Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Okt. 19. Péntek 0:13
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Elveszett!!!!!!!!!!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 7 oldal [170 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Új infó! A kutya megvan, a gazdi tudja,hogy hol,de nem nyítnak neki ajtót bármikor megy .. dühbegurul mit lehet ilyenkor csinálni????

Ajtóstól rontani a házba. Szemforgató

Vagy rendőrt hívni. (esetleg ismerős rendőrt, ha van)

Mást mit lehet tenni? Gondolom csak ki lehet hozni azt a kutyát, ha már tuti ott van.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 28. Kedd 10:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Új infó! A kutya megvan, a gazdi tudja,hogy hol,de nem nyítnak neki ajtót bármikor megy .. dühbegurul mit lehet ilyenkor csinálni????
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13. Hétfő 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Szigetszentmiklósi Szuperinfóban találtam egy hirdetést és rájöttem,hogy ismerem a kutyus gazdáit,remélem tudunk segíteni,bemásolom a szöveget:
ELVESZETT EGY 8 ÉVES WESTIE KAN KUTYA DUNAHARASZTIN A FELSŐ-DUNA UTCÁBAN (2009.06.27.) DÉLUTÁN. ISMERTETŐJELE: HASÁN TETOVÁLT,FEHÉR, GYENGÉN LÁTÓ,ÜVEGES TEKINTETŰ. MEGTALÁLÓJÁT MAGAS JUTALOMBAN RÉSZESÍTJÜK! KÉREM JELENTKEZZEN:06/70-313-09-46
Szomorú Remélem mihamarabb meglesz...légyszike,ha valaki valamit tud,nekem is szólhat,tudom hol laknak a gazdik.Köszike
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 29. Szerda 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
zsera írta:
Április 21-én elveszett Újpestről egy egy éves, ivaros westi kislány, a Betty!
Chipszám: 348098190039197
Gazdik elérhetősége: 06-70-388-7325, taszora@chello.hu

Egy nagyon jó hír: Betty megkerült! Nagyon Boldog nagytaps

nagytaps Juhééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!! puszitküld
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 28. Kedd 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

Egy nagyon jó hír: Betty megkerült! Nagyon Boldog nagytaps

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22. Szerda 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Juhacsek
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30. Hétfő 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szia Rexona!
Köszönöm az érdeklődést, és még így két év után is nagyon hálás vagyok neked, hogy segítettél abban hogy az enyém legyen a Zsepi kutyus.
Zsepi kutyus nagyon jól van, mindenki nagyon szereti a családba. Most lesz kétéves. Igazi egyéniség, sokszor megnevettet. Szeret játszani, fogócskázni, incselkedni. Imádja az embereket, mindig várja hogy megsimogassák. Nagyon jól nevelt, szófogadó kutyus (nem azért mondom, mert az enyém – tényleg így van). Jövő héten hétfőn megyünk ivartalanításra, kicsit félek tőle. Már az is nehéz lesz, hogy ott kell hagyni, nagyon fog sírni utánam. Ha van ezzel kapcsolatosan jó tanács azt szívesen venném.
Ica és Zsepi kutyus
Vissza az elejére
Juhacsek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zita
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 28. Szombat 16:32    Hozzászólás témája: Talált Westie Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Hello,

találtunk hétfő este egy Westie-t Veresegyházon az Öreg-tó partján. A kutyust azonnal elvittük állatorvoshoz, de sajnos nincs bechipelve, kb. másfél éves, fiú.

Aki ráismer, az hívjon: 20/2497878
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Juhacsek írta:
Múlt hét csütörtökön megkerült a Tequila névre hallgató kutyus. Sok viszontagságon ment keresztül, bántották, éhezett (fogyott 2,5 kg-ot), sántít a bal lábára. Már kicsit jobban érzi magát.

Sziasztok!
Mi van veletek? Kutyus jól van?

Halihó!

Bocsi, hogy én válaszolok, de én is raktam fel hogy keressük. A gazdival beszéltem és azt mondta, hogy már javul TEQUILA és sokkal jobban van Nagyon Boldog , valóban rengeteg megpróbáltatáson ment keresztül. Nagyon sajnálom a kutyust és bizom benne, hogy teljesen felépül mint testben mint lélekben is.
Szomorú dolgok ezek, de az a lényeg, hogy MEGVAN. nagy vigyor nagy vigyor nagy vigyor
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juhacsek írta:
Múlt hét csütörtökön megkerült a Tequila névre hallgató kutyus. Sok viszontagságon ment keresztül, bántották, éhezett (fogyott 2,5 kg-ot), sántít a bal lábára. Már kicsit jobban érzi magát.

Sziasztok!
Mi van veletek? Kutyus jól van?
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Juhacsek írta:

Én úgy örülök!!!!!!!!!!
nagy vigyor Ezekete olyan jó olvasni!!!!!!!!!! nagy vigyor puszitküld
Drága Szívem,min mehetett keresztül! Sír vagy nagyon szomorú
Juhacsek
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Juhacsek jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Juhacsek
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27. Péntek 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Betty69
kölyök
kölyök

Neme: Neme:Nő Kor: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 8. Vasárnap 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

Tegnap 2009.03.07-én este 7 órakor elveszett egy 3 éves nagyon allergiás WESTI fiúcska a KAMARAERDŐBŐL aki TEQILA névre hallgat. Jellemzői: egy picit kopaszkás a háta és nem túl bizalmas. Fontos lenne a megtalálása mert az allergiájára gyógyszert kell, hogy kapjon.Bárki bármit tud írjatok.

Köszi
Vissza az elejére
Betty69 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 24. Kedd 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

EZT A KUTYA.HU-ról HOZTAM ÁT!!!!!!!!!!!HÁTHA!!!!!!!!!

TALÁLT WESTIE SZIGETSZENTMIKLÓSON!!!Ma délután találtak a taksonyi hídnál egy 8 hónap körüli westie szukát! Chip nincs benne! Jelenleg nálam ideiglenesezik a drága! Gyönyörű,ápolt és nem sovány! Nem hiányzik senkinek??? Tel: 06-30-548-9310
S.O.S. IDEIGLENES GAZDIT KERESEK A CSÖPPSÉGNEK! BÁRMILY KEGYETLENÜL HANGZIK, NEM SOKÁIG TUDOM TARTANI A KAN KUTYÁM MELLETT AZ EGYSZOBÁS LAKÁSBAN! SZIGETSZENTMIKLÓS KÖRNYÉKIEK SEGÍTSETEK!

--------------------------------------------------------------------------------
KÉP!!!!!
http://www.netboard.hu/kepek/posts/9615197.pic
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvia26
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19. Csütörtök 14:59    Hozzászólás témája: kérlek segíts Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!

2009. február 07-én Cegléden, kiszökött a kapunk a 2 éves kan westie-m. 10 perccel, hogy kiment (apukám jött hozzánk és az rosszul csukta be a kaput, tehát pontosan tudom mikor szökött el) elkezdtük keresni. Barátainknak is szóltunk, de semmi eredmény. Valaki látta, hogy egy utcával arrébb tőlünk autóba rakta két ember és elvitte. Bejártunk mindent, az utcán nem találtuk Bobót, valószínűleg akkor valóban a mi kutyánkat vitték el. A számomra létező összes lehetőséget megragadtam, hogy megtaláljam. Hirdetjük az interneten, mások is hirdetik nekünk, kérésünkre több honlapra felkerült. A helyi rádióban is bemondták többször, a szolnoki rádióban, a kecskeméti rádióban, a helyi televízió képújságában. Felhívtuk az állatmenhelyeket, kiplakátoltuk Cegléden, Ceglédbercelen, Albertirsán, Törtelen, Csemőben. Megjelent hirdetési újságban (megyei). A megtalálónak 50 000 Ft-ot tudok adni, vagyis nehezen - de ezt biztosan odaadom annak akinél van a kutyus. Esetleg ha igényt tart rá egy másik kölyökkutyát veszek neki. Szóval semmi. Iszonyatosan megvisel engem és a férjem is Bobó eltűnése. Terhességem 8. hónapjában vagyok, amikor megláttam azt, hogy nyitva a kapu majd elájultam. Mellékesen diabéteszes vagyok és az idegesség a vércukorszintem is megnöveli, folyamatosan a kutyán jár az eszem. Nem tudom mi van vele, ki vitte el, miért nem adják vissza. Ez a kutya eddig lakásban lakott, soha nem töltött huzamosabb időt szabadban. A hideg napokon sétánál is ruha volt rajta. Ez is idegesít, hogy aki elvitte hol tarthatja.
3 hete költöztünk kertes családi házba, sajnos a környéket még nem ismeri, nem erre tettük a sétáinkat amikor társasházban laktunk.
Nagyon kérem ha valaki tud közületek segíteni, feltűnik a környezetében egy idegen westie értesítsen.
Galambosné Szegedi Szilvia
06-20-8289-133.
A kutyusról ezen kívül még az iwiw-en is látható kép a nevemnél.
Előre is köszönök minden segítséget.
Vissza az elejére
szilvia26 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vikcey
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 2. Péntek 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Senki nem keres fehérváron westiet????
Tegnap este a belvárosban láttam rohanni egy kutyust egyedül!!! Sztem inkább fiú lehetett mert jó nagy volt a nyakában piros nyakörv. Hiába mentem utána az egyik kanyarban eltűnt és onnantól szemelől vesztettem. Eléggé zavartnak tűnt, tipikus gazditól elveszett jajj istenem hol a mami pofival. Ma mégegyszer elmegyek majd a környékre hátha arrafelég rohangál még.
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Rexona
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 19. Szerda 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

klarissz írta:
felixkutyakozmetika@t-online.hu

Kedves westiesek és westie rajongok!A segitségeteket szeretném kérni főleg akik Szabolcs megyében laknak.Eltünt egy westie kan kutyus egy Nyiregyházán élő gazditól.Én vagyok a tenyésztője .Kiplakátolták keresték de nem lett meg.Azóta a hölgy vett egy másik kennelből egy másik kutyát.Már nem keresi és nem is tart rá igényt.Ha esetleg valaki megtalálta kérem jelentkezzen nálam.Nagyon kedves jól szocializált ,szép kutyus.(tetoválva van)Az összes létező menhelyet felhivtam de nincs ott.Abban reménykedek egy jószándéku ember megtalálta.Elöre is köszönöm a segitségeteket. Andrea 06-30-900-34-24

Remélem megkerül!

"Már nem keresi és nem is tart rá igényt"
Miért?
klarissz
bébi
bébi

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 19. Szerda 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

felixkutyakozmetika@t-online.hu

Kedves westiesek és westie rajongok!A segitségeteket szeretném kérni főleg akik Szabolcs megyében laknak.Eltünt egy westie kan kutyus egy Nyiregyházán élő gazditól.Én vagyok a tenyésztője .Kiplakátolták keresték de nem lett meg.Azóta a hölgy vett egy másik kennelből egy másik kutyát.Már nem keresi és nem is tart rá igényt.Ha esetleg valaki megtalálta kérem jelentkezzen nálam.Nagyon kedves jól szocializált ,szép kutyus.(tetoválva van)Az összes létező menhelyet felhivtam de nincs ott.Abban reménykedek egy jószándéku ember megtalálta.Elöre is köszönöm a segitségeteket. Andrea 06-30-900-34-24
klarissz jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsloti
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13. Csütörtök 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Netboardról:
Elnézést az offért, de hátha tud valaki segíteni

ELVESZETT, KERESSÜK

- Kutya neve: Pami
- Fajtája: westie
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: kicsi
- Szőr hossza: nyírt, a hasán sem hosszú, csak a fején
- Szőr színe: fehér
- Ismertetőjegy: A kiskutyánk bundája most nyírt, nincs \"szoknyája\" a hasán, ott is rövid a szőre, csak a fején van meghagyva. Még mikor elveszett piros textilnyakörv volt a nyakában. Farkincája olykor behajlik a háta fölé. Pami a neve, bár nem biztos,h egyből odafigyel rá. Ha látta, tud róla valaki, hallott egy újonnan befogadott westie fiúcskáról, kérem, hívjon!!! Az egész család nagyon várja haza. (tavaly karácsonyra kaptuk a tesóimmal, és reméljük, hogy visszakaphatjuk karácsonyig) VAN CHIPJE!
- Aktuális életkor: 1 éves
- Bejelentő neve: Bakos Vivien
- Bejelentő elérhetősége: 06-20/964-9714
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2008.10.17.
- Pontos hely és körülmények: Budapest, 17. ker. Rákoscsabáról, a Temető utcából szökött ki.
- Egyéb megjegyzések: 10.25-én felhívtak az utcáról, hogy a Kucorgó téren látták 11 órakor. Sajnos a hirdetésemre később figyelt fel...3 órakor, de sajnos akkor már nem volt ott. Bármerre elcsatangolhatott, kérem mindenki segítségét, ha tud róla valamit, hívjon!!!
Vissza az elejére
zsloti jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vercsy
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 31. Péntek 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SZIASZTOK!
OKTÓBER 29.-ÉN ÓBUDÁN,AZ ÁGOSTON UTCÁBÓL(III.KERÜLET),ELVESZETT EGY 1,5 ÉVES IVARTALANÍTOTT KAN YORKI.A KUTYUS A MACI NÉVRE HALLGAT.
3 KISGYEREK VÁRJA AGGÓDVA-KÉTSÉGBEESETTEN,HOGY ELŐKERÜLJÖN!!!
HA VALAKI TUD VALAMIT:30-447-2035

KÖSZÖNJÜK!

UI:ÖTLETEK,HOGY MÉG ESETLEG HOVÁ RAKJAM FEL???
Vissza az elejére
Vercsy jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
PaulViti
fiatal
fiatal

Neme: Neme:Férfi Kor: 44

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 20. Szombat 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

PaulViti kiskutyus megkerült a chip segítségével kettő nap alatt, itt hál istennek jól működik a chip, mert minden állatorvosnak van leolvasója, aranyosak vagytok hogy gondoltatok ránk.
SmartM
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10. Szerda 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
SmartM írta:

Azt mondta az ismerősöm, hogy egy fiatal pár megtalálta haza vitte, aztán olvasta a kiragasztott papírt, hogy keresik a kis "szökevényt" és visszavitték! Bár szerették volna megtartani, de rendesek voltak, és visszaadták! Mosoly
Nekem már egyszer régen veszett el a kutyusom (igaz Ő keverék volt), de azt hittem belepusztulok, de szerencsére Ő is előkerült (igaz Ő haza jött)! nagy vigyor Ebből tanulva a Mirára sokkal jobban vigyázok!

Mikor olvastam,hogy szerencsésen előkerült,felhívtam a gazdit és javasoltam nekik a chippet,meg olyan bilétát.ami nem csavaros,és persze azt is,hogy figyeljenek arra,hogy a chip regisztrálva legyen! Nekünk sajna kb. két hónapig nem volt regisztrálva! Döbbent

Igen-igen én is mondtam nekik, hogy feltétlenül kerüljön chip a kis gézengúzba! De azt én elfeljetettem mondani, hogy figyeljenek a regisztrálásra...Köszönöm, hogy erre felhívtad a figyelmét! Ez nálunk sem ment rögtön, mi kb. 2-3 hét után lettünk regisztrálva! (persze ezért is többször telefonáltam, és szinte minden nap megnéztem)
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10. Szerda 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

SmartM írta:

Azt mondta az ismerősöm, hogy egy fiatal pár megtalálta haza vitte, aztán olvasta a kiragasztott papírt, hogy keresik a kis "szökevényt" és visszavitték! Bár szerették volna megtartani, de rendesek voltak, és visszaadták! Mosoly
Nekem már egyszer régen veszett el a kutyusom (igaz Ő keverék volt), de azt hittem belepusztulok, de szerencsére Ő is előkerült (igaz Ő haza jött)! nagy vigyor Ebből tanulva a Mirára sokkal jobban vigyázok!

Mikor olvastam,hogy szerencsésen előkerült,felhívtam a gazdit és javasoltam nekik a chippet,meg olyan bilétát.ami nem csavaros,és persze azt is,hogy figyeljenek arra,hogy a chip regisztrálva legyen! Nekünk sajna kb. két hónapig nem volt regisztrálva! Döbbent
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SmartM
kölyök
kölyök

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10. Szerda 7:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ixi írta:
SmartM írta:
A CSALÁD LEGNAGYOBB ÖRÖMÉRE ELŐKERÜLT CIDRI AZ 5 HÓNAPOS KIS SZUKA! lol

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM, AKI PRÓBÁLT SEGÍTENI! nagy vigyor

ennek igazán örülök!Merre leltétek meg?Vagy hazament?vgay mi történt?Nekem megszakadt volna a lelkem...

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 2 / 7 oldal [170 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu