Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2021 Ápr. 18. Vasárnap 18:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Sade és 8 babája
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 21 oldal [523 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Következő
Szerző Üzenet
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10. Szombat 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Negyedévente kell! Az enyémek is mindig úgy voltak!
Igen! Speciális tablettát kap és nem szabad sokat ennie, mert akkor lassabban ürül ki a féreg! Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rozsaszinjedi
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10. Szombat 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

utána olvasgattam egy kicsit ennek a féreg dolognak még mikor ment a hasa. és bizony, említik, hogy sok esetben abszolút tünetmentes a kutya annak ellenére, hogy férges. én is azt hittem eddig, hogy a kutyáimat messzire elkerülte az ilyesmi... pedig hát igen kevés évente féreghajtani őket (amikor a veszettség ellenit kapják), negyedévente célszerű, ha jól tudom. de ezt is csak nem rég tudtam meg. zavart2

valami speckó bogyó vagy a szokásos féreghajtósok valamelyike?

Éva és Félix kutya írta:
Bogyó! Napi 2,5 tabletta! Giardia a féreg! Hallottatok már róla? Mit okozhat?Mennyire komoly? Nekem szerencsére eddig még egyik állatom sem volt soha férges, vagy nagy beteg, szóval én ezekben nem vagyok otthon!
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10. Szombat 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bogyó! Napi 2,5 tabletta! Giardia a féreg! Hallottatok már róla? Mit okozhat?Mennyire komoly? Nekem szerencsére eddig még egyik állatom sem volt soha férges, vagy nagy beteg, szóval én ezekben nem vagyok otthon!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

bogyó vagy szuri? Neutral

Éva és Félix kutya írta:
Most hívott az orvos! A labor eredmény első része megjött, a másik 2 csak jövőhétre várhadó, de ez a rész pozitív lett!
Egyfajta férget találtak, ami szívós, masszív állatka, de egy 10 napos kúrával orvosolható! Mosoly
Vissza az elejére
rozsaszinjedi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Most hívott az orvos! A labor eredmény első része megjött, a másik 2 csak jövőhétre várhadó, de ez a rész pozitív lett!
Egyfajta férget találtak, ami szívós, masszív állatka, de egy 10 napos kúrával orvosolható! Mosoly
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jaj! Kis Szívecskéim! Mi lehet a bajuk! Igazából a dokink is csak találgat! Sejtése sincs mi lehet a baja!
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is csináltattam székletmintát, teljesen parazitamentes, nincs giardia, a bakertenyésztés most jött meg, de egészséges a kutya, és mégis megy a hasa Döbbent
Most vérvétel következik, hétfőn megyünk.
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

töredelmesen bevallom, hogy én csalok, ha gyógyszert kell adni. belenyomom pl egy kolbászkarikába és úgy adom oda. nemangyal

remélem, hogy most már tényleg mielőbb rendbe jön ez a hasmenősdi.
annyi pozitívum van, hogy a kedve továbbra is jó, aktív és rendesen eszik. fontos a pozitív hozzáállás, sokszor az ember nem is gondolná, hogy mennyire.

de azért csak óvatosan kényeztesd el azt a ceeegény beteg tyutyát. érzelgõs

Éva és Félix kutya írta:
Én is! De jövőhéten minden kiderül Sír vagy nagyon szomorú
Bele szakadna a szívem, ha bármi baja lenne! bõgõmasina
De erre gondolni sem merek! MEG FOG GYÓGYÚLNI!!!!!!!
Amúgy ügyes, okos kisfiú, mert a markomban odatarom elé a gyógyszereket és kiveszi a kezemből és megeszi! Elősször a torkán kellett lenyomni, megszenvedtünk, mert ez antibiozikum és keserű (jól néz ki a kezem) de reggel szépen elmagyaráztam neki, hogy ő beteg, be kell vennie, hogy meggyógyúljon...stb és komolyan mondom megértette! Utánna erőszak nélkül bevette lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Én is! De jövőhéten minden kiderül Sír vagy nagyon szomorú
Bele szakadna a szívem, ha bármi baja lenne! bõgõmasina
De erre gondolni sem merek! MEG FOG GYÓGYÚLNI!!!!!!!
Amúgy ügyes, okos kisfiú, mert a markomban odatarom elé a gyógyszereket és kiveszi a kezemből és megeszi! Elősször a torkán kellett lenyomni, megszenvedtünk, mert ez antibiozikum és keserű (jól néz ki a kezem) de reggel szépen elmagyaráztam neki, hogy ő beteg, be kell vennie, hogy meggyógyúljon...stb és komolyan mondom megértette! Utánna erőszak nélkül bevette lol
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Remélem hamarosan meggyógyul és legfőképpen azt, hogy nincs nagyon komoly baja!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 9. Péntek 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Voltunk doki bácsinál! Erősen aggódik Félix hasmenése után, mert állítólag nagyon csúnya! Kapott 2féle gyógyszert: 6000.- és elküldte laborvizsgálatra a székletét: 8000.- Összezavart
Tényleg annyiban van, mint egy gyerek!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 8. Csütörtök 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nem! Sajna nem kajafüggő! Olyan levest kap, amit ajánlottál, Farhátból leves rizzsel, husi és csirkenyak! Ahogy abbahagytuk a gyógyszert visszajött a hasmenés Sír vagy nagyon szomorú
Hát! Délután kiderül!
Félix is nagyon anyás, de ő lakásban van, szóval nagyon "leszakítani" nem tudom! Állandóan követ, az árnyékom, ha teregetek, takarítok, főzök,mindig ott van ahol én Nagyon Boldog
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 8. Csütörtök 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ez a hasmenéses dolog nem kajafüggő véletlenül?

a másik kutyus Rögbi, aki majdnem labrador. van benne egy csíknyi valami más, ami talán kuvasz lehet, mert vágott szemei is vannak. mentalitásra fullos labrador. lol

Penne is rossz, mint a bűn. de mivel ovis kutya, megkezdődött a nevelés. amit mondunk, az úgy van és kész. és annyiszor mondjuk el, ahányszor csak kell, nincs kibúvó, nincs ártatlan kutyatekintet általi elérzékenyedés.
már nap közben kinn van az udvaron és éjszaka sem velem alszik az ágyban, hanem az előszobában, a kosarában.
aztán lesz ebből még kutyaház is, kinn az udvaron, de csak szépen, fokozatosan. próbálom oldani a hozzám való kötődését, ami még mindig nagyon-nagyon erős.

Éva és Félix kutya írta:
Nagyon Boldog Igeeeen! Ez így szokott lenni: ami az egyiknek van, az kell a másiknak is!
A másik kutyus milyen fajta? Nagyon szép!
Penne is égetően rossz kölyök? Félixem már nagyon! Meg állandóan harapdálja az ember kezét, orrát, mindenét amit éri! Erről hogy fogom leszoktatni?
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 8. Csütörtök 9:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ja! Múltkor rosszalkodott és kipróbáltam a "grabanc" rángatás, erre megugatott, na akkor sajnálat ide vagy oda kapott egy pofont, akkor rájött, hogy tán ezt nem kellett volna!
Ma meg vissza kell menni a doki bácsihoz, visszajött a hasmenés Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 8. Csütörtök 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon Boldog Igeeeen! Ez így szokott lenni: ami az egyiknek van, az kell a másiknak is!
A másik kutyus milyen fajta? Nagyon szép!
Penne is égetően rossz kölyök? Félixem már nagyon! Meg állandóan harapdálja az ember kezét, orrát, mindenét amit éri! Erről hogy fogom leszoktatni?
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 7. Szerda 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

a szelektív hallás orvosolható. nálunk legalábbis. lol

ami a kutyakosarat illeti, gondolkodóba estem. fonott a kosár, és olyan vészesen fogy, hogy a két nappal ezelőtti ötletem valószínűleg nem aktuális. ugyanis az történt, hogy Rögbi belepréselte magát Penne kosarába és nagyon nem akart kijönni belőle. ennek kapcsán találtam ki, hogy jó, akkor Rögbi is kap egy kosarat (neki háza van, a kosár eddig nem érdekelte).

bár nagyon úgy tűnik, hogy a műanyag kosár okosabb lenne. azt már úgyis csak a fogváltás teheti tönkre, addig meg van még idő. feketefog

Éva és Félix kutya írta:
Hááááát! A felemelt hanggal: nem! Tedd le! Engedd el......már próbálkoztam, de mint már említettem: a szelektív hallás.....
nyelvnyújtás
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hááááát! A felemelt hanggal: nem! Tedd le! Engedd el......már próbálkoztam, de mint már említettem: a szelektív hallás.....
nyelvnyújtás
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

én sem vagyok verés párti, inkább megemelem a hangom vagy elkapom a grabancát. próbálok kutya módra fegyelmezni, mert azt azonnal megérti. és bizony most kell keményen fogni, mert később a fejemre nő, tekintve, hogy hatványozottan anyás és hisztis.
...pedig hát, sokszor nekem is ellágyul a szívem. de olyankor mindig bevillan, hogy az ő érdekében kell határozottnak lennem. érzelgõs

Éva és Félix kutya írta:
De egyébként igazad van! Csak úgy tud nézni, hogy nem bírom........
Muszáj adni neki egy falatot Nagyon Boldog
Tudodm! Tudom! Nagyon lágy szívű vagyok! Pedig egyik kutyámat sem kényeztettem el ennyire, lehet azért, mert egyik sem kölyökként került hozzánk! Menhelyről vannak, meg az utcán szedtem össze, mert kóbor volt!
Az az igazság, hogy nagyon okos kutya, és mivel okos nagyon át tud járni az ember eszén!!!!!!! lol
Na a szelektív hallásról már nem is beszélek.........
De nincs szívem keménykedni vele, vagy "elverni"! Nem az a fajta vagyok! Múltkor kipakolta a szekrényből a száraztápot, kiszakította a zacskót, szétfocizta a lakásban.......
Akkor rácsaptam (inkább legyintettem) a fenekére, de olyan bűnbánó arccal jött oda hozzám, nyalogatta a lában, mintha azt mondaná : "anya bocsáss meg!", nekem meg majd megszakadt a szívem, hogy rácsaptam és megsimogattam utánna+ megszeretgettem! Tudom! Nem kellett volna! Érezze csak, hogy rossz volt, de nem bírtam!
Az a gond, hogy ezt az eszemmel tudom, de a szívemmek nem Szomorú
Na így neveljek "gyereket"!!!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

De egyébként igazad van! Csak úgy tud nézni, hogy nem bírom........
Muszáj adni neki egy falatot Nagyon Boldog
Tudodm! Tudom! Nagyon lágy szívű vagyok! Pedig egyik kutyámat sem kényeztettem el ennyire, lehet azért, mert egyik sem kölyökként került hozzánk! Menhelyről vannak, meg az utcán szedtem össze, mert kóbor volt!
Az az igazság, hogy nagyon okos kutya, és mivel okos nagyon át tud járni az ember eszén!!!!!!! lol
Na a szelektív hallásról már nem is beszélek.........
De nincs szívem keménykedni vele, vagy "elverni"! Nem az a fajta vagyok! Múltkor kipakolta a szekrényből a száraztápot, kiszakította a zacskót, szétfocizta a lakásban.......
Akkor rácsaptam (inkább legyintettem) a fenekére, de olyan bűnbánó arccal jött oda hozzám, nyalogatta a lában, mintha azt mondaná : "anya bocsáss meg!", nekem meg majd megszakadt a szívem, hogy rácsaptam és megsimogattam utánna+ megszeretgettem! Tudom! Nem kellett volna! Érezze csak, hogy rossz volt, de nem bírtam!
Az a gond, hogy ezt az eszemmel tudom, de a szívemmek nem Szomorú
Na így neveljek "gyereket"!!!
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 11:33    Hozzászólás témája: Re: kunyizás
Téma leírása: kunyizás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A határ az asztal lol

rozsaszinjedi írta:
Te figyu, hogyha kézből eteted miközben eszel, akkor ő nem fog tudni különbséget tenni aközött, hogy mikor az övé a tányéron lévő kaja vagy mikor nem. szóval nem pofátlanságból csinálja, hanem csak nem ismeri a határokat.
baba

Éva és Félix kutya írta:
Mázlid van! Félixem nagyon pofátlan! Tegnap rácsaptam az orrára, mert vacsoránál fölálltam vizet inni, Ő meg addig a tappancsait fölhelyezte az asztalra és belenyalt a kajámba!!!!

rozsaszinjedi írta:
na ez az ami nálunk nincs. kutya nem nézi ki gazdiszájból a kaját vagy különben gazdi is kinézi kutyaszájból. hála az égnek, Penne egészen könnyen belátja, hogy nem kunyizunk az asztalnál. na persze, ez nem azt jelenti, hogy nem is próbálkozunk. lol

Éva és Félix kutya írta:
lol
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 10:31    Hozzászólás témája: Re: kunyizás
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Te figyu, hogyha kézből eteted miközben eszel, akkor ő nem fog tudni különbséget tenni aközött, hogy mikor az övé a tányéron lévő kaja vagy mikor nem. szóval nem pofátlanságból csinálja, hanem csak nem ismeri a határokat.
baba

Éva és Félix kutya írta:
Mázlid van! Félixem nagyon pofátlan! Tegnap rácsaptam az orrára, mert vacsoránál fölálltam vizet inni, Ő meg addig a tappancsait fölhelyezte az asztalra és belenyalt a kajámba!!!!

rozsaszinjedi írta:
na ez az ami nálunk nincs. kutya nem nézi ki gazdiszájból a kaját vagy különben gazdi is kinézi kutyaszájból. hála az égnek, Penne egészen könnyen belátja, hogy nem kunyizunk az asztalnál. na persze, ez nem azt jelenti, hogy nem is próbálkozunk. lol

Éva és Félix kutya írta:
lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 6. Kedd 9:35    Hozzászólás témája: Re: kunyizás

rozsaszinjedi írta:

Éva és Félix kutya írta:
lol
Vissza az elejére
rozsaszinjedi
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 5. Hétfő 17:38    Hozzászólás témája: kunyizás

Éva és Félix kutya írta:
lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 5. Hétfő 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

lol
Vissza az elejére
Éva és Félix kutya
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 5. Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pofátlan módon kivette a kezemből!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 17 / 21 oldal [523 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu