Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2017 Nov. 20. Hétfő 12:41
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sade és 8 babája
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 20 / 21 oldal [523 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 18, 19, 20, 21 Következő
Szerző Üzenet
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 27. Kedd 8:41    Hozzászólás témája: Re: válasz
Téma leírása: válasz
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hááááát! Szerintem nem sok esélye van a kosárnak Pennével szemben lol
Szerencsére Félixem imád rágicsálni! Minden csontot alaposan elrág Razz
Megnyugodtam! Akkor nem csak Félix a haspók Mosoly
Lehet, hogy ez családi vonás Nagyon Boldog

rozsaszinjedi írta:
örülök, hogy túl vagytok a hasmenésen!
a kis csontos husikkal én óvatosan bánok, mert Penne ilyesmit rágás nélkül fal... úgyhogy vagy egyesével adogatom neki vagy leszedem a husit a csontról. de egyébként ne aggódj, Pennében is döbbenetesen nagy a kutyaétvágy.

nálunk a kutyakekszek jöttek most divatba illetve minden olyan, amit jól lehet ropogtatni. többek közt Penne alvós kosárkája. majd lefotózom. lassan elfogy. lol

JZsuzsa: köszönjük szépen a bókot! Nagyon Boldog

Éva és Félix kutya írta:
Szia!
Mi jövőhéten megyünk oltásra! Elmúlt a hasmenés!!!!!!!! Nagyon Boldog
Oké, akkor 4-5 hét múlva! Addigra reméljük jó idő lesz!
Félixem is már ilyen nagy! Tegnap mértem meg 7,5 kg-os Razz
Mikor hozzámkerült 4 volt!
Eszik is ám rendesen! Ma reggel elaludtam, nem tudtam neki főzni, de bevágott 4 CSIRKENYAKAT ÉS 1 KIS KONZERVET!!!!!!!!!!
Penne is ilyen sokat eszik, vagy csak Félix ilyen bélpoklos??????????
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 13:04    Hozzászólás témája: válasz
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

örülök, hogy túl vagytok a hasmenésen!
a kis csontos husikkal én óvatosan bánok, mert Penne ilyesmit rágás nélkül fal... úgyhogy vagy egyesével adogatom neki vagy leszedem a husit a csontról. de egyébként ne aggódj, Pennében is döbbenetesen nagy a kutyaétvágy.

nálunk a kutyakekszek jöttek most divatba illetve minden olyan, amit jól lehet ropogtatni. többek közt Penne alvós kosárkája. majd lefotózom. lassan elfogy. lol

JZsuzsa: köszönjük szépen a bókot! Nagyon Boldog

Éva és Félix kutya írta:
Szia!
Eszik is ám rendesen! Ma reggel elaludtam, nem tudtam neki főzni, de bevágott 4 CSIRKENYAKAT ÉS 1 KIS KONZERVET!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 26. Hétfő 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 20:33    Hozzászólás témája: Re: válasz

Úristen! Ezt a kutyát húzzák! Hihetetlenül megnőtt és tündéri! Nagyon Boldog Na majd, ha Kata meglátja!
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 25. Vasárnap 20:22    Hozzászólás témája: Re: válasz

szerintem már bőven elég az, hogyha szeretettel felneveled Félixet és sok-sok éven át együtt maradtok ezután. nagy vigyor

ami a babakutyatalit illeti: a doki bácsi nem akarta elsietni a veszettség elleni oltást, úgyhogy megegyeztünk, hogy 4 hét múlva kapja csak meg Penne. tehát: 4 hét múlva tudjuk elfogadni a meghívást. vidám

Penne és az ásványvizes flakon:

Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 10:49    Hozzászólás témája: Re: válasz

az a baj, hogy jelenleg albérletben lakom és ideiglenesen sem tudok befogadni senkit
bõgõmasina

Reny (Penne anyuka) írta:
szívem szerint én is Mosoly de úgy gondolom, hogy mivel van már két adoptált "négylábú gyerekem" állandóra, maximum csak ideiglenesen tudnék kutyit befogadni. s ahogy látom itt a Minin van jónéhány önkéntes, aki gyakorlatban is teljesíti ezt a feladatot Nagyon Boldog

tehát, gondolom Pászka még mindig eladósorban van.
Pászka gyönyörű, okos, ügyes és keresi ideális gazdiját!

Kata: Hogy van Pászka baby? lol

Éva és Félix kutya írta:
Jaj! Annyira édes a Pászka is! És az a gazdis nézés......
Szívem szerint őt is örökbefogadnám!Már csak egy kertes házba kéne költöznöm és akkor jöhetne ő is és más Minis kutya!
Talán, ha megnyerem a lottot... Szemforgató
Szívem szerint akkor vagy 20 kutyát örökbefogadnék
szomorú
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 24. Szombat 10:48    Hozzászólás témája: Re: válasz

az a baj, hogy jelenleg albérletben lakom és ideiglenesen sem tudok befogadni senkit
bõgõmasina

Reny (Penne anyuka) írta:
szívem szerint én is Mosoly de úgy gondolom, hogy mivel van már két adoptált "négylábú gyerekem" állandóra, maximum csak ideiglenesen tudnék kutyit befogadni. s ahogy látom itt a Minin van jónéhány önkéntes, aki gyakorlatban is teljesíti ezt a feladatot Nagyon Boldog

Éva és Félix kutya írta:
Szívem szerint őt is örökbefogadnám!Már csak egy kertes házba kéne költöznöm és akkor jöhetne ő is és más Minis kutya!
szomorú
Vissza az elejére
Reny (Penne anyuka)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 23. Péntek 16:53    Hozzászólás témája: válasz

Éva és Félix kutya írta:
szomorú
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

szomorú
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 12:40    Hozzászólás témája: Re: válasz

Mosoly Az tök jó! Nem is lakunk messze egymástól! Mi Újpesten lakunk, anyósomék meg szintén a XVI. kerületben! Végig megyek az Árpád úton, majd a Szentmihályin és ott a XVI ker határa Mosoly

Persze! Én sem azonnal gondoltam! Félix már mind a 4 oltást megkapta, és március elején a veszettség ellenit is beadják!
Ti mikor mentek szurira?Mondott valamit a doktorbácsi?
Komolyan mondom úgy beszélünk itt róluk, mint a gyerekekről, de végülis azok, nem? A "gyerekeink"Mosoly
A Városliget alkalmas lenne erre nem?
Persze! Biztos sok gazdi örülne Mosoly Kéne csinálni valami új fórumot, ahol el lehetne kezdeni szervezni egy ilyen napot! Lehet ilyet?
Vissza az elejére
Reny (Penne anyuka)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 9:15    Hozzászólás témája: válasz

igen Mosoly és Penne pöttyös Félix pedig foltos. egyetértek, Sade és a papa gyönyörű kicsiket produkáltak.

mi a XVI. kerületben lakunk.

...egy hatalmas, játszós kölyökkutya délelőttöt vagy délutánt szerintem más gazdik is szívesen vennének. csak helyet kell találnunk. no meg nyilván meg kell lennie az összes alap oltásnak is, megelőzve, hogy bármi gond legyen.
vidám

Féix anyája írta:
Most néztem, hogy Penne és Félix mennyire hasonlítanak, csak Pennének hosszú a kis bundája, Félixemé meg rövid!
Hogy mennyire szépek ezek a Sade-babák!!!!De mindegyik Mosoly
Vissza az elejére
Féix anyája
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most néztem, hogy Penne és Félix mennyire hasonlítanak, csak Pennének hosszú a kis bundája, Félixemé meg rövid!
Vissza az elejére
Féix anyája
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 8:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Féix anyája
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 22. Csütörtök 8:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Na! Örülök, hogy Ő rendbe jött! Én tegnap óta adom neki ezt a gyógyszert, szóval nálunk még nincs változás! Szomorú
Hát igen! Félixem is mindennel és mindenkivel játszik! Mindig!
Az a baj, hogy hiányzik neki egy kutya "pajtás". Anyuméknál van két kutyus, de az egyik 9, a másik 15 éves, így velük nem tud játszani Szomorú
Akkor erre a találkozóra még visszatérünk Mosoly
Bár amilyen esős idő van ma, nem tudom mikor lehetne összehozni!
Ti is Pesten laktok?
Vissza az elejére
Reny (Penne anyuka)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 17:21    Hozzászólás témája: válasz

szióka, gratulálok a kis Gyönyőrűséghez! Nagyon Boldog

kb másfél hétig intenzív hasmenés volt, 5 napig nem enyhült így vittük szuriztatni a doki bácsihoz és közben diétázott illetve Reikivel kezeltük. most már teljesen rendbe jött, bár konzervet még nem próbáltam neki adni. de a száraz gyerekkutya kaja már gond nélkül csúszik és nem is hajtja meg.

a családi taliban boldogan benne vagyunk. Mosoly nincs az a játékmennyiség ami Pennének elég lenne.

....ó és köszönöm a gödörre vonatkozó bókot a gyerekek nevében is. lol

Féix anyája írta:
Sziasztok!

Én fogadtam örökbe Félixet, azaz Bagettet. A hasmenés sajnos nálunk is mindennapi jelenség!
Tegnap voltunk a doktorbácsinál és kapott egy vény nélkül kapható gyógyszert, ami fertőzéses bélbetegségre van!
Kipróbálom és, ha beváltt nálunk, akkor megírom a nevét, hogy a tesók is használhassák!
Többi Sade-baba tulajdonos! Nem tudom a ti gyereketek milyen, de az enyém állandóan játszik, de láthatóan hiányoznak a tessókkal való játékok!
Mit szólnátok, ha valamelyik hétvégén összehoznánk egy "nagycsaládi" találkozót, modjuk a Városligetben, vagy valami zöldövezetben, ahol gyerekek együtt tudnának játtszani?
Vissza az elejére
Féix anyája
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Én fogadtam örökbe Félixet, azaz Bagettet. A hasmenés sajnos nálunk is mindennapi jelenség!
Tegnap voltunk a doktorbácsinál és kapott egy vény nélkül kapható gyógyszert, ami fertőzéses bélbetegségre van!
Kipróbálom és, ha beváltt nálunk, akkor megírom a nevét, hogy a tesók is használhassák!
Többi Sade-baba tulajdonos! Nem tudom a ti gyereketek milyen, de az enyém állandóan játszik, de láthatóan hiányoznak a tessókkal való játékok!
Mit szólnátok, ha valamelyik hétvégén összehoznánk egy "nagycsaládi" találkozót, modjuk a Városligetben, vagy valami zöldövezetben, ahol gyerekek együtt tudnának játtszani?
Vissza az elejére
Hanga80
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bagett (most már Félix) szintén jelentkezett! lol

"Kedves MiniMenhely!

Anya nagyon szépen köszöni, hogy örökbe adtatok neki és én is köszönöm! Nagyon szeretjük egymást, és nagyon jól érzem magam nála! Rengeteg szeretete kapok, sokat játszanak velem és anya mindig finomakat főz külön, csak nekem! Ugyanis a konzervtől mindig megy a hasam, és ezért készít nekem csirkemellből pörköltöt tésztával, vagy finom húslevest, kapok csirkenyakat és minden finomságot! Szép egészséges nagy kutya leszek, mert megeszem a répát, borsót és sok egészséges zöldséget is a husik mellé!
Mivel még pici vagyok és este a sötétben, félek egyedül aludni, ezért anya és apa megengedték, hogy mellettük alhassak a hálószobában, igaz néha az ágyba is bebújok közéjük, ha fázom, de nem bánják!
Sok-sok jutalomfalatot is kapok, mert ügyesen a kutyapelusra járok pisilni, kakilni!
Amikor anyáék dolgoznak, akkor mindig átjön a nagymama vigyázni rám, mert még pici vagyok, hogy egyedül hagyjanak otthon! Egyszer 10 percet voltam egyedül, amíg anya leszaladt a boltba, de mondták a szomszédok, hogy nagyon sírtam, sőt, anya nadrágját leszedtem a kanapéról, és arra feküdtem rá, azon éreztem anya szagát és így velem volt egy picit!
Amikor megkaptam az utolsó oltásomat és mondta a doktor bácsi, hogy már kimehetek sétálni is, akkor átmentünk a nagyihoz és ott barátokra leltem! Van a nagyinak 2 kutyusa, a Totó (9éves fiú), a Pici (15 éves lány) és még sok cica. Mikor átértünk megijedtem tőlük, de a Pici rögtön elkezdett pesztrálni, megmosta a fülem a Totóval meg játszottunk. Illetve csak én játszottam vele, harapdáltam a fülét, meg a farkát ő meg hagyta Meglepõdött)
A cicák se féltek tőlem, csak én tőlük, de miután hozzám dörgölőztek barátságosan, rájöttem, hogy nincs mitől tartanom! Így sok a barátom és anya mondta, hogy, majd ha jó idő lesz, akkor a nagyinál a kertben szaladgálhatok velük! A Totó egy Uszkár, nagyon szeret úszni, így majd anya elvisz minket kirándulni és úszkálni!
Rengeteg sok játékot kaptam, csipogóst, plüssöket, labdákat! Néha egyszerre akarok játszani az összessel, olyankor azt sem tudom melyikhez, kapjak! Volt már, hogy mindet fölhordtam anyáék ágyába és befeküdtem a játékhalmaz közepére és ott aludtam! Meglepõdött) Anya le akarta fényképezni, de mikor jött a géppel én fölébredtem és eljöttem az ágyról.
Röviden egyelőre ennyi! Küldünk képeket is!"

Vissza az elejére
dorka2
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Csinos gödör nagytaps
Reny (Penne anyuka
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21. Szerda 9:51    Hozzászólás témája: Penne Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

háát, sűrűn előfordul az ilyesmi mifelénk Nagyon Boldog nagyon szeretik egymást a gyerekek. közös munkával elkészült az első gödör is a kertben. különös érzékkel pontosan azon a részen, ahol füvesítve van... azon gondolkodtam, hogy megpróbálom majd gyorsan betemetni, miközben mindketten a tűzhelyen lévő, főzés közbeni farhátra vigyáznak Nagyon Boldog ahogy láttam, megalapították a farhát őrző-védő vizsla-szetter és majdnem labrador klubot. ugye, milyen kreatívak? Nagyon Boldog

íme egy (lesi)fotó:

Tkata írta:
Vasárnap felétek jártam, és valami őrületes játék volt a kertben lol
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 20. Kedd 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vasárnap felétek jártam, és valami őrületes játék volt a kertben lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Reny (Penne anyuka)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 20. Kedd 12:49    Hozzászólás témája: Penne
Téma leírása: Penne és a csont

helyzetjelentés: Pöttyös Penne felvette a küzdelmet a csonttal! ...és győzött! Nagyon Boldog - bizonyíték csatolva.

(bocsi a rossz minőségért, mobillal fotóztam)
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 19. Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pitából pedig Szonja lett, és róla is kaptunk képet lol

Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 19. Hétfő 13:24    Hozzászólás témája: Pirog képek Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pirogból Csoki lett, és megjöttek az első gazdis képek

Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szombaton Sade is az utazók között volt. Nagyon nehezen viselte a hosszú utat Passauig, és onnan még 120 kilómétert kellett továbbmennie, de végül célbaért lol
Már nagyon várták
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16. Péntek 15:27    Hozzászólás témája: képek Krokettről Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Képek Krokettről a német gazdijával megérkezés után fáradtan lol

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 20 / 21 oldal [523 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 18, 19, 20, 21 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu