Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2018 Jan. 17. Szerda 22:58
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 43 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 41, 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
Dzsafi
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Férfi Kor: 42

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29. Kedd 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mooney írta:
... a balatonkenesei nyaralások, mikor még 50Ftért lehetett vizibiciklizni Wink ...3évvel ezelött ugyanott, ugyanez, 800Ftvolt Szomorú

Hát erről beszéltem Sír vagy nagyon szomorú
Lassan ott járunk, hogy olcsóbb lesz elmenni Franciaországba nyaralni a honvédségi nemzetközi üdültetés keretében(CLIMS), mint eljutni Kenesére Sír vagy nagyon szomorú

... mar aki hozzafer ehhez a CLIMS-hez. Embarassed Szemforgató lol
Dzsafi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
... a balatonkenesei nyaralások, mikor még 50Ftért lehetett vizibiciklizni Wink ...3évvel ezelött ugyanott, ugyanez, 800Ftvolt Szomorú

Hát erről beszéltem Sír vagy nagyon szomorú
Lassan ott járunk, hogy olcsóbb lesz elmenni Franciaországba nyaralni a honvédségi nemzetközi üdültetés keretében(CLIMS), mint eljutni Kenesére Sír vagy nagyon szomorú
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Mooney írta:
[Erről jut eszembe, nem lesz semmi a már tavaly nyárra is tervezett össznépi hétvégi kutyás nyaralásból??????????

Mi is szívesen elmennék ám!! színváltós pattogós

Örülök neki! Wink Mostmár akkor csak az kell, hogy intenzívebben nekiálljunk a szervezésnek, mert hipphopp és itt a nyár...
Első körben keressünk helyeket, melyek szóba jöhetnek. Ezek általában ilyen "parasztházikós" fogadók, vagy vadászházak, ahol lovacska és mindenféle falusi dolog megtalálható...itt jobban tolerálják a kutyókat. És azt is figyelembe kell tartani, hogy nem 1-2kutyuval mennénk, hanem 15-20al Wink Egyik este pl lehetne hússütögetés, bár lehet hogy abba a kutyók beleőrülnének Mosoly szal, valami olyasn hely kell, ahol ilyesmi megvalósítható. (szabadon lehessenek a kutyók, legyen a környéken kirándulóhely...stbstb. énaztánnagyonkisigényűvagyok Wink )

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
a mind kevesebb honvédségi kezelésű üdülők is átmennek profitorientáltba, KHT kezeli őket, személytelenné és rideggé váltak Sír vagy nagyon szomorú

Igen, ezt sajna mi is észrevettük... Nekem azért megmarad gyerekkorom szép emlékeként a balatonkenesei nyaralások, mikor még 50Ftért lehetett vizibiciklizni Wink ...3évvel ezelött ugyanott, ugyanez, 800Ftvolt Szomorú

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
[Erről jut eszembe, nem lesz semmi a már tavaly nyárra is tervezett össznépi hétvégi kutyás nyaralásból??????????

Mi is szívesen elmennék ám!! színváltós pattogós
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Bizony hogy ez az!! Igazán szuper hely!!!! lol
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
...és ott is ez a "csapatpihenős" cucc van, de ahogy a képeket elnéztem pont ideális lenne kutyaüdültetésre Wink óriási nagy füves részek a házak között...szal nemértem.

Már megint nem akarok nosztalgiázni, de régen kicsivel jobb volt a helyzet. Ha az ember ismerte az adott csapatpihenőt üzemeltető alakulat parancsnokát, akkor szinte mindent el lehetett érni (akár még a kutty beengedését is). Ma már egészen mások a "játékszabályok", a mind kevesebb honvédségi kezelésű üdülők is átmennek profitorientáltba, KHT kezeli őket, személytelenné és rideggé váltak Sír vagy nagyon szomorú
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Mooney írta:
(hm..azt mondjuk nemértem, hogy a jó kis faházas(ahol családonként külön házikóban vannak a vendégek) katonai üdülöknek mi kifogása van a kutyák ellen.. Sír vagy nagyon szomorú)

Na igen Sír vagy nagyon szomorú Mondjuk hozzátartozik a képhez, hogy 22 év alatt egyszer jutottam el honvédségi üdülőbe, akkor is a nejem kapta a beutalót lol Viszont rengeteg un. "csapatpihenőt" kipróbáltunk. A gond csak az, hogy lassan B.kenesén és M.házán kívül már semmi nem marad Sír vagy nagyon szomorú

Anyuék a múltkori négynapos ünnep alatt Hajdúszoboszlón voltak pihizni, és ott is ez a "csapatpihenős" cucc van, de ahogy a képeket elnéztem pont ideális lenne kutyaüdültetésre Wink óriási nagy füves részek a házak között...szal nemértem. Na igen, meg Mátraháza, az meg aztán tényleg a legjobb kutyásoknak való hely. nagy kirándulások, hegyek, rétek...
Engem csak azért bosszant, mert nálunk a család nagy honvédségiüdüélőbejáró..lévén anyuék a többi helyre sokalják a szállást, mert azért itt jóval ócsibb Mosoly Bár az is igaz, hogy én már egyre ritkábban nyaralok a családdal..de így hogy NO KUTTY tábla mindenhol, még azt a kevés alkalmat is elveszik tőlünk, mikor én is mennék.. Szemforgató

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Előbb utóbb már T.J. is úgy megszokja, hogy nem is lesz más választásotok Mosoly

Ezt belekalkuláltuk mielőtt a kutty mellett döntöttünk. lol
Szerencsére mi nem vagyunk kifejezetten "vizesek" - aminek némileg ellentmond, hogy az elmúlt 4 évben minden nyarat valamelyik tengerparton töltöttük (Törökország, Görögország, Bulgária) -, inkább utazgatós-pihenős-sétálósok Wink Igaz ilyenkor is kell (majd) kompromisszumokat kötni (pl. egy múzeumba vagy felváltva vagy sehogy Wink ), de hát amikor a gyerekek kicsit voltak akkor sem volt könnyebb (mondjuk őket legalább több helyre beengedték Wink )
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
(hm..azt mondjuk nemértem, hogy a jó kis faházas(ahol családonként külön házikóban vannak a vendégek) katonai üdülöknek mi kifogása van a kutyák ellen.. Sír vagy nagyon szomorú)

Na igen Sír vagy nagyon szomorú Mondjuk hozzátartozik a képhez, hogy 22 év alatt egyszer jutottam el honvédségi üdülőbe, akkor is a nejem kapta a beutalót lol Viszont rengeteg un. "csapatpihenőt" kipróbáltunk. A gond csak az, hogy lassan B.kenesén és M.házán kívül már semmi nem marad Sír vagy nagyon szomorú

Mooney írta:
Erről jut eszembe, nem lesz semmi a már tavaly nyárra is tervezett össznépi hétvégi kutyás nyaralásból?????????? Anno Györgyusz mesélt valami tuti helyet, utánna kéne nézni, ha van aki szeretne egy ilyenben részt venni Mosoly rajtam kívűl... Nagyon Boldog

Mi (is) benne vagyunk Wink
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Persze azzal tisztában van az ember, hogy a kutty korlátokkal is jár, de ezzel meg kell tanulni együtt élni Wink És mi igyekezni fogunk a legtöbbet kihozni ebből is lol

Hajrá! Wink Előbb utóbb már T.J. is úgy megszokja, hogy nem is lesz más választásotok Mosoly Forti a 2év alatt még sosem volt egyedülhagyva, eredmény: teljes kétségbeesés, ha magára hagyom 10percre (leszaladok a szemetessel..), következmény: Mindig mindehova jön velünk! Pl. nyáron a balatonon voltunk nyaralni, monanom sem kell, anyu egyik volt középiskolás barátnőjénl Nagyon Boldog, lévén, oda jöhetett velünk Forti is. NApközben a strandolások a következőképpen zajlottak: Mivel kutty elméletileg nem tartozkodhat a tóparton, így levittem a szállítóboxát, beheveredtünk az árnyékba, és ott alukált..a cslád meg felváltva strandolt, hogy mindig legyen valaki őfelsége mellett Mosoly Éjszakai strandolás: Ekkor már a kutty is mertük fürdetni..de mivel a térdig érő balaton neki már fejtető felettig ér, így én mondtam a többieknek, hogy menjenek be nyugodtan én maradok a szélén Fortival, ha elfáradna ki tudjunk menni..eredmény: Mikor meglátta Forti hogy anyu bement mélyebbre a vízbe lélekszakadva tempózott utánna a vízben...mire odaért anyuhoz, már alig kapott levegőt úgy fujtatott..következmény: Végül anyunak kellett ölben kihozni, mert ugy nézett ki, mint aki rögtön szívinfarktust kap. De ez persze nem tántorította el attól, hogy rá két percre újra a távolódó anyukám után ússzon Nagyon Boldog Eredmény: Anyu nem tudott bemenni a többiekkel úszni, kint maradt velem kutyátúsztatni lol Néha elgondolom, hogy milyen szerencséje van ennek a dögnek, hogy így szeretjük.... Wink

Vissza az elejére
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Sajnos MOST nincsenek jó híreim. Ugyanis ahol most voltunk - egyébként egy csendes kis motel Mátraderecskén -, az a hely (is) alapból "Kutyamentes övezet" (a bejárati ajtón jó nagy matrica hirdeti is Sír vagy nagyon szomorú )

bõgõmasina hát ez most elkeserített... Szomorú Bár az is igaz, hogy egyre több hely van ahova beengedik a kutyust... (hm..azt mondjuk nemértem, hogy a jó kis faházas(ahol családonként külön házikóban vannak a vendégek) katonai üdülöknek mi kifogása van a kutyák ellen.. Sír vagy nagyon szomorú)

Erről jut eszembe, nem lesz semmi a már tavaly nyárra is tervezett össznépi hétvégi kutyás nyaralásból?????????? Anno Györgyusz mesélt valami tuti helyet, utánna kéne nézni, ha van aki szeretne egy ilyenben részt venni Mosoly rajtam kívűl... Nagyon Boldog

Vissza az elejére
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
De annak örülök, hogy T.J. ennyire ügyes volt!! Nem semmi teljesítmény ez egy ilyen kiskutyustó!! (6 hónapos, ugye?) Szóval sok-sok vakirga és puszi a nevemben!! lol

Hát, hogy őszinte legyek - én is !
Nekünk is és T.J.nek is fontos, hogy megszokja az iyen szituációkat. Lévén, hogy elég sokat "mozgunk" ez egyfajta kényszer is, mivel nem akarjuk a kuttyot soha máshol hagyni (a gyerekekkel is így voltunk Wink ).

Persze azzal tisztában van az ember, hogy a kutty korlátokkal is jár, de ezzel meg kell tanulni együtt élni Wink És mi igyekezni fogunk a legtöbbet kihozni ebből is lol
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ez lehetett az?
http://www.travelport.hu/szallas/EHotel.vd?ml=31&mi=1&xcnl16017%E2%8C%A9=hu&session_id=NynP22376810763128311NynPY

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Sajnálom papa-szolga a nem túl kedvező tapasztalatokat Sír vagy nagyon szomorú
De annak örülök, hogy T.J. ennyire ügyes volt!! Nem semmi teljesítmény ez egy ilyen kiskutyustó!! (6 hónapos, ugye?) Szóval sok-sok vakirga és puszi a nevemben!! lol

T.J. írta:
...az is érdekelne, akinek már van személyes tapasztalata 1-1 ilyen helyen. Egy dolog, hopgy feltüntetik: kutyát lehet vinni, és egy másik dolog, hogy ez mit jelent a gyakorlatban.

Megkérdeztem Anyuékat, hogy mi volt aza szuper hely, ahol a nyáron Ausztria felé menet megszálltunk:
Öttevény - kastélyszálló

Egyszerűen szuper volt!! Kutyinak és embernek egyaránt! Abszolút nem volt probléma az eb, sőt!! A teljes személyzet el volt bűvölve! Plussz a szállónak van egy nagy parkja, ahol lehetett póráz nélkül is sétizni. Amúgy az étterem is jó - oda is beengedték Csikit!!!!! (illedelmesen ült az asztal alatt)
Az árakat sajna nemtom - de az általam írt címen találtuk mi is a helyet, szóval visszakereshető Nagyon Boldog
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
T.J. papa-szolgája.. Mosoly Hol is voltatok pontosan? hogy találtál a helyre? hogy fogadták a kutyust? lehetett vele mozogni mindenhol a szállóban? Írnál picit erről? Mosoly Majd ha kirándulni készülünk, tudjam, hogy ez egy alternatíva Mosoly Köszi!

Sajnos MOST nincsenek jó híreim. Ugyanis ahol most voltunk - egyébként egy csendes kis motel Mátraderecskén -, az a hely (is) alapból "Kutyamentes övezet" (a bejárati ajtón jó nagy matrica hirdeti is Sír vagy nagyon szomorú )

Ottlétünket sok más egyéb körülmény (jólnevelt és fegyelmezett kutya lol ) mellett leginkább az tette lehetővé, hogy a tulajdonos egészen véletlenül osztálytársam volt a középiskolában Wink

Így most írhatnám, hogy így, meg úgy, meg amúgy, de sajnos nem vagyok biztos benne, hogy a látogatásunk sikere rá fogja venni a tulajt, hogy "rendszert csináljon" kutyák fogadásából.

A múltkoriban én is ezért érdeklődtem itt, hátha van már valakinek tapasztalata, de nem igazán tudott senki sem gyakorlati tapasztalatokról beszámolni Sír vagy nagyon szomorú Sajna így most én sem igazán, de a jövőben is kutatni fogom a Mo-i kutyás helyeket és igyexem is minél többet kipróbálni.
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 28. Hétfő 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. papa-szolgája.. Mosoly Hol is voltatok pontosan? hogy találtál a helyre? hogy fogadták a kutyust? lehetett vele mozogni mindenhol a szállóban? Írnál picit erről? Mosoly Majd ha kirándulni készülünk, tudjam, hogy ez egy alternatíva Mosoly Köszi!

Vissza az elejére
harmatim
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

www.compalmanach.hu --> szálláshelyek
itt be lehet állítani a keresöbe, hogy kutya/macska vihetö
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 9:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
MEGVAN!!!!! :smilecolros:
http://www.vendegvaro.hu/krx36-1-1

Köszi, ez tényleg nagyon jó wink
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

csiki írta:
Tudom ajánlani a http://www.vendegvaro.hu katalógusát.

Elvileg van valahol egy olyan összetett kereső is, ahol direkt meg lehet jelölni, hogy csak kutyás helyekre keressen, de nem jut eszembe a címe, majd keresgélek neked!

Köszi megnézem !

A címek mellett az is érdekelne, akinek már van személyes tapasztalata 1-1 ilyen helyen. Egy dolog, hopgy feltüntetik: kutyát lehet vinni, és egy másik dolog, hogy ez mit jelent a gyakorlatban. (sajnos voltak már rossz tapasztalataim, az "ajánlatok" és a "valóság" közti fényévnyi különbségek terén Sír vagy nagyon szomorú )
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 9:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

MEGVAN!!!!! :smilecolros:

http://www.vendegvaro.hu/krx36-1-1

A szolgaltatás résznél ki lehet választani: "kutya, macska bevihető" - Mondjuk szerintem egyszerre inkább ne... Razz
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 9:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Magyarországon fellelhető olyan szálláshelyeket (hotel, motel, panzió, vendégház.... stb), ahová kutyával is el lehet menni.

Tudom ajánlani a http://www.vendegvaro.hu katalógusát. Ott először kiválsztod a régiót, várost, ahova menni szeretnél, majd a szimpatikus szálláshelyet. A hotel/apartman/ ... szolgáltatásai között fel van tüntetve, hogy kutya bevihető-e.

Elvileg van valahol egy olyan összetett kereső is, ahol direkt meg lehet jelölni, hogy csak kutyás helyekre keressen, de nem jut eszembe a címe, majd keresgélek neked!
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 7. Hétfő 8:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tisztelt Kolleginák és Kollégák !

Lenne egy tiszteletteljes kérésem/javaslatom.

Kérnék mindenkit, akinek van ilyen jellegű tapasztalata, hogy ebben a topikban gyűjtsük össze a Magyarországon fellelhető olyan szálláshelyeket (hotel, motel, panzió, vendégház.... stb), ahová kutyával is el lehet menni.

Sajnos eddigi kutatásaim eredménye nem túl rózsás, azt kell, hogy gondoljam, a szállásadók jelentős része - szerintem igen korlátolt szemlélettől vezérelten - nem igen fordít arra figyelmet, hogy egy egyre bővülő számú, hálistennek mind nagyobb számban fizetőképes réteg (kutyások) számára megfelelő szolgáltatást nyújtson.

Szóval akinek van címe (web, póstai), elérhetősége, kérem ossza meg a többiekkel.

Előre is köszönöm.
csiki
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 6. Vasárnap 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Ausztriában ugyan ez a helyzet! Egyszerűen hihetetlen, de Csikit minenhova beengedték a legkülönbözőbb boltoktól kezdve az éttermekig. Az utcán egy-egy étterem előtt gyönyörű tálkába víz és néhol pár finom falat is ki volt téve. Teljesen más a hozzáállás, mint itthon ...
Pati
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 50

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 6. Vasárnap 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Az olaszokat én is ajánlom. Bár mi eddig még nem vittünk kutyit, de tény, hogy náluk a kutyi és a gyerek szinte egy kategória. A pizzériában a gazdi kutyija mindenkit lelkesen üdvözöl, főleg a gyerekeket. Próbálna meg itthon valaki étteremben elengedni egy kutyit a vendégek közé.

Lilike esti szotyizását a szponzorálja! Az utazásoknál kényelmét az biztosítja!
Vissza az elejére
Pati jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 43 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, ..., 41, 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu