Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Ápr. 19. Csütörtök 20:35
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Elveszett!!!!!!!!!!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 7 oldal [170 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 9. Kedd 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SmartM írta:
A CSALÁD LEGNAGYOBB ÖRÖMÉRE ELŐKERÜLT CIDRI AZ 5 HÓNAPOS KIS SZUKA! lol

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM, AKI PRÓBÁLT SEGÍTENI! nagy vigyor

ennek igazán örülök!Merre leltétek meg?Vagy hazament?vgay mi történt?Nekem megszakadt volna a lelkem...
SmartM
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 8. Hétfő 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

A CSALÁD LEGNAGYOBB ÖRÖMÉRE ELŐKERÜLT CIDRI AZ 5 HÓNAPOS KIS SZUKA! lol

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM, AKI PRÓBÁLT SEGÍTENI! nagy vigyor
SmartM
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 5. Péntek 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZIASZTOK!

2008.09.05-RE VIRRADÓRA ELVESZETT EGY 5 HÓNAPOS SZUKA WESTIE A XV.KERÜLET KISRÁKOS UTCÁBÓL! SAJNOS SEM CHIPPEL, SEM TETOVÁLÁSSAL NEM RENDELKEZIK. EGY RÓZSASZÍN NYAKÖRV VOLT RAJTA!
HA VALAKI LÁTJA, TUD RÓLA VALAMIT MAGAS JUTALOM ELLENÉBEN, HÍVJA AZ ALÁBBI TELEFONSZÁMOK EGYIKÉT! CSALÁDJA ÉS LEGFŐKÉPPEN 5 ÉVES KISGAZDÁJA NAGYON-NAGYON SZOMORÚ ÉS VÁRJÁK HAZA!!!!

TEL.: 06-30/560-0522 VAGY 06-30/408-8500!!!!

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A SEGÍTSÉGET!!!

NAGYON-NAGYON SZORÍTOK, HOGY VISSZAKERÜLJÖN A CSALÁDHOZ A KIS DRÁGA!!!!

Tigrissy
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 27. Péntek 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

inid írta:
Nórika78 írta:
A PaulVitiék kutyusáról nem tud senki semmit? Csak úgy eszembe jutott most, hogy nekem az az utolsó infóm, hogy elveszlett. Arra viszont nem emlékszem, hogy azóta írtak volna, de lehet pont nem voltam erre, és átsiklottam az írásokon.

Ezen én is gondolkodtam a minap... fejvakar

Rosszul értelmeztem a másik topikból, hogy meglett, és már otthon van? Azt nem tudom, hogy hogyan, de ha nem akar enni, akkor gondolom, hogy meglett.Nagyon Boldog
inid
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15. Vasárnap 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nórika78 írta:
A PaulVitiék kutyusáról nem tud senki semmit? Csak úgy eszembe jutott most, hogy nekem az az utolsó infóm, hogy elveszlett. Arra viszont nem emlékszem, hogy azóta írtak volna, de lehet pont nem voltam erre, és átsiklottam az írásokon.

Ezen én is gondolkodtam a minap... fejvakar
inid jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15. Vasárnap 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Betty
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 31. Szombat 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Nem tudom emlékeztek e rá kb másfél éve feltettem valahova (nem tom melyik topikba Embarassed ) H találtam egy elég rossz állapotban lévő westiet.
Akkor megnyírtuk, orvossal rendbe szedettem a lábát, a bőre teljesen be volt fülledve és piros volt.
Na múlt héten elsétáltam arra ahol a gazdái laknak, mondom megnézem hogy van a kutyus.
Becsengettem mivel nem volt az udvaron.
nemfogjátok kitalálni mit mondott a bácsi.
Kb másfél hónapja megint elszökött. de azt mondta h nem is bánja szóval ha véletlenül megint megtalálom, akkor nyugodtan keressek neki új gazdát. Ja meg még azt is mondta h véletlenül se hozzam vissza mert eladták a házat és jövő hétvégétől már nem is fehérváron fognak lakni.
Mondjuk biztos lehet benne ha megint megtalálom szegény tuti még véletlenül sem vinném az ő környékére sem.

Felháborító!! Sír vagy nagyon szomorú
Én imádtam, őriztem, mindent megtettem az enyémért... és mit tett a sors, mások pedig ahelyett hogy értékelnék azt a kincset, amijük van így bánnak vele(illetve velük), egyre több ilyen szörnyűséget olvasok! mérges

Zeuszkámnak www.westy.fw.hu
Vissza az elejére
Betty jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ixi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 28. Szerda 9:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ezt a topikot nem esik jól olvasnom,mert ekkora szemétségeket amit az emberek csinálnak nem jó olvasni.Tudom, hogy léteznek de nem szeretem tudomásuk venni!Hogy kerül ilyen kutya ilyen "gazdihoz"?
Szőrnyű...
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26. Hétfő 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

vikcey írta:
Nem tudom emlékeztek e rá kb másfél éve feltettem valahova (nem tom melyik topikba Embarassed ) H találtam egy elég rossz állapotban lévő westiet.
Akkor megnyírtuk, orvossal rendbe szedettem a lábát, a bőre teljesen be volt fülledve és piros volt.
Na múlt héten elsétáltam arra ahol a gazdái laknak, mondom megnézem hogy van a kutyus.
Kb másfél hónapja megint elszökött. de azt mondta h nem is bánja szóval ha véletlenül megint megtalálom, akkor nyugodtan keressek neki új gazdát. Ja meg még azt is mondta h véletlenül se hozzam vissza mert eladták a házat és jövő hétvégétől már nem is fehérváron fognak lakni.
Mondjuk biztos lehet benne ha megint megtalálom szegény tuti még véletlenül sem vinném az ő környékére sem.

Döbbent
Ez... dühbegurul ...megint tudnék mondani aranyos dolgokat... Csak akkor moderálnom kéne saját magam ...úgyhogy megelégszem ennyivel káromkodik
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26. Hétfő 9:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
McMonique
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 48

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

j2 írta:
Adri & Spiky írta:
j2 írta:
T.J. írta:
Sziasztok! 05.22-én este 7 óra körül kiszaladt a kapun egy 1,5 éves, kan, nyírt Westie a XI.kerben, az Egér útnál. Valaki felvehette, mert seholsem találtuk. A jobb fülében tetoválás is van. Ha bárki tud róla vmit kérem mielőbb jelezze a 70/5791106-n! Minden segítséget előre is köszönünk!!! Nagyon várjuk haza.
Rendes gazdik mérges , tavaly már ezt a kutyit egyszer én is meg találtam dühbegurul

Döbbent Ő az? Pfffffff... no comment cenzúrázva
Igen, Őt találtam meg tavaly nyáron, akkor is kiszökött. rosszkedvû

Elájultam, ezért nem kommentálom az eseményeket ! rosszkedvû
McMonique jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
joe
veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Adri & Spiky írta:
j2 írta:
T.J. írta:
Sziasztok! 05.22-én este 7 óra körül kiszaladt a kapun egy 1,5 éves, kan, nyírt Westie a XI.kerben, az Egér útnál. Valaki felvehette, mert seholsem találtuk. A jobb fülében tetoválás is van. Ha bárki tud róla vmit kérem mielőbb jelezze a 70/5791106-n! Minden segítséget előre is köszönünk!!! Nagyon várjuk haza.
Rendes gazdik mérges , tavaly már ezt a kutyit egyszer én is meg találtam dühbegurul

Igen, Őt találtam meg tavaly nyáron, akkor is kiszökött. rosszkedvû
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

j2 írta:
T.J. írta:

veterán
veterán

Neme: Neme:Férfi Kor: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
joe jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Adri & Spiky
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

elveszettwestie írta:
T.J. írta:

Meglett!!! Már itthon is van! Nagyon Boldog

Újabb Happy end! Örülök, hogy minden ok. Hazavitte valaki vagy egyedül ment?
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 25. Vasárnap 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:

Meglett!!! Már itthon is van! Nagyon Boldog
Vissza az elejére
elveszettwestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 23. Péntek 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 24

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 9. Péntek 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Iwiw üzenőfalról:

"Május 5.én reggel elveszett a 17.kerületböl egy westi kan kutyus. Frissen van nyirva,kék nyakörve van és kan. A vihartól nagyon fél, a vizet imádja. Ha valaki tud rola valamit kérem jelezze nekem,nagyon fontos lenne! Köszönöm : Szilágyi Dóra

Elérhetőség: dori91@freemail.hu
De írhatok a Klubba is.

Elöre is köszi mindenkinek"

És meglett a kutyus! juhe
Köszönik Mindenki segítségét!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 8. Csütörtök 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Iwiw üzenőfalról:

"Május 5.én reggel elveszett a 17.kerületböl egy westi kan kutyus. Frissen van nyirva,kék nyakörve van és kan. A vihartól nagyon fél, a vizet imádja. Ha valaki tud rola valamit kérem jelezze nekem,nagyon fontos lenne! Köszönöm : Szilágyi Dóra

Elérhetőség: dori91@freemail.hu
De írhatok a Klubba is.

Elöre is köszi mindenkinek"

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kara Thrace
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 1. Csütörtök 16:53    Hozzászólás témája: TALÁLTUNK
Téma leírása: WEST HIGHLAND WHITE TERRIER KAN KUTYUST TALÁLTUNK
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözlet állatbarátok!
Tegnap a II. kerületi Máriaremetei úton találtunk egy WEST HIGHLAND WHITE TERRIER KAN KUTYUST! Jó állapotú, kicsit szutykos, családhoz szokott eb. Ha valaki keresné, kérem hívjon fel! Köszönettel: 0670/537-0103
Vissza az elejére
Kara Thrace jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 1. Csütörtök 5:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Idézet a netboard-ről:

"TALÁLT

Találtak 04.18-án egy 3 év körüli westi szukát a XVIII.kerületben, Pestimrén.
06-70 455-8679 bea@cafe-net.hu "

A link: http://netboard.hu/viewtopic.php?topic=6843 a 20375. hsz-t keressétek!

Reméljük meglesz a gazdi.
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 29. Szombat 9:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
2008 március 21-én az 5-ös főút mellett Bugyi és Dabas között találtunk egy Westi szuka kutyust.A kutyában chip található, száma: 348098100052430. Valószínű ezt még az alomban kaphatta,mivel az állatorvos által használt weblapon nincs regisztrálva.Elsősorban keressük a gazdáját vagy ha ő nem jelentkezik akkor egy kedves befogadó gazdit. 0620-6691050

netboard.hu fórum-ról!

Itt a kép hozzá:

Szintén a Netboard-ról.
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 29. Szombat 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

2008 március 21-én az 5-ös főút mellett Bugyi és Dabas között találtunk egy Westi szuka kutyust.A kutyában chip található, száma: 348098100052430. Valószínű ezt még az alomban kaphatta,mivel az állatorvos által használt weblapon nincs regisztrálva.Elsősorban keressük a gazdáját vagy ha ő nem jelentkezik akkor egy kedves befogadó gazdit. 0620-6691050

netboard.hu fórum-ról!

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
Juditka21
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 25. Kedd 22:37    Hozzászólás témája:
Téma leírása: hátha valakinek hasznos
Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

TALÁLT WESTIE SZUKA!

2008.03.25-én találtak Lőrincen a Méta u. környékén egy tüzelő szukát!
Se nyakörv, se biléta!
Érd.: 06-70-297-1560

(netboard.hu fórumról)
Vissza az elejére
Juditka21 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nooiiiii
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 33

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 12. Szerda 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok! Iwiw-en találtam:

"Pont egy hete veszett el Székesfehérváron a kecskeméti utcából egy labrador vizsla keverék szuka kutyusunk van egy társa egy kan roti aki azóta nagyon maga alatt van és alig akar enni. Minden este kikéretkezik az udvarra, és keresi az elment társát ha valaki látja fehérváron akkor kérem szóljon mert nagyon hiányzik. Vékony, rövid szőrű zsemle színű, és olyan mintha kilenne kontúrozva a szeme. Az orra picit kopott! Kérek mindenkit nagyon szépen ha látták vagy ha tudják hol van szóljanak a 06 20 290 97 07 es telefonszámon a nap bármely szakaszában. Elöre is köszönöm!"
Vissza az elejére
nooiiiii jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 7 oldal [170 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu