Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Júl. 20. Péntek 11:12
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Elveszett!!!!!!!!!!!!!
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 7 oldal [170 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Szerző Üzenet
Imo
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 9. Péntek 20:11    Hozzászólás témája: Re: Cimbike ismét eltűnt... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
Sziasztok! Kérlek segítsetek, Cimbi kutya megint elveszett... Szomorú Tegnap este megijedt 1 nagy németjuhásztól, aki amúgy is terrorizálja a környék kutyáit, és a gazdája nem foglalkozik ezzel! Már több embert is megtámadott, és legutóbb rendőrök akarták le lőni! Tegnap az esti sétánkra indultunk, amit a Skála körül szoktunk tenni Székesfehérváron! Egyszer csak felbukkant Alex, Cimbi pedig spurira vette! Utána szaladtunk, de neki 4 lába van, és 1 nagykutya hajtotta! Aki tud róla valamit, vagy látta, kérem hívjon (30/6610210), vagy írjon emailt (cimbike7@msn.com)! Cimbi 8 éves weszti, barátkozós, de ha megijed, az Isten sem fogja meg! Kék nyakörv van rajta, de névbiléta sajnos nincs... 3 hete lett kozmetikázva, a fején hosszú a szőr, és tüzelés előtt van éppen! Nagyon köszönöm a segítséget! Beatrix

Ezek a képek 2007. január 28.-án készültek:
http://pet.site.hu/u/Cimbike/2007_01_28/

Én is nagyon örülök, hogy megkerült a kutyus! Te fehérvári vagy? Én már 8 éve eljöttem. De amikor olvastam, hogy a Skála körül sétáltok minden este a kutyussal, hirtelen tök honvágyam támadt, és láttam magam előtt a Skálát a Kaisers-szel, a lángosos bodegával meg az órával együtt...
Vissza az elejére
Imo jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 7. Szerda 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

JEEM írta:
joe7 írta:
óvónéni írta:

Az jó,de ettől függetlenül legyen biléta!!!
Ezt csak azért írom,mert Dzsinit 2006 október 4-én chippeltettük,és még decemberben se volt fenn az adatbázisban! Döbbent

Milyen adatbazisban?
Tudatlanul kerdezem, hol erheto ez el? te jó ég!

Ahol közvetlenül lekérdezhető az adat, az a www.petvetdata.hu, ehhez az állatorvosoknak van hozzáférésük. Az európai chipek adatait a www.europetnet.hu oldalon lehet lekérdezni, de oda nem kerülnek be automatikusan az adatok, olyan állatorvos tudja regisztrálni ott, aki tagja az europetnetnek. Ennyit sikerült kiderítenem a témáról.

Igen itt!!! És ha jól tudom a MEOE-nek is van valamilyen adatbázisa,de náluk,csak az általuk adott chippek adatai vannak meg,amit kiskutyáknak adnak ki törzskönyv alapján! De ahogy olvasgatom,nekik még ócskább a nyilvántartásuk!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 7. Szerda 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

joe7 írta:
óvónéni írta:

Ezt csak azért írom,mert Dzsinit 2006 október 4-én chippeltettük,és még decemberben se volt fenn az adatbázisban! Döbbent

Milyen adatbazisban?

Ahol közvetlenül lekérdezhető az adat, az a www.petvetdata.hu, ehhez az állatorvosoknak van hozzáférésük. Az európai chipek adatait a www.europetnet.hu oldalon lehet lekérdezni, de oda nem kerülnek be automatikusan az adatok, olyan állatorvos tudja regisztrálni ott, aki tagja az europetnetnek. Ennyit sikerült kiderítenem a témáról.
Vissza az elejére
JEEM jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
joe7
Adminiszrátor
Adminiszrátor

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 7. Szerda 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:

Milyen adatbazisban?
joe7 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 7. Szerda 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
óvónéni írta:
Cimbike írta:
Nagyon köszönök mindent, és hálás vagyok mindenkinek, aki érdeklődött különböző helyeken, kérdezgette a kutyisokat! A kis fekete nem fér a bőrébe, nagyon hálás kis "dög"... lol A kutyik nyakába nem 1-2 bilétát teszek, hanem rájuk tetováltatom nevem, elérhetőségem stb... Úgy biztos nem tudják le tagadni! De félre a tréfát, megyünk mikrochipet tetetni az összes kuttyba! lol

A kutya.hu-n kértem meg valakit,hogy nézzen utána,hogy miért nem,és végül ő intézte el a felkerülést!
Még mindig elég nagy a káosz a chippekkel kapcsolatban!! Jellemzően magyarosan megy ez is!!! Szemforgató

Persze mindenképp lesz biléta is rajtuk! Amúgy igazad van, nagy a káosz, és ez tipikusan magyar dolog... Meghirdetnek valamit, be vezetnek dolgokat, de nem bírják szuflával... Amúgy a chip milyen adatokat tartalmaz?

A technikáját pontosan nem tudom!
A chip egy számsort tartalmaz,ezt viszik be a rendszerbe,a tulajdonos és a kutya pontos adataival,név,cím,kutya születése,fajtája,neme,szine...stb!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cimbike
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 6. Kedd 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Cimbike írta:
Nagyon köszönök mindent, és hálás vagyok mindenkinek, aki érdeklődött különböző helyeken, kérdezgette a kutyisokat! A kis fekete nem fér a bőrébe, nagyon hálás kis "dög"... lol A kutyik nyakába nem 1-2 bilétát teszek, hanem rájuk tetováltatom nevem, elérhetőségem stb... Úgy biztos nem tudják le tagadni! De félre a tréfát, megyünk mikrochipet tetetni az összes kuttyba! lol

A kutya.hu-n kértem meg valakit,hogy nézzen utána,hogy miért nem,és végül ő intézte el a felkerülést!
Még mindig elég nagy a káosz a chippekkel kapcsolatban!! Jellemzően magyarosan megy ez is!!! Szemforgató

Persze mindenképp lesz biléta is rajtuk! Amúgy igazad van, nagy a káosz, és ez tipikusan magyar dolog... Meghirdetnek valamit, be vezetnek dolgokat, de nem bírják szuflával... Amúgy a chip milyen adatokat tartalmaz?
Vissza az elejére
Cimbike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 6. Kedd 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Nagyon örülök, hogy megkerült Cimbike! pattog Szurkoltunk ezerrel! Én is feltettem egy fórumra, de akkor máris törlöm! Wink

Nagyon köszönöm neked is... puszi
Vissza az elejére
Cimbike jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon örülök, hogy megkerült Cimbike! pattog Szurkoltunk ezerrel! Én is feltettem egy fórumra, de akkor máris törlöm! Wink

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:

Hát igen, a 9.-ről majdnem 2-3 emeletet zuhantam mikor megtudtam a jó hírt! lol Még pityeregtem is..., persze örömömbe!

Én 1000-rel bőgtem volna. .-) Embarassed
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

cookies írta:
Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol

Jaj de jóóó!!

Amint elolvastam a hsz-odat, nálunk földrengés volt.
Akkora kő esett le a szívemről, és gondoloma Tiedről is.

xxx

Hát igen, a 9.-ről majdnem 2-3 emeletet zuhantam mikor megtudtam a jó hírt! lol Még pityeregtem is..., persze örömömbe!
Vissza az elejére
cookies2
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 15

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol

Jaj de jóóó!!

Amint elolvastam a hsz-odat, nálunk földrengés volt.
Akkora kő esett le a szívemről, és gondoloma Tiedről is.

xxx
cookies2 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Vissza az elejére
Tigrissy
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol
A nővérem barátja megtalálta, és nála volt, csak amikor hívott, és itthon keresett, nem voltam itthon, a telóm pedig Pesten hagytam az ismerősömnél..., ezért nem ért el! Hagyott a postaládába 1 cetlit tegnap előtt, és így kaptam vissza! Szegénykém hozzá menekült a németjuhásztól, és a volt tanítónőm megismerte, hogy látta már az Ő lépcsőházukba Fecóéknál, így felvitte nekik! Szegénykém 1 napot csak aludt, és tiszta sár volt, meg a füle és orra picit vérzett! A fül-orr vérzés lehetett az idegességtől? És azóta lett még 1 kutyusunk, mert Cimbike össze szedett 1 keverék 3 hónap körüli fekete kölyköt, így megint van "társa"! Majd teszek fel róla is képet..., nagyon cukika! lol
Nagyon köszönjük a szurkolást!!!

Ez nagyon jó!!!!!Igazán szerencsések vagytok!!!
Most aztán gyorsan bilétát a nyakába!!!!!Kettőt is!!! Wink Nagyon Boldog
Közben telefonáltam kétszer is a menhelyre,meg a kórházhoz,de mondták,hogy nem vitték be!!!

Nagyon örülünk mi is, hogy megvan, drukkoltunk ám nagyon!
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol
A nővérem barátja megtalálta, és nála volt, csak amikor hívott, és itthon keresett, nem voltam itthon, a telóm pedig Pesten hagytam az ismerősömnél..., ezért nem ért el! Hagyott a postaládába 1 cetlit tegnap előtt, és így kaptam vissza! Szegénykém hozzá menekült a németjuhásztól, és a volt tanítónőm megismerte, hogy látta már az Ő lépcsőházukba Fecóéknál, így felvitte nekik! Szegénykém 1 napot csak aludt, és tiszta sár volt, meg a füle és orra picit vérzett! A fül-orr vérzés lehetett az idegességtől? És azóta lett még 1 kutyusunk, mert Cimbike össze szedett 1 keverék 3 hónap körüli fekete kölyköt, így megint van "társa"! Majd teszek fel róla is képet..., nagyon cukika! lol

Ez nagyon jó!!!!!Igazán szerencsések vagytok!!!
Most aztán gyorsan bilétát a nyakába!!!!!Kettőt is!!! Wink Nagyon Boldog
Közben telefonáltam kétszer is a menhelyre,meg a kórházhoz,de mondták,hogy nem vitték be!!!
Vissza az elejére
JEEM
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 8:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol

Nagyon örülünk, hogy előkerült Cimbike! És persze gratulálunk a kis feketéhez is lol
Vissza az elejére
JEEM jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 55

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 5. Hétfő 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:
MEGVAN CIMBIKE... lol

Örülünk,hogy megtaláltad. lol lol
Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 4. Vasárnap 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MEGVAN CIMBIKE... lol
Vissza az elejére
MyWestie
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 4. Vasárnap 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon-nagyon drukkolunk,hogy Cimbike kutyulika megkerüljön!
Szegénykém,hogy meg lehet most rémülve!
Nagyon szorítunk érte Fáni kutyulimmal!

MyWestie jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zizi
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 4. Vasárnap 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jajj, szegény Cimbi!!! Szomorú Nagyon drukkolunk, hogy hamar hazataláljon.
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnos semmi hír se a menhelyen, se az állatkórházba... Sír vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

óvónéni írta:
Nagyon sajnálom!!!! Szomorú

Most telefonáltam az Állatkórházhoz,mert ott is van karantén,igaz a vidéken befogott kutyáknak,de hátha! A doki azt mondta,hogy hívjuk este is,és esetleg holnap is,mert hátha beviszik!

A kórház száma: 330-754

HEROSZ: 379-374

Szfvári gyepmester: 30-2158100

Majd felhívom a dokinkat is,hogy tudjon róla!
Remélem sikerül megtalálni.
Esetleg érdemes lenne a fehérvári rádiókat felhívni,hátha bemondják,azért ezeket elég sok ember hallgatja!!!

Nagyon szorítok,hogy előkerüljön!!!
Amerre elfutott,esetleg lépcsőházakba kitenni,hogy keresed!!!!Hátha!!!

Köszike a telefonszámokat, és lassan indulok ki a menhelyre, mert nem vették fel a telefont, de ha jól tudom 14-17-ig ott vannak mindig... Plussz most jártam végig azt az utat, amerre szoktunk sétálni, hátha látta valaki, vagy tudnak róla valamit! Tettem ki plakátokat is, csak attól félek, hogy ekkora szélben nem sokáig maradnak az oszlopokon... Szomorú Többször el sétálok a környéken is, hátha valaki esetleg be fogta, és le hozza sétálni! Szóltam az állatorvosunknak is, hogy el veszett, és Ő szól a többinek, ez tuti!
Vissza az elejére
Cimbike
nagykutya
nagykutya

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 13:11    Hozzászólás témája: Re: Cimbike ismét eltűnt... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

pronizsuzsa írta:
Cimbike írta:
Sziasztok! Kérlek segítsetek, Cimbi kutya megint elveszett... Szomorú Tegnap este megijedt 1 nagy németjuhásztól, aki amúgy is terrorizálja a környék kutyáit, és a gazdája nem foglalkozik ezzel! Már több embert is megtámadott, és legutóbb rendőrök akarták le lőni! Tegnap az esti sétánkra indultunk, amit a Skála körül szoktunk tenni Székesfehérváron! Egyszer csak felbukkant Alex, Cimbi pedig spurira vette! Utána szaladtunk, de neki 4 lába van, és 1 nagykutya hajtotta! Aki tud róla valamit, vagy látta, kérem hívjon (30/6610210), vagy írjon emailt (cimbike7@msn.com)! Cimbi 8 éves weszti, barátkozós, de ha megijed, az Isten sem fogja meg! Kék nyakörv van rajta, de névbiléta sajnos nincs... 3 hete lett kozmetikázva, a fején hosszú a szőr, és tüzelés előtt van éppen! Nagyon köszönöm a segítséget! Beatrix

Atyaúristen ! Borzasztóan sajnállak és nagyon drukkolok, hogy megkerüljön ez a drága kutyus !

Remélem, hogy megint szerencsénk lesz, csak most ne hónapokba telljen... Szomorú
Vissza az elejére
óvónéni
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Nagyon sajnálom!!!! Szomorú

Most telefonáltam az Állatkórházhoz,mert ott is van karantén,igaz a vidéken befogott kutyáknak,de hátha! A doki azt mondta,hogy hívjuk este is,és esetleg holnap is,mert hátha beviszik!

A kórház száma: 330-754

HEROSZ: 379-374

Szfvári gyepmester: 30-2158100

Majd felhívom a dokinkat is,hogy tudjon róla!
Remélem sikerül megtalálni.
Esetleg érdemes lenne a fehérvári rádiókat felhívni,hátha bemondják,azért ezeket elég sok ember hallgatja!!!

Nagyon szorítok,hogy előkerüljön!!!
Amerre elfutott,esetleg lépcsőházakba kitenni,hogy keresed!!!!Hátha!!!
Vissza az elejére
pronizsuzsa
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 63

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 1. Csütörtök 8:50    Hozzászólás témája: Re: Cimbike ismét eltűnt... Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cimbike írta:

Atyaúristen ! Borzasztóan sajnállak és nagyon drukkolok, hogy megkerüljön ez a drága kutyus !
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 6 / 7 oldal [170 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu