Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Aug. 15. Szerda 12:07
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Elveszett!!!!!!!!!!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 7 oldal [170 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 23. Szombat 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ugyan nem westie, de megint iWiWről:
"ELTŰNT FEHÉR CSIVAVA A XV. KERÜLETBEN!
A MEGTALÁLÓ MAGAS PÉNZJUTALMAT KAP!!!!!!

kép Jerry-ről:

http://www.feltoltes.info/v.php?id=90923Jerryke.JPG

fajta: chihuahua
nem: kan (nem ivartalanított)
méret: kicsi
szőr hossza: rövid
szőr színe: fehér (hátán alig látható három sárgás folt)
ismertetőjegy: szabálytalanul záródó állkapcsok, kissé meghízott testalkat
életkor: ~ 6,5 év
egyebek: oltása rendben van, nyakörv nem volt rajta az elveszítéskor, chip van:
mikrochip: 972000000064047
dátuma:2004.09.04.
elhelyezése: nyak bal oldal
tulajdonos elérhetősége: 06209340630
elveszítés dátuma: 2008. február 6. reggel 8:00 - 8:15 között (elcsatangolt a háztól a nyitott kapun át), elveszítés helye: Budapest, XV. kerület Palotás tér / Beller Imre utca találkozásánál

Kérem, hogy aki bármit megtud, az azonnal értesítsen!
Köszönettel,
Horváth Helga (helga.horvath@yahoo.co.uk)"

Hátha szegényke még visszakerül szerető otthonába! Szomorú
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 21. Csütörtök 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

IWIWről:
"Kedves Ismerőseim.
Február 16-án Bodajkon eltűnt egy 9 éves Westy lány kutyus. NAgyon szépen kerek mindenkit, ha valaki látta esetleg befogatta jelentkezzen a 06304453102-es telefonszámon.
Egy 14 hónapos kis lány várja itthon.
Kérem , ha valaki tud valamit segítsen.
Nagyon szépen köszönöm."
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 21:42    Hozzászólás témája: Re: Szörnyű! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

FodornéÁgi írta:
Adri & Spiky írta:
Megint iWiW-ről:

"SOS szolnokiak!
Elveszett 2 fehér, fazonra nyírt westie kutya: BOBO és MANGO névre hallgatnak!
A kápolna út /fehérkereszt patika, kiskápolna környékéről/!
Szeretném kérni mindenannyiótok segítségét!!!! Hogy ha bárki látja vagy hall felőlük azonnal jelezzen nekem! Valószínű nem együtt vannak már. Egy fiatalabb hosszúkás orrú, kicsit "rókásabb fejű/orrú"-MANGO/lány/ és az idősebb BOBO/kan/.

Ne hagyjátok futni őket,ha látjátok. KÉRLEK!!!! Bárhol lehetnek, Szolnok egész területén.

30/5099378
30/3388490 "

Szevasz DezsŐ! Én Katona Ági vagyok, talán névről tudod,ki vagyok,őszintén sajnálom a történteket,én is westie-tulajdonos vagyok és nagyon Veledérzek!Mi a Pozsonyin lakunk és gyakran jártunk el a házatok előtt és mindig odajött a lányomhoz valamelyik kutyid, hogy megsimogathassa! Gondolom ezt a kedvességet használta ki valami elvetemült és kicsalta őket.Mióta olvastam városszerte a hírdetést,jobban figyelem a kutyikat én is, hátha megpillantom Őket! Őszintén remélem, hogy most is jó soruk van, de egyúttal azt is, hogy egyszercsak visszakerülnek Hozzád!
Lenne egy kérdésem,hol trimmeltetted Őket,mert a képen nagyon szépek? Én eddig Pestre hordtam Bonikát,de utóljára nem voltam megelégedve, így váltani szeretnék! Üdvözöllek és drukkolok Neked:Ági

Ne haragudj, de ezt a felhívást én iWiWről másoltam Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Szóval valószínű, hogy az igazi gazdi nem látja ezt... Bocsánat. pirul
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 20. Szerda 21:39    Hozzászólás témája: Szörnyű! Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

[quote="Adri & Spiky"]Megint iWiW-ről:

"SOS [b]szolnok[/b]iak!
Szeretném kérni mindenannyiótok segítségét!!!! Hogy ha bárki látja vagy hall felőlük azonnal jelezzen nekem! Valószínű nem együtt vannak már. Egy fiatalabb hosszúkás orrú, kicsit "rókásabb fejű/orrú"-MANGO/lány/ és az idősebb BOBO/kan/.

Ne hagyjátok futni őket,ha látjátok. KÉRLEK!!!! Bárhol lehetnek, Szolnok egész területén.

30/5099378
30/3388490 "[/quote]

Szevasz DezsŐ! Én Katona Ági vagyok, talán névről tudod,ki vagyok,őszintén sajnálom a történteket,én is westie-tulajdonos vagyok és nagyon Veledérzek!Mi a Pozsonyin lakunk és gyakran jártunk el a házatok előtt és mindig odajött a lányomhoz valamelyik kutyid, hogy megsimogathassa! Gondolom ezt a kedvességet használta ki valami elvetemült és kicsalta őket.Mióta olvastam városszerte a hírdetést,jobban figyelem a kutyikat én is, hátha megpillantom Őket! Őszintén remélem, hogy most is jó soruk van, de egyúttal azt is, hogy egyszercsak visszakerülnek Hozzád!
Lenne egy kérdésem,hol trimmeltetted Őket,mert a képen nagyon szépek? Én eddig Pestre hordtam Bonikát,de utóljára nem voltam megelégedve, így váltani szeretnék! Üdvözöllek és drukkolok Neked:Ági
Vissza az elejére
FodornéÁgi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27. Vasárnap 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Megint iWiW-ről:

"SOS szolnokiak!

30/5099378
30/3388490 "
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 3. Csütörtök 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2008. január 3-án reggel Törökbálintról elveszett egy 8 éves Sára névre hallgató, simaszőrű magyar vizsla szuka kutya.
A kutya nagyon kedves, mindenkivel barátságos.
Kérem ha látta valaki, vagy tud róla bármi információval szolgálni, jelentkezzen az alábbi elérhetőségeinken: 0620/327-8785, 0670/366-4327, 0620/585-4549-es telefonszámokon vagy a jan.ist@freemail.hu e-mail címen.
Előre is köszönök minden segítséget!

Vissza az elejére
ystvan jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 3. Csütörtök 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
McMonique írta:
Remélem, hogy ez a sok kis csatangoló hamar megnyugszik, és hazasiet a családjához.

Mimi a bolognese lány hazakerült!!!!! lol lol lol
Dunakeszi másik végén kb 2 órával az eltünése után bekéretőzött egy házba, ahol épp bulit tartottak. Befogadták a kis összefagyott manócskát, aki halálra volt ijedve a durrogástól.
Tegnap feltűnt nekik, miközben dolgoztak a ház körül, hogy egy ember (Mimi igazi gazdija) nagyon lassan járja az utakat egy kocsival, és nézeget minden felé. Utána szóltak, és megkérdezték, hogy nem egy kutyát keres véletlenül? Mondta, hogy de, egy kis fehéret, aki szilveszter éjszaka szökött meg. Erre mondták neki, hogy akkor jó helyen jár, mert ott van. Mimike majd kiugrott a bőréből annyira boldog volt mikor meglátta a gazdiját. Hál Istennek ez azon kevés történetek egyike, ami happy end-del végződött!!!

Áá...de jóóó!!!! Mosoly juhe

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 3. Csütörtök 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
McMonique írta:
Remélem, hogy ez a sok kis csatangoló hamar megnyugszik, és hazasiet a családjához.

Dunakeszi másik végén kb 2 órával az eltünése után bekéretőzött egy házba, ahol épp bulit tartottak. Befogadták a kis összefagyott manócskát, aki halálra volt ijedve a durrogástól.
Tegnap feltűnt nekik, miközben dolgoztak a ház körül, hogy egy ember (Mimi igazi gazdija) nagyon lassan járja az utakat egy kocsival, és nézeget minden felé. Utána szóltak, és megkérdezték, hogy nem egy kutyát keres véletlenül? Mondta, hogy de, egy kis fehéret, aki szilveszter éjszaka szökött meg. Erre mondták neki, hogy akkor jó helyen jár, mert ott van. Mimike majd kiugrott a bőréből annyira boldog volt mikor meglátta a gazdiját. Hál Istennek ez azon kevés történetek egyike, ami happy end-del végződött!!!

Jujj de jó nagy vigyor
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 3. Csütörtök 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:

Max001
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 2. Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Ez egy másik fórumról:

CSepelen 2007 december 19-en elveszett szuleim 5 eves westie szuka kutyusa, barna ham van rajta, jobb fuleben tetovalas, rovid "nudli" farka van. Csepelen, a Kossuth Lajos utcai Citibank elol szokott meg, a szemben levo 10-emeletes hazak fele lattak szaladni. Kerem, aki latta/latja, ejjel-nappal hivhatja a kovetkezo telefonszamokat: 06 20 352 9181 es 06 1 277 36 81. Magas jutalom a nyomravezetonek. Nagyon-nagyon varjuk ot haza! Koszonom
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 2. Szerda 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Zsuzsana írta:
IWIW üzenőfalról:
Továbbított üzenet:
Tegnap este a XV. kerületben,az Újpalotai lakótelepen, a Zsókavár utcában eltűnt 8 éves westienk. Nyakában piros kendő, mancsai végei és a szakálla vöröses. Nagyon kérek mindenkit, tegye ki az üzenőfalára, hogy minél többen tudjanak róla. Az alábbi telefonszámon is várom a hívásokat: 20/5575635 . Köszönöm! Emőke

Olvastam azt hiszem netboardon, hogy ő megkerült!!! Legalább 1 jóhír.
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 2. Szerda 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 1. Kedd 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Caspi írta:
Tigrissy írta:
Sziasztok!

Bár nem westie, de azért leírom!

Tegnap éjszaka (szilveszter) Dunakeszi alsón a reptér mellől eltűnt egy bolognese szuka kutyus. Mimi névre hallgat, 7 éves körül.
Kérlek, ha valaki esetleg hall talált bologneseről, arrafelé, szóljatok!
Köszi

Szegényke ... elüldözték otthonról a petárdák Összezavart Szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Az az igazság, hogy csatangolós, és míg a gazdái nézték a tüzijátékot, addig valószínű kiszökött, ők meg nem vették észre, csak később, és nem tudni hol van.

Tegnap barátnőméknél voltam, kimentünk megnézni a tüzijátékokat meg ilyenek, de volt petárda is Evil or Very Mad aztán egy kis spániel keverék elfutott. Jajj de sajnáltam. Sír vagy nagyon szomorú Szóltam neki, de úgy szegény nem reagált.

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 1. Kedd 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Tigrissy írta:
Sziasztok!

Tegnap éjszaka (szilveszter) Dunakeszi alsón a reptér mellől eltűnt egy bolognese szuka kutyus. Mimi névre hallgat, 7 éves körül.
Köszi

Szegényke ... elüldözték otthonról a petárdák Összezavart Szomorú Sír vagy nagyon szomorú

Az az igazság, hogy csatangolós, és míg a gazdái nézték a tüzijátékot, addig valószínű kiszökött, ők meg nem vették észre, csak később, és nem tudni hol van.
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 1. Kedd 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tigrissy írta:
Sziasztok!

Köszi

Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 1. Kedd 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Köszi
Zsuzsana
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 43

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 30. Vasárnap 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

IWIW üzenőfalról:
Továbbított üzenet:
Tegnap este a XV. kerületben,az Újpalotai lakótelepen, a Zsókavár utcában eltűnt 8 éves westienk. Nyakában piros kendő, mancsai végei és a szakálla vöröses. Nagyon kérek mindenkit, tegye ki az üzenőfalára, hogy minél többen tudjanak róla. Az alábbi telefonszámon is várom a hívásokat: 20/5575635 . Köszönöm! Emőke
Vissza az elejére
Zsuzsana jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lgabriella
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 26. Szerda 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

McMonique írta:
Érden kószált Szentesete ez a két árva az utcán. Barátaim befogadták, hogy ma majd elviszik őket egy menhelyre. Természetesen sehol nem hajlandóak fogadni "teltházra" való hivatkozással.
Barátaimnak már öt kutya van, ezért nem tudják megtartani őket. Ha van valaki, akit érdekelné valamelyik kölyök, akkor kérem az írjon egy pü-t. A rövidszőrű kisfiú, a bundásabb kislány. Kb. 2,5-3 hónaposak lehetnek.

Nagyon aranyosak. Reméljük jó gazdihoz kerülnek.

http://gallery.site.hu/u/lgabriella/
Vissza az elejére
lgabriella jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 25. Kedd 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Érden kószált Szentesete ez a két árva az utcán. Barátaim befogadták, hogy ma majd elviszik őket egy menhelyre. Természetesen sehol nem hajlandóak fogadni "teltházra" való hivatkozással.
Barátaimnak már öt kutya van, ezért nem tudják megtartani őket. Ha van valaki, akit érdekelné valamelyik kölyök, akkor kérem az írjon egy pü-t. A rövidszőrű kisfiú, a bundásabb kislány. Kb. 2,5-3 hónaposak lehetnek.

Vissza az elejére
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 25. Kedd 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

"Bakó Szilvia [Sziszi] (395) Üzenek
Segítsetek, légyszíves továbbítsátok az üzenőfalon! Tegnap este elveszett Kertvárosban fehér westi kutyám. Idős már, gyógyszert kap naponta, kérem a megtalálót hívjon!! Bakó Szilvia 06-30-206-5870. Duci és a jobb füle lekonyuló."

Ezt írták iwiw-en!!!!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
klarissz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17. Hétfő 9:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok !

Dec.14.-én péntek délután elveszett egy 1 éves westi kan kutyus Nyiregyházán ( Borbánya, Tünde-köz). Tetoválási száma: 2580
Kérjük aki tud róla jelentkezzen. tel.sz.> 20/6697418
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN segítség
klarissz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 12. Hétfő 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Tegnap Székesfehérváron elveszett egy 8 éves westie szuka kutyus a Száraz rétről.
Kérek mindenkit,hogy aki tud róla valamit, látta vagy befogta az szóljon a következő számon: 0630/325-7557
a kutyus nyírva van nem trimmelve.
Előre is köszönöm szépen!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nudli
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 9. Péntek 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

ezt egy oldalon találtam...
"TEGNAP DÉLI ORÁKBAN ELTÜNT EGY WESTY(BANNY NÉVRE HALLGAT)
2 ÉVES ÉS 3 HONAPOS KAN KUTYA.
DUNVARSÁNY VÖRÖSMARTY UTCÁBÓL.

KÉRLEK BENNETEKET!!AKI LÁTTA VAGY TUD OLYANROL, H VALAKINÉL FELTÜNT EGY TÜNDÉRI GYERMEKSZERETŐ WESTY ..HIVJON VAGY IRJON NEKEM A cjcall33@freemail.hu ra vagy a 70 587 63 93 telefonszámra!!!!!

4 lányom sír, és nagyon várja!!!!!!!

köszönöm!!!!!"

Missyke
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 9. Kedd 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

En is orulok neki, hogy meglett Zizi kutyusod Exclamation Nagyon Boldog Vigyazz ra nagyon nagy vigyor
Vissza az elejére
Missyke jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 9. Kedd 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

shazaam21 írta:
Szia!

megfogadjuk a tanácsot, megy a chip is meg az ivartalanítás!! Amúgy jól van, semmi baja, nagyon jó helyen volt egy goldni kislánnyal!!

Zizi gazdái, barátai

Óóó a kis drága. Az a lényeg, hogy egészséges, akkor nem lehetett rosszban része, társaságra is lelt. Nagyon Boldog

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 7 oldal [170 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu