméknél is hasonló problémák voltak, de ott férges volt a kutyus (már makk egészséges, ja! És fajtiszta kutyus, tenyésztőtől)
és ő is ezt a húsleveses módszert ajánlotta! Na majd este ki is próbizom! Veszek farhátat és abból főzöm meg a levest, répával, meg minden finomsággal, a farhátat majd megeszik anyum kutyái, a levet a rizzsel meg ez a nagyfiú! Legalábbis remélem!
Én is törzsvendég vagyok az Újpesti Freshnapfban, heti 1-2 szer megyünk Félixel és imádják a lányok! Legutóbb 1 órát játszottak Vele és kapott tőlük ajándékba malac orrot, na azt imádta. Vettem én is ezeket a kimért kekszeket, csont alakut, kereket, ilyen-olyan ízesítésüeket, de valahogy nem rajong érte ez a baba! Azt modják a kutya hasonlít a gazdájára! Kezdem belátni, hogy ez tényleg igaz lehet, mivel lassan olyan finnyás ez a kutya, mint én hahaha
Ja! És nem eszi meg egyszerre a kajáját! Mindig eszik 1-2 falatot, elrohan, játszik, majd megint 1-2 falat és így tovább....
Így vacsizik meg kb 1,5 óra alatt! Na ebben is rám hasonlít szemet forgat
Azért jó lenne, ha nem utánozna ennyire ez a gyerek.... szerelem vidám
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Na! Most próbálkozni fogok mindennel Nagyon Boldog
Kolleganőméknél is hasonló problémák voltak, de ott férges volt a kutyus (már makk egészséges, ja! És fajtiszta kutyus, tenyésztőtől)
és ő is ezt a húsleveses módszert ajánlotta! Na majd este ki is próbizom! Veszek farhátat és abból főzöm meg a levest, répával, meg minden finomsággal, a farhátat majd megeszik anyum kutyái, a levet a rizzsel meg ez a nagyfiú! Legalábbis remélem!
Én is törzsvendég vagyok az Újpesti Freshnapfban, heti 1-2 szer megyünk Félixel és imádják a lányok! Legutóbb 1 órát játszottak Vele és kapott tőlük ajándékba malac orrot, na azt imádta. Vettem én is ezeket a kimért kekszeket, csont alakut, kereket, ilyen-olyan ízesítésüeket, de valahogy nem rajong érte ez a baba! Azt modják a kutya hasonlít a gazdájára! Kezdem belátni, hogy ez tényleg igaz lehet, mivel lassan olyan finnyás ez a kutya, mint én hahaha
Ja! És nem eszi meg egyszerre a kajáját! Mindig eszik 1-2 falatot, elrohan, játszik, majd megint 1-2 falat és így tovább....
Így vacsizik meg kb 1,5 óra alatt! Na ebben is rám hasonlít szemet forgat
Azért jó lenne, ha nem utánozna ennyire ez a gyerek.... szerelem vidám
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 11:29    Hozzászólás témája: kutyik

Kata: szüüürke pöttyök? nálunk szürke foltok vannak, de az gyári Nagyon Boldog de nem vicceskedek, mert ez lehet allergiás reakció is. simán.
amúgy meg ha kicsi, ha nem: gyönyörű! és látszik, hogy Pászka okos kutya. nagy vigyor

Éva: én húslevessel csalom bele a "gyerekekbe" a rizst. vagy úgy adom, hogy már eleve leveskockában főzöm meg, vagy húsleves lében és akkor husival együtt, levesesen kapják. az utóbbi esetben rendkívül gyors lefety majd zabbantás van. pillanatokon belül arra leszek figyelmes, hogy versenyt-tolják az üres tálaikat. lol

csokika, nasika csúszna nálunk is, de nagyon mértékkel adom. sőt, csokit egyáltalán, a tejtermékeket is óvatosan. és különben is: az "Apakutya" (párom) olyan örömmel válogatja a kutyakekszeket a Fressnapfban, hogy ettől az élménytől semmi esetre sem szeretném megfosztani. Főleg, hogy a "gyerekek" imádják. Nagyon Boldog (az "Apjukat" is Wink )

Legutóbb rozsaszinjedi szerkesztette (2007 Márc. 2. Péntek 15:33), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja! És ha már megkaptuk a veszettség elleni szurit is, akkor meglátogatunk titeket a minin! Bizti Ő is örülne, ha viszont láthatna Téged, de ha gondolod, Te is jöhetsz látogatóba, ha van rá időd Razz
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 1. Csütörtök 9:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszi Kata! Megpróbálom neki ezt a száraztáposat! Múltkor reggel raktam ki neki a rizst és este 9kor még érintetlen volt! Nem evett semmit, erre fel este adtam neki csirkenyakat, mert úgy, de úgy nézett rám, mint aki készül éhenhalni! Én meg megsajnáltam! Akkor most keményítek kicsi, gonosz leszek és addig nem kap mást, amíg meg nem eszi az elétett kaját!
Neki is megy ám minden más! Apja sokat nasizik, keksz, nápolyi, islerek..... és akkor mindig megy koldulni! Az apja meg mindent ad neki!! Mosoly
A csokis nápolyi és a túró rudi a kedvence, de nem akarom "egészségtelen" édeséggekkel tömni, ezért vettem neki csoki izű vitamint a Fresnapsba (soha nem tudom helyesen írni), de az annyira nem kell neki, mint a nápolyi!
Pászkának üzenem, hogy mostmár tessék MEGGYÓGYULNI!!!!!
A túrórudi falást csak így tovább! Látom a "nagykutya" sem akadály! Simán letámadja és beleharap a fülébe! Nagyon Boldog Te vagy az úr a háznál??? nagytaps Gratulálok! Ne is hagyd magad! röhög

Tkata írta:
Sajnálom, hogy már megint megy a hasa Félixnek. Sír vagy nagyon szomorú Elvileg minden tápváltás meghajtja őket, a rizs jó ötlet, de a pörkölt nem annyira. Búzakorpát szoktak még adni ilyenkor a kutyának egyébként.
Én a száraztápot beáztatom, és úgy keverem össze a szétfőzött rizzsel, na azt nem tudja kiválogatni senki lol
Elképzelhető, hogy elkényeskedik 1-2 étkezést amiatt, hogy nem fogára való, de ne aggódj, nem fog éhenhalni, és egy idő múlva befalja az egészet, ennyi életösztön van bennük Wink És ne adj mellette semmi más falatkát, nasit.

Pászkának már nincsenek kakigondjai, viszont most ahogy írtam, köhög, szürke pöttyök vannak a pociján, és a szőre is több helyen hiányos. Nagyon apróka, de ez nem akadályozza meg abban, hogy benyomjon egy egész túrórudit lol

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28. Szerda 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnálom, hogy már megint megy a hasa Félixnek. Sír vagy nagyon szomorú Elvileg minden tápváltás meghajtja őket, a rizs jó ötlet, de a pörkölt nem annyira. Búzakorpát szoktak még adni ilyenkor a kutyának egyébként.
Én a száraztápot beáztatom, és úgy keverem össze a szétfőzött rizzsel, na azt nem tudja kiválogatni senki lol
Elképzelhető, hogy elkényeskedik 1-2 étkezést amiatt, hogy nem fogára való, de ne aggódj, nem fog éhenhalni, és egy idő múlva befalja az egészet, ennyi életösztön van bennük Wink És ne adj mellette semmi más falatkát, nasit.

Pászkának már nincsenek kakigondjai, viszont most ahogy írtam, köhög, szürke pöttyök vannak a pociján, és a szőre is több helyen hiányos. Nagyon apróka, de ez nem akadályozza meg abban, hogy benyomjon egy egész túrórudit lol

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28. Szerda 16:05    Hozzászólás témája: Re: ajjaj
Téma leírása: ajjaj

Az a baj, hogy a rizst abszolúte nem eszi meg Szomorú
Ha pörkölttel keverem össze, akkor kiválogatja a húst, ha konzervel akkor meg otthagyja az egészet Embarassed
Nem tudom, hogy "tömjem" bele nemjó
Hát majd hétfőn visszamegyünk doki bácsihoz, szerintem mi is húzzuk majd az oltást emiatt!
Félixem is csak az ágyban hajlandó aludni, mostmár megszokta azt, hogy amikor elalszunk lemegy az ágy mellé! Ő is nagyon anyás és mikor hazamegyek annyira örül, hogy örömében bepisil Nagyon Boldog
Annyira édes! Viszont mindig felkelti az embert éjjel, mert ő hajnali 3kor akar játtszani! Addig nyalja az arcom és rágja az orrom, amíg fel nem kelek játtszani vele! Azt hiszem sikerült elkényeztetnem!!!! Szemforgató

rozsaszinjedi írta:
Pennének is a hasmenősdi miatt csúszott az oltás, nem akartam még azzal is terhelni a kis szervezetét.

Mi lenne, ha megpróbálnád Félixnél a diétát? Vagy valamilyen alternatív kezelési módot?

Nálunk is volt egy átköhögött éjszaka, úgyhogy a kutyakosárban alvás szoktatása is tolódik. mondjuk Penne egyébként is meggyőződéssel vallja, hogy neki az ágyban, de legfőképp mellettem van a helye éjjel. nagyon anyás... de nem baj, mert így legalább kéznél van és könnyedén tudom reikizni. Nagyon Boldog aztán majdcsak megnő és túlleszünk ezen a kritukus korszakon.

Jobbulást kívánok minden csöppnek és alig várom a képes beszámolókat!
vidám
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28. Szerda 14:12    Hozzászólás témája: ajjaj
Téma leírása: ajjaj

Pennének is a hasmenősdi miatt csúszott az oltás, nem akartam még azzal is terhelni a kis szervezetét.

Mi lenne, ha megpróbálnád Félixnél a diétát? Vagy valamilyen alternatív kezelési módot?

Nálunk is volt egy átköhögött éjszaka, úgyhogy a kutyakosárban alvás szoktatása is tolódik. mondjuk Penne egyébként is meggyőződéssel vallja, hogy neki az ágyban, de legfőképp mellettem van a helye éjjel. nagyon anyás... de nem baj, mert így legalább kéznél van és könnyedén tudom reikizni. Nagyon Boldog aztán majdcsak megnő és túlleszünk ezen a kritukus korszakon.

Jobbulást kívánok minden csöppnek és alig várom a képes beszámolókat!
vidám
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 28. Szerda 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Abbahagytuk a gyógyszert és visszajött a hasmenés
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 16:44    Hozzászólás témája: Re: Sade babák szüleinek :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Kata!

Hú! Az nagyon jó lenne tényleg mindenkit összeszedni a talira Nagyon Boldog
Remélem a kis Pászka is mihamarabb rendbejön és szép nagy kutyus lesz Nagyon Boldog
Drága Pászka! Jobbulást neked, egyél sokat, nőlj nagyra és hagyd azt a sok betegeskedést! Én szorítok érted!

Tkata írta:
Örülök, hogy mindenki rendben van, és szépen növögetnek a bébik. Megpróbálom idetrombitálni a fórumba még Gyros, a barna fiúcska és Pirog, a barna lányka 'szüleit' is, nem beszélve Pita gazdijairól

Ha mindenkinek minden oltása meglesz, akkor jó ötlet egy családi találkozó, bár valszeg Pászkával mi még kimaradunk belőle, mert neki még csak két oltása van meg a sok betegeskedés miatt
Most épp köhögés miatt kezelik, és nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy centit se nő Ellenben égetnivalóan rossz, de addig jó, amíg elven és életvidám.
Fele akkor sincs mint a ti babáitok. Mindjárt teszek fel róla képeket.
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 15:53    Hozzászólás témája: Sade babák szüleinek :) Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Örülök, hogy mindenki rendben van, és szépen növögetnek a bébik. Megpróbálom idetrombitálni a fórumba még Gyros, a barna fiúcska és Pirog, a barna lányka 'szüleit' is, nem beszélve Pita gazdijairól

Ha mindenkinek minden oltása meglesz, akkor jó ötlet egy családi találkozó, bár valszeg Pászkával mi még kimaradunk belőle, mert neki még csak két oltása van meg a sok betegeskedés miatt
Most épp köhögés miatt kezelik, és nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy centit se nő Ellenben égetnivalóan rossz, de addig jó, amíg elven és életvidám.
Fele akkor sincs mint a ti babáitok. Mindjárt teszek fel róla képeket.
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 19 / 21 oldal [523 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 17, 18, 19, 20, 21 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu