Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Dec. 15. Szombat 0:46
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
Boroka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 13. Szerda 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Koszonom Ovoneni a hozzaszolast! Mosoly

Elvileg mar utanna jartunk mindennek. Meg ismerosok hoznak-visznek evente perszor kutyusokat fedelzeten.
Ugyhogy elvileg nem lesz gond. Ezek mondjuk kisebb kutyusok, ezert is erdekelt volna, hogy mi a melyzet egy westievel.
Pont belefer elvileg a limitekbe, ugyhogy azzal nem lesz gond talan.

Lehet hulyet kerdezek, de ugy egy kifejlett westie sulya kb olyan 7-8 kg kozott mozog?

Azert varom meg a hozzaszolasokat es koszonom elore is.
Vissza az elejére
Boroka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 61

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 13. Szerda 15:06    Hozzászólás témája: Re: repulout Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Boroka írta:
Sziasztok!
Uj vagyok meg itt a forumon, de maris egy kerdessel fordulok hozzatok.

Kanadaban elunk a parommal es majusban szandekozom hazamenni Mo-ra. szeretnem magammal vinni Lucat, a kis westiemet a fedelzeten.
A kerdesem az lenne, hogy utazott esetleg valamelyikotok westivel hosszabb repulo uton es ha igen hogy viselte a kis mano?
Koszonom a segitseget elore is. Mosoly

Szióka!!!

Mi utaztunk kb. 10 éve egy kutya,két macska feállásban.
Ők nem a fedélzeten utaztak,de kaptak előtte nyugtatót,olyat,ami nem altat,és nem olyan erős,csak segített lazítani.Szerencsére nem volt semmi bajuk,illetve nem láttuk!
Célszerű utána nézni,hogy melyik légitársaságnál mik a feltételek!!!
Úgy tudom,hogy ahol engedik az utastérben utazást,ott is van súlykorlát,hogy mekkora hordozóban utazhat,talán úgy,hogy a hordozó betolható legyen a szék alá.
Ki nem veheted útközben.,nekünk előre jelezni kellett hogy melyik géppel utazunk,mert az utastérbe felvihető állatok száma is korlátozott volt.
MI Magyarországról indultunk,itt is jelezni kellett előre,és annak ellenére,hogy minden papírunk rendben volt,ellenőrizte őket a reptéri állatorvos,amiért még plusszban kellett fizetnünk.Még jó,hogy volt nálunk forint.Igaz ezek 10 évvel ezelőtti dolgok,talán azóta már rugalmasabban megy minden,de célszerű nagyon pontosan megérdeklődni,ne legyen meglepetés.
Ja és nekünk még nagyon szigorúan megnézték a hordozókat olyan szempontból is,hogy mennyire tud a kutya felállni benne,és megfordulni.
Ha csak rövidebb időre jössz haza,lehet,hogy meggondolandó,hogy utaztasd-e a kutyust,ha meg tudod oldani arra az időre az elhelyezését.
Remélem jön majd olyan is,aki mostanában utazott kutyával repülőn!!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Boroka
bébi
bébi

HozzászólásElküldve: 2010 Jan. 12. Kedd 18:28    Hozzászólás témája: repulout Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Uj vagyok meg itt a forumon, de maris egy kerdessel fordulok hozzatok.

Kanadaban elunk a parommal es majusban szandekozom hazamenni Mo-ra. szeretnem magammal vinni Lucat, a kis westiemet a fedelzeten.
A kerdesem az lenne, hogy utazott esetleg valamelyikotok westivel hosszabb repulo uton es ha igen hogy viselte a kis mano?
Koszonom a segitseget elore is. Mosoly
Vissza az elejére
Boroka jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kittY.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 29. Vasárnap 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok!
Nem is tudom, hogy hol kezdjem...talán az elején kéne nagy vigyor
Szóval szeretnék Au pair lenni az USÁBAN. Elvileg 18 éves kortól lehet, és úgye olyan gyorsan megy az idő meg meg is kell szervezni és intézni pár dolgot. Nagyon vonz Amerika, legalább megismerhetem a hagyományokat meg tanulhatom a nyelvet. Viszont! Az a baj, hogy kutyát nem lehet vinni, ami ésszerű mert végülis örüljek, hogy engem ellátnak meg minden csak Wendyt nem tudom és nem is merem itthon hagyni. Annyira össze vagyunk szokva meg ragaszkodunk egymáshoz, hogy egyikünk sem bírná 1 évig. Már 2-3 nap is soknak számít köztünk Mosoly Az utazás is durva lenne, hogy Ő nem lehetne az utastérbe, de legalább utána látnám Mosoly Szerintetek most adjam vagy az álmom vagy mit csináljak? Ez így olyan nehéz...tudom még van idő...jó lenne addigra lenne olyan is, hogy Au pair kutyával Nagyon Boldog
További szép hétvégét!
puszitküld

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 57

HozzászólásElküldve: 2009 Okt. 25. Vasárnap 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Jó hír a honvédségi igényjogosultaknak (talán 1-2 akad a fórumosok között is): Balatonkenesére lehet menni kutyával.

Persze nem annyira jó a helyzet, mint azt első olvasatra gondolná az ember, de már ez is haladás.
Szóval: lehet menni Kenesére, de csak a lakótelep melletti 3 "villa" valamelyikébe (ezek a házak hivatalosan az üdülő területén kívül vannak, csak közvetlen átjárás van az üdülőbe), és a kutyával továbbra sem lehet bemenni az üdülő területére.

Ami a jó hír: a 3 önálló házhoz hatalmas, zárt őspark tartozik, a kistermetű kutyákat nem kell a kennelben tartani, lakhat a házban is, a házak tágasak, bár kissé retró berendezettségűek. (de hát ne legyen az ember telhetetlen, napi 3.700.- -ért Razz ) A kutyáért napi 1.000.- Térítést kell fizetni.

Nagyon kicsíptük megint az időt, gyakorlatilag kétszer csöpögött az eső éjszaka, egyébként kifejezetten kellemes idő volt. A lényeg, hogy aki teheti annak adva a lehetőség, ki lehet használni. Két évente 24 nap a jogosultsága mindenkinek, már ha nem vesz igénybe turnusos nyaralást valamelyik honvéd üdülőben. (én 26 év alatt soha nem igényeltem, azt gondolom már nem is fogok változtatni ezen Embarassed )

VérFarkas jól érezte magát, talán az itt látható képek is tükrözik.

Egy kis ízelítő:

zazsa
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Mooney írta:
zazsa írta:
...csak vannak olyan roszindulatú emberek hogy nemigaz de gondolom ismerős és nekik lehet nem tetszene hogy ott van a parton....

Ebben a legrosszabb az, hogy még a rendelet is nekik kedvez, merthogy a Balaton EGÉSZ területén tilos kutyát fürdetni és sok helyen még a partra sem szabad levinni. ( a táblák is ezt jelzik)
Múltkor az egyik siófoki illetékes hatóságot kérdeztük meg erről..és sajnos ez a magyar valóság: A Balaton vizébe kutya nem mehet. Szomorú

Persze ezt nehéz betartani...mi is így esténként mentünk le és ha néha beszóltak, akkor arrébb álltunk. Nem akartam konfliktusba kerülni senkivel, mert sajnos én lennék megbüntetve. Egyszer kétszer volt olyan, hogy nappal is levittük magunkkal, de akkor is szigorúan a boxában volt egy fa tövében. és mindig ott volt vele valaki, hogy ne sírdogáljon. és többször elvittem sétálni. a fürdőzőktől távol.

mérges

Így igaz, hogy semelyik részen nem lehet úsztatni... de van olyan ember aki betartja ezt? nap mint nap mi is oda megyünk, nincsen olyan sétánk ahol legalább 3 kutyával ne találkoznánk.
Elsőnek úgy gondolom más embereknek kéne magukba nézni, hogy mit csinálnak a Balaton vizében... majd utána másokat cseszegetni. Időnként nekünk is be szoktak szólogatni, de nem nagyon tud felidegesíteni. múltkor, mikor már nem bírtam egy öreg bácsival leálltam vitatkozni és elmagyaráztam neki a dolgokat... kicsit kimeredt a szeme és elnézést kért. dühbegurul

Na igen én is ezektől tartok nekünk pl. elég csak a környékre elmenni sétálni és már csak olyankor kiszolnak hogy itt nem lehet kutyát sétáltatni ugyan már, olyan idióta emberek vannak (kertváros megjegyzem)
Ilyenkor jut eszembe hogy még mindig nem tartunk ott ahol nyugaton ott teljesen természetes hogy a kutya is bemegy a gazdájával a boltba stb. szomorú milyen emberek vannak dühbegurul

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
zazsa írta:
...csak vannak olyan roszindulatú emberek hogy nemigaz de gondolom ismerős és nekik lehet nem tetszene hogy ott van a parton....

Ebben a legrosszabb az, hogy még a rendelet is nekik kedvez, merthogy a Balaton EGÉSZ területén tilos kutyát fürdetni és sok helyen még a partra sem szabad levinni. ( a táblák is ezt jelzik)
Múltkor az egyik siófoki illetékes hatóságot kérdeztük meg erről..és sajnos ez a magyar valóság: A Balaton vizébe kutya nem mehet. Szomorú

Persze ezt nehéz betartani...mi is így esténként mentünk le és ha néha beszóltak, akkor arrébb álltunk. Nem akartam konfliktusba kerülni senkivel, mert sajnos én lennék megbüntetve. Egyszer kétszer volt olyan, hogy nappal is levittük magunkkal, de akkor is szigorúan a boxában volt egy fa tövében. és mindig ott volt vele valaki, hogy ne sírdogáljon. és többször elvittem sétálni. a fürdőzőktől távol.

mérges

Így igaz, hogy semelyik részen nem lehet úsztatni... de van olyan ember aki betartja ezt? nap mint nap mi is oda megyünk, nincsen olyan sétánk ahol legalább 3 kutyával ne találkoznánk.
Elsőnek úgy gondolom más embereknek kéne magukba nézni, hogy mit csinálnak a Balaton vizében... majd utána másokat cseszegetni. Időnként nekünk is be szoktak szólogatni, de nem nagyon tud felidegesíteni. múltkor, mikor már nem bírtam egy öreg bácsival leálltam vitatkozni és elmagyaráztam neki a dolgokat... kicsit kimeredt a szeme és elnézést kért. dühbegurul
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 37

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:

mérges

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kittY.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni!

Aki nyaralt már a balatonon kutyóval az hogy oldotta meg a strandolást?
Meg ha tud valaki valami jó szálást a déli part környékén azt is megköszönném.

Köszönöm előre is szép napot Nagyon Boldog

Szió!
Nekünk is elég közel van a nyaralónk a parthoz, de elég eldugott kis helyen vagyunk. Egyszer mégis törtek be. Nem merem fent hagyni Wendyt ez okból sem meg félek, hogy kiszökik mert valahol a kerítés magasabban van. Mondtam apának csinálja meg. De szerintem Wendy sírna is. Kis elkényesztetet dög. Mosoly Így vittük le mindig magunkkal. Ám eddig mindig csak hétvégére mentünk, talán nekünk is jövőhéten összejön a rendes nyaralás. Kicsit mindig izgultam, hogy viselkedik főleg, ha kajálni megyünk. Szerencsére kifáradt és aludt az asztal alatt, bár ha kutyát lát és nem mehet akkor kész...... Mi szabad strandra mentünk, volt ott kutyás tábla ami át volt húzva. Mi pont az mellett telepedtünk le. Nagyon Boldog Volt egy házaspár aki egyfolytába minket néztek. Néha idegesített, de néha meg mosolyogtak. Nem tudom....bár ha én is más westie-t látok egyfolytába azt nézem. Mosoly Wendyt is megúsztattuk, de nekem kellett belevinnem mert a széle tiszta kő és tiszta rossz. Wendynek egyszerre járt a lába de kifelé úszott. Kb 10 mp volt vízbe és kivittem. Kint bohóckodott. Legalább lehűtöttem. Nagyon Boldog meg a parton ott játszott póráz nélkül. Nem volt gond úgy érzem. A végére csak kilyukadtam oda amit kérdeztél. Bocsi, hosszú lett! Mi pedig Balatonmária fürdőtől nem messze, Berénybe nyaraltunk. Wink
Kellemes nyaralást előre is! Mosoly

Kitty & Wendy
Vissza az elejére
kittY. jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
zsera írta:
zazsa írta:
Sziasztok

szia! mi júniusban voltuk a kuttyal nyaralni. nálunk a nyaralóhoz elég közel van a part, így amíg mi a strandon voltunk addig ő a nyaralóban hűsölt és aludt. szerencsére nálunk nincs semmi gond azzal, ha magára hagyjuk, tudomásul veszi, és egyből lefekszik aludni. Mosoly abban a nagy melegben szerintem nem is lett volna kedve napközben rohangálni, és este amikor lehűlt a levegő, kárpótoltuk hatalmas sétákkal. vagy lehet találni a part mentén olyan eldugodt helyeket, strandon kívül, ahová a kuttyot is le tudjátok vinni. a többi napra pedig olyan programokat szerveztünk, ahová őt is magunkkal tudtuk vinni.
mikor mentek nyaralni?
puszitküld

Hát még nem fix de valószínű hogy a jövőhéten.
Én úgy gondoltam hogy még mielőtt megjelennének az emberek a parton lemennénk megúsztatni hogy lefáradjon megpersze hogy örüljön aztán meg aludna valahol akár a parton is ha ellenne csak vannak olyan roszindulatú emberek hogy nemigaz de gondolom ismerős és nekik lehet nem tetszene hogy ott van a parton.

De persze mi is szeretnénk kirándúlni.
Jah és milyen volt a szállás vagy ismerősnél voltatok?

Köszi a válaszod szép napot Nagyon Boldog puszitküld

de jó! Mosoly hát igen, nálunk ugye az volt a gond, hogy ahol nyaraltunk van két strand, és az egyik hiába szabadstrand, ki van oda is téve a kutty kitiltva tábla Szomorú a másik, meg hogy Marcit semmivel rá nem lehet venni a pancsolásra... (hétvégén levittem a Dunához is, próbáltam apportírozással belecsalni, de hiába.. nem hajlandó belemenni, csak bokáig fejvakar )
mi Balatonmáriafürdőn voltunk, Keszthelytől nem messze a déli parton, anyuéknak van ott egy kis nyaralójuk.

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:
zazsa írta:
Sziasztok

szia! mi júniusban voltuk a kuttyal nyaralni. nálunk a nyaralóhoz elég közel van a part, így amíg mi a strandon voltunk addig ő a nyaralóban hűsölt és aludt. szerencsére nálunk nincs semmi gond azzal, ha magára hagyjuk, tudomásul veszi, és egyből lefekszik aludni. Mosoly abban a nagy melegben szerintem nem is lett volna kedve napközben rohangálni, és este amikor lehűlt a levegő, kárpótoltuk hatalmas sétákkal. vagy lehet találni a part mentén olyan eldugodt helyeket, strandon kívül, ahová a kuttyot is le tudjátok vinni. a többi napra pedig olyan programokat szerveztünk, ahová őt is magunkkal tudtuk vinni.
mikor mentek nyaralni?
puszitküld

Hát még nem fix de valószínű hogy a jövőhéten.
Én úgy gondoltam hogy még mielőtt megjelennének az emberek a parton lemennénk megúsztatni hogy lefáradjon megpersze hogy örüljön aztán meg aludna valahol akár a parton is ha ellenne csak vannak olyan roszindulatú emberek hogy nemigaz de gondolom ismerős és nekik lehet nem tetszene hogy ott van a parton.

De persze mi is szeretnénk kirándúlni.
Jah és milyen volt a szállás vagy ismerősnél voltatok?

Köszi a válaszod szép napot Nagyon Boldog puszitküld

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
zazsa jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zazsa írta:
Sziasztok

mikor mentek nyaralni?
puszitküld

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zazsa
növendék
növendék

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 21. Kedd 7:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sziasztok

Dorka, Zsazsa
Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 10. Péntek 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Cikk: Ebülés és kutyaöv

Érdemes elolvasni.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 25. Csütörtök 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Melyik volt a jobb? A szent orbán erdei hotel vagy a hotelkapitány?

Köszi. Mosoly

Szerintem: Kapitány

A Szt. Orbán talán szebb és érdekesebb a rönkház jellegével, a Kapitány viszont sokkal barátságosabb és ami nálunk sokat nyom a latban: a személyzet kifejezetten kedveli a kuttyot ! Wink
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 25. Csütörtök 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
...és akkor hol volt? egyikőtök a hotelben maradt? Összezavart

Aham Embarassed
VérFarkas nélkül sehova nem megyünk, ahova meg VérFarkas nem mehet, oda vagy nem megyünk, vagy csak egyikünk megy.
Ha pl. az étterembe nem lehet bevinni a kuttyot - ami azért előfordul olyan helyeken is, ahol fogadnak kutyát - akkor felváltva kajálunk.
Nálunk ez nem okoz gondot, hiszen évek óta így szervezzük az életünket.
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 25. Csütörtök 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mooney írta:
Na, végül nektek kint volt a bemutató a szabadban? Mosoly Pedig mikor mi voltunk jobb idő volt, mint most...ki érti ezt... lol

Igen kint.
Szerencsére.
Nem tudom a több tucat neveletlen kölyök mit művelt volna lent a pinyóban a bemutató alatt. Mert ha csak a vacsorából indulok ki..... de hagyjuk Összezavart A gyerekeim már nagyok, a kutyám meg jólnevelt lol (ennek ellenére ide nem vittem el, mert..... - de hát ő "csak" egy kutya Embarassed )

Lehetne egy kérdésem?
Melyik volt a jobb? A szent orbán erdei hotel vagy a hotelkapitány?

Köszi. Mosoly
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mooney írta:
Na, végül nektek kint volt a bemutató a szabadban? Mosoly Pedig mikor mi voltunk jobb idő volt, mint most...ki érti ezt... lol

Igen kint.
Szerencsére.
Nem tudom a több tucat neveletlen kölyök mit művelt volna lent a pinyóban a bemutató alatt. Mert ha csak a vacsorából indulok ki..... de hagyjuk Összezavart A gyerekeim már nagyok, a kutyám meg jólnevelt lol (ennek ellenére ide nem vittem el, mert..... - de hát ő "csak" egy kutya Embarassed )

...és akkor hol volt? egyikőtök a hotelben maradt? Összezavart

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Igen kint.
Szerencsére.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Néhány új fénykép , döntően a mai napról.

VérFarkas hófehér a vizes fűtől - minden rosszban valami jó Razz

A dolgozók dolgozzanak szorgalmasan ! Wink

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 24. Szerda 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Néhány új fénykép , döntően a mai napról.

VérFarkas hófehér a vizes fűtől - minden rosszban valami jó Razz

A dolgozók dolgozzanak szorgalmasan ! Wink
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 23. Kedd 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Elállt az eső Wink

Rögtön készültek új képek is Razz
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 23. Kedd 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
(hozzáteszem, általában azért nem mentünk el, mert a kutyát nem mertük vinni, és inkább ketten mentünk máshová.)

Hálistennek manapság ahol fogadnak kutyát, oda már nyugodtan el is lehet vinni. Igaz vannak különbségek (ld. pl. itt a Kapitányban a wellnesz kivételével bárhová bemehet a kutya, így az étterembe is, ahol ott ül az asztal alatt miközben kajálunk; több helyen azonban pl. nem lehet az étterembe bevinni kutyát), de alapvetően a kutyával érkező vendégek szállodai élete szerintem elsősorban a vendégen múlik és nem a szállodán, ami tulajdonképpen általában semmi pluszt nem biztosít, azon túl, hogy egyáltalán beengedi a kutyát.

VérFarkas már rutinos szálloda lakó, ez nem mondható el sok kisgyerekről a szállodákban Wink Megítélésem szerint a legnagyobb "veszélyforrás" éppen a neveletlen gyerek, aki kérdezés nélkül, hebrencs módon ugrik oda a kutyához, meg az idióta felnőtt, aki jószándékúan, de a megkérdezésed nélkül próbálja kínálgatni a kutyának a kaját a hátad mögött az étteremben. Döbbent

Javaslatom: csak bátran ! Vigyétek a kutyát magatokkal, had terjedjen a köztudatban, hogy a kutyás vendég jó vendég !

Rexona írta:
Amíg ti fürdőztök, hol a kutyus??

A szobában. Persze nem egyedül (VérFarkas életében 10 percet nem volt egyedül és nem gondoljuk, hogy éppen egy szállodában kezdjük meg szoktatni Meglepõdött ), a wellneszbe felváltva megyünk. A Kapitányban nincs, de pl. Galyatetőn még olyan táblát is kaptunk, hogy "Kutya a szobában" - hogy ha egyedül hagynánk a kutyát, akkor a takarító személyzet tudjon róla, nehogy a frász törtön rájuk ha benyitnak lol
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 22. Hétfő 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Szakadó esőben is lehet kellemesen nyaralni Wink

A több éves hagyománynak megfelelően idén is elkísérhettük VérFarkast pihenni, ezúttal Sümegen kötöttünk ki.

Fiatalúr élvezi a környéket, igaz a mai időjárás nem kifejezetten állatbarát. Szerencsére mi az esőtől függetlenül, önként és dalolva leszünk vizesek, naponta többször is lol

Az esetleg szintén szabadságon lévőknek kellemes pihenést, a dolgozóknak még kellemesebb munkát kívánunk Mosoly

Hm.
Ti mindig olyan helyekre mentek, amit én kinézek magunknak, aztán sosem megyünk el.
Így volt ez a Szent Orbán hotellal, és a Hotel Kapitánnyal is.
De szerintem most már az idén ellátogatunk valamelyikbe.
(hozzáteszem, általában azért nem mentünk el, mert a kutyát nem mertük vinni, és inkább ketten mentünk máshová.)

Amíg ti fürdőztök, hol a kutyus??
Nagyon Boldog
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 22. Hétfő 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Szakadó esőben is lehet kellemesen nyaralni Wink

A több éves hagyománynak megfelelően idén is elkísérhettük VérFarkast pihenni, ezúttal Sümegen kötöttünk ki.

Fiatalúr élvezi a környéket, igaz a mai időjárás nem kifejezetten állatbarát. Szerencsére mi az esőtől függetlenül, önként és dalolva leszünk vizesek, naponta többször is lol

Az esetleg szintén szabadságon lévőknek kellemes pihenést, a dolgozóknak még kellemesebb munkát kívánunk Mosoly
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 3 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, ..., 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu