Pet.Site.Hu - Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól
Pet.Site.Hu
Kutyás Fórum és Galéria - Minden ami Kedvenceinkről szól

Segitség!Segitség! 

RegisztrációRegisztráció BelépésBelépés  GalériaGaléria KeresésKeresés Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned

Pontos idő: 2019 Szept. 18. Szerda 0:17
Időzóna: (GMT +1 óra)
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  
Utazás
Moderátorok:  Adri & Spiky, Mooney, T.J.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 44 oldal [1095 H.sz.] Téma megjelölése olvasatlanként :: Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 42, 43, 44 Következő
Szerző Üzenet
Rexona
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 15. Hétfő 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Rexona írta:
Volt már valaki itt?
Ha igen, akkor kutyát érdemes vinni?
Vagyis szívesen fogadják?
Ugyanis érdekel ez a hely, csak valamiért nekem úgy tűnik, hogy nemigazán kutyának való kis szálloda ez.

Mennék én kutya nélkül is, csak most így lenne jobb, ha ő is jönne.

Igen, és semmi gond a bánásmóddal.
Csak a kutyáért kért ár kicsit pofátlan Embarassed (na jó: nem kicsit!)
A környék meg kifejezetten kutyának való - mármint óriásiakat lehet sétálni Mosoly Ideális pihenőhely.

Köszi a választ.
Az ár nagyon drága. Úgyhogy elgondolkodtató.
Rexona jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Férfi Kor: 58

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 15. Hétfő 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
Volt már valaki itt?
Ugyanis érdekel ez a hely, csak valamiért nekem úgy tűnik, hogy nemigazán kutyának való kis szálloda ez.

Igen, és semmi gond a bánásmóddal.
Csak a kutyáért kért ár kicsit pofátlan Embarassed (na jó: nem kicsit!)
A környék meg kifejezetten kutyának való - mármint óriásiakat lehet sétálni Mosoly Ideális pihenőhely.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 15. Hétfő 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rexona írta:
T.J. írta:
A túrázás és a wellness kedvelőinek:

Szent Orbán Erdei Wellness Hotel - Kóspallag/Nagyirtáspuszta

Kicsit húzós (kutya: 10.000.- / éjszaka) Embarassed , de valóban kellemes hely.

Volt már valaki itt?

T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 24. Péntek 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:

HIHIHIHI!!!!
Ez a kép nagyon tetszik nekünk nagy vigyor nagy vigyor
Papaszolga emlékszel?

Hát persze...... Razz
Azért is tettem fel lol
Mondjuk most is csak 5 perc volt, aztán usgyi lefelé Embarassed
De legalább ennyi wellness neki is járt Razz
zsera
veterán
veterán

Neme: Neme:Nő Kor: 36

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 24. Péntek 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kriszta-Fügi írta:
Muha-klán írta:
T.J. írta:
zsera írta:
Kellemes időtöltést és pihenést! Mosoly

Köszönjük.
Sajnos ez csak egy rövid kis relax.

De azért voltak édes pillanatok.

Kutya az ágyon ?!?!?!?!?!?!?!

(nálunk a kutty ugyanis nem mehet a bútorra Embarassed )

HIHIHIHI!!!!
Drága T.J tanult abból hogyha nem vagytok otthon akkor fel lehet menni az ágyra.
Papaszolga emlékszel?

Nálunk is ez a helyzet,ha Marci jön látogatóba és Zseráék otthagyják min.egy fél napra.. nagy vigyor

nagy vigyor Marci anyuéknál is úgy gondolta, hogy ha nem otthon vagyunk, akkor fel lehet menni az ágyra... (főleg ha egyedül van) így történt az az eset is, amikor a kapun befelé menet megpillantottam Marcit az ablakban, amint riszálja magát ezerrel! lol a kanapén felmászva jutott el az ablakpárkányra (ami jó széles, így simán elfért)

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Kriszta-Fügi
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 24. Péntek 7:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Muha-klán írta:
T.J. írta:
zsera írta:

Köszönjük.

HIHIHIHI!!!!
Drága T.J tanult abból hogyha nem vagytok otthon akkor fel lehet menni az ágyra.
Papaszolga emlékszel?

Nálunk is ez a helyzet,ha Marci jön látogatóba és Zseráék otthagyják min.egy fél napra.. nagy vigyor
Muha-klán
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 56

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23. Csütörtök 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
zsera írta:

Köszönjük.

HIHIHIHI!!!!
Papaszolga emlékszel?

Vissza az elejére
Muha-klán jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 23. Csütörtök 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

zsera írta:

Köszönjük.

zsera
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22. Szerda 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Üdvözletünket küldjük Galyatetőről

www.marcopolo.blog.hu
www.tapfutar.hu
Vissza az elejére
zsera jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22. Szerda 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Üdvözletünket küldjük Galyatetőről

Ágnes
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11. Kedd 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

T.J. írta:
Tanulságos:

Az ünnepek alatt a Duna-kanyarban jártunk.

Mivel kirándulgatni akartunk - na és közben harapni valamit - szétnéztem a környéken és biztos, ami biztos felhívtam néhány helyet (étterem), hogy ne az ajtóban pattanjunk le a kutyával.

1. Nagybörzsöny
Egy éttermet találtam a neten, a fotók alapján vállalható.
Telefon:
- 4 fős társasággal mennénk ebédelni.
- Nem gond.
- De van velünk egy kis termetű kutya is.
- Hááááát..... Nekem személy szerint nincs vele gondom, de a vendégek már tették szóvá. Ha nem lesznek sokan, akkor bemehetünk.

2. Kismaros
- Szeretettel várjuk.
- De van velünk egy kis termetű, szocializált, világlátott kutya.
- Az gond. Sajnálom uram, de kutyával nem jöhetnek be.

Rasszisták Evil or Very Mad lol

Poén:
Megérkeztünk Nagybörzzönybe az étteremhez.
Háááát....... közelről kicsit másként nézett ki, mint a fotókon.
Azért bementem.
- Jó napot kívánok. Ma reggel beszéltem egy hölggyel telefonon, hogy jönnénk ebédelni egy kutyával.
- Biztos a tulajjal beszélt. Pillanat. Felhívom.
(amíg felhívta körülnéztem Embarassed )
- Igen, azt mondta a tulaj, hogy jöhetnek. Tessék bejönni, az ajtó mögött van az étterem.
- Köszönöm, de kicsit szétnéztem. A helyzet az, hogy ide a kutyám nem szívesen jönne be. Viszlát. Szemforgató

Slusszpoén:
Barangoltunk kocsival a környéken, végül Szobon (kb. a 6. lakott település) találtunk egy szinte kihalt éttermet a Duna parton.
Bemehettünk.
A felszolgáló kislány még meg is jegyezte: Milyen jólnevelt és nyugodt kiskutya.

Van még hova fejlődnünk. (hja, nem magunkra gondoltam fejlődés terén - a vendáglátósokra Razz )

Hát igen...mi pár hete Bécsben jártunk és őszinte irígységgel néztem, ahogy a forgalmas Segafredo kávéházban békésen üldögél a család lábánál egy kutya, történetesen egy westie.
Ettől sajnos mi még nagyon nagyon távol vagyunk Evil or Very Mad
Néhány napja egy büdös, ápolatlan, szakmáját tekintve segédmunkás külsejű férfi, tett megjegyzést a Lédára, szerencsére pontsan nem hallottam, de láthatólag azzal volt problémája, hogy a kutya áll a lift előtt, és várja, hogy beszállhasson...az "úr" egyébként gyorsan elsietett a postaládákhoz, nehogy "összekoszoljuk" a ruháját! rosszkedvû

Tanulság nincs..."el lehet menni" Mr. Green

http://www.re-search.hu
Vissza az elejére
Ágnes jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 26. Vasárnap 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Tanulságos:

Az ünnepek alatt a Duna-kanyarban jártunk.

Mivel kirándulgatni akartunk - na és közben harapni valamit - szétnéztem a környéken és biztos, ami biztos felhívtam néhány helyet (étterem), hogy ne az ajtóban pattanjunk le a kutyával.

1. Nagybörzsöny
Egy éttermet találtam a neten, a fotók alapján vállalható.
Telefon:
- Nem gond.
- De van velünk egy kis termetű kutya is.
- Hááááát..... Nekem személy szerint nincs vele gondom, de a vendégek már tették szóvá. Ha nem lesznek sokan, akkor bemehetünk.

2. Kismaros
- Szeretettel várjuk.
- De van velünk egy kis termetű, szocializált, világlátott kutya.
- Az gond. Sajnálom uram, de kutyával nem jöhetnek be.

Rasszisták Evil or Very Mad lol

Poén:
Megérkeztünk Nagybörzzönybe az étteremhez.
Háááát....... közelről kicsit másként nézett ki, mint a fotókon.
Azért bementem.
- Jó napot kívánok. Ma reggel beszéltem egy hölggyel telefonon, hogy jönnénk ebédelni egy kutyával.
- Biztos a tulajjal beszélt. Pillanat. Felhívom.
(amíg felhívta körülnéztem Embarassed )
- Igen, azt mondta a tulaj, hogy jöhetnek. Tessék bejönni, az ajtó mögött van az étterem.
- Köszönöm, de kicsit szétnéztem. A helyzet az, hogy ide a kutyám nem szívesen jönne be. Viszlát. Szemforgató

Slusszpoén:
Barangoltunk kocsival a környéken, végül Szobon (kb. a 6. lakott település) találtunk egy szinte kihalt éttermet a Duna parton.
Bemehettünk.
A felszolgáló kislány még meg is jegyezte: Milyen jólnevelt és nyugodt kiskutya.

Van még hova fejlődnünk. (hja, nem magunkra gondoltam fejlődés terén - a vendáglátósokra Razz )
Mooney
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 38

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 15. Szerda 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Caspi írta:
Mooney írta:
Még egy kérdés: Hol tudunk fixen utánanézni, hogy adott országba milyen feltételekkel lehet kutyát bevinni? a petpassport.hu-n néztem, de annak mennyire lehet hinni?
Jövő héten megyünk Svájcba 1 hétre. Nagyon Boldog Meglátogatjuk a most ott dolgozó páromat. Ha már ő nem tud hazajönni a 4 napos hétvégére... Wink

én úgy gondolom h svájcba utazás nehezebb eset, mint németországba. de megpróbálok neked utánakérdezni, mert vannak ott ismerőseink. Mosoly

Én neten azt találtam, hogy ugyanazok a feltételek, mint az eu tagországaiba, tehát hogy csak érvényes útlevél kell és 1éven belüli veszettség elleni oltás.

Nem tudom mennyire fogják nézni...párom eddig 4x ment át a határon kocisval és abból csak 1x volt útlevél ellenőrzés.

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Caspi
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 15. Szerda 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Még egy kérdés: Hol tudunk fixen utánanézni, hogy adott országba milyen feltételekkel lehet kutyát bevinni? a petpassport.hu-n néztem, de annak mennyire lehet hinni?
Jövő héten megyünk Svájcba 1 hétre. Nagyon Boldog Meglátogatjuk a most ott dolgozó páromat. Ha már ő nem tud hazajönni a 4 napos hétvégére... Wink

én úgy gondolom h svájcba utazás nehezebb eset, mint németországba. de megpróbálok neked utánakérdezni, mert vannak ott ismerőseink. Mosoly
Vissza az elejére
Caspi jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nórika78
növendék
növendék

Neme: Neme:Nő Kor: 41

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 15. Szerda 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:

Szia!
Mi kedden megyünk öt napra Németországba apukámhoz, szintén a négynapos hétvégére Nagyon Boldog Ma csináltattam Mandy babának útlevelet, a többieknek már volt. Fél óra adminisztráció, a kutya kellett, meg az oltási könyv, leolvasták a chipet, megírták a papírokat, ötezernégyszáz forintért...a doki is morgott, hogy micsoda hülye rendszer, miért nem elég az oltási könyv.. Mi tavaly is mentünk Lorával Németországba(vagyis már a kicsik is jöttek a pociban Nagyon Boldog ), csak úgy elindultunk, nem is kérte senki tőlünk a papírokat. Most az orvossal beszélgettünk arról, hogy melyik országba hogy lehet kutyát vinni, de Svájc nem került szóba Szomorú
Jó utat Nektek!!
Vissza az elejére
Nórika78 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

„ amíg még nem szerettél egy állatot, lelked egy része mélyen alszik” - Anatole France
Vissza az elejére
Mooney jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Köszönöm mindenkinek a gyors választ! puszitküld

Vissza az elejére
kami
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Help! Mosoly

Kutyaútlevél készítéséhez a kutyát is magammal kell vinnem a rendelőbe? Ugye ott helyben, azonnal ki tudja állítani az állatorvos az útlevelet? 1 hét múlva már használnánk... Neutral
Ez most olyan hirtelen jött, hogy azt sem tudom hova kapjak. Nagyon Boldog
Kérlek aki tud, segítsen, mondja el mit kell tennem, hogy Forti magunkkal vihessük külföldre. Wink
Köszi előre is!

Mooney,

szerintem ott kell legyen, mert nekünk a doki minden egyes alkalommal ha csinált valamit az útlevélben, leellenőrizte a Chip-et is, és hogy megegyezik-e az oltási könyvön szereplő számmal. Sztem jobb ha viszed.
T.J.
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Help! Mosoly

Kutyaútlevél készítéséhez a kutyát is magammal kell vinnem a rendelőbe? Ugye ott helyben, azonnal ki tudja állítani az állatorvos az útlevelet? 1 hét múlva már használnánk... Neutral
Kérlek aki tud, segítsen, mondja el mit kell tennem, hogy Forti magunkkal vihessük külföldre. Wink
Köszi előre is!

Az útlevelet azonnal meg tudják csinálni, max. 1/2 óra a teljes adminisztráció. Hogy a kutyának feltétlenül ott kell-e lenni azt nem tudom (VérFarkas ott volt), de az biztos, hogy jobb ha ott van, mert kiutazás előtt az orvosnak meg kell(ene) vizsgálnia a kuttyot, mert a IX. pontban kiutazás előtt igazolnia kell az orvosnak, hogy a kutya egészséges. (megjegyzem legutóbb az osztrák út előtt nem mentünk el a dokihoz)
Rit
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 31

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Help! Mosoly

Köszi előre is!

Szia!

Én akkor csináltattam meg az útlevelet,amikor Arthur is ott volt. Nekünk anno ott helyben,azonnal megcsinálták az útlevelet.
Mi azóta sem voltunk külföldön,de legalább bármikor útra kelhetünk nagy vigyor
Mooney
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 14. Kedd 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Help! Mosoly

Köszi előre is!

Vissza az elejére
vikcey
veterán
veterán

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 1. Hétfő 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
Mooney írta:
Egy másik fórumon is kérték az élménybezsámolót...gondoltam ide is betszem így képet kaptok a helyről, hátha valaki kedvet kap. nagy vigyor

Tömören: nagyon jó volt! Mosoly
Itt szálltunk meg: http://www.ozon-panzio.hu/
A kutyáért nem számoltak fel plussz költséget! Wink
Tök jó fejek voltak a panzió tulajdonosai és nekik is volt egy kis fehér kutyájuk, aki fiú létére teljesen jól elvolt azzal, hogy egy másik fiúkutya mászkál a területén. Nagyon Boldog
Első nap 2 körül értünk oda, lepakoltunk és tettünk egy kisebb sétát Lillafüreden

2. nap kisvonatoztunk, elmentünk egy állomásig, ahonnan kinéztük egy túraútvonalat a hegyen át vissza Lillafüredre.

Elvonatoztunk, persze kutyára teljes árú jegy..ez nem volt szimpi..leszálltunk volt ott egy pisztrángokat tenyésztő telep, és egyből onnan indult az út fel a hegyre...jó nagyot sétáltunk! Térkép szerint több barlang mellett is elmentünk..egyet találtunk is, de az meg olyan meredek helyen volt, hogy nem tudtunk lemenni az avaron..

A Hámori tó túloldalán lyukadtunk ki..ennek a túloldalán van Lillafüred. A tó hossza 1,2km...szal innen még volt mit sétálni. Nagyon Boldog

Végig a tó partján:

az avarban:

itt már közeledünk:

Ezután jött a kómás alvás, amiről már láttatok képet. Mosoly

3. nap
Kocsival elmentünk a Diósgyőri várhoz..eredetileg túrázni akartunk, de nem találtunk normális útvonalat ahol megközelíthettük volna..

Természetesen kutyával nem lehetett bemenni, így csak körbesétáltuk..

Visszavittük a kocsit a panzióhoz, majd irány a szeleta barlang, egy igen meredek szakaszon. Mosoly

Innen volt a már látott kilátás is:

Szeleta barlang belülről:

még lehetett volna bentebb is menni, de sötét volt és nem mertem. Nagyon Boldog Elvileg 90méter hosszú barlang..
Visszaút:

Alvás:
Mosoly
Este már esett az eső, így akkor billiárdoztunk a panzióban, 50Ftért lehetett egyet játszani. Tök jó volt az is és ott is velünk volt Forti. mindenhol velünk volt. Mosoly

Félpanzión voltunk, így volt reggeli, este meg 3fogásos vacsi, nagyon finom volt midnegyik nap, még gyümölcssali és piskóta is volt. Mosoly
Napközben meg a faluban lévő kajáldánál ettünk, ilyen nyitott, de fedett utcai étkezde...volt hamburger, hotdog, gyros, lángos, rántotthúsok, halak...forraltbor és forró tea! azt minden nap ittunk! Meg kürtöskalácsot ettünk. Mosoly szerintem jócskán híztam a hétvégén... Nagyon Boldog

Hazafele bementünk Sirokra a párom rokonait meglátogatni, ott ebédletünk, majd hazaindultunk...pont a legnagyobb zuhéban voltunk az autópályán. szabályos vízfüggöny volt, és ott mentünk 130cal..az elöttünk lévő kocsi lámpája sem látszott...nagyon durva volt...még fénykép sincs róla, mert annyira kapaszkodtam egész úton... Mosoly De nagyon örültem, hogy csak akkor ért oda! Annyira, de annyira mákunk volt az idővel! Mosoly

kb. ennyi. Mosoly

..ja és még csomó látnivaló volt Lillafüreden..pl pont szemben a panzióval volt egy cseppkőbarlang, ahol óránként idegenvezetővel lehett lemenni egy fél órás túrára. meg volt még egy barlang, hasonló vezetéssel..de mi ezeket kihagytuk, most csak és kizárólag kutyás prógramokat csináltunk. meg persze ott van a miskolctapolcai barlangfürdő..oda is mentek családok..mi ide sem..csak azért írom le ezeket, mert jócskán el lehett tölteni az időt ott.

További képek ITT.

A mostani hétvégénket mi is ebben a panzióban töltöttük.
A szitu egy év alatt változott; csak a földszinti szobákban fogadnak kutyás vendégeket, a kutya szállásdíja 800 Ft/éjszaka.
Csak reggelit lehetett igényelni ( a reggeli egyébként igen bőséges volt), sajnos félpanzió nem volt már. Szomorú
Elég rosszul sikerült szobát választanunk, mert az A4-esben voltunk,ami még nem felújított szoba (elkerülte a figyelmem,hogy nem az.. Embarassed ), így nagyon hideg volt, és elég erős doh szag uralkodott bent. (A szag miatt nem is nagyon tudtam aludni első éjjel- igen érzékeny vagyok a szagokra. Embarassed )
A környék egyébként valóban csodálatos, mi is kisvatusaztunk, és sétáltunk szinte egész nap. Mosoly

További képek itt: http://gallery.site.hu/u/Rit/Arthur/lillafured_001/?g2_page=1

A képeken Arthur Kóckirály, mert erre a hétvégére még a fésű is szabadságra ment. nagy vigyor

óóóó Lillafüred a mindenem. Minden nyáron legalább egy hétre elmegyünk mivel keresztszüleim is arrafelé laknak. A pisztráng telepen szoktunk pisztrángot enni a sült és a füstölt is valami isteni. A kisvasút pedig hm... Mosoly
Imádom!!!!
Fel szoktunk menni Fehérkőlápára meg vissza. meg.... jajj elöntöttek az emlékek biztos nagyon nagyon jó lehetett!!!
Future Hope kennel
Vissza az elejére
vikcey jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
óvónéni
falkavezér
falkavezér

Neme: Neme:Nő Kor: 62

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 31. Vasárnap 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Rit írta:
A szitu egy év alatt változott; csak a földszinti szobákban fogadnak kutyás vendégeket, a kutya szállásdíja 800 Ft/éjszaka.
Csak reggelit lehetett igényelni ( a reggeli egyébként igen bőséges volt), sajnos félpanzió nem volt már. Szomorú
Elég rosszul sikerült szobát választanunk, mert az A4-esben voltunk,ami még nem felújított szoba (elkerülte a figyelmem,hogy nem az.. Embarassed ), így nagyon hideg volt, és elég erős doh szag uralkodott bent. (A szag miatt nem is nagyon tudtam aludni első éjjel- igen érzékeny vagyok a szagokra. Embarassed )
A környék egyébként valóban csodálatos, mi is kisvatusaztunk, és sétáltunk szinte egész nap. Mosoly

További képek itt: http://gallery.site.hu/u/Rit/Arthur/lillafured_001/?g2_page=1

A képeken Arthur Kóckirály, mert erre a hétvégére még a fésű is szabadságra ment. nagy vigyor

Nagyon szép helyeken jártatok!!!

Sajnálom,hogy a szobát kifogtátok.Sajna én is nagyon érzékeny vagyok a szagokra!!
Vissza az elejére
óvónéni jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rit
falkavezér
falkavezér

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 31. Vasárnap 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Mooney írta:
Egy másik fórumon is kérték az élménybezsámolót...gondoltam ide is betszem így képet kaptok a helyről, hátha valaki kedvet kap. nagy vigyor

Tömören: nagyon jó volt! Mosoly
Itt szálltunk meg: http://www.ozon-panzio.hu/
A kutyáért nem számoltak fel plussz költséget! Wink
Tök jó fejek voltak a panzió tulajdonosai és nekik is volt egy kis fehér kutyájuk, aki fiú létére teljesen jól elvolt azzal, hogy egy másik fiúkutya mászkál a területén. Nagyon Boldog
Első nap 2 körül értünk oda, lepakoltunk és tettünk egy kisebb sétát Lillafüreden

2. nap kisvonatoztunk, elmentünk egy állomásig, ahonnan kinéztük egy túraútvonalat a hegyen át vissza Lillafüredre.

Elvonatoztunk, persze kutyára teljes árú jegy..ez nem volt szimpi..leszálltunk volt ott egy pisztrángokat tenyésztő telep, és egyből onnan indult az út fel a hegyre...jó nagyot sétáltunk! Térkép szerint több barlang mellett is elmentünk..egyet találtunk is, de az meg olyan meredek helyen volt, hogy nem tudtunk lemenni az avaron..

A Hámori tó túloldalán lyukadtunk ki..ennek a túloldalán van Lillafüred. A tó hossza 1,2km...szal innen még volt mit sétálni. Nagyon Boldog

Végig a tó partján:

az avarban:

itt már közeledünk:

Ezután jött a kómás alvás, amiről már láttatok képet. Mosoly

3. nap
Kocsival elmentünk a Diósgyőri várhoz..eredetileg túrázni akartunk, de nem találtunk normális útvonalat ahol megközelíthettük volna..

Természetesen kutyával nem lehetett bemenni, így csak körbesétáltuk..

Visszavittük a kocsit a panzióhoz, majd irány a szeleta barlang, egy igen meredek szakaszon. Mosoly

Innen volt a már látott kilátás is:

Szeleta barlang belülről:

még lehetett volna bentebb is menni, de sötét volt és nem mertem. Nagyon Boldog Elvileg 90méter hosszú barlang..
Visszaút:

Alvás:
Mosoly
Este már esett az eső, így akkor billiárdoztunk a panzióban, 50Ftért lehetett egyet játszani. Tök jó volt az is és ott is velünk volt Forti. mindenhol velünk volt. Mosoly

Félpanzión voltunk, így volt reggeli, este meg 3fogásos vacsi, nagyon finom volt midnegyik nap, még gyümölcssali és piskóta is volt. Mosoly
Napközben meg a faluban lévő kajáldánál ettünk, ilyen nyitott, de fedett utcai étkezde...volt hamburger, hotdog, gyros, lángos, rántotthúsok, halak...forraltbor és forró tea! azt minden nap ittunk! Meg kürtöskalácsot ettünk. Mosoly szerintem jócskán híztam a hétvégén... Nagyon Boldog

Hazafele bementünk Sirokra a párom rokonait meglátogatni, ott ebédletünk, majd hazaindultunk...pont a legnagyobb zuhéban voltunk az autópályán. szabályos vízfüggöny volt, és ott mentünk 130cal..az elöttünk lévő kocsi lámpája sem látszott...nagyon durva volt...még fénykép sincs róla, mert annyira kapaszkodtam egész úton... Mosoly De nagyon örültem, hogy csak akkor ért oda! Annyira, de annyira mákunk volt az idővel! Mosoly

kb. ennyi. Mosoly

..ja és még csomó látnivaló volt Lillafüreden..pl pont szemben a panzióval volt egy cseppkőbarlang, ahol óránként idegenvezetővel lehett lemenni egy fél órás túrára. meg volt még egy barlang, hasonló vezetéssel..de mi ezeket kihagytuk, most csak és kizárólag kutyás prógramokat csináltunk. meg persze ott van a miskolctapolcai barlangfürdő..oda is mentek családok..mi ide sem..csak azért írom le ezeket, mert jócskán el lehett tölteni az időt ott.

További képek ITT.

Katka05
nagykutya
nagykutya

Neme: Neme:Nő Kor: 30

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21. Csütörtök 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével E hozzászólás és az utánnakövetkezők megjelölése olvasatlanként

Kittyna írta:
Köszi Nektek! puszitküld Mosoly
Nekem a közös képünk nem tetszik....de hát egy balcsist muszály volt. Mosoly

Szerintem is a közös kép a legjobb!Nagyon aranyosak vagytok! puszitküld
Vissza az elejére
Katka05 jelenleg offline Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához 4 / 44 oldal [1095 H.sz.] Ugrás az oldalra::  Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, ..., 42, 43, 44 Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése
Fórum index » Csevely az egyes fajtákról » West Highland White Terrier
Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Technikai és egyéb segítség: admin@site.hu
Értékesítés-információ: sales@site.hu

Copyright © 2005-2014 Site.hu