Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Máj. 24. Csütörtök 7:16
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  
Pacsker
Moderátorok:  Tkata
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 13 oldal [301 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 11, 12, 13 Következő
Szerző Üzenet
Zsuzsy27
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2014 Dec. 19. Péntek 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Búcsúpacsi mindenkinek... Pacsker örökre itthagyott bennünket
2014.12.10.
Pacskert 2005.februárjában mentette a NOÉ Állatotthon Minimenhely részlege az Illatos úti gyepmesteri telepről. A Kutyamagazinban is írtak róla, konzervet is reklámoztak gyönyörű pofijával, híre messzire eljutott. Így esett,hogy egészen az ország keleti felében is olvastak róla és lőn, hiába volt torz a lába, mégis szerető gazdira talált a messzi távolban.

Így írt erről a gazdi: Pacskert egy újságban pillantottam meg először, aztán egy másikban aztán kb. két hétig minden nap néztem a neten, hogy mi újság vele. Őszintén szólva nem terveztem második kutyát, de őt megláttam és megszerettem. Tudniillik nálunk a családhoz tartozik a Nimród kutya, aki egy bernáthegyi-kaukázusi keverék kan, akit elég jól sikerült elkényeztetnem, és két cicalány. Valamint a család többi tagja, akiknek épp elég volt egy kutya. Nem volt egyszerű eljutni idáig, de az erős kapocs ami első látásra létrejött Pacsker és köztem segítőül szolgált ehhez a harchoz.

9,5 év telt el azóta. Időközönként kaptunk képeket, híreket is róla, beszéltünk is a gazdival, aki ma szomorú hírrel hívott,sírva és írt is nekünk.

„Fájó szívvel tudatom mindenkivel aki ismerte, szerette és segítette valaha is Pacskert, hogy ma, vagyis 2014. december 09-én Pacsker örökre elaludt. Csak szépen csendesen. Tegnap este még boldogan megvacsorázott, majd ma minden kutyakházban elidőzött kicsit, beszaladt a teraszra, ahogy szokott, majd békésen Nimródhoz sietett. Hálásan köszönjük a sok segítséget, a megmentését, a családhoz segítését és mindent, ami csak segítette az útját. Isten Veled Pacsker, vagy ahogy mi ismertük Mátyás.”

Búcsúzunk Tőled Pacsi mi is!

nyugodj békében
JZsuzsa
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2014 Dec. 10. Szerda 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Őszintén sajnálom és köszönöm,hogy szerettétek őt helyettünk is. Szomorú
Vissza az elejére
JZsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nimrod
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2014 Dec. 9. Kedd 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Fájó szívvel tudatom mindenkivel aki ismerte, szerette és segítette valaha is Pacskert, hogy ma, vagyis 2014. december 09-én Pacsker örökre elaludt. Csak szépen csendesen. Tegnap este még boldogan megvacsorázott, majd ma minden kutyakházban elidőzött kicsit, beszaladt a teraszra, ahogy szokott, majd békésen Nimródhoz sietett. Hálásan köszönjük a sok segítséget, a megmentését, a családhoz segítését és mindent, ami csak segítette az útját. Isten Veled Pacsker, vagy ahogy mi ismertük Mátyás.
Vissza az elejére
Nimrod jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fríz16
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 31. Szerda 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

nagyon sajnálom Sír vagy nagyon szomorú

kitartást Nektek!
Vissza az elejére
fríz16 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2011 Aug. 27. Szombat 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Sajnos tragikus dolog történt a családban. Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Sír vagy nagyon szomorú Nimród 12 évesen elköltözött az örök vadászmezőkre és Pacsker egyedül maradt. Egyenlőre nagyon letört. Alig eszeget és sokat kell vigasztalni. Rengeteg időt töltünk együtt és próbljuk az új helyzetet elfogadni. 6 teljes évet töltöttek el együtt, és abban bíztunk, hogy ennek a nagy boldogságnak sosem lesz vége. Remélem Pacsker hamarosan jobb kedvű lesz, legalábbis mi mindent megteszünk érte.

Tettem fel fotókat
http://gallery.site.hu/u/Nimrod/palbum221/
Vissza az elejére
Nimrod jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Dec. 17. Péntek 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tettem fel PacskerMátyásról új fotókat:

Egyébként jól van, imádja a havat és be nem áll a szája.
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 4. Szombat 6:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia!

Nagyon örülök, hogy bejelentkeztél. Már a hírmorzsát tegnap betettem egy másik fórumba, amit több más állatvédő szervezet is olvas, mivel Pacsker egy ikonunk volt és sokan drukkoltak neki. Szóval kérlek, h időnként azért továbbra is jelentkezz be, tégy fel róla némi hírt, pár képet, tényleg nagyon nagy örömet szerzel vele nekünk is és még sok embernek.
Gyönyörű még mindig, vagy egyre szebb...nem is tudom. Nagyon Boldog

Gyere máskor is és simizd meg helyettem is.
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Először is köszönjük az érdeklődést.
Pacsker/Mátyás nagyon jól van. Jelenleg jóval vékonyabb, mint a fotókon. A nyárral jön a vékonyság, aztán télire újra bebundásodik/husisodik kissé. Kezd Matyi lenni a főnök nálunk, mert Nimródnak bizony a hátsó két lába már nem a régi. Épp ma fejeztünk be egy gyógyszerkúrát, hogy járni tudjon. De szépen megoldják. Nimród kiadja az utasításokat, Matyi pedig végrehajtja.
Érdekes dolog, hogy Matyi ki nem állhatja az utcán kóborló kutyákat. Úgy berág tőlük, hogy alig tud lecsillapodni. Pedig ő is a sintérek karmaiból szabadult és ki tudja mennyit kóborlászhatott is. Szinte őrjöng olyankor a kerítésnél, se hall, se lát. Eddig még erre nem találtunk megoldást sajnos.
Ígérem mindenkinek, akit érdekel Pacsker sorsa, hogy igyekszem gyakrabban jelentkezni és fotókat is feltenni.
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2010 Szept. 3. Péntek 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tettem még fel képeket ide:

Vissza az elejére
J.Zsuzsa
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2010 Jún. 9. Szerda 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A neten szó került Pacskerre, aki a Mini egyik ikonja volt. A gazdinak rögtön írtam is és azonnal választ is kaptam. leveleztünk, amiből pár gondolatot összeollóztam. Annyira örülök. lufi

Idézet:
Ígérem fotózok a Szőrpamacs Pacsker Mátyásról és rakok fel új képeket. Őszintén szólva úgy éreztem, hogy Pacsi révbe ért és mindenkinek van épp elég baja, nem hogy velünk foglalkozzon.
Szerencsére nálunk a Tisza még a medrében van, a Túr is.
Itt van egy csoportkép májusban készült. Ott a rémisztgető macsek is, Jeromos.

A fiúnkkal jön kijön. Sokszor kitér az útjából. Néha játszanak is. A fiam ha motorozik szokott mellette futni Matyi. Az utcakerítést nagyon komolyan védi. Irtó fontos a saját területe. Viszont a saját macskánk meg szokta ijeszteni. A macsek beáll a veteményes sorok közé és megvárja amíg Matyi arra slattyog, majd kiugrik a sorból, Matyira ezzel a frászt hozza. Imádja az epret. Jókat eprezünk a kertben. Már rég nem rezel be apukám, vagy a férjem láttán, ha kezükben pl. lapát van. De kikerüli őket olyankor és inkább ő ott sincs. Szóval még mindig emlékszik. Nimród még sokszor felbújtja rosszalkodásra, Matyi meg hűségesen kivitelezi. Nem unatkozunk az biztos. Épp most járt nálunk az állatorvos, mert mióta megszületett a fiúnk azóta nem férünk be egyszerre az autóba. De semmi gond, csak a szokásos oltás, körömvágás, stb. Még azóta is harcolnak Nimróddal, hogy ki a főnök. Azt hiszem mikor ki. A saját macskákat szereti, de az idegeneket kergeti.
Vissza az elejére
J.Zsuzsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 25. Szerda 7:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Pacsker gazdiiiiiiiiiiiiii!

Kérlek jelentkezz, mi van veletek?

Jó lenne pár kép rólatok.

Pusz, Zsuzsa
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13. Kedd 11:04    Hozzászólás témája: Re: Pacsker
Téma leírása: A gyönyörű eb.
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Imádom puszitküld
Vissza az elejére
Tkata
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13. Kedd 10:50    Hozzászólás témája: Re: Pacsker
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mint egy nyuszi lol
Vissza az elejére
Tkata jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13. Kedd 6:24    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 28. Hétfő 8:00    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Megvagyunk ám. Most nézem csak mennyire rég adtam hírt magunkról.
Pacsker/Mátyás gondtalanul éli az életét. A családhoz költözött novemberben egy új cica. Úgy gondolta, hogy el lesz itt velünk. A kutyik nagyon szépen be is fogadták, ám a macsek aki Jeromos névre hallgat nem elégedett meg ennyivel. Sakkban tartja a kutyákat. Mátyást egy fújással nyüfizésre sarkalja. A télen jött még egy új családtag, illetve még nem érkezett meg, csak tudjuk ősszel érkezik. Na, Matyi lett a babaőr. Elhatározta, hogy mindenkitől megvéd minket a babával. Senki nem jöhet a közelünkbe. Nagyon édes. Biztos, hogy tudják a változást a kutyik, mert sokkal visszafogottabbak velem. Egyedül azt nem bírják, ha el kell mennünk vizsgálatokra, na akkor nem győznek örülni ha hazaérünk. Gondolom aggódnak, hogy elhagytuk az őrzött területet. Igyekszem fotókat is csinálni és felrakni a jobbakat.
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 16. Kedd 20:49    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Annyira gyönyörű és annyira boldog...és én is. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 16. Kedd 11:27    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Itt van az ősz, hát gondoltam dobok egy gyors helyzetjelentést!

Matyi nagyon formában van, mert egyre fontosabb őrző-védő lett belőle, hiszen egyszerre két ingatlanon is uralkodhat. A kölyök Matyi azért szerencsére még él benne, és olykor-olykor hatalmasakat rosszalkodik. Mindent elcsen, felaprít és terít. Egyszer-kétszer még nagyon muris, de sokadszorra ugyanaz, hát... Bár ez csak nekem uncsi, ő nagyon jól szórakozik. Imádja az új területet, és folyton ott akar lenni. Ott bejön a házba és kinéz az ablakon, ha valaki megnézi a házunkat fut előre és megmutat minden helyiséget. Imádja a füvet és a fákat. A kedvence egy kb. 10 cm magas fa. Az "alatt" szokott hűsölni Gerda cicával. Úgy csinálnak, mintha hatalmas fa alatt ülnének. Fergetegeset fogócskáznak Nimróddal, és néha a cicákkal is. Tettem fel új fotókat.

Matyi a lehengerlő:

Ennyire finoman is tud mozogni, de kizárólag akkor ha ráér Nagyon Boldog
Vissza az elejére
...JZsuzsa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 28. Szombat 6:57    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

De jó újból látni! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hát igen, ott még igen jó husis feneke van. Azóta már sokkal, de sokkal csinibb. A gumimacis fotón még a télre elraktározott tartalék rajta van.
Vissza az elejére
Plesz Éva
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hűha! Mindig szebb, és szebb, és boldogabb. A gumimacis jelenet ismerős. Szerintem csak azért nem tudott kiugrani, mert láttad, v. nehéz a seneke? Igazi havaii lesz, ha elkészül a kerítés. Szuperrr!!!! furgekutya nemangyal
Ártatlan ő, szegény és védtelen. /
Mégis embernek ember gyilkosa,
És a kutyától nem tanul soha!
Vissza az elejére
Plesz Éva jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 11:17    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Hadd jöjjek csak én is ide :
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27. Péntek 10:31    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Hűha, hogy rohan az idő. Rengeteg minden történt velünk. Először is Matyekosnak normalizálódott a súlya és levetette téli bundiját. Szóval gyönyörű lett, bár a párom folyton noszogat, hogy szerinte Sovánka Tódor így. Hát télhez képest igen, de akkor túlsúlyos volt.
Vettünk házat hatalmas kerttel. 1300 m2-es területük lesz/van. Imádják. Sokat vagyunk ott négyesben, és olykor hatosban a két ciculánnyal. Egyenlőre még nincs körbekerítve, így nem garázdálkodhatnak kedvükre. Csak felügyelettel és rövid ideig maradhatnak, mert nem tudunk tőlük dolgozni. De jövő héten elkészül a kerítés és akkor aztán kezdődhet a viháncolás és ugrálás . lol
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 28. Hétfő 6:42    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Az ígért GUMIMACIS kép. Ez nem egy nagy ugrás volt, csak ezt sikerült elkapnom. Volt már úgy, hogy csak a derekáig ért a kerítés.

Normál állapotban eddig ér neki a kerítés:
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15. Kedd 8:33    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Matyekos már ennyire megszerette az apukámat. Vele barátkozott meg a legnehezebben. Bár, ha szerszámot lát a kezében még néha elugatja a véleményét neki. Vagyis: kerti szerszám férfi kezébe nem való.
Vissza az elejére
Nimrod
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 2. Szerda 6:26    Hozzászólás témája: Re: Pacsker

Rajtunk nem múlik. Matyi és mi is szeretettel várunk mindenkit, aki erre jár közületek.

Ma reggel Nimrus nagyon sírt. Azt hittem fájdalma van. Azért próbából kiengedtem és lám csodát csak a csordát akarta látni és ehhez még a hisztit is bevetette. Azért kipréselt magából egy csepp pisit is, csak hogy ne érje szó a ház elejét. Aztán amikor beparancsoltam, mert szigorúan tilos ugra-bugrálnia, akkor meg úgy ment vissza a helyére, hogy Matyit jól meglökte. Ő meg csak állt nagy bambán, hogy most mi a fene van. De okosan reagált sehogy. Így Nimrus visszament dühösen a helyére, mert hiába kötekedett nem lelt Matyiban parnerre. Nagyon Boldog
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 1 / 13 oldal [301 H.sz.] Ugrás az oldalra::  1, 2, 3, ..., 11, 12, 13 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Elveszett kutyusok - Állatmentő egyesületek - Menhelyek » Menhelyek » MiniMenhely » Minimenhely, ahol az ebcsont beforr
Ugrás:  

Készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Szavazhatsz ebben a fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu