Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2020 Júl. 4. Szombat 10:28
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sade és 8 babája
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 21 oldal [523 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 19, 20, 21 Következő
Szerző Üzenet
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25. Hétfő 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Penne is hatalmas lett, legalább is a képeken úgy tűnik. Félix már az 50 kg-ot közelíti Döbbent

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 25. Hétfő 11:49    Hozzászólás témája: Re: Penne
Téma leírása: Penne művésznő
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

rozsaszinjedi írta:
Penne művésznő:

Művésznő szakterülete a kerítésátalakítás, ösztönözve ezzel minket a régi kerítés lecserélésére:

Penne nagyon virgonc, rettentően anyás még most is. Meggyőződése, hogy amikor a helyére küldöm, jár neki még néhány korty víz vagy egy kis játék, esetleg pár kör futás... a lényeg az, hogy semmiképpen ne kelljen elsőre végre hajtani amit anya kér... ülni gyönyörűen tud. Ha kell, ha nem: leül, hátha jár jutalomfalat a magánszorgalomért is. A marad és a fekszik sem annyira szimpatikus a Művésznő számára, de dolgozunk az ügyön.

További szép napot mindenkinek. Nagyon Boldog

lol Ha ez megnyugtat: családi vonás! Nálunk is ez a módi! 2 percig nem bír Félix egy helyen megülni, állandóan rohangálni kell, futkározni, rosszalkodni, és mindig kell, hogy valami legyen a szájában lol

Ezért (többek közt) stílusos ajándékot kapot a csöppem karácsonyra Mr. Green

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 24. Vasárnap 16:38    Hozzászólás témája: Penne
Téma leírása: Penne művésznő
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Penne művésznő:

Művésznő szakterülete a kerítésátalakítás, ösztönözve ezzel minket a régi kerítés lecserélésére:

Penne nagyon virgonc, rettentően anyás még most is. Meggyőződése, hogy amikor a helyére küldöm, jár neki még néhány korty víz vagy egy kis játék, esetleg pár kör futás... a lényeg az, hogy semmiképpen ne kelljen elsőre végre hajtani amit anya kér... ülni gyönyörűen tud. Ha kell, ha nem: leül, hátha jár jutalomfalat a magánszorgalomért is. A marad és a fekszik sem annyira szimpatikus a Művésznő számára, de dolgozunk az ügyön.

További szép napot mindenkinek. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 8. Kedd 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az ártatlanság mintaképei lol

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 7. Hétfő 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

borsocska írta:
Krisztikeee írta:
Sziasztok!

Hogy telt a mikulás??? Mosoly Blöróka kapott egy őt szekáló bábut...Nagyon Boldog ilyen ikeás....Nagyon Boldog előszeretettel tépdelné szét ha engednénk:)

teljesen ki vagyok... ma a párom jött haza a kutyával a városligetből és az út testen jöttek át a zebrán é s jött egy vadbarom és a sárgán vígan áthajtva páromék kb. egy lépésre a járdától elmegy mögöttük a kocsi...és a kutya egyik hátsó lábát elkapta.... a kedves kocsis lassított aztán tovább ment miközben látta hogy elkapta a kutyát.... a hülye paraszt!!!!dühbegurul most itt sántikál szerencsétlen...... lett egy kb. 2 és fél cm hosszú seb a lábán... pont a hajlatnál.... ami oylan 3mm nyire szétnyilt... ami szerintem inkább bőr...mert megnéztem nagy nehezen az uraság megengedte...s úgy látom hogy felcsúszott a bőr. hazajött...lefertőtlenítettük....

igazából az zavar hogy ennyire nem érdekelte hogy mi van a kutyával..... most nem tudom hogy mi lesz.... holnap lehet meglátogatjuk a dokit...bár ha lassan megyünk jár a lábával, amugy meg rohangálna, s akkor felhúzza..... nagoyn dühös vagyok az ismeretlenre!!!! dühbegurul

amugy mit fognak kapni a gyerkőcök karácsonyra??? mi még agyalunk, de egy jó nagy csontot biztos kap...a többi meg még .....kérdőjel:)

na szép estét!

sziasztok!

Na,hogy van Blöróka????

Felhívtam Blöró gazdikat! szerencsére az ijedségen kívűl más baja nem lett Razz
Vissza az elejére
borsocska
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 18. Kedd 0:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Krisztikeee írta:
Sziasztok!

Hogy telt a mikulás??? Mosoly Blöróka kapott egy őt szekáló bábut...Nagyon Boldog ilyen ikeás....Nagyon Boldog előszeretettel tépdelné szét ha engednénk:)

teljesen ki vagyok... ma a párom jött haza a kutyával a városligetből és az út testen jöttek át a zebrán é s jött egy vadbarom és a sárgán vígan áthajtva páromék kb. egy lépésre a járdától elmegy mögöttük a kocsi...és a kutya egyik hátsó lábát elkapta.... a kedves kocsis lassított aztán tovább ment miközben látta hogy elkapta a kutyát.... a hülye paraszt!!!!dühbegurul most itt sántikál szerencsétlen...... lett egy kb. 2 és fél cm hosszú seb a lábán... pont a hajlatnál.... ami oylan 3mm nyire szétnyilt... ami szerintem inkább bőr...mert megnéztem nagy nehezen az uraság megengedte...s úgy látom hogy felcsúszott a bőr. hazajött...lefertőtlenítettük....

igazából az zavar hogy ennyire nem érdekelte hogy mi van a kutyával..... most nem tudom hogy mi lesz.... holnap lehet meglátogatjuk a dokit...bár ha lassan megyünk jár a lábával, amugy meg rohangálna, s akkor felhúzza..... nagoyn dühös vagyok az ismeretlenre!!!! dühbegurul

amugy mit fognak kapni a gyerkőcök karácsonyra??? mi még agyalunk, de egy jó nagy csontot biztos kap...a többi meg még .....kérdőjel:)

na szép estét!

sziasztok!

Na,hogy van Blöróka????
Vissza az elejére
borsocska jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Krisztikeee
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11. Kedd 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

na szép estét!

sziasztok!
Vissza az elejére
Krisztikeee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 3. Hétfő 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Félix kapott ajádékba egy óriás csontot! Szerencsére már majd 1 hete azon rágódik, ezzel megkímélve a bútorokat és egyéb tárgyakat a lakásban lol

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 26. Hétfő 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boldog Szülinapot minden Sadebabának szerelmes beke virágfej
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 25. Vasárnap 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boldog 1 Születésnapot minden Sade babának juhe virágfej2

Most nagymamáéknál bulizunk és a nagyitól finom,tejfölös hortobágyi húsospalacsinta-tortát kapott eszik

Hamar be is akarta habzsolni és első harapásra az égő gyertyát kapta be lol

Vissza az elejére
Krisztikeee
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

igen, ez nálunk is működik...!!!!! mármint ha később érek haza! mi már 3x megyünk le egy nap! nagyon ügyes, igaz most éjjel........... nagyon nagyon rossz volt! maga alá pisilt és ott sunyitott rajta, illetve kaki is várt reggel....de úúúúgy de úúúúúgy szégyellte magát..... húúúúú........

de nem értem hogy miért történt. mert rég nem volt ilyen........

fejlődnek a gyerekek lol

Éva és Félix kutya írta:
Krisztikeee írta:
jaj...ő sem komolyodott meg azért...de komolyabb mint volt, szóval ha megmondod neki hogy elég volt, akkor talán 2.ik felszólalásra már abba is hagyja lol meg tényleg nagyon ügyes okos!
már majdnem szobatiszták vagyunk! tehát nagyon nagyon büszke vagyok rá ám Mosolyszerelmes1

a husky-s linkeket meg köszönöm! igaz ma már nem találtuka kutyát, lehet hogy valaki befogadta vagy a bunkó gazdáinak eszébe jutott hogy elhagyták a kutyájukat...........

Éva és Félix kutya írta:
Félix is már tud ülni, feküdni, állni vezényszavakra, de azért azt nem mondanám, hogy megkomolyodott lol
Állandóan csak a játék, a játék, szaladgálás és persze még játék!
Egy kis fogócskára pedig mindig akad partner Mr. Green

Szerencsére Félix is már csak hébe-hóba pisil-kakil be lol Tegnap volt nagyon ügyes fiú! Túlóráznom kellet és 1/2 6 helyett 1/2 9-re értem haza és se pisi, se kaki nemangyal
Vissza az elejére
Krisztikeee jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 21. Szerda 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Krisztikeee írta:
jaj...ő sem komolyodott meg azért...de komolyabb mint volt, szóval ha megmondod neki hogy elég volt, akkor talán 2.ik felszólalásra már abba is hagyja lol meg tényleg nagyon ügyes okos!
már majdnem szobatiszták vagyunk! tehát nagyon nagyon büszke vagyok rá ám Mosolyszerelmes1

a husky-s linkeket meg köszönöm! igaz ma már nem találtuka kutyát, lehet hogy valaki befogadta vagy a bunkó gazdáinak eszébe jutott hogy elhagyták a kutyájukat...........

Éva és Félix kutya írta:
Félix is már tud ülni, feküdni, állni vezényszavakra, de azért azt nem mondanám, hogy megkomolyodott lol

Szerencsére Félix is már csak hébe-hóba pisil-kakil be lol Tegnap volt nagyon ügyes fiú! Túlóráznom kellet és 1/2 6 helyett 1/2 9-re értem haza és se pisi, se kaki nemangyal
Vissza az elejére
Krisztikeee
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Krisztikeee írta:
nah, akkor nem csak nálam vacakol!
egyébként hogy vagytok???? Blöró határozottan komolyodik! már megtanultunk lefeküdni! és jutalom falat nélkül ment! persze néha néha szorultabb helyzetben dicséretként kap egyet egyet Mosoly

kérdeznék itt valakit!

a városligetben valamelyik "kedves gazdi" kint "felejtett" egy csodaszép malamut husky kutyát kb. 5-6 éves kisfiú.... dühbegurul senki sem ismeri a kutyások közül.....:S nem tudom hogy most hol van a kutyu, egy napra befogadta itt egy környékbeli, de sem anyagi kerete, sem a lakás nem megfelelő hogy megtartsa illetve neki is van már egy kutyája. hivogatott menhelyeket de kb. megteltek.........
nem tudtok valakit aki szeretne kutyát, és meg vannak a megfelelő feltételek a kutya számára?!
nagyon kiborultam, mert nem gondoltam hogy van olyan ember aki csak ezt így megteszi. nagyon szelíd barátságos...lelkileg "kicsit" megtört. a király domb tetején várta a gazdáit...... !!!!!! akik természetesen nem jöttek gyenge
ha esetleg tudtok segíteni nagyon örülnék! nem szeretném a minire vinni, mert tudom hogy sok kutyu van ott.. ezért inkább gazdit kéne neki keresni. nyakörv, semmi nincs rajta.

szép napot ! és ha tudtok valakit szóljatok kérlek, addig én is még informálódok a kutya hol létéről!

Éva és Félix kutya írta:
Éva és Félix kutya írta:
Penne tiszta bátyja, csak göndörebben lol

Kriszti:
Kiválasztod az albumot, majd tallozol és feltöltöd

Na!Vacakolhat, mert most nekem sem töltötte föl mérges fejvakar

fajtamentők:

Szánhúzó fajtamentés:
(Alaszkai Malamut, Szibériai Husky, Szamojed) Weblap: http://www.freeweb.hu/szanhuzoklub
Elveszett-Keresik résznél!
Gazdát kereső, kidobott, menhelyi, vagy sintértelepi szánhúzók adatai elküldhetők:
E-mail: iceblazer@freemail.hu
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol
Vissza az elejére
Krisztikeee
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nah, akkor nem csak nálam vacakol!
egyébként hogy vagytok???? Blöró határozottan komolyodik! már megtanultunk lefeküdni! és jutalom falat nélkül ment! persze néha néha szorultabb helyzetben dicséretként kap egyet egyet Mosoly

kérdeznék itt valakit!

a városligetben valamelyik "kedves gazdi" kint "felejtett" egy csodaszép malamut husky kutyát kb. 5-6 éves kisfiú.... dühbegurul senki sem ismeri a kutyások közül.....:S nem tudom hogy most hol van a kutyu, egy napra befogadta itt egy környékbeli, de sem anyagi kerete, sem a lakás nem megfelelő hogy megtartsa illetve neki is van már egy kutyája. hivogatott menhelyeket de kb. megteltek.........
nem tudtok valakit aki szeretne kutyát, és meg vannak a megfelelő feltételek a kutya számára?!
nagyon kiborultam, mert nem gondoltam hogy van olyan ember aki csak ezt így megteszi. nagyon szelíd barátságos...lelkileg "kicsit" megtört. a király domb tetején várta a gazdáit...... !!!!!! akik természetesen nem jöttek gyenge
ha esetleg tudtok segíteni nagyon örülnék! nem szeretném a minire vinni, mert tudom hogy sok kutyu van ott.. ezért inkább gazdit kéne neki keresni. nyakörv, semmi nincs rajta.

szép napot ! és ha tudtok valakit szóljatok kérlek, addig én is még informálódok a kutya hol létéről!

Éva és Félix kutya írta:
Éva és Félix kutya írta:

Kriszti:

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Éva és Félix kutya írta:

Kriszti:

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 20. Kedd 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszti:
Vissza az elejére
Krisztikeee
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 19. Hétfő 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

hát nem szúrja be....Szomorú valaki segítsen Szomorú
Vissza az elejére
Krisztikeee
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 19. Hétfő 13:20    Hozzászólás témája: Re: Penne Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

jaj de gyönyörűűűűű!!!!!!!!!! Embarassed szerelmes1

nem tudom de remélem hogy feltölti.... nem nagyon vagyok jártas az itteni feltöltésben a képekkel kapcs... Embarassed Blörókánk mostanság...Mosoly :

rozsaszinjedi írta:
Penne kisasszony napjainkban:

Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 8. Csütörtök 12:42    Hozzászólás témája: Penne Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Penne kisasszony napjainkban:

Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 26. Péntek 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az Állatok Világnapján mi is felvonultunk

Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 26. Péntek 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mr. Green

Vissza az elejére
Hanga80
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 16. Kedd 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pitagazdi küldött a tesóról képet! Pita ma már Sonja, és gyönyörű (természetesen mint az összes többi Sadebaba)

és úgy látom legalább olyan kreatív mint a tesók: Mr. Green
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 21 oldal [523 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 19, 20, 21 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu